Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Hele, to fakt musím zkusit - ty jogurty - je to až záhadně jednoduchý! ;-) :-D Renčo, ty chodíš na koníka? A chodíš do nějaký konkrétni diskuze? Jindul: a co bříško, roste? ;-) Chceme vidět fotku! :-) Pošli mi odkaz na tvoje albíčko na koníkovi, hm!? Děkuju :-) A jak se těší manža? A kdy máš vlastně termín?
Profilova fotka
Jani - jo, do jedný diskuse chodím, ale tady je to 100x lepší :-N Ale spíš je tam pročítám, když mě něco zaume.
Profilova fotka
Já jsem tam byla párkrát - taky občas něco pročíst. Tak to každopádně je to tu lepší! ;-) A hlavně, my si tu taky dobře poradíme, že!? ;-)
jani bříško roste závratnou rychlostí :-N Fotku ani na koníkovi nemám, časem možná pupík vyfotím a přidám ;-) albíčko mám na www.modrykonik.cz/photos/vorllinka ale dneska nefunguje, tak se ani nemůžeš podívat. Manža se těší, těšíme se oba :-) A termín mám 23.7. ;-)
holky já jdu dneska odpol vozit ani ne dvouměsíční miminko :-) Se těším x-)
Profilova fotka
holčičky ahoj. Pořád nám blbne net, od včerejška. Zloději jedni drazí! Moje úžasná a opěvovaná cvičitelka jogy se stěhuje do Rakouska! V květnu, konec jogy v Brně :-( ;-( byla jsem z toho přepadlá včera. Ptala jsem se zda mi může někoho doporučit a říkala, že nikoho nezná kdo to cvičí jako ona ]-(
Profilova fotka
Jindul - a jak jste na tom s těma jménama? Ještě necháváš manžu v klidu nebo už jsi se pustila do boje o jiné jméno?
Profilova fotka
abe - to je ta sestra tý modelky?
Profilova fotka
jo ;-( ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
beztak si nabrnkla nějakýho prachatýho rakušáka, bude bydlet v alpách a ráno při východu slunce cvičit jogu
Profilova fotka
Ahoj Abe :-) Tak to je škoda s tou cvičitelkou.....to ti věřím, že tě to mrzí..... Člověk něco úžasnýho objeví vyzkouší a najednou je po tom...... :-| No tak třeba najdeš jinou cvičítelku - vždyť Brno je tak velký, musí tam bejt něco podobnýho, ne!?
Profilova fotka
Jj, Jindři, určitě si bříško vyfoť!? No tak když jsi bez bundy, tak už je to na tobě vidět, ne!? ;-) Se máš, že budeš vozit :-)
Článek se načítá
jani už je to na mě vidět i v bundě :-D abe pěkně jsi to napsala s tím rakušákem 8-) Je to škoda nooo :-(
Profilova fotka
Jindři: jo??? ;-) To máš ale nějakou obtaženou bundu, ne!? :-D Já mám známou, ta bude rodit někdy tuším v květnu a před dvěma měsícema, když bych to o ní nevěděla, že je těhu, tak bych neřekla, že je pod bundou těhu ;-)
Profilova fotka
abe - :-D :-D :-D Ale chápu, že tě to mrzí. Jani - tak já ti Jindulku vyfotím příští týden ;-) :-D
Jani no tak akorát obtaženou :-))
Profilova fotka
Holky, ale to byste měli vzít s sebou foťák a udělat nám nějakou fotečku!!! :-) Jindul: takže budeš ráda, že můžeš zimní bundu shodit a jít do jarní, viď!? ;-) Dneska jdu s kámoškama na nákupy, tak si musím koupit něco jarního - mám v plánu si koupit džísku, když tak pořád frčí ten denim a nějaký kalhoty nebo sukni........ikdyž zase si řikám, co kdybych náhodou byla těhu......holky, jak dlouho jste mohly nosit normální kalhoty???
Profilova fotka
Jani - foťák vezmu, když si vzpomenu :-)
Profilova fotka
Jak, když si vzpomenu!? ;-) :-D
jééé my se budeme fotit :-D no ono to s tou jarní bundou bude stejné jako s tou zimní, ale nevadí, asi si nějakou pořídím. Protože nebudu moci chodit věčně v rozepnutých :-N Já jsem kalhoty nosila krátce. Otěhu jsem v říjnu a po vánocích už jsem měla těhu, ale vešla jsem se pořád do normálních. To je individi :-)
Profilova fotka
A tak já jsem právě chtěla říct, resp. napsat, že na jaře je dobrý to, že můžeš chodit v rozepnutý bundičce. Kup si pod ní akorát dlouhý trička a svetříky a různý šátky a šály a mělo by to bejt v cajku......nebo co myslíš..... Na jaře většinou bejvá brzy teplo..... Možná bych si koupila nějakej ten dlelší svetr (vestu) na knoflíky..... No uvidíš... :-)
Profilova fotka
Jani - no, musíš mi to připomenout :-D
Profilova fotka
Renčo: :-D :-D Jindři: ti tady radí ta pravá, co!? ;-) Prosím tě ber mě s rezervou, ju! ;-)
ne Jani, přesně takhle to mám v plánu. chci si koupit pěknej svetr delší a delší tríča a snad to jedno jaro zvládnu :-) Mám i jednu pěknou sportovní jarní bundu, kterou budu nosit když by bylo chladněji.
Profilova fotka
Jů, holky, jsem vymyslela geniální nápad na víkend - půjdem do zoo :-D Jsem zvědavá, co na to manža :-D
Profilova fotka
Jindři: určitě to bude zase ze zimních kabátů do krátkejch rukávů a z kozaček do sandálů! :-N
knedlusko to je príma nápad x-) Taky bych vyrazila :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, se hlásím :-). Tedy dočítat vás/nás po dvou dnech je fakt fuška :-) Příští úterý mohu do Kačaby dorazit +- v 15 hodin. nejsem schopná to slíbit na minurtu...podle toho, jak se zaseknu v knihovně. Jindřiško - tuším, že ses ptala na přesnídávku - když máme jablka nebo hrušky, tak ji vařím.) Jj, kalhoty a sukni si zkusím, ale nedělám si iluze...nějak se mi mění proporce :-) Jani - jsem teď ve 12. týdnu a kalhoty oblíknu zatím dvoje "původní". Ty jedny jsou trochu strečový a druhý bokový. Jinak ty, které mám přes břicho, ty mě tlačí, tak nechci mimčo mačkat. A oblíknu i sukně, ale jak to mám víc obtažené, tak si v nich připadám tlustá. ) Kontrola dobrý - dostala jsem průkajdu. Podle poslední MS jsem těhu 11 + 5, podle UTZ a velikosti mimíse 12+7. Měří skoro 6 cm, ale kontrolu prospal, tak jsem neviděla žádný kotrmelce. Jinak MUDr je v klidu, mám přijít za měsíc.
Profilova fotka
Jindři, Kristy - takže v úterý okolo 15. hodiny v Kačabě :-N :-N :-N
Profilova fotka
Kristy - jů, tak mrňous krásně roste :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?