Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
No snad ne, ikdyž nebylo by to nic vyjímečnýho..... Ty jo, tak to si našla poklad - to potěší, co!? x-) Užij si prochajdu.
Profilova fotka
No, ale včera nehlásila, že by se někam chystala ne? :-| abe - dobrý nálezný :-)
Profilova fotka
Tak zatím pa.
hanina určo jenom odpočívá nebo někde výletuje, má na nás číslo, tak by snad písla ;-)
Profilova fotka
Ahoj berušky, nerodím. Já vám včera nenapsala, že jedu do města na monitor, s manžou na obídek? Tak to mi promiňte, moc se omlouvám!!!!!
Profilova fotka
No to jsme si oddechly! :-D :-D :-D To nám, Hani, nedělej! :-D :-D :-D No a jak jsi dopadla na monitoru? A obídek byl dobrej?
Profilova fotka
Hani - my víme, že ještě 1.4. není :-D
Profilova fotka
Holky, manža mi tu něco udělal s noťasem, protože zmizely všechny ikonky na ploše ]-( Vůbec nevím, co s tím ]-(
Profilova fotka
Ahoj kočandy, včera jsem sem ani nenahlídla, přifrčela jsem z práce večer a hned jsem šla chrupkat, byla jsem K.O. Dnes to není o nic lepší, ale aspoň na chvilku sem mrknu. Jé, foogy, a co monitor? Jak to vypadá? ;-) knedlu, já moc na počítače najsem, takže s tímhle neporadím :-|
Profilova fotka
ahoj fogy a kolik váží? já přišla z procházky a jdu na jogu
Profilova fotka
abe, pěkně si užij jogu, ja si jdu lehnout, jsem kaput :-(
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tak včera jsme měli k véče brambory v troubě a k tomu brokolici se sýrem :-) A včera jsme si pouštěli to úterní Ano šéfe a bylo to fakt dobrý. Jsme nemohli, když tam ten Pohlraich dělal Babicu :-D
Článek se načítá
Ahooooj holky, krásný jarní den, tam je krásně x-) Knedlus nemáš náhodou číslo na Jaňul?
Jani já jsem si tu zprávu od tebe četla až dneska ráno a strááááášně moc ti děkuji!!!!!! Jsi zlatíčko, fakt jsi mi udělala radost x-) a prosím písni mi do IP tvoje číslo, mně se to nějakým záhadným způsobem smazalo z telefonu =-)
tak už to číslo mám, zapomněla jsem si ho z IP uložit, jsem hlava :-D
Profilova fotka
Jindul - Jaňulka ti sehnala to prostírání? :-)
knedlu jo sehnala, je to zlatíčko x-)
Profilova fotka
Jo, to je x-)
holky dneska jsem k snídani měla svůj první bio jogurt :-) A byl fakt dobrej x-) Doporučuji x-)
dala jsem si ho s čerstvýma jahůdkama, no mňamka x-)
Profilova fotka
Jindul - fakt jo? A s jahůdkama, hm :-)
knedlu fakt ;-) A to jsem se na to včerejší dělání jogurtu tak těšila, že jsem zapomněla ohřát to mlíko, jak bylo v návodu a lila jsem to skleniček rovnou :-N
knedlus chodíš na koníka?
Profilova fotka
Jindul - a na kterýho koníka myslíš? :-D
knedlu :-D na modrýho :-D
Profilova fotka
Ahoooooj cholky moje! :-) Jindul: tak ti ta zpráva došla? Jsem nevěděla, když nebyla žádná reakce :-. Jsem ti právě i pak volala, protože jsem šla na poštu a chtěla jsem ti to rovnou poslat. Napiš mi do IP adresu kam to chceš poslat - do schránky se to nevejde, tak to bude jako balíček, tak zvaž jestli to budeš chtít poslat domů a pak jít ev. na poštu nebo do práce.....? Takže jogurtík dobrej? A dávala si ho na topení nebo si ho položila jen k trubce od topení? ;-) Renčo: tak večeřička byla dobrá, hm :-) Pohlreich byl dobrej, viď!? Taky jsme se v úterý s manžou chlámali :-D
jani jogurt jsem dávala na topení, na dřevěné prkénko a na topení ;-)
Profilova fotka
Jindul - jo, na modrýho chodím :-D Akorát dneska máme smůlu ]-( Jani - jo, véča dobrá. Akorát jsem to nandala, manža do toho párkrát píchnul a říká: hm, je to dobrý, ale už nemůžu a přendal tu brokolici ke mě na talíř a jedl jenom ty brambory :-D
Profilova fotka
Jindul - tak to my bysme ty jogurty dělat nemohli, protože máme topení pořád studený :-D
knedlus tak ke krbu nebo do peřin ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?