Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jindři: myslíš ty žebrovaný? Mmch., já je mám ve fialovým ;-)
jj to žebrovaný zavázaný mašličkama :-)
Profilova fotka
Jj, už vím :-) Došel mi make-up, tak stejně do drogošky musím jít, tak se podívám :-) Holky, co používáte za make-up? Já teď měla naposledy od Maybelline (nevím, jestli to píšu správně :-N ) s pumpičkou, ale přesnej název nevím - mám ho doma a nebyl špatnej....... Ale ráda to střídám a zkouším něco novýho, tak se podělte se zkušenostma :-)
Profilova fotka
jo tam v dm to možná budou mít. Tak v Matale to je dobrý místo, ne až tak turistické. Já nikdy nevyšívala, takže zatím nemám ponětí. Ale je k tomu návod.
Profilova fotka
Abe: jj, bylo tam fajn, sice asi hoďka cesty taxikem od letiště, ale supr. Seznámili jsme se tam s mladýma manželema, který si pujčili auto, tak jsme s nima byli i na pár výletech. Líbilo se mi tam, ale na podzim jsou tam ty kopce takový vyprahlý...a ty klikatý silnice - to je něco pro mě :-p :-|
Profilova fotka
jojo samý kamen a sucho. " Když bohové tvořili řecko, tak všechny kameny naházeli na Krétu." Holky jestli z vás někdo topí elektřinou, nebo má vyšší spotřebu proudu tak eon nabízí nový tarif, lze na rok aktivovat a je to levnější. Záleží kolik máte spotřebu, my topíme elektřinou tak máme úsporu 1000 kč.
holky neděláte si někdo doma domácí jogurty? Chci to zkusit :-N
Profilova fotka
Abe: to se o Krétě řiká? No to jsem nevěděla! :-)
Profilova fotka
jo já se hlásím k jogurtům, Máš jogurtovač?
abe nemám, chtěla bych to zkusit na topení. Ty máš jogurtovač?
Profilova fotka
Jindři: dělat jogurty na topení??? :-o
tady je ten recept, který chci vyzkoušet, můžete se mrknout ;-) http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Článek se načítá
Profilova fotka
vorli já to jednou dělala a měla jsem z toho kefír. V tom jogurtovači je to aspon pěkně ve skleničkách s víčkem a ne v nádobě a úplně tuhé. Takže mám jen tuto zkušenost.
Profilova fotka
Héj, tak to je dobrý! To musím zkusit! :-)
Profilova fotka
jannis ono je to velmi jednoduché, dáš do mléka lžičku jogurtu a teplem se ti bakterie rozmnoží až je plná sklenička jogurtu. Jde jen o to jaká je ta správná teplota..... a v létě to asi nejde :-N
ale tohle je taky ve skleničkách =-) No zkusím a uvidím. A neděláte některá z vás přesnídávky domácí? Bych si dala :-)
Profilova fotka
Tak už jsem tu z archívu. Špinavá jak prase, boty obalený blátem, fuj ]-( Jindul - tak fajn, tak cca kolem tý třetí ;-) Tak se ještě zítra domluvíme s Kristýnkou.
Profilova fotka
abe - my máme teda tepelný čerpadlo, to je sice taky na elektriku, ale máme na to nějakou sníženou sazbu. A teď stejně pořád topíme krbem :-) S těma jogurtama je to zajímavý =-)
Profilova fotka
No holky, kde jste? Takže ty prášky, co mi dala doktorka jsou úplně k ..... . Přestože jsem teprve 23 DC, tak už zase špiním. ]-( Takže na ten třetí měsíc kašlu, zítra jí zavolám, že prášky neúčinkujou a ať mi dá nějaký lepší :-D
a čaj pijete paní??? :-D
Profilova fotka
Tadýýýý ;-) Renčo: Tak to je teda k naštvání ]-( Máš recht, zavolej doktorce. Mně teď poslední dobou zlobí telefon ]-( S někym mluvím a po cca po pěti vteřinách mi to vypadne - prostě telefon ztratí signál. Když zavolám znovu, tak už to je v poho..... Mám ho tři roky a myslela jsem si, že by mi mohl, ještě min. rok vydržet ]-( Mám vysouvací Nokii 6288. Holky, co máte vy za telefony? Mátě některá dotykovej display?
Profilova fotka
Já myslím, že mi ho Renča co nevidět pošle, co Renčo!? ;-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jindři - jestli myslíš paní Janičku, tak ta ho pije :-D :-D :-D Jani - já mám taky vysouvací, ale Samsung, číslo nevím :-)
Ne myslím paní Renatku knedluškovou :-D
Jani já mám vysouvací Sony Ericson S500i a služební Nokii, ale to nevím číslo 8-)
Profilova fotka
Jindulko - ahááááá :-D Tak tý ten čaj, který vůbec nesmrdí, leží ve skříni :-D :-D :-D Ale ty jsi říkala, že se ten čaj jmenuje ošklivě - na neplodnost viď? Oni tam právě měli tenhle a ještě ,,ženský čaj,,. Tak jsem se ptala tý prodavačky a ta mi dala ten ,,ženský,,.
No popravdě knedlus oni budou asi oba vonět stejně, takže to asi nemusíš řešit ;-)
Profilova fotka
Hlavně, že ti nedali nějakej čaj pro mužský! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jani - ale manža mi taky říkal, že s tím nadělám, pak ho ochutnal a že je dobrej :-D A kdepak máme dneska Haničku?
Profilova fotka
holky nerodí už? Já jdu na procházku s kamarádkou a našla jsem ve starých kalhotech, co nosím po manželov 500! Tak mám radost papa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?