Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
kristý - jéé, tak držím pěstičky, aby kontrola dopadla dobře!!! Škoda, že nám pak nemůžeš napsat dojmy! Až ve čtvrtek, jo? hmm :-(
Profilova fotka
Holky, tak zatím pa. ;-)
Profilova fotka
Jo,je od Justu,a klidně to stříkej i když budeš mít čmeldu!!!!!Působí i jako desinfekce. ;-) To nám teda dala,jsme si dělaly srandu,že poslední hodinu před létem budeme cvičit v plavkách... :-D Teda,tady je dneska mrtvo,jeden z mála dnů jsem na netu a tady se skoro nic neděje!!!! ]-(
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) My jsme včera doma sváděli souboje o net :-) Hani - byli k véče ty toustíky?
Profilova fotka
ahoj knedluško, ty ranní ptáče!
Profilova fotka
Ahoj abe :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Renčo: u nás se boj o net děje taky, ikdyž já mám většinou netu z práce dost, tak doma už většinou jen nahlížím ;-) Já dělala včera k véče ty am. brambory a kuřecí masíčko a bylo mňami mňam ;-)
Profilova fotka
a manžel to moc neumí a tak se k němu cpe jo? Holky včera mě ten můj budoucí šéf pozval na jídlo! My už se známe dlouho, máme to tak na kamarádsko. On mi tyká, je mu 63 let a já mu vykám. A prej tam dělají dobrý steaky. Já si dala rumpsteak. Už jsem dlouho neměla maso, držím ted masopoust. A byla jsem taková podrážděnější poslední dny, že jsem si říkala dám si maso třeba je to z toho.... No, to byl hnus! to vám povím! Maso měkký dobrý, ale první 4 sousta jsem si to nedůvěřivě prohlížela zda to nejsou játra. Nevypadalo to, ale chutnalo to jak játra! Do poslední chvíle jsem si říkala to jsou snad fakt játra. Bylo mě po tom těžko ještě večer. Napadlo mě, že to dělal na grilu kde dělal játra a pak tam dal ten můj steak.... :-S On si dal losososa, po tom mi zas smrděla příloha..... asi ze stejného prkýnka... NO COMENT! Pak jsem skočila do HM a koupila si tam ve slevě kabátek. Už jsem si ho tam zkoušela napodzim, celkem se mi líbil ale stál 1200 kč. Ted už ho slevnili o 60 procent! Tak jsem si ho vzala. Šla jsem se tam podívat na plavky, nemám a tam mají levné a hezké. Hlavně spodek a vršek se kupuje zvlášt. Možná bysme jeli na velikonoce na Krétu, ale uvidíme. Kdyžtak je dokoupím. Pak jsem si říkala, jak mi to tu s vámi svědčí. Začla jsem si více čistit ty mezizubní prostory, tak se musím pochválit. :-N
Profilova fotka
janis ahooj, tak to jsi šikovná manžellka! A maso jen tak na přírodno?
Profilova fotka
jo a to je taková bundička, na jaro. Ne zimní kabátek, jsem to blbě napsala :-N
Profilova fotka
Abe: jj, masíčko jen napřírodno - peř a sůl. Řikala jsem si, že když budou kořeněněný ty brambory, tak že je zbytečně nějak kořenit i to maso. Takže to bylo takový dietní a přitom fakt dobrý. Tak to jsi hezky nakoupila - sleva 60% už je sakra znát! Hm, tak to sis moc nepochutnala, viď - ty kuchaři by někdy zasloužili! ]-( A řekla si číšníkovi něco? Jé, Velikonoce na Krétě - to tam musí bejt nádherně. My jsme byli na Krétě jednou na podzim a řikala jsem si, jak bych tam jela někdy na jaře.....
Profilova fotka
neřekal jsem nic na to já nejsem. A hlavně on to platil tak jsem mu to nechtěla hanit. Na jaře je tam krásně, už ted je tam jaro a všechno kvete. A ten sníh na těch horách, to já miluji. Ten je vidět ještě v červnu. Koupeš se v moři a díváš se na sníh. Jannis a kde jste byli? Však to stačí jen sůl a pepř. A pak že dnes ty ženský nic neumí, nevaří apod. já žádnou takovou neznám =-) Hani koupila jsem včera směs na chleba, dostala jsem na něho slevu. Je to nějaká bio směs, tak už se peče. Dnes budu dělat cizrnovou polévku dle itala z neděle.
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ten pinosol to mě zaujalo, jak jste se k tomu justu dostali? Maji to drahé... dělá to jedna známá. Mám od nich mandlové mléko na tělo, ale nepoužívám je.
Profilova fotka
abe - já mám takový pocit, že on umí jenom to, co chce :-D Ty jo a s tím jídlem teda nic moc viď. My teď, jak koukáme na to Prostřeno, tak se tam vždycky chtěj blýsknout, tak dělají bifteky. Vůbec to neumí, pak je to krvavý, no fuj :-p Jani - tak véča se povedla :-) Já mám na brambůrky zálusk dneska :-) Jestli mě teda manža nepředběhne s něčím jiným :-D
Profilova fotka
abe - ale ten pinosol není od justu. To jsou jenom nějaký obyčejný kapky do nosu, od toho justu to bylo něco jinýho ;-)
Profilova fotka
Holky, musím odvézt nějaký papíry do archívu. Čekám, až mi přivezou káru, naložím to a pojedu. ]-(
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) já pokud vím tak steak se musí křehčit nějakým přípravkem, jinak je to nepoživatelný. Tvrdý a nedá se to pokousat... tady ten byl měkký. Měkký jak játra :-D :-D :-D :-D :-D já je taky zkusím udělat, o víkendu třeba...když je tak chválíte Já mám zas moc ráda vařené brambory s uvařenýma jáhlama a cibulkou. To můžu jíst lžící samotné.
Profilova fotka
objednala jsem si velikonoční set na vyšívání. Nikdy jsem nevyšívala, snad mi to půjde a budu trpělivá.
Profilova fotka
Jo abe, oni to nakládají do ,,pragandy,,. Takový bílý prášek a pak je to maso měký.
Profilova fotka
Ty jo abe, vyšívat jo? Hm, tak to jsi šikula. :-)
ahoj holky, Renčo a Kristy počítám s úterkem. V kolik se sejdeme v kačabě? Kristy s těma kalhotama uvidíš, jak ti budou. Přivezu je ;-) Jinak já jsem dneska po nemoci v práci.. Jsem se v noci budila a byla vzhůru od čtyř, ale teď už to vypadá, že jsem se zajela. Ještě jak to pak půjde, až se začnou ozývat zákazníci.. mějte se dneska hefky x-)
holky nepůjdete někdo do Tchiba? Já jsem byla včera v Olympii a oni už to krásné žluté prostírání nemají :-(
Profilova fotka
Jindulko - já taky počítám s úterkem :-) Já jdu z práce v půl 3, takže ve 3 tam můžu být. Ale záleží na vás :-N
Profilova fotka
Jindul - tak co zkusit jiný Tchibo?
Profilova fotka
vorli objednej si je na netu!
Jenže já se teď na Plazu v Plzni nedostanu :-( A na internetu je už mají vyprodaný :-(
Profilova fotka
Abe: byli jsme na jihu Kréty v Matale (teda musela jsem se kouknout na mapu, protože se mi to úplně vykouřilo z hlavy ;-) ) Abe - ty budeš vyšívat? A jak křížkovým stehem nebo "normálním"? Já jsem kdysi docela vyšívala - křížkovým stehem, ale teď mě to moc neba - nebo spíš si nenajdu chvilku..... Jj, Pinosol jsou takový obyč olejový větrový kapky - je příjemný, že to v nose luftuje, ale na ucpanej nos to stejně nezabírá :-S Ahoj Jindul! :-)
knedlus já půjdu z práce nejdéle ve tři, spíš taky v půl, takže max ve čtvrt na čtyři tam můžu být ;-)
Profilova fotka
Jindul: já se ti mrknu u nás v DMce mají Tchibo, ikdyž pravda ne moc velkej sortiment. A jak to prostírání vypadá ? To je z nějaký tý velikonoční kolekce???
jani to bys byla hodná, je to z toho velikonočního mají i světle modré a to žluté, bohužel sem nejde dát odkaz, když už je to vyprodané, ale je na téhle stránce za 199,- http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?