Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
mně zas vykvetl hyacint :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jani - taky hezká kyti :-) Ale neumím si představit ten květ =-) Mě teď doma kvete ibišek :-)
Profilova fotka
Jo, holky, včera jsem nemohla v tom baumaxu. Oni tam mají jeden takový vozík, kde mají zlevněné kytky, jak říkám - před smrtí :-D No a měli tam orchidej, tu phalu, co prodávají všude cca za 200 Kč, tak tahle byla fakt chcíplá, odkvetlá, původní cena 600 Kč a nyní 250 Kč :-D Tak nevím, jestli tam nenalepí nějakou dražší cenu, pak jí přeškrtnou a jak to hrozně zlevnily ]-(
Profilova fotka
jo asi to tak dělají :-D :-D :-D :-D holky co Jonáš jméno? Dívala jsem se na medvíka film a tam hrál hřebejka syn Jonáš Hřebejk.
Profilova fotka
Holky, no já se taky divím, že bude kvíst. Nejdří jsem myslela, že to budou nový listy, ale budou to květy - zatím jsou teda schovaný, takže jsem napnutá, jak budou vypadat ;-) Na netu píšou, že starší kytky kvetou a já jí mám v práci asi dva roky.....tak už je možná starší :-D Nám už hyacint odkvétá, pak ho dáme tchánovcům na zahradu, ať si ho tam zasadí a já si možná koupím zase další - za 30 Kč udělá parádu skoro na tři tejdny :-) Renčo: s tou orchideí to nějak přestřelili, ne!? ]-(
Profilova fotka
renčo - to víš, že to tak dělají - i v klasických obchodech - napíšou tam vysokou částku a myslí si, že jim na to skočíme, jak strašně zlevnili... jančo - tak doktorka je teda taky dobrá! Neříkám, kdybys tam šla, že máš rýmu měsíc, ale ty už jí máš 3 měsíce!!!! A pinosol mi koupil manža v lednu, jak jsem byla nemocná a moc mi nepomohl. Ale hezky voněl. Jsme si včera s manžou k večeři udělali brambory v troubě s kořením americké brambory, máslo a mlíko a pak šel malovat děts. pokoj, tak jsem si tam k němu sedla a vyprávěli jsme si a pak se pesina vzbudila a štěkala na mě, tak jsem s ní šla dolů, pač jsem si myslela, že chce napít a koukám, že je půl 12!!!! Tak jsme to zabalili a šli spát. Jo, koukaly jste na novej seriál na Primě? Ty mundury, co měli na sobě, jsou šílený a seriál zatím takovej nemastnej neslanej. Ale hraje tam Krausová, tak jsem nadšená, jí miluju.
Profilova fotka
fogy já od toho divadla, příjde mi fakt výborná! ale taky mě to moc nenadchlo, koukala jsem při tom i na náměstíčko a na barandov
Profilova fotka
Abe: Jonáš není špatný jméno :-) Hani: tak to jste si manžou pošmákli, viď!? Jste mě nějak na ty am. brambory navnadily! A protože taky pořád nevím, co k véče, tak je možná dneska udělám. Takže syr. brambory omýt, nakrájet, posypat kořením a hodit do trouby? Seriál jsem viděla jen chvilinku, ale taky mi přišly strašný ty mundury :-|
Profilova fotka
abe - já právě taky od divadla - měli jsme jí ve 2 představeních a úplně jsem si jí zamilovala x-) Je úžasná!!! abe - a jak se ti líbí reklama na Magnézii s Rodenem a Polívkou? Holky, tady se od rána sype, ale přitom tady je 6 stupňů!!! To je divoký, co?
Profilova fotka
abe - mě se Jonáš moc nelíbí. Hani - hm, tak brambory bych si taky dala, mňam :-) Na seriál jsem taky samozřejmě koukala. Ale přesně, jak říká Hanička, nemastnej - neslanej. Tak třeba se to ještě rozjede.
Profilova fotka
Hani - u vás sněží? Tady teď vylezlo sluníčko :-)
Profilova fotka
Tady je zataženo. V noci zase kydalo ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Jonáš je krásný jméno!!! Jančo - na předchozí stránce píše recept Lucka a já to dělám tak, jak píšeš - teď v zimě je okrájím, nakrájím, osuším, obalím v koření Americké brambory a dám péct do trouby. V létě je dělám z čerstvých ve šlupce. Zkoušela jsem to dávat na plech bez oleje, s olejem a na pečící papír a nejlepší je bez ničeho, dole na spodku to udělá takovou dobrou krustu, ňam. Jenže pak je ten plech na vydrhnutí. A včera jsem to dělala na pečícím papíře a dobrý. Hlavně je to rychlý a fakt moc dobrý!!! Renčo jojo, od rána sněží.
Profilova fotka
Hani, takže je lepší je teď v zimě oloupat..... A jak dlouho se to asi peče?
Profilova fotka
Já jsem včera koukala na zprávy a byla jsem v šoku, pač hlásili, že v noci na včerejšek byla sněhová bouře - s hromama!!! Vy o tom víte? U nás nic nebylo. jančo - no, záleží na slupce, ale v zimě to okrajuju. Holky, dejte mi, prosím link, kde najdu recepty od itala, sííííím!!! Přemýšlím, že bych dneska k véče udělala Karibské toasty, chodím na ně do jedné restaurace. Je to toastový chleba, potřený lehce kečupem, na tom je směs kuřecí maso a ananas a zapečené sýrem. Je to fakt žrádlo. Tak to asi dneska zkusím k večeři, jestli se donutím dojet nakoupit.
Profilova fotka
Hani: http://www.sitalemvkuchyni.cz/recepty/
Profilova fotka
Jani - my ty brambory neloupeme ani v zimě. Jenom to chce pořádně vydrbat kartáčkem ;-) A nebo koupit nový brambory, ty už jsem taky v krámu viděla. Hani - u nás by jenom hrozný vítr. Hm, a véča vypadá dobře :-)
Profilova fotka
Jani - já nevím, jak se to může péct dlouho, půl hoďky? A brambory nakrájej na osminky ;-)
Profilova fotka
Jančo - my to včera dali na 220 a peklo se to asi půl hoďky. A díky za odkaz, jdu na to juknout. Holky, sakra - nám od října do května vyvážejí popelnici jenom 1x za 14 dní! Absolutně to nestačí, takže jsem se aspoň naučila třídit odpad a sbírám to do pytlů a pak to odvážíme autem na náves a tam to třídíme. Ale i tak máme popelnici totálně plnou a nestačí nám to. A když máme popelnici narvanou a dáme k tomu ještě pytel, tak ten tam ty popeláři nechají - hajzli. No a teď věším nahoře v koupelně prádlo a koukám, že jezdí popeláři. A tak běžím dolů a manža popelnici zapomněl vyndat!!! Sice jí máme 10 m od silnice a i když jí máme narvanou, že se nedá zavřít, tak jí popeláři nevyvezou. Musíme jí těch 10 m vyndat. Tak nevím, asi tady teď shnijeme
Profilova fotka
Hani: tak to je opruz s těma popelářema ]-( A to až ještě budete mít po čmeldovi plíny....no tak to potěš! ;-) :-D Holky, díky, dneska ty am. brambůrky udělám - úplně se na ně těším - mňam! Možná k tomu ugriluju (na gril. pánvi) i nějaký masíčko ;-)
Profilova fotka
hani co je to za popeláře proboha! To bych si na ně stěžovala, protože je snad normální že vyvezou i to co je kolem popelnice. V létě jsme tam měli i 3 pytle s trávou a vše vyvezli. A to máme popelnici za takovou brankou v plotě - místo specíálně na popelnici. Musí si ji otevřít, vytáhnout a pak ji tam dá zpět a zavře. Napiš jim tam mail a bude pokoj. Jsou jen líní. My máme ted už druhou firmu za tu dobu co tu bydlíme a dělají to obě dvě.
Profilova fotka
Hani - u nás teď naštěstí zavedli, že si můžeme vybrat, jestli chceme 1x za 14 dní nebo 1x za týden. Takže naštěstí dobrý. A to ještě máme jednu popelnici s tchánojcma. No, přeci jí nebudeme platit, když oni jí nenaplní ne? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky mají pravdu,jsou jen líní!!!!!!!!!!!!U nás to bylo to samé,a když jsme napsali stížnost,tak teď nám vyvezou cokoliv!!!! Na dýchání je nejlepší Eucasol-sice to stojí kolem 400 Kč.,ale má široké využití a je super!!!!A je to třeba i jako desinfekce do postýlky pro miminko,do bytu kde jsou zvířata,do pokojů kde se spí,do kanceláří-já to používám i ve školce,když jsou děti víc nachcípané. Včera jsem byla na bodyformu a ta nám teda zase dala,se nemůžu ani pořádně zasmát jak mě bolí břicho! :-. Jonáš je hezounké jméno,máme Jonáše ve školce a je to zlatíčko.Mě se líbí Matouš,ale není mi to dovoleno! :-(
Profilova fotka
Ahoj holky- kecalky, Tlustici miluju, doma mám dvě, v práci jednua jednu jsem dala tchýni. Jo a ta taky kvete...malounké bílé květy. Jinak knedluško a vorlinko - dobrá zpráva: v púterý jedu do Plzně. Jo a knedlu, už Ti nesmím říkat knedluško, ale Renčo...když se uvidíme :-D :-D :-D No a Jindřiško - přestala jsem si dělat iluze, že se vejdu do kalhot 28....byla jsem omrknout plavky a byly mi vel.40....se mi místo břicha zvetšujou kejtičky a prdel....no fuj. Americký brambory taky dělám...manžel si je zamiloval, takže docela často
Profilova fotka
jaký fuj, krsity! to se neříká! hani co kamarádka včera? holky tak to se máte, že se uvidíte. Určitě budete plné dojmů. mějte se pěkně já jdu do města, večer sem kouknu
Profilova fotka
Holky, u vás to možná funguje tak, že vám vyvezou i to kolem popelnice, ale u nás teda rozhodně ne. Kdyby jsme položili pytel vedle popelnice, tak si musíme koupit na obci nějakou nálepku, kterou nalepíme na ten pytel a oni ho pak vyvezou ;-) kristy - jů, hurá :-) Tak to je super :-N Akorát se nám tu dneska neukázala Jindřiška. A na všechny slova, ve kterých je knedlík slyším :-D :-D :-D
Profilova fotka
abe - papa.
Profilova fotka
Renčo, Jindřiška se ukáže....musí :-) Samo že jsem chtěla napsat vel. 38 - 28 mi byla malá už v 5 třídě :-D :-D :-D Já jdu teď na kontrolu...když bude vše OK, vyfasuju průkajdu a budu legální těhule. Jo a zíta budu trpět v archivu...tak se ozvu ve čtvtek. Mějte se všechny moc fajn, krista
Profilova fotka
Holky, taťka dělá místostarostu, tak se ho na to schválně zeptám a když tak dám na vaše rady a budu si ztěžovat. Máte pravdu - to jsou líní udělat 5 kroků!!!! Luci - ten eucasol - to je od Justu? Já jsem si totiž koupila od justu nějaký eukalyptový spray a je to super, když mám rýmu. Luci - tos včera na body dostalas do tělíčka, co? ;-) To bude na léto postavička!!! x-)
Profilova fotka
kristy - jů, uvidíš mrňouska :-) Tak ve čtvrtek se na tebe těšíme :-) Hani - no vidíš, zeptáš se taťky a je to :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?