Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
my teda na chleba používám normálně vše zvlášt, ale asi to bude dobré ty směsi... :-) příznání udělané a už jsem doma. No to je asi jasné, když píši. Kdypak Renči udělají ten internet... asi to vázne na tom, že nemáte anténu pro příjem vid? Já to ještě zjistovala u nás, abysme nemuseli mít O2 a anténa by stála okolo 3 tisíc, bohužel jen slabé připojení což manžel nechce... ;-( :-.
Profilova fotka
holky moje, nevíte jak změnit jméno u Vodafonu? Jde tam navolit změna adresy apod. ale příjmení néé. =-) =-) =-)
Profilova fotka
abe - to mi je jasný, že ty mícháš a nekupuješ hotové směsi ;-) Já se do toho chci pustit, až budu na mateřské a prcek už bude odrostlejší. Jsme se právě našťouchli - ňam, byl luxusní!!! A manža mi přivezl kinder bueno x-) Jojo, už aby měla Renča net doma. Jenže to já pak už budu mít doma mimi a nebudu mít na net tolik času. abe - to nevím, jak se to mění... :-(
Profilova fotka
fogy se obávám, že nebudeš mít na nás vůbec čas :-S :-| ]-( |-| jsme si zašli na martini do restaurace, jsem o vás vyprávěla manželovi. No moc ho to nebavilo, ale poslouchal :-N Jsem taky vykládala asi 10 min, jsem ukecaná. A vy mě bavíte tak co, že jo!
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás trochu dočíst, dlouho jsem tu nebyla, včera jsme byly s mamkou v Brně na nákupech, tak mám zase plno nových věcí x-) x-) x-) krásnou bundičku z HM, tyrkysovou šálu z Orsay atd. prostě těším se na jaro :-) Abe, já mám taky Vodafone a když jsem chtěla změnit adresu a jméno, tak jsem tam prostě zavolala a změnili mi to, akorát v adrese na výpisu mám pořád Sl. jako slečna, chichi, to mě vždycky potěší :-D
Profilova fotka
wow, tak jsem vás jen tak prolítla, vy jste toho zase nakecaly :-D :-D :-D bábovku má rád manža, tak ji občas taky upečeme, vymazávám ji většinou herou nebo máslem a vysypávám kokosem a pak ještě hrubou moukou a tím si dobrý vyklepnutí pojistím :-D jinak foogy, pěkně odpočívej a prostě co se stihne, to se stihne a basta, ju? ;-) Musím si dát něco sladkého, asi potřebuju cukr. je mi totiž poslední týden nějak divně, motám se, je mi slabo a hrozný vedro...doufám, že nejsem v přechodu :-D :-D :-D ale na těhu to zatím nevypadá |-| no ale včera jsem si pro radost koupila krásný bodýčko na mimi...tak snad ho brzy budu potřebovat :-D
Profilova fotka
abe - já o vás manžovi taky vyprávím. Když třeba nejsem celej den na netu a přijedeme z města, tak hned zapínám pc a dočítám vás a on si ke mně sedne a: Tak co je novýho? Co holky píšou? ;-) abe - a to jste byli jenom na martini a nebo i na véče? luci - jéééé, tys teda nakupovala!!! Tyrkysovou - jé, to je moje barva, tu miluju! Já mám totiž modrý oči, tak mi modrá vyloženě sluší :-D luci - to je divný, že už ti je týden takhle divně. A mimi to není - tys testila? Tak pak jedině tlak. Nebo na mě to teda takhle hrozně působí. Já byla včera celej den u našich, pač manža samozřejmě na volejbal jel, ale u našich to bylo moc fajn! Já teda spíš seděla na křesle s nohama na židli až u stropu, ale chvílema jsem mamce pomáhala - dělaly jsme jidáše a šátečky z tvarohového těsta plněné rybízovkou, ňam! A k véče mi mamka udělala hranolky s kečupéééém :-D A na dnešek mi uvařila polévku a rajskou, ňam, tak si dáme. A odpo přijedou a mamka mi tady uklidí, vyžehlí, povlíkne postele a taťka bude stěhovat s manžou.
Profilova fotka
ahoj foogy, né, netestila jsem, ale mrcha mi skončila před týdnem, proto nepředpokládám, že bych byla těhu :-x Myslím, že je to tlakem, včera jsem prospala celý odpoledne a dnes to asi bude podobný :-o já dnes udělám masíčko se smetanovo-sýrovou máčkou a mandličkama a k tomu domácí americký brambory, juj to si smlsneme :-p hezky odpočívej, foogísku, já jdu mrknout na jeden díl Sexu ve městě 8-)
Profilova fotka
Ahoj berušky moje :-) To koukáte co? No, už jsme připojený :-D
Profilova fotka
Luci - ňam, vy si teda dáváte do nosu!!! A jak děláš domácí americký brambory? My milujeme brambory, já je umyju, nakrájím, posypu kořením na Americké brambory a dám péct a k tomu máslíčko a mlíčko - ňam! Teď akorát koukám na Itala a mám chuť na pizzu a vypadá to, že se manža chytl, že bysme si mohli dojet. Luci - ahá, tak to bude druhá varianta - tlak. Já osobně jsem na sobě dycky poznala, že se bude měnit počasí a teď v těhu tuplem. Jsem takový barometr. Máš to taky tak? Čau Renčo!!! Paráda! Renča má připojení a já můžu jít rodit :-D
Profilova fotka
U nás byli naši, holky, s naší mamkou, to je prča, ona je jak uragán :-D Já jsem na to zvyklá, ale manža ne, když odjeli, tak si sedl na gauč, oddychl si a povídá: Tý jo, to jsem netušil, co ve vaší mamce je. Ta je neuvěřitelná :-D Ale stihli toho strašně moc, jsem za to vděčná!!! Luci - my jsme dvě sledovatelky Sexu ve městě, viď? ;-) V nemocnici jsem toho zkoukla hodně, doma už tolik ne, ale je to super! U čeho teď jsi? Já jak - nevím, jak se to píše, Carrie začíná chodit s Eidnem.
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Rodit ještě nemůžeš, ještě máš 14 dní čas :-D Taky koukáme na Itala. Měli jsme v plánu zajet si k mekáči, ale ten internetista se tu nějak zdržel, tak nevím, co bude k véče, ale manža má hlad :-D Tak to je fajn, že toho mamka tolik stihla :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Renčo - ale je to super, že máte doma net!!!! To mám fakt radost i za tebe!!! No a jak dopadl víkend? Byl manža na noční a byli jste u vašich? Už mi začíná kručet v břiše...
Profilova fotka
Hani - už je vzteklej, že tady u toho sedím :-D Asi sem chce taky :-D Snažím se založit mailovku na seznamu, ale vůbec mi to nejde ]-( Víkend docela dobrý. V pátek jsme byli nakoupit, tchýně jela se mnou, koukly jsme se do krámu s hadříkama, koupila jsem si mikinu. :-) A byly jsme na tom zákusku a kafíčku, tchýňka platila :-D Včera po obědě jsme byli u tchánů, takže odpoledne strávené se švagrovkou. No, ale přežila jsem to, docela to šlo. Sice nás taky v pátek pozvala na oběd, ale manža měl chuť na svíčkovou a tchýně dělala kachnu. Takže jsme se najedli doma a až pak jsme tam šli. No, večer byl v práci, ráno přišel,tak si chvíli zdřímnul, protože pak přijela mamka s manžou na oběd. Pak jsme byli v kostele, protože manža se chce nechat pokřtít. No a od tří tu byl internetista.
Profilova fotka
Renčo - tý jo, jste to měli teda docela akční, co? Teď se o net budete hádat :-D My máme naštěstí každej svůj NB ;-) Takže nakonec tchýňka šla, tak to bylo fajn, ne? Renčo - a ty jsi pokřtěná?
Profilova fotka
Hooolkýýý, von mě nechce vzít na pizzuuuu :-( ;-(
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Hani - my si přivezeme ještě jeden počítač od bráchy, abysme se nehádali :-D Včera jsme se večer ještě chytli ]-( Manža si sednul k počítači, a že mu to nejde. Tak jsem mu to chtěla ukázat, říkám, dej si tu ruku na stranu a už se zvedal, že to nechce vidět ]-( Takže napřed mi celý odpoledne vykládá, jak mu to musím ukázat, že to neumí a když mu to chci ukázat, tak nechce ]-( No a pak jsem šla dělat špagety, šáhla jsem do šuplíku pro sůl a půl pytlíku se mi utrhlo a rozsypalo do šuplíku ]-( No, kdopak jí tam asi takhle blbě dal ]-( No a už to jelo.
Profilova fotka
Hani - jo, s tchýňkou to bylo dobrý, ale těch lidí v krámu, to byla hrůza. Jsem říkala, že už nebudu manžovi nadávat, až mě vzbudí v sobotu v půl 7, že jedem nakoupit, protože to fakt v tom krámu skoro nikdo není :-D Jo, já pokřtěná jsem. Hodně nás k tomu vedla odmalička babička. :-) A manža se musí nechat pokřtít, protože má jít tomu maličkýmu drobečkovi za kmotra :-)
Profilova fotka
Jo a Hani - s tou pizou, ty se mu divíš? Tak aspoň nějakou dovezl?
Ahoj holky, reni super, máte doma netík x-) x-) fogoušku jakto že tě nechtěl manžílek vzít na pizzu? Já jsem dneska ještě doma, zítra jdu na kontrolu a ve středu už asi do prácičky. Ani nějak nevím jestli se mi chce :-) Minulý týden mi to bylo dlouhé být doma, ale asi bych si zvykla :-N
Profilova fotka
Jindul - tak už zůstaň doma úplně ne? :-)
Profilova fotka
no holkýýý, vy jste byly takové aktivní! Renčo bezva, že už máš net doma! Já sem koukala celou sobotu, ale v neděli už ne... no nevadí. Dočetla jsem Vás. fogy jak to dopadlo s pizou? :-) Renčo, jsem používala ten mezizubní kartáček a vzpomnela jsem si na tebe, že jsem ti ještě zapomněla poradit Corsodyl to je z lékárny, kup si 0,2 sílu. A po tom vyčištění mezizubním kartáčkem si to vypláchni. To je takový doplňek, samo o sobě to nefunguje ale společně výborně. My se v sobotu dívali na různé filmy, vyškemrala jsem jich několik o svatbách. Včera šel manžel na Avatar na 3d, což mě nezajímá. Takže jsem 3 hodiny chodila po Olympii a nakoupila si plno věcí! Bylo to bezvadné, nikam jsem nespěchala tak vše důkladně prolezla. Máme otevřenou novou část, tam jsem ještě nebyla.
knedlus no já se zas bojím a abych se nenudila a navíc taky bych přišla o dost peněz a vlastně být doma, když jsem OK.. Hezky pošupajdím do práce a budu vytvářet hodnoty :-) Příští týden letíme do Paříže, to mám dovču, tak ono to uteče :-)
Profilova fotka
vorli, jo už zůstaň doma. Ještě se napracuješ dost, kolik 40 let? No minimálně. fogy a mamka pomohla s úklidem nebo se stěhováním? Nebo se tak divil jen rychlému přívalu slov, co ženy dokážou? :-)
Profilova fotka
že by muselo 15.3 sněžit, to si teda v žádném případě nemyslím ]-(
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Jindul - to máš pravdu s těma penězma, to je na prd ]-( Tak příští týden vyrážíte jo? x-) abe - zrovna dneska ráno jsem si říkala, že bych s těma dásněma měla něco dělat, protože i přes ten Lacalut to bylo jak na zabíjačce :-D No, dneska ráno ta silnice byla fakt úžasná. Autobus jel krokem, silnice namrzlá ]-(
Profilova fotka
abe - tak to je síla :-D :-D :-D
Profilova fotka
knedlu bych to už dál nepodceňovala, protože pak už je to nezvratné a následky příšerné. a takhle se už nezasměješ :-D
abe no ty fole :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?