Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Foggy, jestli si je koupíš v květináči, tak je po odkvetení můžeš hned prdnout do záhonu. A my je i po odkvetení rozsazujeme (na podzim se blbě hledaj :-D :-D :-D ) Já jsem měla gulášovou polívku, ale už mám ukrutnej hlad, tak si ohřeju pečené brambory s takovou směsí, co jsem dělala. Řízek mám k odpolední sváče :-) snažím se moc necpat, ale fakt trpím ukrutnými záchvaty hladu.
Profilova fotka
Máte pravdu s těmi cvičitelkami,já mám teď taky samé pěkné ženské a slečny!!!A moc hezky se na ně při cvičení kouká!!!!Ale když jsem začínala cvičit,tak jsem měla jednu starší paní a nehezkou a hlavně neštíhlou-a přestala jsem na to chodit,přišlo mi to divné (nemohla jsem si pomoct)!!! :-| Včera jsem měla ve školce hospitaci (takovou kontrolu) a byla jsem hrozně moc pochválená,tak se musím pochlubit,měla jsem z toho takovou radost... :-D
Profilova fotka
Holky,já asi nikdy nic sázet nebudu,hrozně mě to nebaví a hlavně vůbec neláká,ale třeba změním názor až budu mít baráček a budu ho chtít krášlit...Já zase ráda dělám věnce a keramiku a tak...
Profilova fotka
Jů, Luci, tak to jsi šikulka, že jsi obstála před kontrolou :-)
Profilova fotka
Já si udělala knedlíiky s vajíčkem, ale nějak jsem se přecenila - snědla jsem půlku. Holky, tak díky moc za rady, já se po nich kouknu a uvidím. Možná koupím obojí a je to. Než čekat na za rok, až vykvetou... Luci - mě to taky nikdy nebavilo, chytá mě to až teď, když máme baráček a jsem doma. Dřív mě to fakt nebavilo. Počkejte, ještě na MD začnu chovat kozy a králíky a slepice :-D :-D luci - tak to jsi šikulka, žes dostala pochvalu! Mamka taky učila ve školce, tak vím, co to obnáší, tos měla nerva, viď? Ale je paráda, že to dobře dopadlo a ještě s pochvalou!!!! x-)
Profilova fotka
No holky, my, jak jsme vyhráli tu samici králíka na tom bále, tak se k ní druhý den dostal samec a už máme prý mláďátka :-)
Profilova fotka
abe - ta Marika Šoposká, co je teď v Sama doma, tak ta je od nás z Brodu, chodila se mnou na klavír ;-)
Profilova fotka
renčo - no, vidíš to, nakonec budete pěstovat králíky ;-)
Profilova fotka
Hani - jo, ještě postavit tu králíkárnu :-D
Profilova fotka
Holky koukám, že to tu slušně rozjíždíte :-) já se loučím, jedu za dětma na turistický kroužek, pak angličtina, plavání ..... tak si užijte den a zítra papa
Profilova fotka
jé dívala jsem se na ten rozhovor, celkem pěkná. knedlu já je měla předloni, napodzim jsem je ale vyhodila. Mamka mi to říkala, že to tak nemá cenu. Oni na to mají jiné podmínky, hnojí to lépe apod. v teple a pak když je koupíš tak jsou už v rozkvětu a kvetou ti hned. Kdežto když je máš za oknem tak později.... si myslím, nevím přesně no. Osobně bych to doma už neměla, nemáme parapet měli jsme to na jídelním stole - dole by nám po tom lezly kočky atd. Tak jen tak můžu poradit. Moje mamka to tak dělá i s rajčatama a ostatní zeleninou, kupuje ji už akorát k zasázení. fogy ty umíš na klavír jo? já nic, jen na sportovku jsem chodila. jako sportovní základní škola. Peru druhou pračku, ale mám takové neblahé tušení že nám přestala nahřívat pračka... no uvidím .... :-D je trochu starší už.
Profilova fotka
abe - no tak já uvidím a promyslím :-) Ale petrklíče ke vchodu chci taky :-) A co ten opravář? Opravil to?
Článek se načítá
Profilova fotka
abe - to je na prd s tou indukcí!!!! Tak ať se s někým poradí a přijde co nejdřív!!! abe - ale když byla blondýna, tak byla hezčí. Hlavně když byla malá, tak byla strašně roztomilá, jsme jí všichni zbožňovali a rozmazlovali, byla z nás nejmladší. Jojo, chodila jsem 8 let, dokonce jsem vyhrávala i soutěže, chtěla jsem bejt učitelka a myslela jsem si, že by mi klavír u přijímaček pomohl ;-) abe - se vám to doma nějak sype, ne??? To tak bývá, viď? Se pofere jedna věc a jede celá domácnost! Všechny budeme mít petrklíče u vchodu - je to KRÁSA!!!! My máme bílé plastové okna a dveře, takže to mám v bílém plastovém truhlíku - truhlík nevypadá nic moc, ale něco jiného se tam nehodí. Kámoška to má v plechovém kulatém truhlíku a vypadá to krásně! Moje mamka dřív muškáty taky schovávala, ale když pak viděla, že v Baumaxu mají krásné a za pár kaček, tak se na to vyprdla a každý rok si kupuje nové a má je krásné!
Profilova fotka
no fogy přesně, moje máma už to také tak začla dělat. Přes zimu to obírat, zalívat, mít v chladnu apod. Ale já zasadím surfinie nebo petunie, nikdy nevím jaký mám. Příjde mi lepší květ. Ale bordel je z toho taky, manžel brblal že to musí obírat, což je teda fakt. A pak se to vyhodí a je to. Ale nic levného. Zemina + rostlinky, ale stačí 3 do truhlíku, to se neuvěřitelně rozroste no ona ta indukce už zas jede, jak se restartuje pojistkama tak jede, ale musela jsem to nechat tak aby to viděl, pak mu ukázala jak vyhodím pojistky a indukce se zapne... takže tak. už mi to jede, nespěchám na to. holky jsme dobrý, venku sněhu a my už sázíme! proč bílej truhlík je dobrej. Já si loni koupila ty samozavlažovcí rezavý, jsou zas jak fasáda haha. Horší je to skladovat všechno. fogy a dnes jsi veselá vid? to je hned poznat! :-) :-) :-) :-) bezvadný
Profilova fotka
tak jsem kecala! Nahřívá, dvířka jsou teplé! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hani: pro mamču jel taťka, možná už jsou doma. Na přivítání nic nechystáme a já mamču uvidím až příští týden. Dneska musím nakoupit, uvařit něco s sebou na hory, možná upeču i bábovku a zítra navečer jedeme. V pondělí dělám dlouho, tak to vidím až na úterý..... :-( Holky, vy ale budete mít krásně nazdobený domečky! :-) Hani: tak ty umíš na klavír.....a máš ho doma? Hraješ? Tchýně mají doma klavír (kdysi prej hrála), ale stojí tam ladem, tak jsem si řikala, jak bych si na něm brnkala, kdybych uměla..... Tak jsem teď byla na rentgenu zubů - zatím Ok. Vypadá to na počínající kaz,ale ještě bych to mohla zvrátit - tak budu čistit jak blbá. Mám to mezi zubama, tak musím vytáhnout do akce mezizubní kartáčky ;-)
Profilova fotka
Abe: no vidíš, pračka ještě vydrží! ;-) Renčo: U vás sněží? Tady je azúro a svítí sluníčko :-) x-)
Profilova fotka
no tak to teda nechápu jak může být někde azuro, když tu padá a padá. Jannis a to ty jsi si koupila ten elmex ne? Tak zkus namocit ten mezizubni kartacek do toho elmexu a nanest to mezi zubni prostor, mozna by to pomohlo. Abys to tam naflouridovala. To mě ted tak napadlo. Já jdu za 14 dní na trhání 8, už mám poslední... blééééé. Půjdu pro občanku, pak vyřídit řidičák, pak ke kožní a pak se zubem. A manžel jde asi dvě hodiny po mě, jsem ho přemluvila at jde k pořádné zubařce. Nenarostla mu jedna stolička a má tam takový provizorium co mu pořád padá... tak si nechá udělat jeden implantát do kosti.
Profilova fotka
Klavír doma nemám, je u našich, je ještě po mamce. Myslím, že tuhle říkali, že mu je 80 let. Stařeček. Ale doma mi chybí, ráda si jen tak sednu a zahraju si písničky. abe - no, tak fajn, že je pračka v pořádku! jančo - tak budeš čistit a čistit. Ale abe má dobrej nápad. To taky zkusím! abe - to já vím, že teď už ti ta indukce jede, ale jde o to, jak dlouho a pak zase budeš vyhazovat pojistky??? To chce prostě opravit! Nezkoušelas číst nějaké diskuze na netu? A nálada je dobrá, jak jsi to poznala x-) Tady taky pochumelívává. Hnus velebnosti. jančo - já ti závidím ty hory! Za rok vyrazíme taky - s našima a budeme se střídat v hlídání. Jani a jakou bábovku budeš dělat?
Profilova fotka
Jani - tady nesněží, ale azúro tu taky není. Tak jdu domů :-) Papa.
Profilova fotka
renčo - papa zítra!
Profilova fotka
Tak s tím počasím se mám......ale vzhledem k tomu, jak píšete, že je všude okolo, tak to asi moc dlouho nevydrží..... Abe: dobrej nápad máš! Chválím ;-) Hani, příští rok určitě hory dáte, s ročním prckem už by se to určitě dalo :-) Je fajn, že jezdí i vaši a že pomůžou s hlídáním. Budu píct klasickou třenou bábovku s oříškama - vlašskejma. Mám jí ráda je taková vláčná - mňam :-)
Profilova fotka
......všude okolo hnusně.......(mi tam jedno slovo vypadlo)
Profilova fotka
jančo - ňam! Milujeme bábovky. Moje mamka ještě dělá tvarohovou, tak jí chci taky zkusit. jančo - my to pochopily ;-) A jedete sami nebo s nějakými lidmi?
Profilova fotka
No vypadá to, že tam budeme asi ve třech. Ještě s jedním kamarádem, co má tu chatu pronajatou. Na jednu stranu škoda, že nebude taková zábava, na druhou stranu dobrý, že tam bude větší pohodlí ;-)
Profilova fotka
jančo - von je pak člověk stejně tak unavenej, že jde brzo spát, viď? Mně přijel manžílek, běhá tady s metrem, má toho moc a v 6 chce jet na trénink. Tak ho jdu psychicky z gauče podporovat ;-) Zítra v 8 nám přijdou do kuchyně dát sklo, tak se těšíme.
Profilova fotka
Hani: jj, jdi ho podporovat :-D A to sklo budete mít mezi horníma a dolníma skříňkama?
Profilova fotka
jančo - jojo, přesně. Jsem zvědavá, jak moc mě bude štvát, že je na tom všechno vidět a za jak dlouho to budu chtít vyměnit :-D
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Tak včera jsem byla s Knedlíkem venku, ale dneska už radši nepůjdu. Tady to je místama umrzlý a místama hrozně mokro a místama sníh,a ono mu to strašně klouže. Ani rozběhnout se pořádně nemůže, protože mu ujíždí nohy a já mám fakt strach, aby se mu něco nestalo.Tak na to dneska prdím a řekla jsem, že zajedu nakoupit. Tak říkám ráno tchýňce, jestli nechce ject se mnou, že nakoupíme, kouknem tam na nějaký hadříky a pak dáme kafíčko a dortík :-) No a ona mi řekla, že neví, kdy půjde z práce. Tak nevím, jestli to byla výmluva nebo ne. Tak uvidíme odpoledne.
Profilova fotka
holky ahoj! knedlu a do jakého obchodu jezdíte nakupovat? Já tu včera měla tu kamarádku, bylo to bezvadný. Pak jsme sjely do Jisku, měli v akci krásnou deku jen za 350 kč. Tak jsem ji koupila na sedačku k televizi. Manžel byl v praze, přijel až po 7 hodině. Prý moc havárek na D1. Dnes by měl snad přijít dřív tak po 3 hodině, ale já jdu za jeho macechou dělat daňové přiznání. Tak se tam asi zdržím, asi určitě. Holky jogurty už mám vyrobené, jeden jsem i posnídala. Jsou krapet řidší, je tam trocha syrovátky oni to asi slívají, ale jinak dobrý.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?