Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jů, banánový koktejl bych si taky dala :-)
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Jindulko - tak buď hezky zalezlá pod peřinou, ať to vyležíš!!! V těhu se toho moc nemůže, jedině ležet a čajíky a homeopatika ;-) Holky, jéé, to jsem tady rozpoutala - néé, my nevíme, že to bude holka, to si myslí mamka a tak o čmeldovi pořád mluví jako o Stelince a já už z toho včera byla zblbá ;-) ;-) abe - proč Janča nedorazí? Těšila jsem se na společné fotečky! jančo - já si taky radši dycky povídám s kámoškama sama. Manža je fajn, je s ním sranda, není protivnej, ale prostě ty ženské věci se probírat nedají... abe - tý jo, tak vy máte takovou slavnou předcvičovatelku? A je milá a nebo je namyšlená? Já mám taky pár předcvičovatelek, které jsou fakt krásný, to se na ně nemůžu dycky vynadívat. Ládin se mi směje, ale fakt to tak mám. renčo - byste si s manžou o těch směnách měli promluvit, ne? Já vím, že chce vydělat prášule, ale aby chodil do práce každý víkend?????? Mělo by to mít nějaká pravidla...
Profilova fotka
fogy škodáá, že to teda nevíš. Ale už to nebude dlouho trvat. Který jsi týden? cvičitelka je moc milá. to má prostě někdo takový dar, je krásný, chytrý - má vystudovanou psychologii a šikovný. Ale už dost, nebudu vás s tím nudit. fogy a jak spíš? už hůře? knedlu já myslím, že si práci o víkendech brát může ale měl by si vzít aspon 3 týdny dovolené v létě. Dovča je taky dobře placená a měli byste někam vyjet.
Profilova fotka
Jo holky, máte pravdu. Minulý týden jsem to rozdýchala, ale teď mi docela dožral. A ještě je uraženej, že jsem byla včera protivná ]-( No, abych nebyla, když mi vzbudí v půl 11, když už mám půlnoc :-D Hani - aha, a my už myslely, že víš, že tam ta Stelinka je :-D
Profilova fotka
:-( to já jsem také protivná, když se dívá na tv a pak mě vzbudí nebo i ráno... to plně chápu.
Profilova fotka
Viď abe ;-) Ale co, ať si jde do práce a vydělá na kytičky :-D Já jsem viděla v letáku, že už prodávají muškáty ty po deseti. Sice se mi to nikdy nelíbilo, že jsou to takový chcípáci. Ale já si je doma oštípu a dopěstuju, aby byli větší a pak je nasázím do truhlíků :-D
Profilova fotka
abe - jsem 37+2 - takže už to nebude dlouho trvat a budeme vědět, jestli je to pindík nebo pipinka :-D Dneska se mi o porodu zdálo, ale hezkej porod! abe - a spím luxusně!!!! Jako když se otáčím, tak o tom vím - bolí mě kyčle a stydká kost, ale jsem schopná spát 10 hodin a odpo si půjdu zase schrupnout. To je neuvěřitelná únava! renčo - a co budete dělat v sobotu? budete aspoň spolu? a copak máme dobýho k obídku, co? abe - už tam máš opraváře na tu indukci?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím ze zasněžených Domažlic. Už mi to počasí dost leze krkem :-( jinak včera jsem byla celý den v archivu a dneska dávám dohromady týdenní příměstský tábor na léto. Budeme s dětmi budovat středovéké město a tak. Bude to poslední týden v červenci, tak jsem zvědavá, jak to budu fyzicky zvládat :-D :-D :-D kromě rodiny to zatím nikdo neví a dokud to nebude VIDĚT, TAK SE ANI NEDOZVÍ. Ale možná udělám výjimku...mám tu super důchodkyni, skvělou paní, která přes léto prodává lístky na pokladně, tak se s ní moc neuvidím. Bude tu do konce března, tak tý to asi řeknu. Jinak knedluško, myslím si, co holky: prachy jsou super věc, ale ten čas si člověk nikdy nevynahradí a jsme v nejlepších letech, tak si chce trochu užívat :-) pokud nejste v tíživé finanční situaci. Foggy ty koukej ležet a hýčkat si v sobě mimíse, ještě tu chvilku. jinak já když byla v úterý u MUDra, tak se tam přiřítila těhule s břuchem, jaký jsem ještě neviděla...mega, obr no nechápu, jak to může vůbec narůst a držet na místě...co gravitace. tio bylo fakt něco...a trochu mě to vyděsilo, ty děti tam musela mít dvě...či víc. ještě se ozvu :-)
Profilova fotka
opravář nedorazil, čekám ho. Převlékla jsem a peru. Na aukru jsem vydražila jogurtovač a budu si dělat jogurty, snad budou dobré. Mám domácí marmelády a sirupy, med tak snad mi to bude chutnat. Kamarádka mi ted akorát psala, že se jí zdálo o porodu už 3x. Je 38 týden a kousek.A prý, vždy bylo miminko krásné. Knedlu to já raději koupím už velké sazenice, akorát na sázení. U oken se mi to vytáhlo a nebylo to ono. Kyčle tě bolí ze zátěže? asi
Profilova fotka
kristi! přesně tak já reagovala, když si více začla všímat těhotných! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Abe, ale tohleto břicho byl opravdu exrém :-p
Profilova fotka
holky nemáte některá doma takovou tu sekačku na provzdušnování trávy? Vertikutátor se to jmenuje.... fogy a vy plísen na trávníku nic? Ted není nic vidět co... zas nasněžilo, tak se to zhorší. Už jsem měla na netu vybranej a pak zjistila ,že tady o 10 ulic níž je půjčovna strojů a tam ho půjčují za 200 kč nebo kolik, tak si ho půjčíme. Prý je to potřeba na tu plíseň. Jinak jsem se ptala na nějaký prostředek a řekli mi, že na to nic není. že se to přestalo vyrábět... |-| =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no paní co nám prodala kocoura čekala trojčata, to bylo neuvěřitelné! Já to prvně nevěděla a úplně jsem se zhrozila, že mě to tak čeká. Ale taky záleží co má kdo na sobě, v černé bříško není tak výrazné jak se vzorem apod. Kamarádka měla ted svetr (zas jiná také 38 týden) svetr s vertikálními pruhy a klokaní kapsou, tak té to břicho zvětšovalo. =-)
Profilova fotka
ahoj kristy! renčo - mamka byla včera v Baumaxu a říkala, že petrklíče hnustný a muškáty ještě nemají, tak jela domů s prázdnou. Já už se taky těším, až si koupím petrklíče, dávám si je před barák - to už je pak jaro x-) abe - abych ti řekla pravdu, tak já tu plíseň nepoznám, přes trávník je u nás manža. Jako je takovej hnědej, udusanej. A vertikulátor jsme nekupovali, ale půjčujeme si ho, vyšlo nás to myslím na 500 kč. Vím, že by se vyplatilo ho koupit a pak ho půjčit i našim a tchánovcům, ale teď na něj nejsou peníze - chceme bazén a já chci nasázet stromky a keře kolem plotu, aby nám sem nebylo vidět, tak třeba časem... abe - a my loni tu plíseň neměli, ale půjčili jsme si ho proto, že to vytrhá i mech, kterého my tady máme hafo. Sice po zákroku vypadal ten trávník šíleně, ale do 14ti dnů ... Krása! Kobereček! Kyčle mě bolí jenom v noci, když dlouho ležím na jednom boku. Hold už se tam dole připravuju. A já břicho nemám tak velké, nikdo mi nevěří, že za 3 týdny rodím. V pondělí to manža na kurzu zhlídl a doma mi pak říkal, že mám nějaké malé břicho oproti ostatním. Kéž by v něm bylo i menší miminko x-) Holky, včera jsme byli na prohlídce porodnice a viděli jsme v inkubátoru 1,8 kg miminečko. A všechny holky: Ježišmarjá, to je drobeček! A sestřička nás ze srandy zprdla, že tohle je už obr, že tady mají 1kg miminka.
Profilova fotka
jééé fogy dík za radu, s tím trávníkem. aháá tak proto ty kyčle. Fogy a jak často je ten kurz? A to tam všechny mají manžela? A v kolik to je? že odpolene jich asi moc nemůže... =-) =-) =-) tak příjde kamoška se sofinkou
Profilova fotka
Holky, tak co máte k obědu? Já mám dilema - buď knedlík s vejcem a nebo špagety s omajdou. Dneska musím začít dělat účto, DPH se blíží mílovými kroky. abe - jsem četla, že babču pouští domů. Teď to chudince mamce začne, co?
Profilova fotka
babička :-D no jo no, co naděláme. Ještě je dnes tak hnusně a mamka tam za chvíli jede... fogy a ty petrklíče si zasadíš až nemrzne? nebo jak? knedlu jak jsi na tom s vykukování narcisek apod? Ted nám na ně nasněžilo na chudinky, ještě umrznout.
Profilova fotka
abe - no, my na ten trávník koukali vyděšeně, ale v té půjčovně jsme na tom byli upozorněni, ale je to stejně šok, tak se nelekejte :-D abe - pro tatínky byl ten kurz akorát v pondělí a to do 5ti do 7 hodin. Ostatní kurzy a cvičení absolvují mamky samy a to je různý - od 2, od půl 4 a tak... Všechny jsme už na mateřské, takže máme čas. abe - já mám takový truhlík před dveřma a do toho dám 3 petrklíče v květináči a když odkvetou, tak je buď vyhazuju a nebo si je bere tchýně na zahradu, ta si je tam zasazuje. Holky, sněženky rostou samy od sebe a nebo se taky dají koupit nějaké sazeničky? U našich dycky rostly a mně se to hrozně líbilo a chtěla bych, aby nám tady na zahradě taky vykukovaly. Jak na to?
Profilova fotka
fogy ted jsem je viděla v penny, tak asi budou i někde v zahradnictví. Ale co a jak to nevím. Asi to je víceletka. Ne jak tulipán apod. Ale nevím, to nám poví knedluška. aha, tak to bych také tak mohla dát na balkon třeba s těma maceškama, dobrej nápad. janis už jsi dělala tu výzdobu? já furt nic
Profilova fotka
Abe: přiznám se, že ještě nedělala.....zatím mám pověšenej takovej jarní věnec a na okně jedno porcelánový vejce, ale jinak nic.......jsem měla plnou pusu řečí, co!? ;-) :-D A tenhle víkend to taky neudělám, když budeme v těch Jizerkách, tak někdy během týdne ;-) Holky, mamča už jede z nemocnice dneska domů - hurá! :-)
Profilova fotka
abe - vidíš, díky, se tam musím juknout! Ty bych na zahradě moc chtěla. Tady právě začalo chumelit. abe - mně mamka koupila petrklíč než jsem šla do nemocnice a doma mi vydržel 20 dnů!!! To je můj rekord, bo mi dycky petrklíče doma chcíply! A to to tady přečkal i s manžou, kterej ho nezalíval.
Profilova fotka
jančo - už dneska? to to uteklo! A všechno v pořádku? A kdo pro ní jede? A budete jí chystat nějaké přivítání?
Profilova fotka
Hani - tak sněženky tu u nás prodávali v květinářství už vyrostlé v květináčku. A nebo se dají normálně vysadit cibulky. Ale to chce na podzim ;-) abe - jeden záhon mám zapadaný sněhem a druhý jsem zkoumala včera a tam vypadá, že vyčuhuje nějaký tulipánek. Ale běhaj přes to psi, tak doufám, že je nerozšlapou. ]-( Jani - tak to je dobře, že jde mamka domů :-) Tak jsem teď měla rozhovor s manžou. A on, že mi dal na výběr, jestli má jít do práce nebo ne. Že je mu to jedno !!! Že je mu jedno, jestli půjde tenhle víkend nebo až příští ]-( Tak jsem mu řekla, ať si jde teď, že je to menší zlo ( noční ze soboty na neděli ) než příští týden ( celá sobota od rána do večera ). A v neděli až se trošku prospí, tak asi pojedem k tý mamce. :-) Hani - já mám k obědu řízek s bramborem. Tak na něj jdu :-)
Profilova fotka
holky, sněženky a bledulky jsou cibuloviny....akorát ty cibulky jsou menší. pokud Vám je něco nesežere, nebo neshnijou, tak je budete mít na věky.... Oni se i časem množí, tak je dobrý třeba je po pár letech rozsadit a budou se vám množit.
Profilova fotka
renčo - vyrostlé v květináči??? To jsem čéče nikdy neviděla. No, hold musím prolézt zahradnictví. A jinak se vysazují na podzim, jo? Hm, tak to mám teda času habakůk, hihi. renčo - ahá, tak ty se přes noc vyspíš, manža vydělá peníze a v neděli odpo budete spolu a pojedete k mamce. Tak to jde! A ty bys v sobotu večer mohla pozvat kámošky na dámskou jízdu, ne? ;-) Hmmm, žížek, ňam!
Profilova fotka
Holky, díky za rady!!!! Díky! Si je nakoupím a nasázím.
Profilova fotka
to já asi také... opravář je už tu a nevím si s tím rady ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
abe - nabídni mu kafe, třeba mu to v hlavě docvakne, hihi. Jdu si udělat oběd a Sama doma.
Profilova fotka
já taktéž obídek a sama doma. Odešel, ono to nejede, ale když se vyhodí a nahodí pojistky - jakoby restartuje tak to zas jede normálně. ale to jsem mu musela ukázat, jinak by mě nikdo nevěřil. tak jsem to udělali, už to zas jede, můžu na tom vařit, on objedná nějakou řídící jednotku a příjde za 14 dní. Ríkal, že to ještě neviděl. =-)
Profilova fotka
Hani - no, tady je sice měli, jestli v tom květináčku byly tak 3 - 4 cibulky, takže pár kytiček a oni za to chtěli okolo 60 Kč. No vydřiduši hrozný. Kámošky na dámskou jízdu? Já dohromady žádný kámošky nemám, tak jedině, že byste přijely vy ;-) abe - on fakt neví, co s tím? To je tedy opravář ]-( A ty to máš vyzkoušený, že ty muškáty za oknem vytáhnou? Teď jsem teda na vážkách.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?