Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Holky, papapa.
Profilova fotka
Renčo, taky na to možná dojde.... Pa pa
Profilova fotka
Renči jo zadarmo, ale lístek taky stojí 22 kč. Koupila jsem nám vstupenky do divadla za 14 dní na Maděriče a Navrátila, dokonce do první řady. Pokoupila různé drobnosti a už jsem zase doma.
Profilova fotka
Jančo - ono by to chtělo, abyste měli vlastní auto a manža s tebou párkrát jel a to by ses do toho dostala. To já měla to štěstí, že taťka dostal služební a my s bráchou podědili jeho Pežoutka a jezdili jsme o 106. Chápu tě, že se teď bojíš. Já, když třeba delší dobu nejedu, tak mám pak taky takovej zvláštní pocit. abe - a co to je za představení?
Profilova fotka
fogy tak to byl asi peugot 106 :-D :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) úterý 23.3., zač.: 19,00 hod. Miroslav Horníček: DVA MUŽI V ŠACHU Představení divadelní agentury ALBRECHT. Skvělá komedie Miroslava Horníčka plná jemného humoru pojednává o tom, co je silnější: čest a sláva na bitevním poli nebo láska. V hlavních rolích Oldřich Navrátil a Mojmír Maděrič. fogy a jak ve městě? co jsi nakoupila? já valím na jogu
Profilova fotka
abe - tak to zní dobře, pak mi musíš napsat, jaký to bylo!!! Já miluju komedie. Holka, jak mě to divadlo chybí... Abe - nakonec jsem byla jenom na nehtech a pak v nemocnici. Ale mamka mi koupila krásný spoďáry v Mark and Spencer a kámoška hadříky na Stelinku x-) A tlak 160/100, takže už zase ležím a hotovson.
Profilova fotka
Holky, tak když už tady o tom Léňa psala, tak se vám musím pochlubit, že jsem si dnes od ní převzala na poště balíček - poslala mi nějakou kosmetiku jako projev díky za miniaturní službičku. O nic nešlo, jen o malou radu a telefonát a ona se mi takhle odvděčila - udělala mi velkou radost a moc si toho vážím :-)
Profilova fotka
Jančo - téda, ta Lenička je hodná!!!!! Ty se máš! Holky, tatík je v telce - na ČT1, tak jsme mu se Stelinkou zamávaly a jdeme koukat na Topstar - na ty jejich politický pindy nemáme žaludek. Všichni poslanci kupují české výrobky! Neuvěřitelný, co? Jo a kočár je nááádhernej, už jsem si ho tady vozila a spokojenost maximální!!!
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Hani - takže ty už víš, že to bude holčička? :-) Jani - jů, tak to se máš :-) To je Lenča hodná :-)
Profilova fotka
dobré ránko holky.. tady je tolika sněhu a pořád dál chumelí, jak to vypadá u vás?? Já su ráda, že jsem Janičce mohla udělat radost, protože mi pomohla ve chvíli, kdy jsem byla docela zoufalá a potřebovala jsem poradit, uklidnit :-) Jůů, Haničko, on byl včera v TV - v jakém pořadu? ;-)
Profilova fotka
ahoj holčičiky! Fogy včera byla vysočina! Já se měla dívat! Škoda, že jsi neřekla dřív. tlak teda síla! =-) ty jsi byla na ultrazvuku a on se doktor prořekl, tipuji..... holčičku závidím, moc. Jsou hodnější a nevyvádí tak. knedlu co ty včera? jo ještě jsem si přemýšlela, jak jsem jela na jogu. Že já nejraději ze začátku jezdila sama, nikdo mi do toho nemluvil a neviděl moje poklesky. Někdy jsem se jela i sama projet, jen tak.
Holky ahoooj, zdravím po delší době, schvátila mě chřipajzna, tak jsem nebyla schopná vůbec ničeho. Teď píšu z postýlky z noťasu. Jsem vás jakštakž dočetla. Foogy takže to bude Stelinka? x-) x-) Kristy gratuluji ke kontrole, to je skvělý nejskvělejší, že je všechno v oukeji x-) My jsme včera taky byli v poradně a mimís už má 20 cm a 300g, je to macík, ale na ultrazvuku mu byly vidět žebírka, hubeňourek můj malinkej :-D Leni ahojky, jak se máš v práci?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooooj Jindřiško!!!! :-) Jindulko, v práci zatím dobrý - pořád jezdím do Brna (do konce března), pak už budu tady.. Je to docela fajn :-)
Profilova fotka
vorli ahoj, tak to musíš na sebe opatrně! Máš teploty? Ted řádí ta střevní chřipka, skoro všichni známí ji měli. Holky už jsem vám tu psala,že ta cvičitelka jogy je strašně krásná. Opravdu nádherná a neskutečně milá. Tak včera jsem se dozvěděla, že je to sestra top modelky Veroniky Vařekové. A vážně je jí podobná. posílám obrázek http://www2.pictures.gi.zimbio.com/20...
Profilova fotka
Leni - tak tady naštěstí nesněží :-) Jindul - to je blbý viď s tou chřipajznou, když ani pořádně nemůžeš žádný léky :-( Jů, mrňousek už je tak velikej :-) abe - já včera? Uvařila jsem k véče rizoto a pak jsem koukala na ty svoje seriálky :-) Pak mi pro změnu naštval manža, když přišel s tím, že půjde v neděli do práce a jestli mi to nevadí. Samozřejmě, že mi to vadí, když jsme měli ject k našim ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Abe, tak to je teda pěkná ženská, ale to my všechny jsme taky, ne? :-D :-D kam se hrabou sestry Vařekových na nás :-D :-D
Profilova fotka
abe - jo, to si pamatuju, jak jsi psala. A jak jsi to zjistila?
Profilova fotka
před hodinou jsem se zapovídala s paní co tam také chodí, a ted jsem se podívala na tu fotku a to je celá ona. holky umyla jsem si vlasy, čekám opraváře a janu. nevím kdy přesně příjde a sněhu je tu habaděj! hrůza amanželdnes jede do prahy
Profilova fotka
leni jojo myslela jsi to hezky, ale já bohužel jejich vzhledových kvalit nedosahuji ani zdaleka :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
Abe, teď jsi mi připravila oříšek.. "amanželdnes" - já to luštila a luštila, a paaaaaak sem na to přišla :-D si asi sedím na vedení :-N
Profilova fotka
abe - prosím tě, nesmíš se takhle podceňovat ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
abe, všechny dosahujeme ;-) minimálně pro ty svoje chlapáky x-)
Profilova fotka
Ahoj kočuldy moje :-) U nás nechumelí, ale je oblačno - tak snad z toho sníh nebude. Ať už si sněží jen na horách! ;-) Hani: taťka byl v telce? Ve zprávách? A co řikal? ;-) A kočárek supr, jo!? Tak to je dobře :-) Jidři: dávej na sebe pozor. A můžou se v tomhle stádiu těhu nějaký léky? Abe: a tak cvičitelku máš možná hezkou, ale ty jsi taky kočka :-) Ty se máš tobě přijede Jaňul s Filípkem ;-) Holky, mně včera naštval manža ]-( Měli jsme včera spicha u jedný naší nejlepší kamarádky, že mu tam přivezu župan, pro kterej jsem mu jela na poštu, aby si ho mohl večer vzít do sauny. Bylo to totiž lepší, než kdybych s tím županem jela domu a pak na pokec ke kamarádce. No jo, jenže manža u tý kámošky vytvrdnul, ani si s náma moc nepovídal a že nakonec do sauny nepujde, že už je pozdě ]-( No ale domu taky nejel. Tak jsem byla naštvaná, že si s kámoškou nemůžeme pokecat jako ženský a že u toho sedí a čte si noviny můj manža..... ]-(
Profilova fotka
Jani - třeba chtěl vědět o čem si budete povídat :-D
Profilova fotka
jo to je ten župan z veby že? a spokojená? Já už myslela, že zůstal u té kamošky a ty jsi byla doma...to by byla horší varianta. Jen jsme to zakřily, jana nepřijede. Možná příští týden. Tak mám jen opraváře a odpoledne možná kamošku co si příjde vyprat, když jí dnes opravář nezprovozní pračku. Holky jsem na dračku 8-) 8-) 8-) Babka zítra přijede z nemocnice :-x :-x :-x leni a ty máš na odpoledne? A jak sem jezdíš? busem? a kam na dornych?
Profilova fotka
Jů abe, to je škoda s tou Jančou. :-( A babča půjde kam z tý nemocnice? Domů?
Profilova fotka
Renčo, Abe: :-D Mně by to nevadilo, kdyby tam byl s náma, ale kdyby si s náma alespoň povída nebo nám něco vyprávěll! ]-( Župan je dobrej - není moc huňatej, ale s tím jsem počítala - do sauny a příležitostný nošení doma - akorát. Takže spokojenost ;-) Abe: A babička bude u sebe doma nebo u mamči?
Profilova fotka
bude u sebe doma, tzn u nás na chatě. Tam se přestěhovala asi před 5 lety, když umřel dědeček. A mamka tam bude s ní, zatím. Uvidíme, jak si sama vystačí. Ještě chodí o dvou berlích, tak neunese talíř apod. No nic veselého ]-( mamka je z toho ;-(
Profilova fotka
janis prohlédla jsem si po delší době tvé fotky a měli jste moc pěkný dort! Fakt nádherný. Udělala jsem si banánový koktejl a je mi po něm divně :-o :-o
Profilova fotka
Abe: díky :-) Banánovej koktej - je to hutný a těžký do žaludku, co!? Ale já ho zbožňuju - mňam :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?