Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
oni stávkují pořád, jedeme 17.4 až. Ale tam ej to tak pořád, to není jak u nás. U nás se něco schválí a národ je v klidu, tam se dokážou ozvat. fogy to mě teda mrzí, půjdeš k ní ještě? Si asi říkala, je těhotná tak nebude mít dlouho čas přijít. Tchýně příjde odpoledne, upeču slaný koláč v trooubě. Ona má cukrovku...tak jen slané může a bude oslava taky dobrá! Dívala jsem se na čt1 na poste restante a půjde si lehnout, není mi hej. Odpolko jsem i chvíli spala, něco na mě leze. Doufám, že ne střevní chřipka... ;-) jeden doma stačí, nemusíme lítat celá rodina ;-) :-D
Profilova fotka
Ahoj kočky, foogy, ty vlásky nejsou určo tak hrozný, jak píšeš ;-) Zvykneš si a za chvilku to doroste :-) knedlu, doufám, že už máš vylohněný první čaj a že voníííííí :-D dneska mě v práci brutálně naprudil šéf, za celý den mě volal snad 10x abych přišla, protože tam neměl svoji laborantku, tak jsem mu tam musela poskakovat jak debil a on mi pořád oplendoval za zadkem a sledoval, jestli vše dělám dobře (vždycky si někoho vybere jako oběť a dneska jsem to byla já)...jako kdyby si ty kraviny nemohl udělat sám, vždycky zavolal, tak jsem naklusala a byla tam cca 15 min a pak letěla přes půl firmy do svý laborky a za půl hodky znovu k němu...tak si říkám, chudinka ta jeho laborantka, já tam totiž dnes čumákovala až do šesti..a to jsem si ráno bláhově myslela, že půjdu o půl druhý dom :-o on je fakt pako :-D :-D :-D a to si říká vědec 8-)
Profilova fotka
a jak jste tu psaly o józe, tak té jsem propadla před pár lety, je to perfektní x-)
Profilova fotka
luci - tak to jsi měla hezké zakončení prac. týdne :-p No jo, ale co člověk může - šéf je šéf, co? No, vlasy jsou brutální! Jsem se ráno koukla do zrcadla a málem začala brečet. No, musím se s tím zžít. Mně právě odjel manžílek na volejbal, já se uvelebila na gauči a budu odpočívat, pač tlak je pořád nějakej vyšší - hajzlovina. A napadlo tady fakt hafo sněhu!!! Neuvěřitelný!!!!
Profilova fotka
Foogy, u nás taky sněhu jak nevim co ]-( a ty vlásky určo dorostou do jinýho tvaru už než se ti narodí čmelda, a řekne si, to mám ale mamku kočku, uvidíš ;-) včera mě chytnul rapl a nějak jsem se zakoukala do kočárků na netu a brouzdala jsem jak divá...se mnou už to teda pěkně cloumá, vždycky když přijdeme s manžou z hlídání prcka tak bych se zbláznila :-D jaký máte kočík, foogy?
Profilova fotka
Luci - no, pozitivní na tom je, že nemusím půl roku ke kadeřnici. Holky, já jsem z toho fakt tak zoufalá. No, ale už dost. Chtěla jsem se nechat profi nafotit před porodem, ale s těma vlasama - ach jo, vypadám jak koule. Jsem z toho fakt nešťastná. luci - kočár máme http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
Nojo foogy, to jsem koukala, jaký máte, ale mohla bys mi nepsat ještě třeba značku? Abych se mohla pomrknout po netu? díík ;-) Foogisku, klidně se nechej nafotit před porodem, tam budeš krásná tak jako tak x-) přece ti vlasy nezkazí fotky s pupíkem 8-)
Profilova fotka
foogy to nezoufej a nechej se nafotit, jsi pěkná a mladá. Nikdy tak mladá už nebudeš, těhotná poprvé také ne a pak by tě to mrzelo. V pondělí vás hned objednej a na nic nečekej. U nás se ted uklízí a odpoledne jedeme na návštěvu k manželovému spolužákovi, už má dvě děti malé.2 roky a 3 měsíce. Eliáše a Sebastiána
Profilova fotka
ahoj abe, taky uklízím, a odpolčo jdu vozit mímo v kočárku x-)
Profilova fotka
luci brzo se dočkáte svého, uvidíš! Včera mi ta kamarádka, co mě stříhala vykládala o svém početí. Čekali rok, bylo jí 23 let. A přišlo jí to normální, že to není hned. Ted se pokouší o druhé a už je to čtvrt roku a nic. Ráno vidím v okně slunce, tak jásám a říkám manželovi půjdeme hrabat trávník - tu plísen na něm. On že jo, vykouknu ven, v rohách sníh a pod nulou... haha, tak jasný že hrabat ještě nebudeme ... :-D :-D
Profilova fotka
chci vám ještě říct, že kamarádka včera byla na prohlídku porodnice v Bohunicích a nadstandart stojí na noc 1500 Kč!!! Tak teda čumím. Myslím, že už to přehání. 1560 kč za noc, na osobu to je fakt dražší než v Royal Ricc hotelu s 5 hvězdama. A maminky jsou tam na normálních pokojích jen po 2.
Profilova fotka
Ahoj holky moje zlatý x-) Tak v pátek jsem si opravdu koupila ten ,,výborný,, čajík. Večer jsem si ho uvařila, zacpala jsem si nos a vypila jsem ho !!!!!! Asi 3x se mi přitom zvednul žaludek. Tak jsem čaj sklidila do skříně a leží tam dodnes :-D :-D :-D Doma bordel jak v tanku, tak jsem v sobotu vstala v 5 !!!! a šla jsem poklidit. Samozřejmě, že jsem to nestihla všechno, protože přišel manža z práce a chtěl, abych ho šla ,,uspat,, :-D Musím si totiž k němu lehnout, on přeze mě hodí ruku a pak usne :-D Když usnul, tak jsem šla douklidit, vytřít a v poledne jsem začala vařit. Pak jsem ještě pekla buchtu a v pět jsem padla na gauč úplně vyřízená :-D Včera jsem udělala chlebíčky a čekala, až přijede ten taťka. Řekli, že přijedou po obědě, samozřejmě ještě ve 4 tam nebyli ]-( Oni jim totiž vykradli chatu, tak volali policajty a než to všechno vyřídili, tak dorazili v pět. Ale naštěstí tam skoro nic neměli, co by mohli ukradnout.
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - teda, ten šéf ti dal takhle při pátku ]-( Hani - fotečky si nech udělat a na vlasy se vyprdni ;-) abe - ty brďo, to je teda pálka za ten nadstandart =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po delší době hlásím...ale bude to jen na skok... Asi...mám tu spoustu práce, nevím co dřív, ale do ničeho se mi nechce :-( Jinak se nám podařilo (s rodiči a manžou) odstěhovat poslední mé věci od bývalého přítele. je to fakt magor, nechápu, jak jsem mohla s takovým debilem vydržet. Normálně na mě zavolal i policajty...ale už to nechci řešit, byly to fakt hrozný nervy, ale je to za mnou. No ale hlavně od včerejška stresuju kvůli mimísovi. Jsem teď v 11. týdnu a příští týden mám jít na kontrolu. jenomže mě znervóňuje: 1. Nic na mě teď není vidět (mám jen malilinkato nafouknutý podbřišek (= vypadá to jako špek) 2. Nic mi není, ani nejsem unavená, aNI NEMÁM ŽÁDNÝ CHUTĚ...PROSTĚ NIC. Sice mám 1 kg nahoře, ale to je spíš tím, že se jen válím a nic nedělám; v tomhle počasí. Vím, že jsem magor, ale bojím se, aby to nebylo něco špatnýho. Třeba, že mimís neroste nebo tak.Prostě na úplným začátku jsem byla alespoň unavená, tlačilo mě břicho, měla jsem citlivý prsa a teď vůbec nic. A k MUdrovi jdu až příští úterý. To nevydržím. Se omlouvám za mé citové výlevy, ale fakt jsem z toho nesvá.
Profilova fotka
Ahoj kristy :-) Už jsem si říkala, kde se nám touláš ;-) Vůbec se nám nemusíš omlouvat, vždyď si tu říkáme všechno ;-) Tak bříško si myslím, že mít ještě nemusíš, vždyď je mimísek ještě malinkatej. A příznaky taky žádný mít nemusíš ne? Někdo má pohodové těhu jako ty a někomu je zase třeba pořád špatně ;-) Za týden jdeš na kontrolu a uvidíš, že je všechno v pořádku.
Profilova fotka
Ahoj ženský, zdravím vás po víkendu :-) Renčo: takže čajík nekoštuje, jo!? Teda, holka, co s tebou? :-D :-D No já se přiznám, že jsem na něj o víkendu úplně zapomněla, takže jsem si ho neměla ani jednou.....zato mrcha si na mě vzpomněla - dokonce o tři dny dřív ]-( Ty jsi vstávala v sobotu už v pět ráno!??? :-o Ty jsi z toho vstávání během tejdne zblblá, co!? ;-) :-D No ale jsi šikovná, uklidila, uvařila, upekla - co si pekla? Kristy: neboj, to bude určitě v pořádku. Myslím, že si můžeš gratulovat, že máš těhu bez negativních příznaků! :-)
Profilova fotka
Jinak, v sobotu jsme taky uklízeli - já teda pekla ty karamelový řezy - docela se mi povedly ;-) a byly fakt dobrý - však v nich byly taky namočený piškoty v rumu - a v čem je rum, tak to je pro mě záruka dobrýho :-D :-D Odpo pak přišli naši a tchýně popřát manžovi k svátku. Včera jsme se pak jeli vyvětrat - jeli jsme bez lyží jen na procházku k jedný sjezdovce, co máme 20 min autem od baráku a pak jsme jeli pro změnu popřát tchánovi k svátku.
Profilova fotka
Holky díky za útěchu. já si taky racionálně říkám, že kdyby bylo něco špatně, takl bych měla třeba křeče, nebo nějak špinila, ale nic. raději si zatím o těhu nic moc nečtu, není to přece nemoc :-) ale mám fakt nutkání jít k Mudrovi už zítra....no hrůza se mnou, no. My byli s manžou včera doma, po těch hektických dnech. naplánovali jsem si lenošení a jen že dáme dohromady matroše k plánovanému domečku. V sobotu jsme totiž podepsali smlouvu na vytvoření projektu; tak to pak bude starostí :-) No a dávali jsme dohromady finance...mimochodem holky, co jste stavěly, nevyužily jste náhodou tu 300.000 dotaci od ministerstva pro místní rozvoj? No a když jsme byli s manžou v nejlepším (v počítání rozpočtu a úvěrů), tak přišli tchánovci. jsem byla malinko naštvaná, protože alesoń jeden den jsem chtěla strávit bez lidí...jen s manžou. Ale f poho.
Profilova fotka
Jani - no, nekoštuje :-D Jsem si říkala, musíš to vypít, je to pro tvý dobro :-D Koukáme s manžou na Faktor strachu a tam musí pít takový hnusy, tak si říkám, co je proti tomu bylinkový čaj. A ten moderátor vždycky říká: je to ve tvé hlavě. TAk jsem si to taky říkala, ale bylo mi to prd platný :-D Jani, to teda fakt nevím, co budeme s tou mrchou naší dělat ]-( Jak se jí zbavíme? :-S Já jsem pekla ty medové řezy. Je to dobroučký, všem to moc chutnalo. Ale je toho nějak moc. Měla včera návštěva, já ke snídani, kolegyni jsem dala, mamině poslala a ještě pořád je toho dost :-D Nechcete některá kousek poslat? :-D Jani - ty máš ráda rum? Manža se po něm může utlouct :-D Kristy - no a co se stane, když půjdeš k doktoru už zítra? Třeba mu řekneš, že jedeš příští týden na dovču ;-) A na co myslíš tu dotaci? My jsme si zažádali jenom o dotaci na tepelné čerpadlo.
Profilova fotka
Knedluško, ten čaj nemůže být tak hrozný. Je mňam medový řezy...škoda, že se nedostanu tento týden do Plzně. bych se stavila :-) Jo od ministerstva...není to dotace, ale úvěr na bydlení pro manžele...300.000 a jen 2% úroků. Se blbě vyjadřuju. No a s MUDrem...nechci být hysterka...počkám, jestli se tu neobjeví Fogy nebo Vorlinka...s radou :-D
Profilova fotka
Kristy - fakt je to hrozný, když já bylinky fakt nemůžu :-( Třeba to půjde i bez nich :-D Ale fakt je škoda, že do Plzně nejedeš ;-) Aha, tak o tom úvěru jsem vůbec neslyšela, takže neporadím ;-)
Profilova fotka
Renčo: uděláme výměnný obchod, hm!? Já tady mám ty karamelový řezy, tak ty mi hoď ty modový! ;-) :-D Holky, my zase budeme měnit okna a zase nevíme, jestli bysme náhodou nedostali příspěvěk "zelená úsporám".....?? Jo, Renčo, to víš, že to pujde i bez čaje - čaj je jenom doplněk ;-) Já počkám do května a pak se objednám na gyndu.... Ty máš ty prášky, tak uvidíš, že to po nich pujde....ikdyž třeba ne hned..... Ale víš, co jsme si řekly - že na sebe počkáme ;-) :-D
Profilova fotka
Medový ;-)
Profilova fotka
Jani - že bysme si poslali balíčky s buchtama? :-D To by mi zajímalo, v jakém stavu by došly :-D S tím příspěvkem fakticky nevím, ale slyšela jsem něco, že to musí dělat jenom vybrané firmy :-| Ale co je na tom pravdy, nevím. Jani, jasně, že na sebe počkáme :-D Prášky mám no, od zítřka je zase začnu brát. Včera mě píchalo v podbřišku, tak doufám, že to byla ovulka. Taky jsme se s manžou hnedka krásně snažilkovali :-) Dneska už totiž z toho snažení nic nebude, protože má odpolední a když přijde, tak já už mám půlnoc :-D
Profilova fotka
ahoj holky! Knedlu knedlu, ty mi děláš starosti! Nevěřím tomu, že ten čaj je tak hrozný! ]-( ]-( zelená úsporám je na kombinaci více druhů zateplení - fasáda, střecha a okna apod. Známá mi to vykládala, také to chtěli. Jannis do května dlouhá doba, skoro dva měsíce! :-( :-( :-( Já se vykoupala, ráno se učila řečtinu a odpoledne půdu s potencionálním zaměstnavatelem na oběd. Kristi myslím, že ty obavy a pochybnosti jsou typickým znakem těhotenství. Já si jsem teda jistá, že těhotná jsi ;-)
Profilova fotka
ahoj abe :-) Já myslím, že je mi po něm ještě hůř, než aby mi pomohl :-D Jů, na obídek jo? :-)
Profilova fotka
Ach jo holky, teď mi volal manža, že mu volal brácha, že by v sobotu přijeli, jestli budeme doma ]-( To jsem přesně věděla. Chlebíčky ze včera jsem dojídala ještě dneska ke snídani, buchta v lednici a měla bych to dělat příštý týden znova jo? ]-( Já fakt nevím, proč nepřijedou, kdy mají ]-( Asi vymyslím nějaký plán na víkend :-D
Profilova fotka
knedlu asi joooo, nebo jim tolik nepodstrojuj. No já mám co říkat, včera tu byla tchýně... přišla až po obědě, kvůli tomu sporáku... :-| :-| :-| :-| no nic. Taky jsem měla nachystáno... Fogy dnes šla na tu gyndu že? Večer sem příjdu a mrknu, co napsala. Jak dopadla.
Profilova fotka
abe - no, já na ně prdím. Hold počkáme, až přijedou, udělám pár chlebíčků, aby se neřeklo. Manža mu řekl, že neví, jestli budeme doma a on mu řekl, ať necháme otevřený barák a chlebíčky na stole, že se obslouží ]-( Haha, hrozně ftipný. Taky jsem přemýšlela, kde je Hanča. Ale nic jsem nevymyslela. Takže asi na gyndě a pak na nehtech ;-) A neměla pak nějaký ten kurz?
Profilova fotka
Ahojte holky, tak po dlouhé době jsem zase tu... Ve středu jsme byli na kontrole s malým po šestinedělí...má 4990g a 55,5cm...přibírá parádně, prý až moc, takže jen kojit a žádné příkrmy. Doktorka byla spokojená, malej je v pořádku a dobře se vyvíjí :-) ˇJinak já jsem taky v pořádku, dostala jsem antikoncepci pro kojící maminy a za 14 dní si mám ještě volat kvůli výsledků odběrů... A copak vy? Co Foggy, ještě stále celá?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?