Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Hani - přeci to nemůže být tak hrozný. Vyfoť se, pošly nám to a my to posoudíme ;-) Já teď přišla z oběda, zase se to nedalo žrát. Ach jo, nechápu, co s tím jídlem dělají ]-( Ale už jsem si udělala všechnu práci, uklidila jsem si stůl a teď už budu jenom odpočívat :-D
Profilova fotka
Hani: jasně, manža bude zírat :-D :-D Renčo: tak to jsi teda šikovaná, že už máš hotovo..... Tak to by tě mohli pustit domu,ne!?;-)
Profilova fotka
No, vám to hrozný nebude připadat, pač mě neznáte. Ale já se v tom prostě necítím. Ale jak píšu - stejně jsem furt doma, tak co... renčo - a v kolik chodíš domů? že už máš uklizený stůl :-D Cos měla k obídku? Já si uvařila hrachovou polévku a teď si dám zbytek jídla od mamky - plátek na žampionech a rýží. Teď mi psala bývalá třídní ze střední, v út za mnou přijede na návštěvu, tak jsem ráda, už se těším!!! Ani mi nevadí, že tady uvidí ten bordel.
Profilova fotka
Hani, za tebou jezdí bývalá třídní? Tak to máte hezký vztahy ;-)
Profilova fotka
Holky, to jsem vám ani nepsala - včera manža skládal postýlku a oni nám poslali ty čela stejný, takže se to nedá sešroubovat, takže to musím reklamovat a poslat zpátky. Právě se jim snažím dovolat. Takže postýlka složená není.
Profilova fotka
Jo, domů už bych klidně šla :-) Ale mám smůlu, musím počkat do půl 3. K obědu jsem měla sýrové kuličky a brambor. No, brambory jak pro prase a kde v těch kuličkách byl ten sýr, to by mi opravdu zajímalo. Jů Hani, tobě přijde na návštěvu učitelka? Já od tý doby, co jsem skončila školu, tak jsem nikoho neviděla :-)
Profilova fotka
Ty jo Hani, to je smůla. My to ale máme vždycky taky tak, že je něco špatně ]-(
Profilova fotka
jančo - jojo, kamarádíme se od střední. Je mladá, je od nás 15 let, takže k nám měla dycky blízko. A do teď máme partu lidí ze střední (asi 8 lidí), co se pravidelně scházíme a ona je členem :-) Si dycky zamluvíme takovou malou chatičku, uděláme ohýnek, posedíme, popijeme, přespíme - je to moc fajn! Nebo zajdeme do hospůdky, před Vánoci jsem je pozvala k nám domů a tak. Je to moc fajn!!!
Profilova fotka
renčo - hold ty smažené sýry se jim nedaří, viď? Manža volal, že si šmakuje na smažáku, ňam!!! Bych si taky dala. renčo - do půl 3? a co děláš, když už máš stůl uklizený? piluješ si nehty nebo telefonuješ nebo co? :-D
Profilova fotka
Tak s tou postýlkou je to pech. Tak hlavně, ať vám to brzy vyřídí, ať má čmelda kde spinkat ;-) Takže se scházíte takový to zdravý jádro, viď!? To je fajn :-) My jsme se teda taky tak jednou za dva roky scházeli se střední, ale poslední tři roky nejsou lidi, který by to dali dohromady...... Holky, jsem se dneska rozněžňovala pohledem na takovou malou holčičku - mamka jí celou nabalila (byla celá ve fialovým ;-) ) a sotva chodila - ta byla roztomilá..... x-) Nojo bere mě to pořádně :-D Holky, co budete vařit? Hanča bude mít navařeno. Co ty Renčo? Já vůbec nevím.....
Profilova fotka
Holky, se mění počasí a mně ten tlak zase vylítl, to je hajzlovina! To není kadeřnicí, to už ráno po probuzení byl vyšší. Dneska nevyndám ani z myčky a véču mi bude dělat manža, prdím na to!
Profilova fotka
jančo - jojo, ty děti jsou jak sněhuláci, viď? Mají čepice, šály, kapuci a chodí jak sněhuláci, hihi. To se mi taky líbí. Mně mamka dělá tvarohové jahodové knedlíky a brambor. plněné uzeným masem, ňam. jančo - a četla jsem, že na hory nejedete. Co budete dělat?
Článek se načítá
Profilova fotka
Zítra má můj Mirýs (a tchán) svátek, tak jsem chtěla pozvat rodiče na kafčo a na buchtu :-) Od nás může jen mamča a tchýni jsem zrovna psala, tak uvidím...... No a v neděli se pojedeme asi někam vyvětrat ;-) Jé, Hani, ta tvoje mamča ale vyváří ;-) Bramborový knedlíky plněný uz. masem jsem sice ještě nedělala, ale mohla bych se do nich pustit ;-)
Profilova fotka
Holky, s tím vařením jste mě teď dostaly :-D Manža zrovna včera říkal, že by si dal buď ovocné tvarohové knedlíky a nebo plněné brambor. knedlíky uzeným masem :-D A že prý si můžu vybrat, na co budu mít chuť :-D Ale asi půjdem do těch s tím uzeným :-D
Profilova fotka
Jo, bio zátěž to je prevít! :-| Hani, kdy jdeš na kontrolu na gyndu?
Profilova fotka
Renčo, ty máš takovou výhodu, že manža vaří :-) Ačkoliv vařím moc ráda, tak někdy by mi to bodlo, kdyby mi manža řekl, nestarej se dneska vařím já......ale to je u nás sci-fi :-D
Profilova fotka
Ty jo, holky, to nesnáším, když někdo něco slaví a ty návštěvy se trousí. Proč nepřijdou všichni najednou ]-( K nám možná v neděli přijede taťka s přítelkyní a s maličkou, tak řeknu tchánom, aby taky přišli. V další etapě někdy jindy přijede mamka s manžou a pak zase někdy určitě přijede švagrovka ]-( Nevím, proč nemůžou přijít všichni najednou, aby to bylo z krku :-D Takhle se musí pořád něco vařit.
Profilova fotka
Jani - jo, tenhle týden jsem vůbec nevařila :-) Ale o víkendu je kuchyň moje :-)
Profilova fotka
holky, to je náhoda, co? jsme fakt spojený telepaticky!!! Myslím s tím jídlem. Já oboje knedlíky miluju. A teď mamka volá, že ještě udělá couračku - ňam!!!! Jančo - musím hned v pondělí. Je fakt, že mě vaření taky baví, ale kdyby jednou do měsíce manža řekl, že uvaří, tak by mi to nevadilo. A když mu to navrhnu, tak mě pozve na oběd :-D Akorát že my chodíme na obědy přes týden, tak o víkendu chci vařit doma. jančo - jakou buchtu budeš péct? renčo - a jak spolu vychází mamka s taťkou?
Profilova fotka
Je fakt, že když slavím já nebo manža, tak se taky snažím zvát všechny dohromady. Za 1) když už člověk uklidí.... za 2) když člověk upeče... za 3) aspoň se všichni vidí a pokecají, já miluju tyhle hromadné rodinné akce. je to dycky velká sranda!!!
Profilova fotka
Holky, jdu si vzít teplejší ponožky, zatopit, ohřát oběd..
Profilova fotka
Holky, já mám zase dilema se slavením a neslavením svátků..... U nás se vždycky svátky slavily, jenže teď co už máme všichni manžele a manželky, děti a rodina se rozrůstá, tak nevím, co s tím, protože to by se pořád něco slavilo a vydělávalo jen na dárky. S narozeninama mám samozřejmě jasno - to je věc, která se "musí" oslavit...ale ty svátky.....
Profilova fotka
Hani, co je to couračka??? Neznám... Našla jsem si na recepty.cz nějaký karamelový řezy s piškotama.
Profilova fotka
Hani - a co to je couračka? Nějaká polívka? No, naši se nevídají. Ale na svatbě se chovali normálně :-D Mamka se znovu vdala, taťka si pořídil mimčo, takže si nemají co vyčítat :-D Jani - s tím slavením máš pravdu, taky mě to nějak nebere ;-)
Profilova fotka
Holky, tak konečně jsem se dočkala. :-) Tak si vezmu bundu, manža by měl čekat před prácí a jdu teda do tý lékárny :-D Ale jestli to bude smrdět, tak to posílám Jaňulce :-D Holky, mějte se hezky, užijte si víkend a v pondělí se na vás budu moooooooooooooooc těšit x-) Papapa.
Profilova fotka
Ahoj Renčo! :-) Jen si ten čajík všechen vypij! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, couračka je kyselo ;-) Já se odpo nehlásila, pač jsem spala, pak přijel manža a teď jsem koukala na Prostřeno a Ulici.
Profilova fotka
Jančo - s těma svátkama - to je mazec, přesně jak píšeš. My se už s bráchou a švagrovkou domluvila a dáváme si buď kytku, flašku, nebo bonbonšku nebo kapsle do Dolce gusta - dle toho, kdo co preferuje. A spíš to bereme jako důvod se sejít a je to fajn.
Profilova fotka
foogy tak to je blbé, u té holičky. Taky mě to už několikrát potkalo. Dnes ne, mám to pěkné. Mikádo vzadu úplně krátké, v předu původní délku a hnědé. Ne úplně, melír je ještě vidět. Doma to mělo úspěch. V athénách nám stávkují, snad je to do té doby, než tam pojedeme přejde. Jinak tam se nedá hnout, je zavřené letiště, nejde metro.... je to jejich folklor stávkovat. Stávkují všichni státní zaměstnanci. U nás se svátky neslaví, jen si něco malého dáme. Ale že bysme někoho zvali to nééé. Stačí naroozeniny. Jo a tchýně se uvolila, že příjdou až po obědě! Kvůli tomu vaření! Jsem ráda, že ji to napadlo..... fakt se to moc nehodilo.
Profilova fotka
abe - takže kdy teda slavíte toho manžu? abe - no, ale tentokrát je to holka fakt masakr!!!! Manža mě sice utěšoval, že je to dobrý, hlavně prej barva je moc hezká, ale je mi jasný, že to říkal proto, aby mě utěšil. To ti závidím, že to máš pěkný!!!! A že to mělo úspěch! abe - a kdy jedete? a jak dlouho jsou schopní stávkovat?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?