Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Renčo, jen upaluj! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Když já teď z práce nemůžu :-D :-D :-D Hm, tak máš fakt daleko k zubaři :-)
Profilova fotka
Jančo - nejlepší jsou doktoři kamarádi, viď? Nebo aspoň já to tak mám - cítím se u nich pak daleko líp. Mám taky kámošku zubařku a nemá to chybu! A musela jsem se smát, jak píšeš : a já možná lempl, hihi. Hele, prej kazivost neovlivníš, to prý máme v genech. A kdybys viděla mojí pusu - to je masakr!
Profilova fotka
renčo - nevymlouvej se!!!! Jsem tě prokoukla :-D
Profilova fotka
Holky, vy jste se tu na mě normálně spykly ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
knedlus, řekni, že chceš čaj na otěhotnění od báby kamenické, oni už budou vědět. Jako odborně se to jmenuje myslím čaj na neplodnost, ale to se mi moc nelíbí :-N
Profilova fotka
Jindul - fuj, čaj na neplodnost zní fakt hrozně ]-( Ty jo, kolega chodí každý den okolo z práce, ale to by bylo asi blbý mu říct, aby mi přinesl čaj na otěhotnění :-D :-D :-D
Profilova fotka
no knedlu, tak už jsi si to koupila? Kolik to stálo? Klidně si na něj kup i pěkný hrníček, aby tě to bavilo. Snědl dietní rýži a už zase šel. Já půjdu na ty boty, tak tu už taky nebudu. Budu na vás myslet.
abe tak čauky 8-)
knedlusko kolegovi bych neříkala :-D
Profilova fotka
abe - dobrý pokup! Pak se pochlubíš, jo? holky, tak jdu zase pracovat ;-) Jo a četly jste na seznamu, že má zase chumelit? Bych ještě s těma kytičkama počkala ;-)
Profilova fotka
Zase chumelit? No to ne ]-( Třeba nebude ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Renčo: jo, je to spiknutí! :-D To je skoro stejný, jak kdyby si kolegovi řekla, ať koupí vložky :-D Ale co by pro tebe kolega neudělal ;-) Ty mu to pak můžeš oplatit čajem na prostatu! :-D
Profilova fotka
Holky, tak u zubáka snad dobrý. Chtěl mi teda dělat rentgen, ale to jsem se bránila, že musím vyčkat do příštího týdne.....co kdyby náhodou, že jo ;-) No ale doporučil mi teda ten elmex a elmex gel, tak jsem si ho hned byla koupit. Hani, já vím, že s tou kazivostí to bejvá i geneticky daný, ale já fakt do 26 měla snad jednu plombu, zato teď poslední roky se mi to teda rozjelo :-( A necháváš si dávat bílý nebo almagánový plomby?
Profilova fotka
Jani - to bylo dobrý :-D čaj na prostatu :-D :-D :-D Zrovna dneska tu celý den kolega řešil, že si byli koupit novou ledničku. A dcera chtěla prostě tu, co vyrábí led. Tak jí koupili a doma začali zkoumat, jak že to ten led vyrábí. No a oni si koupili zrovna takovou, co nevyrábí led, ale jenom chladí vodu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jani - hezky ses bránila rentgenu :-) Tak já pokaždý, už odmalička, když jdu k zubaři, tak mi vždycky najde nějaký kaz ]-(
Profilova fotka
Tak konečně domů :-) Teda za Knedlíkem :-D Papapa.
Profilova fotka
Renčo: ha ha ha :-D :-D Tak to vypadá, že si asi nenechali v obchodě poradit... A dcera je teď zklamaná.... ;-) :-D
Profilova fotka
Renčo pa pa :-)
Profilova fotka
renčo - papa jančo - no, dřív dávali jenom černé. A poslední rok mi ta kámoška dává bílé. jančo - takže nic? to je paráda, ne? Holky, kdybyste viděly, jak je naše pesina šťastná, že jsem doma. Pořád za mnou všude chodí a mazlí mě, to je krása!!!
Profilova fotka
Hani, no na první pokuk nic, ale rád by mi udělal ten rentgen..... Já mám zatím jen jednu bílou, ostatní amalgán.... No vidíš, vždyť ty vlastně doma sama nejsi, máš tam vašeho pesáčka ;-)
Profilova fotka
Jančo - a teď už i manžu x-) To je taková láska - přijel, maluje pokoj a v 6 pojede na trénink. Tak je zlato! Jdu se mu věnovat. jančo - a tak tam ještě půjdeš kvůli rentgenu?
Profilova fotka
No téda, ten tvůj manžílek je ale vzornej :-) Jj, jestli to příští týden dostanu, tak si tam skočim a nechám se ozářit. Hani, no a jaká je ta postýlka? Krásná? ;-)
Profilova fotka
jančo - budu držet všechny pěstičky, abys tam už nešla x-) Jančo - ještě není složená, viděla jsem jenom 1 díl a je super!!!! Moc se mi líbí!
Profilova fotka
holky už jsem doma, koupila jsem si boty, takový obyčejný, kožený bez podpatku. Jen pohodlné. A v obchodě pietro filipi jsem koupila manželovi svetr do véčka za 1500! Drahej jak hrom, sama si nic tak drahého nekupuji. I ty boty 1200 jenom... No ale líbil se mi a on co si koupí sám tak je vždy barvy khaki a to mu vůbec nesluší. Khaki nebo béžová ]-( tento je okatej pruhovanej. fooogy teda manžílek dokonaléééj
Profilova fotka
tak je vymalováno, uklizeno a částečně nastěhováno zpátky a už je na tréninku. Já koukám na prostřeno, pak budu dělat palačinky a pak asi spát, jsem unavená. Zítra v 9 jdu ke kadeřnici na stříhání. abe - hlavně, že jsou pohodlné!!! Tý jo, ten svetr - to je pálka, ale já manžovi kupuju taky dražší svetry, protože jich tolik nemá a hlavně si na to vydělá, takže... A nechci, aby mi dělal ostudu. A jakou barvu?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás všechny !! :-) Já už ani nemám čas se na vás kouknout, protože teď jezdím každý den do Brna a nějak dojdu domů, dám sprchu, večeřu, umyju nádobí a pádím zase do pelechu.. no a ráno znova.. Jdu vás jen pozdravit, oznámit, že žiju, mám se dobře a to je asi tak všechno :-D :-D Přeju vám krásný víkend a teple se oblečte, má být zima!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lendíčku!!! Ty jezdíš do práce až do Brna? Chudinko! No, ale hlavně, že máš práci! Měj se hezky!!!! x-)
Profilova fotka
Fogoušku, jezdím jen teď.. pak budu ve Znojmě :-) teď jezdím se zaučovat tam víš.. takže tak.. Taky se měj krásně x-) a omlouvám se, že nestačím vás číst a reagovat či se zapojovat do debaty.. :-N
Profilova fotka
leni to jezdíš asi tam, kde já chodím cvičit. Dnes jsem také byla, akorát jsem přišla. Ta cvičitelka je tak krásná a dokonalá, že to ani není možné. To je ta stejná ve st i ve čt. svetr zde, cena jen 1390 kč sorry za kecání nesmyslů http://www.pietro-filipi.com/d-2421-p... líbil se mi i ten růžový, ale pro jistotu jsem vzala modrý. Jistota je jistota.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?