Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jančo - někdy ti chlapi, hihi! Třeba můj taťka - mamka mu koupila krém na obličej, že to měl suchý a přes zimu. No a on se tím poctivě každé ráno matlal a mamka si to chválila, jak mu ten krém pomohl. A asi po 14ti dnech byla v koupelně ráno s ním a on si vzal její krém na ruce a začal si to patlat na obličej. Mamka zděšená, co si to matlá. A on: no, ten krém, cos mi nařídila :-D Krém na ruce od Avonu 49 Kč, krém na ksicht pro muže od Vichy za 340 Kč :-D
Profilova fotka
Abe: to mi poslala Jindřiška :-) Je to nějaká směs bylinek od bylinkářky. Našla jsem si složení, tak budu chytrá - je to kontryhel, řebříček, kokoška, drmek a květ jetele a mělo by to snad podpořit otěhotnění..... ;-) Tak se to snažím pít dvakrát denně - když to nepomůže těhu, tak to určitě bude dobrý na něco jinýho - minimálně na pitnej režim! ;-) :-D Renčo: viď :-) Kdybych byla nějaká sportovkyně a na sportovní zátěž byla zvyklá, ale s tím mym nepravidelným cvičením to je na štíru..... :-|
Profilova fotka
Hani: taťka je dobreeeej! :-D Jsem se teď fakt zasmála! :-) Ale tak hlavně, že mu to pomohlo! ;-) Holky, tak to já jsem teď manžovi k svátku objednala župan. Na svátek je to teda docela drahej dárek, ale když on když byl předevčírem v sauně, tak si tak posteskl, jak by se mu nějakej hodil, tak jsem udělala vyjímku a objednala jsem mu ho. Je takovej slabší, s kapucou (SPEED) - mrkněte na www.veba.cz - eshop. Mají tam i jiný hezký věci - cejchy a ručníky a ubrusy - jsou ale spíš takový elegantnější, mamka je z nich ale nadšená.
Profilova fotka
Holky, vám musím napsat, jaký jsem měla štěstí. Já se do konce týdne měla hlásit u svého gyndaře - což je dneska. Dělá jenom po,út,čt. No a manža měl včera schůzku s jedním známým, co dělá doktora (dělá mu dozora na stavbě baráku). A bavili se i o mně a manža, že dneska musím na kontrolu a on, že má můj doktor dovolenou. Tak jsem si tam ráno pro jistotu zavolala a nikdo to nebral! Jsem byla fakt ráda, protože bych jela 25 km tam, tam bych zjistila, že tam není, byla nafraná a jela zase 25 km domů.
Profilova fotka
Jo, mám vás pozdravovat od Léni - jsme si psaly přes IP co její nová práce a tak a řikala, že nemá čas nás číst....
Profilova fotka
Hani, tak to jo, to si teda měla štěstí.... A ještě sama řídíš?
Profilova fotka
jančo - jů, župan! My s manžou taky župany milujeme. A manža chodí pravidelně do sauny? Já mám saunu taky ráda, ale pravidelně jsem nikdy nechodila - třeba jenom 1x za měsíc. Ale je to super relax.
Profilova fotka
Hani, chodí jen občas..... To víš, teď to jsou samý hory, dvakrát tejdně má posilku, tak není moc čas ani energie. Řiká mi, ať chodím s ním, ale tam kam chodí, tak je tam ta sauna smíšená a tam se mi zrovna moc nechce....choděj tam uslintaný chlapi a já se zrovna taky nerada někdě nahá producíruju......
jani tak Léňu taky pozdravuj, ať se jí v práci daří ;-)
Profilova fotka
Holky, tak napište Léně do IP, bude určitě ráda! :-) To není tak, že bysme si psaly jen my dvě navzájem...... :-N
Profilova fotka
Jindul: co ta Paříž, kdy jedete?
Profilova fotka
Jančo - Leničku pozdravuj!!!! Jojo, řídím a jezdím. Sice nasednout a vysednout - to je sranda, ale jezdím. To manža má nějakou sportovní verzi a z té teda vylézt fakt nemůžu, mi musí pomáhat :-D jančo - ani se ti nedivím. U nás taky chodí do smíšené takoví ti slizouni - fuj. I když na druhou stranu - jenom v ženské je to taky hustota, protože strašně krafají a drbou.
Článek se načítá
jani letíme přesně za 3 týdny. Tj. 25.3. už se moc těším x-)
Profilova fotka
veba je tady brněnská myslím, znám od tam i tu majitelku. Je ted na mateřské s 3 dítětem myslím. tak gyndař dobrej vezme si dovču...hmmm asi jel lyžovat. tak složení čaje je luxusní, to je hodně dobrej čaj. To pij a knedluška začne také, oslad si ho a nebrblej. Je to zdravé a pro zdraví se musí něco dělat! holky já nevím co mu je, on je celkem drobnej a jí velké porce a pak mu je těžko. Chodí přes týden do hospody, i když tu mám navařeno tak si to na oběd nevezme - to už jsem tu řešila. A co si budeme vykládat, když se 15 let 5x týdně jí v hospodě tak jí nezdravě. Protože prostě hospody jsou takový, přepálený tuk, smažený, těžce stravitelné. On si dá smažák a tak. Jestli se mu to takhle ještě stane tak musí jít na vyšetření slinivky, jater apod. a pak případně držet příslušnou dietu aby si tělo odpočlo. On toho taky hodně zažil s tím dítětem a tak, a vlastně se říká že když někdo něco nemůže překousnout - jakože toto je takové nepřekousnutelné se mi zdá, tak má pak potíže s žaludkem. To je ale má doměnka. On by mi ji asi vyvrátil. Nevím co s tím. Osobně si myslím, že by měl vypustit nezdravý tuky a smažený. Pro začátek.
Profilova fotka
Jindul: tak to se ti nedivím x-) A stíháš to do těch 6ti měsíců těhu, jak doporučují?? Nebo to neřešíš...?
Profilova fotka
myslím, že by ji ani nepustili do letadla. Pokud to nepovolí doktor. Ale ty ještě nejsi v 6 ne? ježiš smíšná sauna to je děs. Jednou tady ve fitku, tam se zaplatí welnes a je to i sauna, pára a bazén. Tak jsem tam odpoledne byla sama plavala si v bazénu v plavkách a přišel chlap ze sauny a nahej! si vlezl do bazénu! Je to tak 2 roky... děsný. chlapi jsou uchylní na toto fakt, a ještě čumí!
Profilova fotka
Jani - tak to bude mít manža určitě radost ze župánku :-) Hani - :-D krém dobrej :-D :-D :-D
jani já budu ve 24tt, tzn. uprostřed 6. měšíce. Což by mělo být v pohodě.. knedlus měla bys poslechnout abe ;-) Bylinky jsou fakt nej ;-)
Profilova fotka
Abe: tak jestli má třeba manža nějakej problém s trávicím systémem (aniž by o tom věděl), tak to je jasný, že hospodská strava není ideál..... Jenže starýho psa novejm kouskům nenaučíš..... Chtělo by to, aby si alespoň vybíral ty zdravější jídla a nejideálnější by bylo, zvlášť když teď jsi doma, kdyby si bral obídky z domova......samozřejmě až budeš mít spravenou indukci - hi hi ;-) A máš pravdu, že když má člověk problémy a stresy, tak že to může mít dopad na žaludek a podobně...... No uvidí, sice bych mu to nepřála, ale třeba jednou bude muset na nějaký vyšetření zajít.....
ježiš abe, to bych z toho chlapa byla asi fakt vyplesknutá =-) :-N
Profilova fotka
Tak vy nedáte pokoj s těma bylinkama? ]-( :-D To abych si k tomu ještě pořídila kolík na nos, abych to necítila :-D
knedlus zrovna tenhle čaj, co jsem posílala Janině nesmrdí ;-) Že ne Jani? Už jsi trošku nalomená, že jo? :-N
Profilova fotka
Renčo: ta Bába kamenická je z Plzně, ne, tak si tam kdyžtak zajdi ;-) :-D Já si myslím, že se vám po těch práškách, co jsi dostala, zadaří ;-)
Profilova fotka
Jasně, nesmrdí! :-N :-D No, hele a manža mi ho vyloženě záviděl - prej, co to piješ? Dej mi ochutnat.....mňam, to je dobrý, já chci taky....tak si ho udělal :-D :-D
Profilova fotka
knedlu nedáme! nakup si je o víkendu ty bylinky! a začni s kůrou co nevidět. Citron, med nebo cukr a neříkej že ti to pořád smrdí! Nás nepřesvědčíš! On jako zná co je zdravé a co ne. Nemá rád knedle a to na meníčka bývá často tak on si vybere to druhé, což je řízek 1x týdně. Taky nevím co je to za hospodu.....a dále 1x týdně smažák a víc nevím. On si to nechce brát z domu! On chce jít s klukama posedět a probrat práci u oběda! S kolegama, on by byl vařazenej z kolektivu... atak dále.... prostě nechce. Dnes se uvolil, že mu dovezu uvařenou rýži s mrkví... No uvdíme, zda se to bude opakovat. Myslím, že toto je po 3. fogy a kdy půjdeš k tomu doktorvi? V ÚTERÝ už tam bude?
Profilova fotka
taky tito jani závidím! Brzo si to pořídím! :-N
Profilova fotka
Fuj, mně je vedro :-p Jsem se ráno nabalila, když bylo mínus pět a teď tady chcípám, protože mi do zad pere sluníčko..... Nejhorší je, že mám elasťáky a k nim dlouhej svetr s krátkým rukávem a pod tím mám tričko s dlouhým rukávem. Jenže v tričku a v elasťákách tady sedět nemůžu a když si sundám tričko, tak mě bude kousat svetr......no to je situace.....si asi budu muset někde koupit košilku :-D
Profilova fotka
Jo, na nehty jsem objednaná na pondělí, ale kadeřnice mi telefon nebere, tak nevím. Holky, jsem ráno říkala manžovi, když odjížděl, že mi snad bylo líp v nemocnici, že mi je tady smutno. Se smál. Jenže on ráno odjede o půl 9 a přijede o půl 10 večer a já jsem tady celý den sama :-( A kámoška za mnou žádná nepřijede, protože chodí do práce, nebo nemají auto a nemají se sem jak dostat. A hlavně - jak manža vystěhoval ten spodní pokoj, naskládal to do obýváku, tak si to dokážete představit. Včera odjel v 7 a vrátil se o půl 8 večer. Dneska o půl 9 a přijede o půl 10 a zítra o půl 9 a přijede v 9 večer. A v sobotu má celý den zápas. Ale to prý snad přijedou naši se na mě podívat, tak se těším x-)
Profilova fotka
Abe: co mi závidíš? Ten čaj?
Profilova fotka
Hani, tak to se ti nedivím, že ti je smutno, ale zase na druhou stranu jsi ve svym a to nemocniční prostředí..... Škoda, že ta tvoje mamča má asi hodně práce.....to já mám mamču v důchodu, tak věřím, že by byla u nás věčně navezená (v dobrým samozřejmě) a hlavně to má k nám 25 min trolejbusem..... No a zítra už je pátek a pak víkend a to ti přijedou vaši nebo ti může přijet nějaká kamarádka, ne!?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?