Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
já k tý zubní hygienistce chodím jednou za rok, a třeba jsem si jeden rok víc čistila zuby na jedné straně a hned to poznala. Je to bezvadný a ty záněty mě taky někdy trápí, tak začnu čistit a je pokoj. Ale je pravda, že jen tak při čištění mě to nekrvácí jen při tom mezizubním kartáčku. To už máš horší stádium. Doktorka mi toto nikdy neřekla, dobrý jste bez kazu a nic víc ji nezajímala :-| :-| :-| :-| Tak jsem změnila zubaře a super.
Profilova fotka
Ahoj breburdy - to jste se strefily, spinkala jsem až do 10:15 a ještě bych spala, ale říkala jsem, že musím vylézt, nesmím to přehánět ;-) A tlak před prášky ráno 130/75 - což teda čumim!!! Mi ho v nemocnici určo zvyšovala psychika. No a právě dneska je 3 hodinová přednáška o porodu, tak nevím, jestli vyrazit. Manžovi se to vůbec nelíbí, prý mám doma ležet a odpočívat, že prý stejně už všechno vím. Já bych na jednu stranu hrozně ráda vyrazila, ale na druhou mi v hlavě bliká světýlko - tlak, nemocnice, tlak, nemocnice a mám strach, no. Lucí - vlasy jsou fakt krásný!!!! Moc se mi to líbí!!! I na té fotce to vypadá hodně dobře!!! renčo - náš čokl je taky jak prase. Tohle jediný na jaru nesnáším - když začne slízat sníh a všude je hnusný bahno. Tos musela včera bejt taky jako čuník, ne? renčo - mně dásně taky krvácí! A dělám to, co napsala abe - lacalut, nit a mezizubní kartáček. Ale mně se to po tom lacalutu hodně zlepšilo, tak vydrž!! jančo - naposledy na lyžovačku, jo? Ty se máš! A jedete sami s manžou nebo jak? Já si na jaře koupím taky boty a v hlavě přemýšlím, co k nim a už se hrozně těším, až je poprvé vytáhnu, mám to stejně jako ty ;-)
Profilova fotka
abe - tý jo, bůček, jo? ňam! hihi Jojo, taky jsem byla u hygienistky, naučila mě čistit si zuby s nití a kartáčkem. Je to fajn! Moje mamka s taťkou teď začali pít ječmen a jíst chlorelu a taťka má paradentozu ve fakt šílené fázi a hrozně mu to na to pomohlo. Já právě ten ječmen taky začnu teď pít, pač je to dobrý pro miminka, že nemají atopický ekzém a ty řasy chci jíst právě na to krvácení. abe - ty a puberťačka? Nenene Nedokážu si tě v keckách představit ;-) Dle fotek mi přijdeš typ na podpatečky ;-) Dneska nemáš kurz?
Profilova fotka
fogoušku ahoooj, jdeš na ty nehty aspon? to už je asi jedno jestli jdeš na nehty nebo na přednášku ne? ale tlak máš prvotřídní ten spodní je nízky a ten je důležitý. fogy já myslím, že se ti to zlepšilo po tom čistění. Ten zánět je tam proto, že je tam plak a ten se dá odstranit jen mechanicky. A knedlu kdybys z plaku už měla kamen, tak ti to udělá ta hygienistka. Což ten kamen není nic výjmečného. fogy a co bříško, máš nové foto?
Profilova fotka
Tak na ten kurz nejedu, psala jsem kamarádce a říkala, že se tam zase nic extra nového nedozvím a že by taky radši byla doma a nebyla hodinu na cestě v autě. Budu odpočívat a dělat manžovi účto. Ale ke kadeřnici se jdu objednat :-D
Profilova fotka
ahoj foogy, gratulace k tlaku, jsi pašák, na tu přednášku podle toho, jak se cítíš, ale radši bych zůstala hajat doma ;-) jéé, ale bříško bys nám mohla nafotit :-D
Profilova fotka
Tak já se taky přidávám. Zrovna jsem přemýšlela, že by to chtělo nějaký botky na jaro :-) Jani - čajík jsem necítila :-) Jak to vidíš na tenhle měsíc? :-) Mě ta krev vždycky tekla, když jsem si čistila zuby, ale teď třeba dvakrát za den z ničeho nic taky začne. :-( A zubař mi taky řekl: máte pěkný zánět dásní. A to bylo všechno. Co s tím mám dělat už mi neřekl ]-( Hani - tak to jsem zvědavá, jestli půjdeš na tu přednášku. Ale tlak dobrej :-)
Profilova fotka
holky, vy jste na mě tak hodné!!! Já vás mám tak ráda!!! x-) Bříško vyfotíme večer s manžou. Jo, měla jsem strach, že v nemocnici přiberu - když jenom ležím a jím a díky té střevní chřipce jsem tam ještě 1 kg zhubla. Tak jsem ráda ;-)
Profilova fotka
Hani - tak to je dobře, to bude mít manža radost, že seš doma :-) abe - kámen nemám, ten má manža :-) Máme to rozdělený :-)
Profilova fotka
Renčo: "máme to rozdělený" - ha ha ha :-D Tenhle měsíc nevím, uvídíme zkraje tejdne, ale spíš asi ne.....moc jsme tomu snažení kolem ovu nedali.... :-| Já jdu k zubákovi zítra.....se mi moc nechce, protože poslední dva roky mi vždycky najde nějakej kaz ]-( Prej je na to dobrej ten Elmex? Nevíte některá? Já u hygienistky zatím nikdy nebyla, pač můj doktor jí nemá.... Hani: my tě taky máme rádi x-) A máš ty naše tel. čísla, jo!? Určo, chci pak z porodnice zprávičku o tom jestli to je Stelinka nebo Oliver :-)
Profilova fotka
jančo - držím pěstičky ;-) A neboj, napíšu vám ;-) Ale to si ještě chvilku počkáte ;-) Manža včera večer vystěhoval dolní pokoj - do teď to byl odkládací bordel pokoj a když někdo přijel, tak se to uklidilo a oni tam přespali a dneska bude malovat. Tak se těším! I když se budu moct akorát koukat. Co máte k obídku?
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zavaléná různými činnostmi a nevím co dřív. Na vás jsem si chvilku našla a dočetla :-) Hani koukej ležet doma....porod neřeš...by Ti tlak mohl znovu stoupnout. jinak já letos dost prdím na jarní výzdobu. Na zahradě nic zkrášlovat nebudu, když budeme - snad - v létě dělat základovku. A škudlíme teď každou korunu. Naštěstí švagrovka, když se dozvěděla, že čekáme mimčo, tak mi bude dávat věcičky, ze kterých Šimon vyroste. No ale stejně budou penízky asi lítat a nebudeme se stačit divit. :-) Jinak zuby a dásně dobrý, jen je mám strašně křivý. Manžovi to naštěstí připadá dost roztomilý. no aby mi je srovnali, museli by mi 4 vytrhnout, tak to jsem s díky odmítla :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
sem se vykoupala a půjdu obědvat. to nemá doktor tu hygienistku to je na soukromo. Ten elmex mi doporučoval, je to gel co se každý týden dá na zuby a nafloridují se. No mám ho tady, je to drahý a s...u na to, už jsem to nepoužila ani nepamtuji. A ještě mi řekl že pít juice nebo slazený nápoj během dne, tak se neustále narušuje ta sklovina zubu a tím pak vzniká kaz. Knedlu to je přesné s těma zubařama, oni jsou snad ještě rádi že pak budou mít kšeft. Však si o tom něco najdi na netu. Holky jsem ve vaně zpytovala svědomí, zda furt nemelu o sobě... no asi jo. Se polepším. Fogy připomen mi na co ta místnost dole bude?? Nebo zůstane tím čím je?
Profilova fotka
kristy - to je super, že budete děti, my taky. Akorát jestli budeme mít kristy holčičky, tak stejně budeme muset dokoupit. Fuj - a trhat zuby - blééé. abe - sim tě, co blázníš! Jen tady o sobě pište, aspoň je pak co číst, já si to teda dycky ráda přečtu. A co máš k obídku? Já si udělala krupičnou kaši, teď budu koukat na Sama doma. abe - no, dáme tam komodu s přebalovákem (abych nemusela běhat přes den do 1. patra) a zůstane tam ten gauč pro hosty, žehlící prkno, vysavač a dáme tam jedno křesílko a nazdar ;-) Jo, holky - jak jsme tady měli minulý týden sádrokartonáře, tak nám obložili velkou místnost nad garáží a rozdělili to na 2 místnosti - je to super. V té větší bude časem (tak do 10ti let) bude ložnice a v té druhé bude půda - na peřiny, lyžáky, kufry, spacák, stan a tak. Vypadá to fakt suprově, mám z toho velkou radost Abe - vidíš, taky melu o sobě ;-)
Profilova fotka
Jani - tak budu držet palce příští týden ;-) Ale máme to hezky rozdělený, ty ovuli, já mrchu a pak obráceně :-D Ale jestli to klapne, tak si snad půjdu taky koupit ty čaje :-D Hani - já na tebe číslo nemám :-( Z oběda jsem přišla teď. Ale fuj, všechno jsem vyhodila, protože to se nedalo. Měla to být karotka na másle a bramb.smaženky. No a smaženky vypadaly jako opečený br. knedlík a karotka byla klasická mrkev a ještě s citronem. Fuj. Tak teď si dávám pribináčka :-D abe - proč jsi zpytovala svědomí? ]-( Se nudíš ve vaně a řešíš kraviny :-D :-D :-D kristy - mě už taky švagrovka přivezla věci, co jsou dětem malý. Tak jsem to poslala taťkovi pro malou a pak mi to zase vrátí ;-)
Profilova fotka
Jsem se vrhla do práce, kterou už odkládám hooooodně dlouho. Asi tak od října :-D
Profilova fotka
Ty jo holky, teď jsem koukala do jednoho alba příprav a svatbu mají v září a nevěsta už má od listopadu vybraný šaty a už byla na zkoušce účesu =-)
Profilova fotka
Asi holka nemá co dělat! =-) :-D
Profilova fotka
Abe: taky to máš tak, že ve vaně přemejšlíš? ;-) Já jo :-) Ale prosím tě, to tvoje zpytování svědomí je úplně zbytečný, jen piš o sobě - to samý děláme i my ostatní ;-) Renčo: není ta švagrovka prdlá, že už ti teď dává věci po dětech? Si chce asi udělat doma místo, co!? ]-( To by mě štvalo ]-(
Profilova fotka
no a pak dopadne jak já, týden před svatbou si koupí jíné :-D :-p tak jste hodné, já už se tedy chujovinama zabývat nebudu. Holky jdu za tou kamarádkou. jo už sem si vzpomněla, říkala jsi to s tím přebalovákem. No to je bezvadný, že máte tolik místa. To mi teda nemáme. knedlu čajem nikdy nic nezkazíš, kup si ho!
Profilova fotka
jnnis haha :-o :-D :-D :-D :-D chce renču naštvat holky my možná dáme na tu zed taptu ve stejným odstínu, ten fialovej jak jsme vymalovali, jen nad dveře, ta užší strana. Ale to bysme museli najít přesně ten odstín. no to bylo jen tak btw už valím drbna su papa
Profilova fotka
Jani - je prdlá :-D Vždyď já to říkám pořád :-D Doma to nechce, tak to strčí k nám. ]-( Včera mi udělal radost manža :-) Bavil se prý s tátou ( tchánem ) a říkal mu o švagrovce. A taťulda mu řekl, že jí taky moc nemusí :-D Že jak tam byli, když měla svátek, tak jim neudělala ani kafe, ani buchtu, ani chlebíčky, prostě nic. A oni, když tam přijedou, tak jim vyžerou celou ledničku. A korunu tomu prý nasadila jednou, když tam tchánojc u nich byli a ona přinesla nějakou buchtu. A švára jí povídá: proč jsi nepřinesla tu s tou čokoládou? A on prý: ta je naše ]-( ]-( ]-( No, je to normální :-|
Profilova fotka
No tak na tu tvojí švagrovou nemám slov, fakt...... :-S ]-( Holky, tak vám přemejšlím, jestli to cvičení, jak chodím skákat na trampolínkách není v období snažení rizíkový.... Asi to ideální není, co!? Co si o tom myslíte???
Profilova fotka
Jani - a co tam děláte? Skáčete na trampolínách? To bych asi nedělala ;-)
Profilova fotka
No, skáčeme....
Profilova fotka
Aha, no, já nevím no. Ale asi bych se na to radši vyprdla. I když já mám tak co říkat s těma koňma :-D Hurá domů, zítra papa. :-)
Profilova fotka
Renčo, máš recht! Pujdu ještě dneska a pak si vyberu jinej druh cvičení.
Profilova fotka
Jančo - tak se na tu trampolínu zkus zeptat na gyndě, ale já si myslím, že je to f pohodě. Zrovna v tématu Duben na MK psaly 2 holky, že chodily skákat a jak udělaly test, tak skončily. Renčo - tak tvoje švagrovka fakt hustá!!!!!!!!! Prej - ta je naše! To snad není možný! Renčo - oběd teda nic moc, fujky. Já si včera k večeři udělala topinky, ale večer a v noci mi bylo pěkně zle. Jak já se proklínala :-p Dneska máme v plánu palačinky, ale mamka něco říkala o tom, že nám uvařila, tak nevím, s čím manža přijede.
Profilova fotka
jannis myslím, že to na škodu vůbec není. Naopak to prospívá duši. A sperma ven nevytřepeš tak čeho se obávat. ;-) U kamošky to bylo bezvadný, joga taky v pohodě. Fogy tak co jsi večeřela? já se dívám na top star a manžel skládá nějaký reklamní spot, má to jako brigádku.
Profilova fotka
Ahoj holkýýýý :-) Hani - u nás tady v kantýně prodávají taky topinky. Vždycky si je z kanclu někdo koupí, pak tu voní a já na ně mám pak taky chuť. Tak jsem si jí šla jednou koupit, ale pak jsem jí cítila ještě odpoledne. Takže ti věřím, že ti muselo být zle ;-) Jani - tak jsem zvědavá, jak se rozhodneš s těma trampolíkama :-) Abe - včera jsem podrobila podrobnému průzkumu záhonky a už tam začínají vykukovat nějaký cibulovinky :-) Jé, já mám takovou radost :-D Už, aby bylo venku tepleji, zalezu na zahradu a nebudu myslet na kraviny :-D Manža včera dělal k večeři zase ty italovo špagetky :-) My je máme snad 3x v týdnu :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?