Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jů, mě taky manža v neděli koupil tulipánky :-) Sice jsem mu je musela ukázat, ale jsou doma :-D Tak to je manža hodnej :-) Jani - to snad není možný, manža taky včera vařil zelňačku :-D
Profilova fotka
ahoj holky, mě je muž taky donesl tulipánky asi před 14 dny a stáli 90 kč, 3 byli. A přestavte si vykvetl a druhej den bylo po nich... tak nadával. Tak ted koupil fialku, ta mě ale moc nebaví. Ale šli by už zasadit macešky vid knedlu? Na balkon aspon. Příští týden sjedeme do toho zahradnictví kvůli tomu trávníku a nakoupím věnec na dveře. Holky včera jsem byla s tou tchýní v hornbachu.... ;-( a o víkendu příjde neb manžel má narozeniny zítra. A tak jsem se rozhodla, že upeču bůček s kapustou a s bramborem!
Profilova fotka
ježiš marjá! 3 trulipány byly!
Profilova fotka
Ahoj Abe - proč ten smutek v Hornbachu?? Ty budeš píct bůček? Abe, ty taková propagátorka zdravý výživy? ;-) :-D Holky, tak to máte taky hondý manžílky. A tulipány, ty já miluju. Chtěla jsem je i jako svatební kytici, ale bála jsem se, aby se mi moc neotevřely.....
Profilova fotka
.....hodný samozřejmě :-D
Profilova fotka
abe - oni ty tulipánky měli v kaufu, bylo jich v tom balíčku 9 a měli je zlevněný a chtěli za ně jenom 30 Kč :-) Taky jsem myslela, že druhý den bude po nich, ale pořád jsou hezký :-) A fialky mě taky moc neberou :-| Ale miluju ty, co rostou venku a jak krásně voní :-N No, o maceškách už jsem taky přemýšlela :-N Ale ráno ještě mrzne, dneska tu byla děsná zima. Tak bych ještě radši chvíli počkala. Zkusím se podívat, kdy jsem je sázela vloni ;-) aboušku - já myslela, že jíte zdravě !!! A ty budeš péct bůček? :-D
Profilova fotka
Jani - já myslím, že ten smutek není z Hornbachu :-D :-D :-D Jo a ještě miluju narcisky :-D
Profilova fotka
jo jíme, ale tchýni to nemůžu na slavnostní oběd servírovat. Ještě by mě obvinila že týrám jejího syna :-D :-D :-D macešky vydrží mráz tak myslím, že už je čas ok. A ty tulipány byly zasazené, celé cibulky.
Profilova fotka
abe - :-D :-D :-D A ty budeš jíst jenom ty brambory s kapustou :-D Tak jsem to prozkoumala a vloni jsem narcisky zasadila 22.3. ;-) Tak už pomalu bude čas :-)
Profilova fotka
Chyba - ne narcisky, ale macešky ;-)
Profilova fotka
Aha, tulipánky v květináči. Holky, já jsem předloni koupila mamče k MDŽ nebo ke dni matek (teď nevím) gerbery v květináči a myslela jsem, že budou tak "na jedno použití", ale má už je třetí rok a pořád rostou a dělají radost :-) Copak asi dělá Foogoušek? ;-)
Profilova fotka
Renčo: ty si to píšeš? Ty si fakt vzorná pěstitelka!;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to teda velmi vzorná, škoda že nevíš co na ten zdecimovaný trávník. a ony jí ty geregery furt kvetou? já zas předloni tu vánoční růži, měla jsem ji pořád ve vodě a ještě v létě jsem ji měla červenou. A tchýně furt dělala chytrou že to chce chlad bla bla, ale nebyla to pravda. Chtěla jen hodně vody a pak jsem ji vyhodila, už mě nebavila a na stole zavazela.
Profilova fotka
až tchýni řeknu, že bereme bio zeleninu tak asi nadšená nebude. Že utrácíme, že jo. Zatím na to řeč nepřišla...
Profilova fotka
no nic holky, musím si jít umýt ty moje příšerně mastné vlasy, odpoledne jdu za tou kamoškou před porodem tak at tam nestraším. geregery... výborný to název
Profilova fotka
Jani - jo, vloni jsem si zapisovala, co jsem kdy zasadila :-D Abych pak věděla, za jak dlouho mi to pak chcípne. Ale ono mi naštěstí nic nechcíplo :-D Ale je zajímavý vědět, za jak dlouho to narostlo :-D abe - s tím trávníkem nevím no. Ale vorlinka včera říkala o tý skalici ne? Včera jsem si toho všimla i na trávníku u koní. Takže ono to asi bude všude ]-( A vánoční růže mám všechny taky pořád pěkný :-) Vždycky, když přijede mamina, tak říká, jak to s těma kytkama dělám :-D
Profilova fotka
Jj, geregery jsou dobrý! :-) Teď mají asi vegetační klid, ale co nevidět asi začnou kvést.....
Profilova fotka
Fogoušek spinká ve svý postýlce, tak se jí spinká dobře a prdí na nás :-D Když byla v nemocnici, tak už tu byla od rána :-D
Profilova fotka
Holky, my jsme měli vloni na zahradě hromadu hlíny, manža tam vysypal zbytky řepky, co měl pro ryby, že to ptáci sezobou. A oni to ptáci roztahali po zahradě a my měli celou zahradu zarostlou řepkou :-D To byla síla :-D
Profilova fotka
no to je taky dobrý! A to je jednoletka ne? ta řepka. co ty hlívy bude je pěstovat? Ted jsem měla jednu doma, stálo to přes 50 kč v bille, dobrej kšeft tady je nádherně, jasno už 5 den
Profilova fotka
No jo, knedluš, co ty hlívy? Dáte se do toho? U nás je zataženo :-|
Profilova fotka
Ahoj kočandy, nojo, foogisek určo hezky hajá anebo se kadeří v kadeřnictví nebo na nehtech :-D tady je taky docela hezky, ale vždycky jen dopoledne a jak jdu odpoledne z práce, tak už jsou mraky ]-( domů jsem si asi před 2 týdny koupila hyacint, jsou v květináči 3 cibulky a mám z toho 6 květů, jsou nádherný a voní jak blázen, jsem vždycky omámená, když přijdu dom x-)
Profilova fotka
abe - no to doufám, že je to jednoletka. Já to vždycky vytrhla a ono to rostlo pořád. Děsnej plevel :-D Hlívy ( podhoubí ) už máme doma v krabičce. Akorát si manža musí dovézt od babi nějaký ovocný dřevo. Prý se to pěstuje na něm ;-) Tady je sluníčko :-)
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) Holky, nemáte některá tip, co pomáhá na krvácení z dásní? Já jsem si teda koupila tu pastu Lacalut, ale zatím nějak nepomáhá :-|
Profilova fotka
Renčo, tak s tímhle zkušenosti nemám.....takže neporadím....
Profilova fotka
knedlu to je zánět dásní, musíš si každý den čistit zuby mezizubním kartáčkem a ten desinfikovat v kysličníku. V místech kde se ti nedostane mezizubní kartáček tak zubní nit. Jedině tak tomu lze zabránit. a moc to nepodceňuj, protože pak je smrad a pak paradentoza a pak protéza.
Profilova fotka
abe - no dík :-D protéza :-D Ty jo, to je nějaký složitý :-| Takový proces ;-)
Profilova fotka
Renčo: necejtíš něco? ;-) .....Jana si udělala bylinkovej čajíček :-D Holky, tak my asi ještě pojedeme na víkend do Jizerek. Ale tím už zimní sezónu ukončím, já teda jo! ;-) Pak už chcíííí jarooooo! :-) Včera jsem si v HaM koupila hezkou lososovou šálu, mám v plánu si koupit džísku, nějaký barevný botičky, kabelku - no úplně to vidím! :-)
Profilova fotka
No holky - nemyslím šálu jako takovou spíš je to takovej šátek z lehkýho materiálu - prostě na jaro! ;-) :-D
Profilova fotka
jani tak to jsi šikulka, jen si dělej radost!!!! knedlu nejlíp si najdi zubní hygienistku a jednu hodinu si u ní zaplat ona ti to vyčistí a vše krásně poradí. Investice do zdraví je nejlepší. Já zítra vyrazím do Vaňkovky a koupím si taky nějaké boty abych furt nelítala v keckách jak puberťačka.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?