Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Abe: jj, Božka :-D Stejně blbě se dá říct ale i Aničce - Anča, Andula :-D Jo a ještě Růžena a Blažena (ze Slunce, seno, ......) :-D
Profilova fotka
Mamča, jednou poslouchala nějakej pořad v rádiu a tam řikali, že nějaký lidi pojmenovali holčičku Blanka - na tom by nic nebylo, kdyby nebylo k příjmení Protrhlá - chápete to!? :-S :-S
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
abe - já mám kamarádku Hedviku :-) Nesnáší, když jí někdo říká Heduš, manža jí říká Hehe :-D A Anička se mi taky moc líbí :-)
Profilova fotka
Hedi je pěkné. snese se vybrané jméno s příjmením? Jméno a příjmení by neměly být: * obě příliš dlouhé (Alexandra Tesaříková) * obě příliš krátké (Jan Sus) * rýmující se (Zdeněk Remek) * stejné nebo podobné (Filip Filip, Vilém Vilím) * společně těžko vyslovitelné (Jindřich Chládek) * kontrastní (Elena Vajcová)
Profilova fotka
Renčo: tak to už je druhý holčičí jméno, na kterým jsme se shodly! ;-) A klučičí máš jaký - v tom já jasno moc nemám - no a zatím ještě mít nemusím ;-)
Profilova fotka
Holky, já teda nevím, ale tahle slečna má teda vkus.... http://www.beremese.cz/album/album.ph... Vybraly byste si takovej dort a takový oznámení??? Jak kdyby se vdávala před 15ti lety ;-) Možná jsem ale moc kritická ;-)
Profilova fotka
Jani - jo jo :-) Ale to první u nás jasně vede :-D Klučičí taky vyřešený nemáme :-) Ale ono je času dost ]-( :-D
Profilova fotka
Ten dort i to oznámení jsou fakt hrozný :-. Fakt jak před 15 lety ;-)
ahoj holky, jsem vás dočetla a koukám, že probíráte jména. Abe mně se nelíbí Dorota, ale Dora ;-) Jani Blanka Protrhlá je hukot, chudák holka! foogy dneska držím palce při vizitě ;-)
Profilova fotka
Ahoooj Jinříííí :-) Dorota a Dora je fakt rozdíl :-)
Profilova fotka
Ahoj Jindul :-) Holky, když nám nevyšel ten velký srazík, tak si musíme udělat aspoň maličký. Jindul, Kristy - tak kdy? Potřebuju, abyste na mě naprskali těhu bacily :-D :-D :-D Jo a jinak se mi ještě hrozně líbí Rozárka :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, to byste měli, když máte takovou výhodu jste si poblíž....se máte.... Renčo: mně se líbí zase Amálka ;-) A to kolem sebe nemáš těhu kamarádky? Jo a to jsem se chtěla zeptat, už ti pomohly ty prášky a přestala si špinit?
Profilova fotka
Holk Plzeňačky, musíme srazík nějak vymyslet, ale kdy???já mám teď do půlky března mraky práce v muzeu...tak teď to nevidím :-(. Snad v druhé polovině....
Profilova fotka
Jani - ale ty to k nám taky nemáš tak daleko :-) Těhu kamarádky fakt nemám :-( Mám kamarádky, co děti ještě nechtějí, pak kamarádky, který dětičky už mají větší. A pak jednu kamarádku, co teď plánuje, že se na to těhu vrhne :-D Celou dobu, co jí znám vykřikovala, že děti nechce, teď si to tak nějak rozmyslela, prý počká ještě 2 měsíce ( má zkušební dobu ) a vrhnou se na to. A to ještě pořád bere antikoncepci.Tak jsem se tak smála, jak si myslí, že to půjde hned :-S No, třeba jo, ale taky už je jí 33. Prášky a špinění - no, je to takový zvláštní. Prášky jsem měla brát do 24 DC. Tak jsem je brala, špinění nikde, všechno dobrý. Ale poslední prášek jsem si vzala večer a od toho 25 DC jsem zase začala špinit. Tak nevím, uvidím tenhle cyklus, jak to bude a asi se domluvím s tou doktorkou.
Amálka a Rozárka se mi taky moc líbí x-) jani mně by se pro malou holčičku i líbilo Dorotka, ale pro dospělou ženskou fakt nee :-N knedlus srazím můžeme udělat, piště jak se vám to hodí, jestli přes týden nebo o víkendu..
Profilova fotka
kristy - klidně v druhý půlce března ;-)
Profilova fotka
Holky, jsem vám to nedopsala, protože pro mě zase přišli a tak... Primář mi řekl, jestli mám doma domácí tlakoměr a jestli chci, tak mě pustí domů. Ale že je to tak na týden, že si myslím, že tam do týdne budu zpět, že ten tlak je pořád vysokej. A já, že mi je to jedno, že chci zdravé mimi. A on: Tak já vás pustím, ale počítejte s tím, že tady do týdne budete zpět a to už vás pak do porodu nepustíme. To už tady budete muset vydržet. Takže si cestou z nemocnice musím koupit porodní vložky a kalhotky, zítra na nehty a ještě k holiči a v pondělí máme porodní kurz a pak se uvidí. Budu myslet pozitivně a doufat, že tady neskončím. Uvidíme. Jo a byla jsem na vyšetření u nás v 6.patře - tam jsou porodnické sály a zrovna se tam rozbrečelo miminko a vedle na pokoji má maminka kontra po 5ti minutách a vezli jí nahoru rodit. Holky, jak je to všechno takhle vedle mě, tak z toho mám takový zvláštní pocit...
foogy no to je skvělý, že tě pustí domů. Budeš hezky odpočívat a ležet, my ti budeme dělat společnost a to by bylo, abyste to s čmeldou nevydrželi. Haňul no porod se blíží x-) Za měsíc už třeba budeš mít miminko u sebe x-)
Profilova fotka
Tak to oznámení a dort šílený! Taky to v dnešní době nechápu... A Amálka se mi hrozně líbí!! Taky jsme se nad ní s manžou pozastavili, ale nakonec vyhrála Stelinka.
a kdy si pro tebe manža přijede?
Profilova fotka
Jů Hani, tak to je dobře. Tak koukej doma pořádně odpočívat a ne, že budeš něco dělat ;-) No, ale když vidím, co všechno ještě chceš zvládnout :-D To fakt muselo být hrozně zvláštní :-) A oběd už ti dneska nedají?
Profilova fotka
Hani - takže jestli to bude holčička, tak bude mít ve čtvrtek svátek :-) A co ten kluk?
Profilova fotka
Jindul - mě je to jedno, já si na vás udělám čas kdykoliv :-)
Profilova fotka
renčo - kluk bude nejspíš Oliver. No, manža s tím nepočítal a zrovna dneska má šíleně nabitý den - samá schůzka. Tak snad prý kolem 2. Renčo - doma budu ležet! To si nemysli. To manža bude skládat postýlku a připravovat to pro mimi. Já ne. Nejsem blázen, chci vydržet doma co nejdýl! Akorát si potřebuju dojít na nehty a k holiči.
foogy písni mi prosím do IP vaše příjmení, jestli ti to teda nevadí ;-) Oliver - to bude hezký x-) Do dvou vydržíš, ta představa, že večer budeš usínat ve svém pelíšku x-) Holky já mám už 14 dní strašnou rýmu a fakt už mě to štve, dneska je mi celkově nějak blbě, bych nejradši byla doma v posteli.. :-( A to jsem tady až do pěti :-( :-(
Profilova fotka
Jindulko - a nezkoušela jsi na to nějaký homeopatika??? Ale je fakt, že mě se teď v tom těhu ta rýma taky držela strašně dlouho i přes homeopatika. Tak vydrž, beruško, bude líp!!!! A to víš, že to tady ty 3 hoďky vydržím.
Profilova fotka
Jé, Hani, tak to je dobře, že půjdeš domů x-) Hele, a jakej je vlastně ideální tlak (myslím výši samozřejmě)? Tak to se ti nedivím, že máš z tý porodnice zvláštní pocity...... Jindul: a smějí se v těhu při rýmě používat nějaký spreje do nosu Olynth a pod.?
Profilova fotka
Jančo - tak to ani nevím. Ale snad v těhu prej tak 120/80 je ideál. No, kapky do nosu ti řeknou, že nesmíš - akorát jedny eukalyptové, ty jsem používala já, ale nic moc. Ale bavila jsem se o tom s doktorkou a ta říkala, že i když je tam napsáno, že to těhule nesmí, tak ať se toho nebojím a 2 x denně si můžu stříknout klasiku. Já už to pak neřešila, pač už jsem rýmu neměla.
Profilova fotka
Já mám totiž chronickou rýmu, tak proto se ptám. Olynth furt tahám v kabelce ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?