Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jindřiško!:o) Hani: já jsem ještě u nikoho ten kbelík v praxi neviděla, takže si to koupání moc neumím představit.... ;-)
Profilova fotka
já jsem to na vlastní oči nikdy neviděla, jenom na fotkách, tak jsem na to sama zvědavá, chci to zkusit a uvidím. Jindu - nevím, co to je za značku, mám to od kámošky. Nám tuhle pouštěli video, jak se má mimi správně koupat, tak jsem se na to ptala v okolí a všichni si klepali na čelo, že takhle se to dělalo před 30ti lety...
Profilova fotka
Holky, já bych si dala kafe a čokoládu a zákusek... Hmm. Na kafe můžu zapomenout kvůli tlaku, zákusek kvůli šlehačce, aby mě to ještě neprohnalo a čekoládu bych si musela jít koupit a to se mi nechce
Profilova fotka
Hani - jedni známí vozí babi sypané čaje z německa. Ale pořád ten stejnej. Je hrozně červený, voňavý a určitě tam ten ibišek je :-) Ale jsou dobrý, fakt hrozný hrozdíl oproti sáčkovým ;-) S tím kyblíkem si to koupání taky nějak neumím představit. Tak jsem holky zvědavá :-)
Hani budete mít doma jednu postýlku?
moje mamča když poprvé slyšela, že budeme malýho koupat v kyblíku, tak se úplně zděsila, ale pak si o tom něco našla na netu, viděla obrázky a teď je z toho nadšená :-)
Profilova fotka
Renčo - no, mně ani sypané s ibiškem nechutnají, jsou prostě kyselý. Ale každému chutná něco jiného. Jindu - dole v obývací místnosti bude proutěný koš a až z něho vyroste tak cestovní postýlka a nahoře klasická postýlka. Jojo, tchýňka taky říkala, že si to nedokáže představit, ale kámoška si to moc chválila, tak uvidíme...
Profilova fotka
http://tulenik.cz/index.php?main_page...
kočky jdu domů, papa. Dávejte na sebe pozor x-)
Profilova fotka
Jindulko - papapapa
Profilova fotka
Ahoj kočandy, jsem tu zase jen na skok, ani jsem vás nedočítala, hlásím, že víkendová oslava byla super, ale nějak jsem nezvládla únavu a doslova celou neděli jsem jen spala a spala. Fotku melírku mám u našich ve foťáku, takže musíte vydržet ;-) Foogy, doufám, že je všechno v pořádku a máš se s mimísem fajné ;-) jo a o víkendu se dostavila ms, achjo, ]-( nojo, každý měsíc moje srdíčko doufá, že ms už nepřijde, ale pokaždé, když se ms dostaví, tak si racionálně říkám, že přece musím aspoň do léta, než se mi zlepší výsledky,vydržet...teda pokud se zlepší :-S a když nee, tak nám to přece náladu kazit nemůže a basta 8-) Kolegyně mi donesla všechny série Sexu ve městě, tak jdu hned na první díl juknout, tááák se těším :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Luci - to je škoda s tou mrchou :-( To je fakt děsná bestie :-D My jsme se včera jenom tak povalovali, k večeři jsme si udělali brambory a rybí prsty. Ale to byl fujtajbl. Když jsem se podívala na složení, tak ryby tam bylo 30 % a 70% nějaký hmoty ]-( Takže teď už jsem poučená, že tohle nikdy nekupovat. Taky jsme to měli po hoooooooodně dlouhý době, ale už nikdy víc. Tak na to holky pozor ;-) Nedívala jste se některá na ten nový pořad na Primě - Prostřeno?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Lucíku!! To je dobře, že se oslava vyvedla a fotečku nám pak dodáš. Jsem na ty vlasy fakt zvědavá! Já si teď říkala, že jen, co mě pustí, tak okamžitě volám kadeřnici, aby mi prdla na vlasy přeliv a ostříhala mě. Už se strašně těším! Mám už ty vlasy strašně dlouhý!!! luci - s tou mrchou mrchovatou mi je to líto!! :-( Ale beruško vydrž!!! Já, když přesně před 2 roky jsem vysadila HA, tak jsme si tenkrát ještě s přítelem řekli, že zkusíme miminko. Že už bysme chtěli. Já meškala 10 dní, testy negativní, ale příznaky klasicky všechny. Nakonec jsem to dostala. Samozřejmě jsme byli trošku zklamaní, kdo by nebyl. A pak jsem šla na kontrolu je své psychiatričce, pač jsem v té době ještě brala antidepresiva a ta mi řekla, že můžu být ráda, že to nedopadlo, že se sice v době těhu antidepresiva jíst můžou, ale nikdo mi nezaručí, že to mimi bude zdravé! Ze je dycky lepší nebrat žádné léky. A já si tak oddechla a děkovala TOMU NAHOŘE, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Je to prostě osud. Luci - a Sex ve městě tady taky sleduju, taky mi ho donesla kámoška a je to super!! Akorát zvuk dycky hodně ztiším, protože když si Samantha užívá, tak o tom nemusí vědět celá nemocnice :-D Renčo - fuj! Já měla koupené rybí prsty snad jednou a fujky! To ses teda včera moc dobře nenajedla. viď? Tak snad dneska bude lepší. A nový pořad jsem neviděla, měla jsem tady na návštěvě manžu a pak tetu. Dneska velká vizita :-N
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Dneska nic nevařím, bude chleba s ředkvičkama :-) To si pošmáknu určitě :-) Držím palce při vizitě :-)
Profilova fotka
Renčo - ňám! Jsem si je minulé pondělí taky koupila. Sice to nejsou takové ty jarní ředkvičky, ale jsou hodně šťavnaté a pochutnala jsem si. Já měla včera k večeři vakuovanou Vysočinu a 3 krajíce chleba a přinesli to, když tady byl manža a ten vysočinu miluje, tak jsem mu musela jeden chleba věnovat, by se mi tady uslintal :-D Dneska přijde na návštěvu tchýňka, jede k zubaři, tak se staví a pak mamka. Tak to bude fajn.
Profilova fotka
ahoj holčičky moje. Snad vizita bude ok. Já včera vezla kocoura na veterinu, čistili mu kamen na zubech. Měl to hrozné a k tomu zánět. My zas s manžou sledujeme zoufalé manželky, jak to valí v americe tak to hned stáhneme a v týdnu se na to díváme. to je hrozný jak to vše šidí, když si pak vezmeš kolik to stojí a přitom jsou tam jen náhražky...30 procent ryby stojí tolik a tolik tak je snad lepší si koupit svíčkovou, vyjde to stejně dráž. Já včera byla s kamošou v baby kavárně. Holky za koutek se tam platilo 20 kč + útrata to mi příjde zvláštní a za kafe chtěli 45kč což taky nic levného... no a seděla tam taková postarší maminka (40) a ta na mě hlídala! Sama byla v teplákách a vlasy total mastné, nenamalovaná, tlustá. Pak jsem ale zjistila, že hlídá po všech..... no nuda se mnou ted, jak nechodím do práce tak nic moc zážitky. :-N ;-( všimli jste si jak se jim ted pletou ty alba? o víkendu tu měl někdo v albech kuchyni, ted je tam nějaké miminko.
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu dnes opět jen na skok. Sympozium v Plzni se povedlo, ale bylo tonáročný. V sobotu jsem byli s manžou a příbuzenstvem na plese - já po 7 letech!!! Byla sranda, pila jsem jablečný džus ředěný vodou ...mělo to lehce pivní barvu. Tak se tety rozčilovaly, že s nima nepiju víno :-D Tak se mimís podařil zatím ututlat. Jo a vneděli přijeli švagrovi - nic jsme jim o mimču neříkali. Mají 8 týdenního Šimona. No a švagrovka: můžete pracovat na mimču, ať vám můžu dávat po šimonovi věci, ze kterých vyrostl...no a do toho přišla tchýně a říká: "Tak vy už jste jim to řekli???" Vcelku trapas...tak už to ví taky. :-) Jinak včera jsem se brutálně pohádala s manžou. Od svatby nejhorší hádka....tak mě z toho bylo celej den blbě, bolelo mě břicho, tak jsem měla o mimíse strach. Ale večer už naštěstí všechno OK :-) Foggy vidíš, jak Ti to v nemocnici hezky utíká. Myslím na Tebe, ať se Ti ten tlak srovná. Jo a Vorlinko, taky mi písni vybraná jména :-) Kámoška má teď malou Matyldu :-D
Profilova fotka
ježiš matylda! No včera ta stará máma měla Jasmínu a vedle byla Dorota, což myslím se zrovna vorlince líbí. No matylda je děs, Adriana také - tu má ted ta Faltýnová.
Profilova fotka
Ahoj abe a kristy!!! Hele, mně se Matylda líbí. Sice nevím, jak bysme jí říkali, ale líbí ;-) kristy - haha, tak to je ftipný s tou švagrovkou, haha. No, ale nevadí. Stejně byste jim to za 14 dní říkali, ne? A co ta hádka? Kvůli kravině, viď? A už je to OK? Už se zase bavíte? abe - jako co nesnáším jsou mastný vlasy. Chápu, že lidi třeba nemají peníze na oblečení, ale umýt si vlasy, to snad tolik nestojí, ne? Já jsem na tohle hrozná, myju si je obden. abe - a to si jdeš sednout do kavárny, dáš si tam kafe a zákusek a ještě musíš zaplatit 20 kč za koutek? To je docela hustý, ne???
Profilova fotka
matyldě se říká možná maty :-D No a to se to jmenuje kavárna pro děti, nebo tak nějak. Divné.
Profilova fotka
Hani - a dali ti k tomu chlebu aspoň máslo nebo jsi to musela jíst suchý se salámem? abe - máš pravdu, šidí to, zmetkové. ]-( Ty jo a s tou kavárnou to je taky síla, že si tam ještě účtujou za dětský koutek ]-( A těch albíček jsem si taky všimla ;-) Kristy - s těma švagrovcema to je dobrý :-D Matylda je zvláštní. Když se řekne Matylda, tak si představím jeden stánek, co tu máme, prodávají tam hamburgry a ten se jmenuje Matylda :-D
Profilova fotka
Ahoj kočulky :-) Hani: držím palce, ať pro tebe na vizitě mají dobré zprávy! :-) Luci: jj, taky jsem zvědavá na ten tvůj melír! :-) Renčo: rybí prsty? Brrr, měla jsem je kdysi párkrát, když toho byl boom, od tý doby mě to už nenapadne koupit, stejně jako file :-S No ale člověk se poučí, viď ;-) Abe: kavárka s placeným koutkem - to je fakt vrchol! ]-( Kristy: teda vy jste tajnůstkáři......já bych to nejenomže nevydržela, ale ani nedokázala.... ;-) No a Matyldě se dá asi říkat i Tylda, ne? :-D Holky, já si zase představuju obr paní vodníkovou z Jak utopit Dr. Mráčka :-D :-D
Profilova fotka
jo já taky tu tlustou. Tylda haha. Já zas nechápu když kristíně se říká kiky nebo tína, kristína je tak pěkné ale tady ty komoleniny jsou děs. Nejlepší jména co se nekomolí Jani, Hani, Leni, Evi..co myslíte. Já tu Hedviku nedám... :-N :-p i Knedlu já viděla kousek na té primě, a bylo mě paní moc líto. Navařila dietně a oni jí to pomluvili. A pak už začínal seriál na barandově.
Profilova fotka
abe - jakou Hedviku? :-| Já nevím no, jsme na to s manžou koukali s otevřenou pusou :-D Hlavně, jak jim navykládala, že udělala domácí nudle a pak tam nasypala z pytlíku :-D Jsem zvědavá, jak se předvedou ty ostatní. A viděla jsi ty vycpaný psy v ložnici? Z těch jsem nemohla :-D
Profilova fotka
No tak Jana je samozřejmě krásný jméno ;-) :-D :-D Jj, Abe máš pravdu - Lenka, Eva, Hanka jsou krásný jména - samozřejmě i Renata, Lucka, Kristýna ;-) Náhodou jsem si taky nedávno řikala, jak každej chce nějaký originální jméno, ale mě se začíná líbit i Anička, Hanička, Evička ;-) Abe: Hedvika? Se ti jako líbí nebo nelíbí?
Profilova fotka
líbí ale všichni nadávají haha. No mě se líbí i Alenka. Trochu to i ovlivnuje osobnost člověka, jak se jmenuje...tak i na to potřeba myslet. viz zde řestní jméno je první slovo, které člověk jako dítě rozeznává - ještě dlouho před zájmenem 'já'. Jak dospívá, jméno jde s ním, a většinou ho doprovází po celý život (jméno mění opravdu pouze ti nejnespokojenější). Pokud tedy jméno člověku nesedí (příliš fádní, příliš excentrické), nebo je například v ostrém kontrastu s realitou (stokilová Světluška, tvrďácký Svatoš), může jít o závažný problém. Navíc: jméno není jenom prostředek pojmenování, ale především součást osobnosti. K vlastnímu i cizím jménům získáváme citový vztah, a to hned několika způsoby: * osobní zkušenost: Jaký máme vztah k lidem daného jména. Př.: Tomáše, kterého jsme právě poznali, máme sklon hodnotit podle toho, jaký na nás v minulosti zanechal dojem jiný Tomáš. * přejatá zkušenost: Co jsme slyšeli o lidech daného jména od kamarádů, z televize nebo třeba z reklam. Př.: Ve filmech i v reklamách existují klišé jména pro 'klaďasy' (Adam nebo Martin), pro krásné ženy (Renata, Soňa) i pro 'hlupáky' (Emil nebo Matěj). Jméno Adolf nám zase chtě nechtě připomíná nacistického diktátora. * mýty a předsudky: O některých jménech se říká nebo předpokládá, že je bude nosit určitý typ lidí. Tyto předsudky se liší místo od místa, a mnohdy jsou založeny na dávno neexistujících předpokladech. Př.: Ve městech si lidé jméno Božena často spojují s nižší inteligencí. Kdysi se toto jméno zřejmě dávalo nejčastěji v nižších vrstách a na vesnicích. * zvuk: Jména jsou slova a jako taková vyvolávají pocity a asociace. Př.: Řekněte si například Otýlie, Babeta nebo Milka. Jména také často vyvolávají asociace se zeměmi, ze kterých pocházejí: tak třeba ruský Ivan, německý Kurt nebo skandinávský Lars.
Profilova fotka
Jé, tak na ten pořad se musím juknout na netu ;-) Tyhle reality show mě baví ;-) Holky, já teda koukala včera na Barrandov na dokument o dvojčatech, když mají v děloze tzv. vzájemnou ransfúzi - jedno z dětí na to doplácí a je menší a míň vyživovaný - bylo to hrozně zajímavý.... Jenže manžu tohle vůbec nezajímá a vůbec mu poslední dobou vadí, když si večer zapnu telku ]-( Se těším, až budeme mít větší byt, že se někam zavře s compem a bude klid ]-(
Profilova fotka
s boženou je to pravda...
Profilova fotka
Abe: jj, to je pravda a úplně s tím souhlasím. Komicky se jmenuje jedna novinářka - Petruška Šustrová - možná jí znáte - je to obtloustlá, fousatá a nehezká ženská, skoro bábochlapka a rodiče jí dají do rodnýho listu Petruška - nechápu? Já vím, když ono to miminko je tak maličký a roztomilý, ale že z toho může vyrůst takováhle baba.....??? Já mám svý jméno ráda, ale svýmu dítěti bych ho asi nedala - když tak spíš Aničku :-) V první třídě jsme byly 4 Jany! ]-( Ale to je vždycky taková móda. Jako asi teď Kristýny apod...... Jo a docela se mi líbí i jméno Šarlota - ale klidně takhle česky psaná, ono by to k tomu našemu ryze českýmu jméno ani s Ch nešlo......
Profilova fotka
jo jani to jsem taky viděla konec, já to tak nějak přepínala, než začal ten seriál. jo tady je konec toho článku Jak nás jména ovlivňují Abychom článek shrnuli, vypíšeme si, čím vším jsou pro nás jména důležitá: * Jméno je většinou na celý život. * Nejde o pouhé pojmenování, ke jménům získáváme citové vztahy. * Ze špatně zvoleného jména mohou pramenit psychické problémy a nevyrovnanost. * Naše jméno podmiňuje naši osobnost. * Kvůli jménu můžeme být lépe zapamatovatelní, nebo naopak pouhou součástí davu. ale Steli se dá taky říkat, že jo Hani a je to jasné, lehce vyslovitelné.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?