Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Tady neuvěřitelně fouká, ale krásně svítí sluníčko, hezky mi vyhřívá pokoj. Holky, jenom jsem se smála, že jestli mě tady budou držet až do porodu, tak se to manžovi safra prodraží - díky tomu nadstandartu :-D Jančo - jééé, Španělsko!
Profilova fotka
sakra se mito smázlo ]-(
Profilova fotka
Hani: to jsem si taky řikala! :-) Ale co by pro vás manžílek neudělal ;-) Hani, a máš už všechno pro mimi nakoupeno, nebo musí ještě něco dokoupit mamča? Já vím, že hodně ženskejch to nechává na poslední chvíli...... A co ta postýlka, už jí máte?
Profilova fotka
jedte ten první termín, to je nejmenší poptávka. Lidi s dětma jezdí až o prázdninách proto se to pak tak prodražuje, přitom je tam na zdechnutí ty teploty, na cetování se nehodí a na pláž taky ne. Jinak je velmi zajímavé, že hotel nebo apartmán se kupuje na celou sezonu a každý den tam stojí stejně, v červnu i v srpnu. Ale v srpnu ti lidi doplácí na lidi co jeli zalevno v červnu atd. Nebo taky dávají prachy té cestoce, to je období zisku
Profilova fotka
Abe: díky za radu a za info :-)
Profilova fotka
a ted jsi tam kolik dní na tom nadstandartu? a kdyby jsi týden přenášela :-) tak to bude pálka! a přebaloví pult také máte?
Profilova fotka
Jů Jani, tak to si užijede dovču :-) Ale mimčo bude určitě dřív než v červnu, když máš teď ty čajíky :-) Holky, tak ta taťkova sestřenice, co porodila v 7.měsíci holčičku, tak teď už má maličká 2.600 gramů a chtěli jí už pustit domů, ale začala zvracet a oni zjistili, že nemá dovyvinuté tenké střevo. Tak zůstala v nemocnici, budou jí operovat a udělají jí vývod !!! A tak v roce uvidí, jestli jí ho zandají. :-( Strašný :-|
Profilova fotka
ježiš, chudáček malinká! To je hrozné! A ještě ani neví jak je to s mozkem, zda se bude vyvíjet normálně že?
Profilova fotka
No, holky, ještě nikam nejedu .......!? ;-) Takže ještě není co "závidět";-) Tak to je chudinka, ta holčička...... To jsou starosti...... :-(
Profilova fotka
Ty jo, to jí dělali nějaký to CT a to by mělo být dobrý. Tak to vypadá, že jinak v pohodě, akorát to střevo.
Profilova fotka
to je ten rengen celého těla ne? A jakžoe se jim to nepovedlo zastavit ten porod? Nepodcenil tam doktor něco? Chudáček, to ji bude bole ten vývod, zvazet. Hrozný. A doted papala?
Profilova fotka
chápu že papala, ale jak a jestli ji to třeba pak bolelo nebo až ted se to projevilo tím zvracením? Nebo ji jen žílou vyživovali?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ne, normálně vozila mlíko do nemocnice a tam jí tím krmili. A všechno dobrý. A teď najednou začala zvracet a zjistili tohle. Taky mi to nějak nejde do hlavy :-|
Profilova fotka
Ty jo holky, já teď nakoukla na spolužáky. Jedna kamarádka je čerstvě těhotná a druhá, co jsem jí teda neměla vůbec ráda je v 26. týdnu ]-( Ach jo, taková koza ]-(
Profilova fotka
Jančo - sice ještě nejedete, ale pojedete!!! Máš se aspoň na co těšit a to je paráda, ne? Tohle já mám ráda - jako když mám něco před sebou a je se na co těšit. Hrozně mě to nabíjí. Jsem tady od čtvrtka, takže 5 dní. Renčo - chudinka malá!!!!! A kor - jak je malá, tak je taková bezbranná, to mi je těch dětí hrozně líto! Ale na g hezky přibírá, ne? A postýlku přivezou dneska, dopo mi volal řidič, že jí vezou. Ještě nám chybí kočár, ten pořád není a pak si od kámošky musím dovézt vaničku, lehátko, kbelík a proutěný koš a je to. abe - no, my máme komody MALM z Ikei a známý truhlář nám na to udělal taky z bílého dřeva přebalovací desku a na to jsme šoupli přebalovací podložku a je vyřešíno. Pač klasické přebalovací komody jsou strašně drahý a hlavně to člověk pak neuvyžije. Tak jsme koupili 2 v Ikei s tím, že ty prkna pak odendáme a budeme mít 2 komody do šatny. Co máte k obídku?
Profilova fotka
Hani - jo, zatím přibírala hezky :-) Tak to už ti toho moc nechybí, akorát ten kočárek :-) A ten už je vybraný? K obědu mám nějakou kuřecí směs s rýží. Co ty? Tak já jdu jíst :-)
Profilova fotka
Renčo - je vybraný a objednaný, čekáme, až ho přivezou z německa. A jelikož to jsou nové typy a nemají je ještě vyrobené do zásoby, tak čekáme. Já měla ptáčka s bramborem - ňam!!! nech si chutnat!
Profilova fotka
Hani - aha, tak když už je i objednaný, tak je to dobrý :-) Tak směs s rýží mi nedali :-( Nevím, kde se stala chyba, ale jsem si jistá, že jsem si jí objednala. A oni mi prostě nandali smažák. Ale fuj, se ho snad ještě odnaučím jíst, a to ho tak miluju :-) Nevím, co s ním tady dělají ]-
Profilova fotka
Já smažáčka miluju!!! ňááááááááááááááám :-p
Profilova fotka
Já ho taky miluju, ale ne tady v práci ;-) Doma je mňam a tady je fuj ;-) abe - ten předčasný porod prý způsobila nějaká bakterie, zastavit se to snažili, myslím, že se jim to i povedlo, ale pak jí ho zase vyvolávali. Ale víc nevím, oni o tom moc nechtějí mluvit ;-)
Profilova fotka
Hani: no ještěže máte už ten kočár objednaný - hned je Renča klidnější! ha ha ha :-D :-D
Profilova fotka
jančo - hahaha :-D Hlavně, že máme autosedačku, z toho jsem byla nervozní a dneska přišla postýlka, tak už jsem v klidu, zbytek se dycky dokoupí. A kočárem než vyjedeme.... To může být taky v půlce dubna..
Profilova fotka
No jasně. Nejduležitější je autosedačka a postýlka :-) Hani, a vy budete mít na koupání místo vaničky ten kbelík???
Profilova fotka
Jani - hahaha :-D Už sis uvařila čajík od Jindulky?
Profilova fotka
Renčo: ty mi snad koukáš do kanclu, ne!? ;-) Zrovna jsem si ho zalila :-D
Profilova fotka
Jo, jo, cítím ho až sem :-D Já si včera udělala kafíčko a manža, že si dá čaj. Tak jsem načala novou krabičku, nějakou směs citrusů. Málem jsem padla, a říkám si fuj, to smrdí po bylinkách :-) No nic, čaj jsem mu uvařila, lžičku jsem ochutnala, ale bylinky moc cítit nebyli. Tak jsem prozkoumala složení a fakt tam byli :-p
Profilova fotka
Renčo: sim tě, ty naděláš! ;-) :-D Já mám k bylinkovejm čajům takovej neutrální postoj - nemůžu říct, ani že mi to chutná, ale ani nechutná, prostě vím, že to je zdravý a že mi to třeba pomůže - a stejně to mám i se zelenýma čajema..... Tím tě ale nechci přesvědčovat, taky mám odpor k nějakým chutím...... :-S
ahoj kočky, dnes opět v práci fofr, tak jsem vás přišla alespoň pozdravit a jdu zkusit dočíst 8-) Jinak doufám, že se všechny máte krásně x-)
Profilova fotka
Jančo - jojo, ze začátku chci kbelík, prý je v něm dětičkách dobře a pak bude vanička. Renčo - ty koukáš Janče do kanclu, jo? že se nestydíš!!! Tak mě čaje chutnají všechny - bylinkové, zelené i ovocné. Teda jediný, která nemám ráda jsou klasický sáčkový, pač jsou takový nakyslý. To, když si kupuju sypané, tak jedině bez ibišku. ahoj Jindulko!!!!!!
foogy tak to jsem zvědavá co pak budeš o kyblíku říkat. Nám má přijít tenhle týden. A budete mít Tummy Tub?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?