Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
jannis no fakt, toje za chvíli! v obchodech už velikonoce valí. no prosím za 300! A my 900 dva roky a ted 600... hrůza hrůz.
Profilova fotka
renčo - to je teda na prd s tou prací! A nehledá si něco jiného? Já vím, že je blbá doba kvůli krizi, ale spíš jde o zdraví. ahoj jančo a abe!!! Jančo - ty děláš chutě s dortíčkem, ňam! abe - a narozky má tvůj manža, jo? A co pro něj máš připravené? No, moje kámoška má tu bezlepkovou a je to docela chudák - protože jedna zdravotní prodejna tady sice je, ale chleba vozí jenom 1x týdně a prodavačka jí řekla, že nemá cenu častěji, že by to třeba neprodala. A kámoška jí řekla, že se jí zaváže a bude si ho fakt odebírat a ona, že ne. Krůšina. Ale v dnešní době je super, že existují ty domácí pekárny, sice mouka je fakt drahá, ale aspoň si člověk doma může upéct chleba. To dřív vůbec nebylo.
Profilova fotka
Ahoj Hani, tak jak se dneska cejtíš? Co švagrovka s prckem? Abe: jj, co máš pro manžu k narozkám? ;-)
Profilova fotka
fogy a kdy tě teda pustí? A co je to krůšina???? haha jo my doma pečeme, ale do chleba vždy musí přijít i bílá mouka jinak nenaběhne. to co prodávají v obchodech tak je takovej malej podvod... Ta bezlepková je echt drahá, myslím že půl kila 60 kč. Ted o tom mluvili u baičky - strejda taky peče a známá si koupila tu směs na bezlepkovej. A prý ale výborný. Včera se nám rozbila naše indukce. Už to asi dvakrát za dvaroky co kuchyn máme udělalo. ale včera jsemse na tonaštvala a vytáhla záručák...a zjistila že je 2 dny propadlý. No ale zavolala na servis, a opraví mi to snad. Musela jsem ji zvednout - říct výrobní číslo aby věděl jaké součástky si na to vzít a pak panívolala že objednají součástku a to bude za 10 dní. No ona se zas vzpamatuje, když vyhodíme pojistky ...ale taková drahá indukce nebudeme to trpět. Ted když jsem doma tak mám na to čas, že jo. A holky, můj muž se bude soudit o otcovství u dcery která není jeho, ale narodila se mu v manželství. Včera padl definitivní verdikt. Už se jednou soudil a nedopadlo to, musí to zkusit znovu. Kvůli dědictví.
Profilova fotka
Jo, je to na prd s tou prací. Když tam nastupoval, tak měli i veliký příplatky za přesčasy, ale teď to všechno zkrouhli ]-( No uvidíme, jak tam dlouho vydrží. Jani - jů, u mě byla taky mamka v sobotu na kafíčku a buchtičce :-) No, Ital je super :-) Já se vždycky vytočím a zanadávám si, když vidím Babicu :-D O internetu mi ani nemluvte, pořád čekáme, až ho budou mít sousedi a pak ho natáhnou k nám ]-( Jani - taky jsem měla cukání, když bylo v sobotu tak krásně, že si koupím petrklíče,narcisky, dám je ke vchodu. Nakonec jsem si to ještě rozmyslela :-)
Profilova fotka
no já mu jen bio víno koupila, jinak nic. Ted jsme si koupili tu šatnu a tak... neměla jsem potřebu mu kupovat něco velkého, my si zas tak moc nedáváme... :-)
Profilova fotka
Holky,manža včera perlil v Kaufu :-) Procházíme těma regálama a tam měli nějaký pistolky pro děti. Tak si jí hnedka vzal a zkoušel, jestli to dělá nějaký zvuky. Samozřejmě, kravál jak blázen. Tak mu říkám, že je jak malý dítě a ať nedělá ostudu. Prošli jsme k dalšímu regálu a tam měli velikonoční výzdobu. Tak jsem si vzala do ruky takovou ovečku a rozplývala jsem se tam :-) A manža: ty tak něco říkej o malých dětech, když se tady rozplýváš nad nějakým medvídkem. A já mu říkám: ty jsi ale ... , ty nepoznáš ovečku, vždyď budou velikonoce :-D :-D :-D
Profilova fotka
abe - teď si asi sedím na vedení. Ta dcera není manži, ale on jí chce nebo nechce za svojí?
Profilova fotka
Abe: a myslíš, že vám tu indukci opraví ještě jako v záruce? To by bylo fajn, co!? A jak je ta dcera stará? No Renčo, koukejte ten internet popohnat!;-) Už takhle tady trávíš málo času! :-D :-D :-D Na kytičky venku je asi brzy, ne!? Ještě mají přijít mrazy ]-( Už nechci! :-(
Profilova fotka
žena mu byla hned po svatbě nevěrná a narodilo se jim dítě, on si myslel že je jeho a ona se mu přiznala že není, otec znám a k dceři se hlásí. Manžel je opustil, ale to už je 16 let. Respektive odpustil jí, mysell si že budou mít druhé, pak ji zas nachytal s tím otcem té dcery a odešel. On se s ní ani nevídá. Ale pokud se ti dítě narodí v manželství a přesto, že se k tomu hlásil otec dítěte...atd atd tak mu otcovství neodebrali. Je s tím u nás velkej problém.
Profilova fotka
jo opraví v záruce, říkám paní no mám to asi dva :-N :-N :-N :-N dny propadlé ( je to týden) ale stála 25 tisíc tak snad mi to ještě opravíte... ona že jo. Paní na dispečinku.
Profilova fotka
holky, nevím, kdy mě pustí. Byla tady doktorka a říkala, že se jí to líbí, že se domluvíme zítra na vizitě s primářem, ale mamka říkala, ať si nedělám plané naděje, že mi ten tlak strašně skáče. Tak to prostě neřeším - až mě pustí, tak mě pustí. Jo, prej má ještě chumelit, to by petrklíče nevydržely. Ale my si s mamkou minulý týden 1 koupily každá do svého baráčku na stůl. Sice je to otázka pár dnů, pač je tam na něj hic, ale to neva, jaro bylo ;-) abe - a jak budeš vařit bez indukce???? 10 dní! A jako že máte 2 dny prošlou záruku, jo? To je pech, viď? To je ale přesně ono - jak se něco rozbije, tak zjistíš, že je pár dní po záruce. abe - manžovi držím pěstičky!!!! dej nám pak vědět!
Článek se načítá
Profilova fotka
abe - tak ještě, aby to jen neslíbila a pak vám to nenapočítala, ale opravdu to tak udělali. To bych ti přála! Protože tohle je pech! Joo, za mnou taky včera byla mamka na kávičce ;-) A pak přijel manžílek a sice říkal, že neměl čas, aby se mu stýskalo - byl se psem na procházce, vyluxoval a vytřel celý barák a umyl obě koupelny a pak jel za mnou, ale seděl vedle, ta mé postele na křesle a pořád mi ňuchňal ruku a hladil mě, tak mě tak hezky nabil energií.
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
abe - tak to je teda síla :-| Holky, chumelit jo? No, nestrašte, tady svítí sluníčko :-) Ale já vím, že je ještě brzo, ještě chvíli počkám, ale už to dlouho nevydržím :-)
Profilova fotka
Abe: ono to tak v zákoně je, že když se během manželství narodí dítě, tak je automaticky považováno za dítě obou manželů - a manžel teda musí soudně popřít otcovství. Kamarádka měli to a samý, akorát že exmanželka toho jejího manžela mu asi 12 tajila, že to dítě není jeho.....jenže on to těch asi 12 let tušil, protože mu ani trošinku v ničem nebyl podobnej, ale o kluka staral a měl a má ho rád. Ve dvanácti s ním pak zašel na krevní testy a potvrdilo se mu to...... Na kluka platí a bere ho jako svý dítě..... Jen si chtěl prostě utvrdit v tom, že ta jeho bejvalka byla pěkná fůrie a že mu celou tu dobu lhala. Hani, no tak uvidíš.... Sice bych ti přála, aby si nemusela až do porodu tvrdnout v nemocnici, ale jestli to tak má bejt a bylo by to kvůli miminku, tak ať tě mají raději pod dohledem :-) No tak ještě že máme takový pozorný manžílky, viď!? Od toho je máme, aby nás hejčkali, mazlili a rozmazlovali! :-)
Profilova fotka
Tady je zataženo a fouká vítr :-S
Profilova fotka
tady jasno a krásně! janis on už je jednou popřel ale prostě mu to neuznali. Když to neudělá do půl roku tak nic. Ale to on nevěděl, až v roce mu to řekla. To je prostě takovej osud no. A manžel je takový dobráček.Já ho beru jako bezdětného.
Profilova fotka
Holky, tak jsme se konečně včera bavili s manžou o nějaký tý naší dovolený a asi bysme rádi do Španělska..... Když už bysme tam asi byli, tak bych chtěla někam do okolí Barcelony a chtěli bysme vidět třeba i koridu (ale nevím, kde se ty zápasy pořádají???).... Když tak koukám na mapu tak by to byla asi Costa Brava nebo Costa Dorada? Co si o tom myslíš, Abe?
Profilova fotka
a soudit se bude několik let, třeba i 5...takže nevím zda vám povím výsledek.
Profilova fotka
Ano, do půl roku, to máš pravdu..... No a musí platit na tu holku, nebo na ní platí ten její vlastní otec?
Profilova fotka
neplatí, platí ten otec.
Profilova fotka
ale jmenuje se jak já!!!! jako příjmení!!!!!!!! ]-( :-| ;-( 8-(
Profilova fotka
Tak alespoň tak....ale jak řikáš, tak pak ve věci dědictví by mohl být problém :-|
Profilova fotka
ježiš jannis já vůbec nevím! promin ale ne. specializuji se na řecko... o těch zápasech nic nevím. Jen vím , že je to tam vše kousek od sebe propojené a dá se tam jet autobusama mezi letovisky.... a jedte v červnu, je tam krásně, levno a málo lidí
Profilova fotka
Abe, tak to se ti nedivím, že tě to štve ]-(
Profilova fotka
na miminko ideální ;-)
Profilova fotka
Abe: v poho :-) No já bych právě v červnu jela, protože si řikám, co kdybych náhodou byla těhotná...... ;-) Potřebuju totiž vymyslet nějakou dovolenou, kde se nebudeme jen válet na pláži, to by manža nesnes a nejradši by jel ještě s někym - jenže takovejch kamarádů moc nemáme......
Profilova fotka
Abe: x-) A sázela by si na last minute?
Profilova fotka
určitě, v červnu na sto procent. A pro dva žádný problém a z prahy už vůbec ne! Ideální.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?