Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
no to je teda diskrétnost... :-p Ted jsem si přečetla, že každé dítě vyprodukuje plenek které se rozpadají 500 let. Hrůůza. Holky mějte se papa, budu na vás myslet
Profilova fotka
Abe, takže ty máš jen omezený vycházky?
Profilova fotka
abe - tak promiň ;-) Ale ony ty kontroly asi normálka chodí. Tchán když je nemocnej, tak ani pořádně nemůže ležet, protože pořád hlídá, aby je nepropásnul, kdyby náhodou přišli. A tchýně když ráno odchází do práce, tak musí zvonit na zvonek, aby slyšel, že funguje :-D
Profilova fotka
S tím kalíškem je to úplná pohoda,když jsem ho dostala,tak jsem se hrozně zděsila,že se to přece do mě nemůže vejít,ale složíš ho jakoby na půl a vleze se tam krásně..A s vylíváním není problém,prakticky když ho vyndáváš,tak ho máš tak zvláštně nahnutý,že to vylít ani nejde..Hrozně moc ho všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!!! ;-) Švagrovka měla deprese!Po porodu druhé holčičky se nějak sesypala,ale nebyla ani laktační psychóza ani poporodní!Proto když teď mi někdo řekne,že má depku mám chuť ho kopnout do ...!Byly jsme spolu v jednom baráku a řeknu Vám,že tohle bych nepřála nikomu,měla hrozné pocity,že třeba uvnitř hoří,a že jí zachrání,když skočí z okna, apodobně.Ještě teď je mi z toho zle když to píšu...
Profilova fotka
Holky, užijte si víkend. Papa.
Ahoj holky, Jani strašně moc děkuji za balíček!!!!! Udělala jsi mi obrovskou radost, vůbec to nemuselo být, ale opravdu jsi mě potěšila x-) Holky, mně od Janči přišla Milka a ponožky pro mimíse x-) holky já jsem dneska byla za kamarádkou, která má 4 týdenní miminko. Já byla naměkko až jsem si zaslzela. Maličká je nádherná a kamarádka to zvládá skvěle :-) Holky já se vám musím svěřit |-| Já jsem dneska koupila nanukáč /v neděli nám má přijet návštěva/ no a já jsem se do něj pustila a nevím jestli z něho něco zbyde. Jím ho rovnou z krabičky :-N Tak hlavně ať mi není špatně :-N
Hezký víkend x-)
Profilova fotka
Tak ty hračky zní fakt zajímavě, jdu na ně juknout. A já teda doma dělám z klasické bílé mouky, pač mi přijde ta špaldová drahá a když manža vyžaduje 2 buchty týdně a jednou týdně palačinky.... Ale kupuju aspoň celozrnné těstoviny a rýži - to nám chutná. Luci - já měla deprese 3 roky a je to strašný! Jsem tak ráda, že jsem se výlečila!!!!! Jindu - jen si dej! Já měla jahodový pohár - jahody, jahodový jogurt a čerstvá pravá šlehačka - žrádlo! Jo a po obídku jsem měla 130/80, tak jsem se tááák radovala a teď jsem měla 140/100, tak mě to trošku zamrzelo! Já myslela, že bude klesat, aby mě v úterý pustili domů. Holky, mám trošku strach, abych tady neztvrdla do porodu... :-( Luci - manža o víku opět hraje? Můj v Ústí nad Orlicí, asi se za mnou nestaví, až v neděli. Jindu - o miminku mi ani nemluv, já už se tak strašně těším na to naše x-)
Profilova fotka
Dobrý ránko!!! Jsem včera večer ještě volala manžovi, trošku mě ten tlak dostal, i když mi pak o půl 10 večer naměřili 130/80 a začala jsem mu brečet do telefonu, že bysem chtěla být s ním doma. (To jsou ty hormony). A teď ráno 120/85 a byl tady doktor a že mě nejspíš na začátku týdne pustí! Holky, ani si nedokážete představit, jak jsem šťastná!!!! Sice mi tady nic nechybí - ale víte, jak to je... Za chvíli jdu hodit sprchu, umýt vlasy, namalovat se, abych byla kóča odpo na návštěvy. Na druhou stranu je výhoda, že tady má člověk na sebe čas, takže můžu házet 2x denně spršky, namatlat si celé tělíčko krémíčkama - hmm, lahoda
Profilova fotka
Miláček je už zase na tréninku,tak honem k vám!!!!!!! Hani,to víš že zase hraje,ale příští neděli jim končí základní část,potom je ale ještě play off,do které se asi dostanou... =-) Včera jsem přišla z práce a začala s úklidem,tak mám včechno hotovo i převlečené peřinky!Příští týden za náma dojedou naši,tak se na ně hrozně těším!!!!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
luci - můj končí za 3 týdny. Hezky nám to vyšlo na mimi, že bude chvíli s námi, než se venku udělá hezky a budou mít turnaje na antuce. luci - máme to obě stejné, viď? Jééé, ty se máš, že přijedou vaši! To se nedivím, že se těšíš! A přijedou na celý víkend? Co podniknete?
Profilova fotka
Ahoj holky:o) Hani, tak to je paráda, že tě příští tejden pustí domu - doma je doma a proč bys měla bejt pořád v pyžamu a ležet v posteli.... :-| V nemocnici ten klidovej režim natrénuješ a doma ho budeš jen aplikovat ;-) Máš bezva manžu, rodiče a tchánovce...... Hani, co tchýně - zajímá se víc o tebe a o mimi? Jindul: tak to jsem ráda, že jsem ti udělala radost - však ty mě taky s těma bylinkama! :-) Luci: takže tvůj manža je profesiální hokejista?
Článek se načítá
Profilova fotka
fogy ale mě se to nezdá tak vysoké, ten tlak. Takový lidi mají normálně a ani jim to nepříjde divné. Jsou tlustí a kašlou na vše. Myslím, že tě pustí co nevidět. Do porodu tam až nebudeš! To byste se taky nedoplatili. Měla bys lepší jet do lázní haha to by stálo stejně. Myslím, že cena mouky k poměru zdraví nerozhoduje. A jednak jí sní míň, protože je mnohem sytější. Třeba olivový olej je taky o dost dražší, ale kupuji ho a smažím na něm. V těhle těch případech mě to moc nezajímá - cena, zajímá mě kvalita. Za chvíli vyrážíme na výlet, je tam moc pěkně. Máme štěstí. V mladé frontě psali, že v dnešní době je u oplodnění problém z více než 50 procent u mužů. A že dokonce z plodného se za rok může stát neplodný. Píší že na to má vliv ovzduší, nezdravá strava a obtažená móda. Já vím, že to víte...ale ted jsem to dočetla a musela jsem vám to jít napsat. A taky tam psali, že v 80 letech měli muži 40 mil živých spremií v mililitru. Ted přesně nevíme kolik měl ten můj, nemůžeme si vzpomenout...psala jsem tu 4 mil ale on tvrdí víc...no ale to bylo to jednociferné číslo 4až9 mil. A doktor řekl že to stačí, tak si to představte jaký je to rozdíl! Jannis že má bezvadnýho manžela! Taky jí ho pořád obdivuji ;-) :-D Luci a jak dlouho jsi od rodičů odstěhovaná? Musí ti být smutno viď. Luci a za co hraje? Naproti nám bydlí hráč komety brno, ted ho vyrazili a hraje ve švédsku. A jeho žena je v 8 měsíci, čeká druhé a on je pryč. Taky to nemá lehké, musel někam jít vydělávat... no jooo fogy co tchýně!!!!
Profilova fotka
No,vlastně skoro od 15 let,to jsem odešla na internát do Přerova,potom rok vysoké v Hradci a hned potom do Jihlavy za Peťou...Smutno je mi někdy šíleně,a zvlášť když bydlím v cizím ¨městě kde prakticky nemám žádné kamarádky... :-( Peťa hraje druhou ligu za Pelhřimov,potřebovali jsme penízky,takže pracuje a k tomu hokej-žádná sranda... :-|
Profilova fotka
aha, tak takhle, to teda není žádná sranda. A taky jsou placení od výhry, nebo základ plus výhra prémie? vidím tady inzerát na kojící pyžama, co to je?????
Profilova fotka
Holky, tak mi to po obědě zase vyskočilo 140/95 - s tímhle mě domů nepustí. Byli tady naši, pak brácha se švagrovkou a pak manža - a nějak mi haprujou těhu hormony a když tady byl manža, tak jsem se rozbrečela, tak mi slíbil, že tady se mnou zítra přespí, tak se těším! No a o půl 7 mi volala mamka, že když odsud brácha se švagrovkou a 6ti měsíčním synovcem jeli, tak že do nich prdlo auto a švagrovka jsou s malým o 3 patra níž na vyšetření a na rentgenu. Naštěstí se nikomu nic nestalo - díky bohu!!!Švagrovka vzadu nebyla připoutaná, nestihla to, byla to první křižovatka od nemocnice a má 1 steh v obočí a rozražený ret, ale to stejně dopadla dobře. Jenže mě to samozřejmě zvedlo tlak. Si to mamka neuvědomila Na té bouračce by nebylo nic divného - ale brácha dělá 5 let v jedné pražské firmě a má služební auto a za tu dobu už měl 12 bouraček - ale nikdy vlastní vinou, dycky je to tak, že ho nevidí, nedají mu přednost a nebo nedobrzdí! Je tohle holky normální??? Jo a auto je na odpis, musí ho odtáhnout odtahovka, tak si dokážete představit, jaká to musela bejt šlupka!!! A jen tak mezi řečí - to auto dostal brácha od firmy 22.12.09!
Profilova fotka
Téda, Hani, to jsou ale zprávy..... :-( No tak hlavně, že jsou brácha se švagrovkou a s malým v pořádku - museli se hrozně vyděsit :-| S tím autem je to blbý, ale člověk si musí řikat, že to je jen kus plechu a zdraví, že je přednější! No a ten tvůj tlak, určitě ti vyskočil tím rozrušením a zase ho budeš mít OK :-) Držím palce!
Profilova fotka
Holky a v noci mi začala střevní chřipka - jako já si fatk užívám. Ony prý teď řádí a mně to sem přinesla návštěva. Ale co, průjem mi tak nevadí, ale dopo jsem i zvracela a to s tím břichem... Sestry měly strach, abych si nevyvolala kontrakce, tak mi daly monitor a čmelda i děloha jsou OK, tak snad. Ale je mi teda festovně zle. Takovouhle chřipku jsem měla 2x za život. Fuj!
Profilova fotka
Haňuli,teda na tebe se to sype ze všech stran!!!!!!!!!!Hlavně se s čmeldou držte!!!!!! Holky,tak včerejší oslava švagrové dopadla katastrofálně!!!!!!!!!!Trošku jsme se s miláčkem chtli a celý večer byl v ...!!!Znáte to,když něco řeknete a potom litujete,že jste nemlčely?!?
Profilova fotka
no to znám přesně! Fogy snad je ti už lépe! Moc jsem na tebe přes den myslela.
Profilova fotka
Holky, tak už je líp, už mě bolí jenom nohy jako na chřipku a žaludek. Na wc jsem byla naposledy ve 3, tak snad!!!!!!! luci - jé a co? bylo to zlý? bavíte se už? Holky, díky moc za povzbuzení!!!! ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno kočuldy :-) Holky, tak jak je po víkendu? Hani - ty si to opravdu užíváš, chudinko. Ale přesně za měsíc bude čmelda na světě ne? :-) Luci - jo, přesně to znám. Něco řeknu a pak si říkám, že jsem nebyla zticha. A už je to dobrý? Jindu - tak co, vydržel nanukáč do neděle? Nebo jsi šla pro jiný? :-) abe - byli jsme včera v krámu a koukala jsem se tam po těch moukách. Tak tam měli špaldovou a stála něco kolem 50 Kč. To tak přibližně stojí? Jo a jak jsi tu psala o té mužské plodnosti. O tom ovzduší mi ani nemluv. Manža tam, kde pracuje, tak tam čuchají takový hnusy. Sice jim dávají takový ty respirátory, ale v tom se prý nedá pořádně dělat. A teď jsem si dokonce psala s jednou holčinou, co tam taky dělá a ty mají problém s otěhotněním.Už byla párkrát na umělým... Takže kdo ví, jestli nebude problém tam. Ale její manža prý má spermiogram v pořádku. :-| Tak manžu láduju aspoň vitamínkama ;-)
Profilova fotka
Ahoj renčo! A jak jste si užili s manžou víkend? Co jste prováděli? Renčo - jojo, včera jsem začala 9.měsíc a zítra 36tt! To to uteklo!!! Dneska už mi je o 100% líp, jsem se z toho vyspala a už mě nebolí ani klouby, ani teplotu nemám. Teď se jdu ospršit a umýt si hlavu, abych trošku vypadala. renčo - a kde manža dělá??? Já myslela, že vaří?
Profilova fotka
Hani - manža už nevaří. Sice nás to oba bavilo, ale protože jsme chtěli hypotéku a bývalá šéfová nebyla schopná mu přiznat víc peněz ( přiznávali minimum ), tak musel pryč :-( Takže teď dělá ve fabrice, kde vyrábí takový ty dekly do aut ( jak jsou v kufrech ... ) Tak to je dobře, že už ti je fajn. A co tlak? No víkend u nás takový nijaký :-| V sobotu byl manža v práci od rána a přišel až v půl 7. Já doma poklidila, uvařila, upekla, vyžehlila :-) No a v půl 9 už spal ]-( No a v neděli jsme byli ráno nakoupit, pak jsme koukli na jeden film na DVD a pak si šel lehnout, protože v 5 odcházel na noční, na dvanáctku :-| No, takže víkend byl opravdu zábavnej :-) Ale zase bude mít víc penízků, když dělá ty přesčasy :-)
Profilova fotka
špaldová je nejdražší, bývá mezi 35 až 45. fogy tak to je bezva že už jsi fit. Tý jo zachvíli už to tu bude bez tebe, jak budeš mít malého ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( renčo to je teda naprd,že dělá v takovém jedovatém prostředí. To má i nějaké rizikové příplatky ne?
Profilova fotka
no i když mamčina sestra dělala taky s plastama ,všichni už jí umřeli co s ní dělali a ona má ted tu změnu v krvi, začátek rakoviny. Ale to už jsem tu psala. A žádenej příplatek nikdy nedostala. Manžel jde dnes s kamošema posedět, má narozeniny ve čtvrtek. Pořád řeším internet, za 600 se mi to zdá pořád hodně když UPC nabízí za 300 cca. Ale není tu, jen jakási malá firma na připojení za 400 kč měsíčně.
Profilova fotka
včera tu byl tchán, palačinky proběhli v pohodě. Zítra jdu s tchýní vybírat nálepky. Chce je do chodby, má to tam takové studené. Ty nálepky květů apod. Foogy a kdy by tě teda pustili? To budeš vědět až po vizitě vid.
Profilova fotka
jo a všimli jste si že přibyly dvě svatby z Mauriciusu? knedlu může být teda asi i za 50.. nevím přesně. nejlepší je nakoupit je v akci do zásoby...
Profilova fotka
abe - já si právě všimla tý špaldový a za tu chtěli něco přes těch 50 Kč. Jo a pak mi tam praštila do očí bezlepková mouka. Tchýně mi totiž říkala, že nějaká její kolegyně teď musí držet bezlepkovou dietu. A oni tam tu bezlepkovou mouku měli za 100 Kč. To jsou fakt chudáci lidi. Nic jíst nemůžou a ještě takhle drahý. Jo a manža rizikové příplatky fakt nemá ]-( Dají jim ty respirátory a nazdar. ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hani, tak to je dobře, že už je ti líp :-) Renčo, s tím víkendem jsem to měla podobně, v sobotu úklid, odpo pak přišla mamča na dortík, kterej jsem pekla - holky, dělala jsem takovej čokoládovej dort od Itala a byl úžasnej! Je nizounkej, ale stačí jen kousíček ke kafíčku - místo bonbónku ;-) No a v neděli měl můj Mirýs rýmičku....takže jsem se "musela" starat ;-) :-D Renčo, tak to ten tvůj manža nemá zrovna ideální podmínky v práci......je to taková práce spíš jen na pár let a pak to raději změnit, viď!? Abe: my máme teda wifi a platíme asi 300,- Kč. Holky, za pět tejdnů jsou velikonoce, tak jsem si řikala, jak si to už o víkendu doma velikonočně a jarně vyzdobím -ať si tu výzdobu užiju ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?