Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jani - představ si, že jsem byla i odhodlaná pracovat :-D Tak jsem to ještě pro jistotu zkusila a už to jde :-D No jo Jani, manža má taky příští týden svátek :-) Ale až v neděli :-) A v sobotu drží svátek babi. Nevím sice proč, ale je Elfrieda ( německé jméno ), tak jí to asi někdy někdo takhle přiřadil :-| :-)
Profilova fotka
jéžiš to je fakt Kristelka! Ted byla ve story, vyfocená jak šla vybírat šaty s nějakým stylistou - teploušem. Holky ale to je od ní dobré, že si sem to album dala. Však to není jen pro neznámé lidi, že jo. Jannis kalíšek jsem si objednala, píši o tom více v diskuzi Menstruační kalíšek. Víte já to taky dřív nechápala, pak jsem se d o té diskuze začetla a ted po roce asi si ji dočetla a nebyla nespokojená žena! Volali mi, že moji fialovou barvu nemají, musím počkat 3 týdny. fogy tlak bezva! Jsi šikovná! Já mám migrénu, včera jsem byla na té joze a ještě se mi to pak zhoršilo. Představte si, že už umím stát na hlavě :-D že to nešlo chvíli! Loni to vypadávalo furt, budou rozjíždet nový design tu někde psali, střecha už ho má. Můj bývalý přítel byl programátor a na v ročníku měli jen jednu holku, je zvláští že tady jsou jen holky jako správci...možná ale nemají informatiku.
Profilova fotka
abe - jů, umíš stát na hlavě :-D To je škoda, že tě bolí zase hlava. Mě teda taky od rána bolí ]-(
Profilova fotka
Renčo: Elfrieda - to je dobrý ;-) Abe: jj, už se tou diskuzí pomalu pročítám. Ikdyž nejradši bych ho teď 9 měsíců radši nepotřebovala ;-) Tak migréna se tě ale natrápí, co!? :-(
Profilova fotka
Holky, tak už ležím na nadstandartu! Paráda! Před hoďkou přišla známá, že se uvolnil, že ta těhule šla o 2 patra výš rodit, tak jsem se během minutky sbalila a už si vegetím. Je to fakt pohoda - mám tady TV, hifi, ledničku, varnou konvici, termosku, hezkou jídelní soupravu, rozkládací křeslo pro návštěvy na spaní, svojí koupelnu a WC a hlavně - za mnou může kdykoliv kdokoliv - to je výhoda pro manžu a naše, kteří podnikají ;-) abe - a ty myslíš, že je to album její? Já si myslím, že ne. Jéé a stát na hlavě, jo? Paráda!!! Hihi, já bych se teď překulila :-D Jindulko - já chci jména do IP, sím!!!!!!
Profilova fotka
Jančo - jestli chodí do posilky, tak bych mu taky koupila rukavice, tričko nebo iontový nápoj ;-)
Profilova fotka
nápoj od Inkospor.cz já myslím, že je. Vždyt je to ona. A vdávat se taky bude... tý jo se máš nadstandart, to jsi v havlbrodě? To tam budeš i rodit, vid. Tak si ho pak zaplatíte a manžel tam bude s váma po narození spávat.
Profilova fotka
Holky, děkuju za tipy a za inspiraci. Abe: na ty stránky mrknu. Máš s těma výrobkama nějakou zkušenost? Hani: nadstandard - supr :-) Kolik u vás za něj chtějí? Po porodu budeš taky chtít nadstandard?
Profilova fotka
Za tenhle chtějí 400 kč za den, ale nevím, kolik chtějí na porodnici. Akorát že je o to obrovský zájem a nejde to zamluvit. Jsem měla hrozné štěstí, jen, co jsem si sem donesla věci, tak přišla vrchní, jestli je už plný, že má další pacientku. No, páč je to fakt komfort. No a po porodu bych chtěla 100% nadstandart, jenže se na něj vůbec nemusím dostat... :-(
Profilova fotka
tady v brně kolem tisícovky + ještě ten poplatek 60 kč je to dražší než v nejdražším hotelu.... jo, manžel jim dělá reklamu, je to jeho klient. Jsou to německé výrobky.
Profilova fotka
Ty jo Hani, to se máš :-) Takhle si lebedit na nadstandartu :-) A co ti dali ke snídani a k obědu?
Profilova fotka
U nás stojí nadstnadard asi 600,- Kč, teda jestli to nezdražili.....
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, kde jste? :-) Taky je u vás tak krásně? :-)
Profilova fotka
doma jsme! Krásně je i tady! čekám na tu kamošku, co vždy slíbí a nepříjde. Ale už psala, že je na cestě. Včera jsem byla v tom obchodě brána k dětem a koupila jí tam ekologické hračky. Taky tam měli celou místnost těch látkových plen. A byla tam semnou kamoška s malou Sofíí a ta se u těch plen tak zhrozila, jak to vypadá až mě znejistěla... :-D :-D
Profilova fotka
jo ona ta kamoška co slíbí a nepříjde bude rodit 17.3, tak proto ty hračky. bude mít toho Mikuláše.
Profilova fotka
abe - tak to jsem zvědavá, jestli dorazí :-D
Profilova fotka
I nám svítí sluníčko - že by náznak jara? ;-) Abe: v jakym smlyslu se ta kámoška zhrozila těch plen? Asi jsem to moc nepochopila..... :-. Holky, dneska to tady vážně nějak blbne ]-(
fogy super, že jsi na nadstandartu :-) abe já si spíš taky myslím, že to kristelka není :-N Ale vypadá to důvěryhodně s tou fotkou ;-)
Profilova fotka
Jo, blbne to děsně. Každou chvíli to vypadává ]-(
holky já měla dneska taaaak moooc práce :-p A ještě ani nemám hotovo, do půl třetí mám mít uzavřenou objednávku, ale už hodinu se nemohu dovolat zákazníkovi, takže nevím jak to dopadne..
Profilova fotka
Renčo - měla jsem dobrotu - k snídani 3 krajíce chleba s máslem a džemem /to jsem ani nesnědla/ a jabko a k obídku zeleninovou polívkua mletý řízek s bramborem a fakt dobrý!!! Už jsem tady měla 2 návštěvy - mamky kámoška mi přinesla ananas - už oloupaný a nakrájený a teď druhá kámoška, ta tady dělá na operačních sálech anestezioložku. Kdybych rodila císařem, byla by u mě ;-) Já se po obídku vysprchovala, umyla si vlasy, namalovala se, natřela si celé tělíčko krémíčkama - jsem jak znovuzrozená. Holky, tak u nás je to ještě teda levný, co? To se teda mám ;-) abe - oni jsou ty ekologické takové do hněda, ne? Já teda budu papírkovat - už mám nakoupené v akci Pampersky, Huggies...
Profilova fotka
Hani, tak to si tě ale všichni rozmazlujou - to je ale dobře ;-) Já mám teď dvě hoďky čas a pak půjdu cvičit na trampolínky - poprvé - tak jsem zvědavá....
Profilova fotka
Teda Hani,ty si užíváš,ale jen si užívej-máš na to nárok... No,vlastně jsem se ani nedivila,už jsem si tak nějak zvykla,že se po jednom dni vždycky zázračně uzdraví -alespoň že vyhráli... ;-) Švagrová má oslavu narozenin,záleží ji na nich proto,protože loni v tu dobu byla na psychiatrii a nemohla oslavit 25,tak teď to spojí s oslavou 26!!!! :-D Já ani nevím kolik stojí v Jihlavě nadstardant!Musím se podívat.
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla napsat,že menstruační kalíšek mám taky a je to fakt bomba-hrozně to doporučuju všem-jsem s tím šíleně spokojená,je to pohodlné,praktické,dá se s ním cvičit,plavat,běhat,prostě všechno a hlavně ho vůbec necítíte!!!!
Profilova fotka
ty látkové pleny jsou i barevné, modré, kostkované, s kytičkami, medívky, černé - co chcete. Zhrozila se, že by to měla doma a musela prát. Kamoška dorazilo, má 3 týdny do porodu a dokonce přijela městskou hromadnou dopravou!Tak jsem byla ráda, šla až přišel manžel z práce. Ta si látkové pleny už nakoupila, 10 ks a bude to střídat s papírovýma. Ale ona není nějak natur, kamoška jí říkala že se v papírové pleně děcko paří, tak na doma bude mít ty látkové. A dokonce se bude snažit o komunikační bezplenkovou metodu, tak to jsem zvědavá. Hlava už moc nebolí. Ale je mě divně od žaludku. Luci a s čím byla na psychině?
Profilova fotka
holky a necháte si udělat takové ty těhotenské fotky s manželem? Jak měla janulev?
Profilova fotka
holky snažilky, co kdybyste vyjeli někam na dovču? Týden si odpočnout a zapracovat na tom. Doporučuje se to. :-N
Profilova fotka
abe - to ti je špatně z té migrény, co? to je bída!!! Mamka mi koupila 2 nový pyžámka, pač jsem doma žádné kloudné neměla - těžko tady můžu běhat v saténové košilce či v kraťáskách s včelkama ;-) A trefila se - kdybyste viděly, jaký je to roztomilý, haha abe - no, já plánovala fotky, ale zatím jsem to nestihla :-( luci - a jak se ten kalíšek zavádí? Jde to lehce? A teď intimně - když ho vyndáváš, nestane se ti, že tu krev vyliješ?
Profilova fotka
fogy, odpovím podle toho jak to bylo v diskuzi. Také se tam někdo ptal, a říkaly že ne. Asi to nebude až tak plné. A prý se to vyměnuje až večer, což je bomba. To vylívání je asi nechutné.... to uznávám. Ale vložka taky a suchej tampon taky nic moc.... V kraťáskách bys náhodou byla kočka! Ale zima by ti asi byla. V nemocnicích moc netopí ne? Mamka je moc hodná, budeš taky taková máma! V čem vaši podnikají? Já bych chtěla být taky taková máma jak moje matka. Byla bezvadná, trpělivá, neomezovala mě v ničem, o všem semnou mluvila. Super.
Profilova fotka
abe - tak což o nechutný - to mi nejde, jak píšeš - vložka nebo tampon taky stojí za to. abe - no, to jsou takové ty hned pod prdelku. Mamka mi koupila meruňkové s dl. rukávem a nohavicemi a druhé světle zelené s kr. rukávem ke kolenům s mašličkou pod prsama - akorát na bříšku. mamka dělá nehty, taťka nepodniká - je místostarosta - ale prac. dobu má jak podnikatel :-) Mi udělal radost manža - jsem mu říkala, ať dneska nechodí, že přijde mamka a on stejně přišel - prý jenom na chviličku a byl tady hodinu a půl a to jsem ho pak musela vyhnat ;-) abe - to je fajn, že byla mamka taková!!! x-) Byla a je ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?