Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
knedlus kdyby sis ho párkrát dala, tak si zvykneš ;-) Mně taky na začátku bylinné čaje ,,smrdí,, ale chuťově to pak jde..
Profilova fotka
holky já taky pádím a vypadá to, že se budu moc ukázat až v pondělí. Tak se opatrujte, mějte se krásně a užijte si víkend...přeji předčasně :-)
Profilova fotka
Kristy pa, užij si víkend :-) Renčo: je fakt, že to je s těma čajema zvyk. Taky mi to dřív nechutnalo, ale když víš, že to pomáhá, tak se přes tu chuť člověk přenese. Já to teda musím pít horký. My tu zase máme bylinkářku Venuši a taky jsem u ní tenkrát byla, když jsem měla zvýšený jaterky a pila jsem na to čaj. Jo a taky jsem pila na močák urologickej čaj.
Profilova fotka
No holky, je fakt, že teď sice říkám, že bych to do pusy nedala, ale kdo ví, až se budem snažit rok ;-) Jindul - kdy jsi říkala, že máš termín porodu? Já abych věděla, kdy mám čekat ty //. Ono to totiž asi bude jako v tom snu, až ty budeš chovat malýho, tak já // :-) :-D Holky, tak hurá domů, papa.
Profilova fotka
Abe: nepsala jsi, že si budeš objednávat ten menstruační kalíšek? Docela by mě pak zajímaly tvoje zkušenosti a pocity z toho.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu zase na chvilku, vanu taky miluju :-D foogy, téda ať už ten tlak klesne a můžeš šupajdit na chvilku ještě domů, než mimís vykoukne, viď? x-) dnes jdu po práci s kamarádkou do bazénu, tak se těším. knedlus, škoda, že to nevyšlo, ale další měsíc začíná a s ním přece i nová naděje ;-)
Profilova fotka
Holky, já od 2 čekala na taťku, přišel o půl 4, šli jsme na Krtkův dort a v 5 odešel a přišel manža a ten odcházel teď, takže mi to krásně uteklo! A pozor!!!!!! Klesl mi tlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to manža seděl se mnou na pokoji a vyprávěli jsme (pač už mě sestřička nechtěla nikam pustit) a přišla sestřička, že mi jde změřit tlak a jukla na manžu a povídá: Hm, ale jestli to teď má cenu, teď ho musíte mít vysokej za každou cenu ;-) A já ho měla 130/85! To je paráda! Já začínám být optimistka, že mě v pátek pustí ;-) Ale pšt, ať to nezakřiknu :-x
knedlu termín mám 23. července, ale do té doby už budeš mít // dávno ;-) Hani já bych ti to tak přála, abys byla doma co nejdřív, ale pštttt ať to nezakřikneme x-)
holky myslíte, že je to fakt TA kristelka???? :-N http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
foogy, to je úžo, že tlak je lepší, tak hlavně odpočívej dál ať jsi brzy doma ;-) vorli, koukám na to jak tele, ale říkám si, že TA kristelka by sem takhle veřejně přece nedávala kde a kdy bude svatba..ale fakt nevím =-) =-) =-)
Profilova fotka
vorlíku, našla jsem toto :-D http://bleskove.centrum.cz/extra/sex-...
Profilova fotka
Ahojky holčiny,teda tady je novinek-to je škoda,že se srazík zrušil,ale určitě se jednou uskuteční!!!! Hani neboj, v pátek budeš doma jako na koni,už jen dva dny-spíš jeden a půl,tak se drž!!!! ;-) Včera jsme si s miláčkem udělali hezké odpoledne-nebylo mu dobře,tak nejel na trénink,rozdělali jsme si gauč v obýváku,zapli televizi,pili čaje a bylo nám prostě dobře,ale dneska už mu po bolestech v krku a šíleným kašli bylo úplně dobře,takže jel na zápas do Trutnova-výborný!!!!! :-| Bych ho nejradši ...! Zvlášť když má švagrová v sobotu tu oslavu,strašně ji na tom záleží...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky kočičky :-) Hani - to je dobře, že se tlak snížil :-) A dortík byl mňamkovej? :-) Jindři - do července to není tak daleko :-D Hnedka jsem klidnější, když vím, že červenec to jistí :-D Luci - jů, tak to jste měli super odpoledne :-) A po tom sportování mu je zase špatně ne? :-| A co má švagrovka za oslavu? Holky, s tou kristelkou to je dobrý :-) My jsme jeli včera na vodárnu vyřídit, že neplatíme stočné. Pak do krámu pro mňaminky :-) Pak mi ještě manža nutil, abych si koupila nějaký pořádný boty na koně, protože mi do nich teče. Tak mi odvezl do pracovních oděvů, kde měli docela dobrý boty, ale chtěli za ně 1.000 Kč. Já vím, že to není zas tolik, prý jsou kvalitní. A protože se tam nedalo platit kartou, tak, že sjedeme do bankomatu. Tak jsem cestou manžovi vysvětlila, že je fakt nepotřebuju, že mám jedny podobný v práci, tak že si je přinesu z práce :-D Škoda tisícovky :-D A dneska jsem si musela vzít jiný boty i do práce, protože ty kozačky, co jsem dostala k Vánocům jsou ze včerejška úplně totálně mokrý ]-( Normálně do nich teče a já vždycky přijdu domů s mokrýma nohama ]-( No jo, asi je používám v nevhodném počasí ;-) A přijeli jsme domů a tchán vykukoval z okna, abysme šli na zákusek :-D
luci já si myslím, že si někdo dělá srandou s tou kristelkou.. Ta fotka se dá sehnat někde na netu a zbytek se může kdokoliv vymyslet :-) Mně se dneska zdálo o Foogy, že mi někdo psal, že už se jí narodila holčička x-) Já měla takovou radost, ale říkala jsem si, že je to strašně brzy, ale maličká byla v pořádku a byla to Stelinka x-)
holky ty jsou nádherný x-) http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Profilova fotka
Jindři - Hanča holčičku jo? No, to jsem teda zvědavá, co to nakonec bude :-N A ta maličká je v těch šatičkách tak sladká :-)
Profilova fotka
Ahoj brebundy, jdu vás dočíst!!!
ahoj brebundo :-D
Profilova fotka
jindulko - :-D Holky, opět mi přišli změřit tlak v 5:15 - to jsou šoky!!! A pak se nemůžou divit, že mi tlak vyskočí na 145/95! To by měl každý vysoký tlak. A pozor - pak se 45 minut nic neděje a v 6 přijde sestřička, jestli nechceme čisté prádlo a zase se 45 minut nic neděje! Masakr, ne? Jdu na vás kouknout a snad to půjdu ještě zalomit nebo co. Jsem hotová! Jindulko - holčička? Jééééé x-) Já si teda myslím, že to bude holka, jak jsem celou dobu neměla tušení, tak už na mě přichází ;-)
Profilova fotka
Já si myslím, že s tou Kristelkou je to kec, tohle album by mohl udělat každý. Takže tomu nevěřím! Luci - a manža tě s tím zápasem překvapil? U nás je to to samé - nejdřív strašně umírá, ale v sobotu hrát jede, škoda slov, fakt! Luci - ale aspoň jste měli hezké odpo a navečer!! To je krása! x-) renčo - tak mokro v botech v zimě - nic moc!!! A jak píšeš - mi do jednějch na střední teklo, tak jsem je šla reklamovat a bylo mi řečeno, že je nosím do nevhodného počasí a moc často :-D
Profilova fotka
Hani - tak když tě takhle brzy ráno přepadnou, tak ať se pak nediví, že máš vysoký tlak :-D Copak by se asi stalo, kdyby ti ho změřili až v 8 ]-( A co jsi měla ke snídani?
Profilova fotka
Potká farář Aničku a ptá se jí: "Tak co Aničko, jak se máš?" Celkem dobře pane faráři."odvětí Anička. "A mažela už máš?" "Ano,mám." "A co děti, máte?" "No,to je to, co nás trápí, pane faráři. Nějak nám to nejde." "Tak se netrap, já jedu zítra do Vatikánu a zapálím tam za vás svíčku a pomodlímse za vás. "Po pěti letech se znovu setkají a farář vidí Aničku obklopenou dětmi. "Tak koukám,že vám PánBůh požehnal.A kolik tý drobotiny máte?" "Celkem 10. Dvakrát trojčátka, jednou dvojčátka a pak ještě dvě." "A kde máš manžela?" "Ten jel do Vatikánu sfouknout tu zkurvenou svíčku!" :-D :-D :-D :-D :-D
knedlus :-D holky já jsem začala víc přemýšlet o jméně pro to naše mimi :-N A nevím jestli doma ještě nenadhodím jiné :-N Kdybyste některá chtěla, tak vám napíšu do IP, která další se mi líbí a vaše názory jsou vítány x-)
knedlus nedoporučila bys mi nějakou dobrou restauraci v Plzni? Manža bude mít narozky, tak bych letos chtěla rodiče v rámci oslavení chtěla pozvat na večeři. Nechce se mi dělat oslava doma.. Nebyli jste u uctívaného velblouda?
Profilova fotka
Jindři - já chci jména :-)
Profilova fotka
Jindři - u velblouda jsme nebyli :-| To víš, ale my, jak jsme oba kuchyři, tak jsme na to žrádlo dost náročný :-D Takže my, když někam jdeme, tak si pak řekneme, že bysme si to doma udělali lepší :-D Ale jedna hospůdka se nám docela zamlouvala. Dělal tam jeden kamarád, co jsme s ním vařívali. Zkusím najít odkaz ;-)
Profilova fotka
Tohle je ona, dávají tam fakt veliký porce: http://www.krcmastaraplzen.cz/ A sem chodí nejradši naši. Ona ta restaurace taky patří mamky manželově dceři s manželem http://www.budino.cz/
Profilova fotka
Ty jo, teď nešlo beremko a já byla na prášky :-D
Profilova fotka
Knedluš: dobrý, rozdejchala si to!? :-D :-D Jindří: taky chci jména! :-)
Profilova fotka
Hezký hospůdky v Plzni máte :-) Jindřiško, co budeš manžovi kupovat za dárek? Já přemejšlím, co manžovi příští tejden k svátku - v sobotu mají totiž Miroslavové. Chodí do posilky, tak mu asi pořídím nějaký rukavice.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?