Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jani - taky miluju horkou vodu :-D Tak nevím, jestli tam to případný mímo vždycky neuvaříme :-S
Profilova fotka
Jojo, já taky miluju vanu, v zimním období aspoň 1x do týdne. Balzámek. renčo - no, to je asi fakt jediný pozitivum ;-) Už mě to tady nějak přestává bavit... :-|
Profilova fotka
Renčo: je fakt, že ta horká voda asi není ideální....asi se nad tím budeme muset zamyslet..... Hani: vydrž, určitě ti ty prášky na tlak zaberou a na víkend snad budeš doma ;-)
Profilova fotka
Hani - a pořád tam jsi sama? A už vám dali nějakou sváču?
Profilova fotka
No, říkám si, že by mě v pátek mohli pustit, haha, jsem fatk ftipná, si dělám akorát planý naděje... A jsem tady sama, ale ono fakt lepší. Mám svůj klid. A sváčů žádnou nemáme, to si musím vyhrabat něco ve skříňce od maminky nebo manžílka. Jdu na to ;-) Aspoň se na chvíli zabavím ;-)
Profilova fotka
Hani - tak co jsi vyhrabala ze skříňky? :-D
Profilova fotka
Renčo - banán a Bounty, ňam! Tak dneska ve 2 přijde taťka, ve 3 kámoška, ve 4 Ládík - to mám dobrý, co?
Profilova fotka
Hm, mňamky :-) Ty jo, to máš dobrý, takhle hezky naplánovaný návštěvy :-)
Profilova fotka
Holky, vy byste mohly dělat dopisovatelky do New York times :-D Já teď zbaštila sváču, ale už mám zase hlad. Přemýšlím, jestli doktor neviděl na UTZ spíš tasemničku :-) No v 11:30 si ohřeju polívku.
Profilova fotka
A už baštím jabko, máme nějakej hlad. Já jsem zvědavá, co budeme mít k obídku. Ale naděje si nedělám.
Profilova fotka
Hani: návštěvy ti určitě přinesou něco dobrýho, tak se kdyžtak dojíš ;-) Jo, Hani, předevčírem byli tchánovci v Brodě na katastru......a mně ani nic neřekli! :-D Prej Vám tam pečou dobrej chleba - přivezli si jeden domů;-) Holky, zimu mám sice ráda, ale už chcííííííí jaro! Holky, takže sobotu odpískáme, co!? :-(
Profilova fotka
Jo Hani, Janča má pravdu. Určitě ti každá návštěva něco přinese :-) No Jani, ty tchánovci jsou ale tajnůstkáři. Asi měli strach, abys nechtěla ject s nima :-D A jaro už chci taky. Vysázet všude kytičky :-) Mamka mi včera říkala, že na jednom záhonu, kde už nemá sníh, už jí vykukujou narcisky a sněženky :-) A sobota nic no :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
kristi tak polívečkaááá, dobrou chuť! foogy ty jsi teda zaneprázdněná! Já si ted frajerka dala natáčky, abych k něčemu vypadala :-D
Profilova fotka
Abe, co tě večer čeká?
Profilova fotka
nic, jen když teď mám čas... jindy, když chodím do práce tka si to jen předkloněná vyfoukám a omlouvám si to, že nemám čas. Vypadám o dost líp, když mám aspon 3 hod natáčky. Tak se ted snažím dělat, vše co jsem nestíhala. Když jsem poznala manžela a bydlela u rodičů, vždy po umytí jsem si je dala. tka mě poznal, pak jsem přestala - taky proto že údajně je to antierotické, žena v natáčkách :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
Holky, měli jsme dobrůtku - vepřový plátek, rýži a dušená zelenina a fakt moc dobrý, jsem si dala do nosu. A už mám spolubydlící, má termín 1.3., asi jí prckovou budou vyvolávat. Jančo - to by mě zajímalo, kde ten chleba kupovali.... Já totiž kupuju jedině v Kaufu, ten brodskej je hnusně kyselej a nebo pak peču doma v pekárně. No, už mám naplánováno, že s taťkou půjdeme do bufíku tady v nemocnici, i když je to spíš taková kavárnička a mají tam strašně dobré zákusky a řezy. abe - tý jo, to budeš číča! mňau! Hele a co kurz? Vyrážíš dneska?
Profilova fotka
Hani - hm, tak tu včerejší véču vylepšili snídaní a obědem viď? :-) A aspoň si máš s kým povídat viď? ;-) A chleba taky kupujeme nejradši v Kaufu :-) Hm, na dortík :-) To si dáte do nosu :-) Mě vyzvedne manža, musíme zaject na vodárnu, a pak si taky určitě sjedeme pro nějaký zákuseček ke kafičku :-) Nejlépe s pravou šlehačkou :-) To je hrozný, já jsem si řekla, že musím něco udělat s tím špekem na břiše. A manža místo toho, aby mi pomohl, tak mi každý den vozí něco ke kafi :-) ]-(
Profilova fotka
fogy ta má štěstí, že má za spolubydlící zrovna tebe! Pak dej vědět, kolik ti naměřili znova tlak. Jo dnes večer jdu na jogu, chtěla jsem jít i s kamoškou a Sofkou, ale nějak se neozývají tak půjdu do obchodu koupit kamošce body z bio bavlny a manželovy nějaké spreje... říkal, že už nemá. Pak mám ten byt a pak cvičení. Dneska toho mám nějak hodně. Ta kamarádka příjde zítra, bude mít Mikuláše a rodí v březnu. Tak ji chci něco dát. Kupuji to na branakdetem.cz, mají tu obchod v centru.
Profilova fotka
Holky, potřebuju poradit :-) Nám vloni domů přišel dopis z finančáku, že nemáme zaplacenou daň z pozemku, co jsme na něm měli stavět. Tak tam manža byl, zaplatil a dobrý. A teď si tak říkám, jestli bysme neměli třeba zaplatit nějakou daň z nemovitosti, když už máme ten domeček?
Profilova fotka
Jo a k obědu jsem měla vepřenky s bramborem :-)
Profilova fotka
Renčo - tak to ti neporadím, o tohle se stará manža, tyhle věci jdou mimo mě. abe - to máš nabitý program! Ale jen si to užívej, pak začneš chodit zase do práce a bude prd. renčo - no jo, hold tě miluje takovou, jaká jsi a špek tam rozhodně nevidí, to je náhodou moc hezký!!! ;-)
Profilova fotka
novostavba je na 15 let osvobozena od daně z nemovitosti. co je to vepřenky?
Profilova fotka
abe - aha, tak to jsem nevěděla. Děkuju :-) Já věděla, že mi některá poradíte :-) Hani - ale já tam ten špek vidím :-) No, něco s tím budu muset dělat. Nejlépe, aby se z něj stal těhu špek :-D vepřenky - to je to samý jako čevabčiči, akorát to vypadá jako menší karbanátek ;-)
Profilova fotka
Renčo - ňááám a k tomu cibuli, hořčici a brambory - ňam! Abe - tlak pořád stejný 130/95 a na druhé ruce 140/100
Profilova fotka
Tak mi dorazila zásilka bylinkového čaje :-) Děkuju, Jindřiško :-) Hned si nějakej udělám a to by bylo aby nebylo ;-) Nátáčky jsou opravdu asexuální, ale občas to musí chlapi vydržet - pak ten výsledek stojí za to :-) Renčo: jasně, za baráček musíte platit daň. Buď si můžete každoročně podat přiznání sami, kde si i sami vypočítáte daň, nebo, a to je jednodušší, si počkejte až vám finančák vyměří daň sám. Ono to totiž není úplně sranda to vyplnit :-|
Profilova fotka
Aha, tak to jsem nevěděla, že novostavby jsou osvobozený. Tak jsem taky chytřejší ;-)
Profilova fotka
Hani - jo, tohle všechno k těm vepřenkám bylo :-) Jani - tak co čajík? Chutná? :-) Já jsem viděla ty lejstra, když jsme platili tu daň z pozemku. To bylo děsný vyplňování. Ještě, že je to psaný na manžu :-D
Profilova fotka
Renčo: nedělej si srandu, jo!? ;-) ;-) Ještě jsem si ho nedělala, ale bude určitě vynikající! ;-) :-D
Ahoj holky, jsem jen na skok, mám v práci fofr :-S Jani ten menší balíček je kontryhel a ten větší směs od báby Kamenické. Tak ať chutnají ;-) Byl to docela fofr ty jo, včera v poledne jsem to posílala ;-) Mně by tedy měl dneska taky dorazit balíček věcí pro Kvida, tak doufám, že to taky bude takový fofr :-) Zatím papa a mějte se hefky :-)
Profilova fotka
Holky, manža když byl malý, tak musel pít čaj od báby Kamenické, protože měl nemocný ledviny. Takže ono na těch čajích něco bude. Ale proč mi tak nevoní :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?