Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jančo - papapapa a užij si to!
Profilova fotka
Ahojte holky, jsem zjistil ze jsem tady dlouho nebyla......jak pak se mate? cist vas od zacatku to by me asi . Ja jsem na tom porad stejne, s manzou dobry nekdy bych ho zabila nekdy on me ale tak to asi ma byt. Td mi zacala treningova sezona a za chvili . konec brezna uz konecne zapasy a treningy venku tak se tesim. je to hrozne fajn se sem kouknoutpo tak dlouhe dobe - mam vas spoojeny hrozne se svatbou. A co vase mimiska vsechno ok, foggy ty jsi ok ze lezis v nemocnici? To nam se stlae nedari ja uz absolvovla druhy mimo a nasledne samovolny a .....tak ted jsem se znovu vrhla do sportu a ....asi chvii zase odlozime to nse planovani az se dam do kupy. Naststi se nam narodilo mimisko sousedum nad nama a tata nevi co a jak tak chodim pomahat kdyz neni sousedka doma. opatrujte se, pokusim se sem stavit castejc papa
Profilova fotka
brambory s mlékem? CO TO JE za stravu Těhotné! Proboha! No to snad neee! To je hrůza. Já byla na řečtině, pak jsem sjela do Jysku nakoupit ty koše do šatny a manžel příjde dnes později, šel cvičit a do Obi něco nakupovat. Holky vy jste se dívali na to milování? To jste mi udělaly moc radost! Fakt, to je od vás hezké! Foogy se ted může dívat i na sama doma na netu! V pátek bylo o kojení! Fogy nezameškej.
Profilova fotka
A dojalo vás to jak mě? to milování? Já na řečtině byla taková můra nemožná, že mi 3x během dvou hodin bylo do breku. Litovala jsem se jak mi to nejde! Chudinka, že se neučím mě nenapadlo. Spíš bych na sebe měla být nafraná. Už něco slyším, že by můj muž???? :-o :-o :-o :-o Tak brzo? Říkal o půl osmé
Profilova fotka
Baru - to jsem ráda, že ses na nás přišla taky podívat!!!! No jo, tobě zase začíná sportík, viď? A chodíš stále ještě pořád do posilky? Baru - jojo, jsem v pohodě a čmelda taky, jenom mám zvýšený tlak, tak mě chtějí pozorovat. abe - to je strava, co? Jedna radost! Manža mi naštěstí přinesl 3 jogurty (ty já teď miluju), rohlíky a jabka a teď odešla mami a ta mi přinesla džusík, ovoce, kompoty, dobrůtky - ňam! Akorát jsem si tím džusem už stihla polít pýžo - čuňka, no. Bolí mě hlava, tak jdu zalehnout.
Profilova fotka
Dobré ráno kočičky :-) Hani - tak jak je? Teda, to jsi měla fakt mňam véču, to ti povím. To je otřesný :-| Jani - tak co přednáška? :-) Abe - tak co, byl to manža? :-) Baru - už jsme si říkali, kde se nám touláš :-) Holky, já mám zase den. Ta mrcha hnusná, blbá, červená se zase rozjela v celé své kráse ]-( Kdyby mi aspoň nebolelo to břicho ]-(
Profilova fotka
ježiš knedlu, tak to je pech! :-S :-S Co s váma? Manžel to byl, dnes jdu na masáž a večer jdu předávat byt, konečně jsem ho udala.
Profilova fotka
Dobré ráno, holky :-) Ahoj Baru, koukám, že manželství klape, tak to je dobře ;-) S mimísem je mi líto, ale zadaří se jindy!:-) Abe: jj, to Český milování bylo hezký a dojalo mě to.... Hlavně ta nejstarší uměle oplodněná maminka..... Hani, jak je? Co tlak?
Profilova fotka
Ahoj holky! Renčo - to mi je fakt líto! Kdybych ti mohla nějak pomoct ... Že bych vám při tom třeba svítila? ;-) :-D Né, dělám si srandu, je mi to líto, je to zase zklamání, viď? Jančo - co přednáška, líbilo se ti? abe - paráda s bytem!!!! A komu a co a jak? Holky, já v noci moc nespala - jsem se pořád převalovala, docela dost mě bolela hlava a zabrala jsem ve 3 ráno a v 5 mě vzbudili na tlak.... Ale k snídani byly 2 loupáky, vitakáva a pomík - ňam, to jsem si dala! Hned mi to zvedlo náladu. A už jsem dostala první lék na tlak, tak doufám, že hajzlík klesne!
Profilova fotka
abe - co s náma? Asi nic :-) Já na to kašlu, jsem spokojená, šťastná, manžel hodňoučkej, takže ono si nás to mímo jednou najde :-)
Profilova fotka
Hani - ještě ty blbni s tím svícením :-D Manža chce mít pořád rozsvíceno ]-( :-D Co to je pomík? A takhle brzo vás budí jo? To je taky síla.
Profilova fotka
Renčo - pomeranč ;-) Renčo - joo, přesně - aspoň si užíváte toho manželskýho života. To my s manžou jsme jaksi nestihli. Jo, mě vzbudili v 5, ale ostatní budí v 6:15.
Článek se načítá
Profilova fotka
cha cha svítit! Chce mít rozsvíceno ! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Fogy už tě trénují na mateřství, ranní budíček, nevyspání. Takový mladý pár, nic zajímavého. Ty fogy nemáš kapačky? Ato ti včera nic nedali na tlak? A kolik jsi ho měla ráno?
Profilova fotka
Ahoj holky, se hlásím se dnes ráno :-) O mě nic novýho...včera jsem prala, vařila. V osum jsem si s manžou četli a v deset jsem to zalomila :-) No a dneska zase v práci.
Profilova fotka
Na to české milování se musím taky mrknout, až budu mít chvilku... Jinak tedy svícení nesnáším :-D
Profilova fotka
Hani - jo, pomeranč mě napřed napadnul. Ale pak jsem si říkala, že je teď spousta takových těch tyčinek pro děti, tak jestli to není něco z toho :-D Jo, to si užíváme. :-D Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :-D Manža včera vařil :-) Dělal noky s rajčatovou omajdou :-) Mňamka :-D
Profilova fotka
abe - no, mladý pár je nejlepší, ne? A na jak dlouho to chtějí? abe - ale docela jsem se vyděsila v těch 5 ráno. A kapačky nemám, včera mi dávali magnezko ve formě tablet a dneska mi dali první prášek na tlak, magnezko a železo. A mám pořád stejně 140/100. ahoj kristy!
Profilova fotka
Renčo: jasně, koukej na to pozitivně :-) Vem si, že bereš ty prášky a než se to po nich srovná, tak to třeba ještě bude trochu trvat. A počkej až přijde jaro - všechno se probouzí, probudí se to i v nás a určitě některá nebo všechny uspějeme! :-) Holky, beseda byla hezká. Byly to teda diapozitivy z dvacet let starý cesty po Rusku, ale i tak to bylo zajímavý. Šimánkovi teda jela pusa a obdivovala jsem ho, že vydržel tři hodiny jen s malou přestávkou mluvit a mluvit a to rychle a plynule.... Nevíc jsem teda na tý jejich cestě obdivolala jeho později manželce. Jela s dvěma chlapama, dala výpověď v práci a nechala tu na půl roku u rodičů 4letýho chlapečka..... :-N
Profilova fotka
fogy ber si k tomu magnésiu i vápník, magnésko odvápňuje kostru. Ted o tom mluvil doktor v sama doma před 14 dny, že je to největší chyba dnešních doktorů v těhotenství! Ty jo tak to bylo určitě zajímavá beseda. Ale zas nechat 4 letého chlapečka tak to nic k obdivu...
Profilova fotka
abe - jojo, ten díl jsem zrovna viděla, manža už to má za úkol koupit :o) Tady sice dole v nemocnici lékárna je, ale nechce se mi tam. jančo - takže se ti to líbilo? To je dobře! To mám radost! renčo - jůůů, ten si tě ale předchází! Ty se máš!
Profilova fotka
Jani - to víš, že se tím taky utěšuju, že ty prášky to ještě pořádně nesrovnali :-D A nebo třeba ten můj držkopád z Knedlíka :-S Těžko říct, ale něčím si to musím vždycky oddůvodnit. ;-) Takže Jaňulko, prostě otěhotníme spolu ju? :-D Jů, to by bylo dobrý, kdyby se nám to povedlo ve stejný měsíc :-D
Profilova fotka
Hani - no předchází :-) Ale včera jsme šli spolu do vany a manža: fuj, neukazuj mi tu hnusnou modřinu, dělá se mi z ní špatně. Tu budeš mít ještě měsíc. A já: no jo, takže další měsíc můžem snažení přeskočit, protože to budu mít ještě tu modřinu :-D Leda, že bysme zhasnuli :-D :-D :-D
Profilova fotka
No jasně, Renčo, čekám na tebe! ;-) :-D Mmch, taky si myslím, že to tenhle měsíc nevyjde. To by bylo supr, viď, kdybysme spolu mohly vozit - vždycky bych si zajela do Plzně nebo ty do Ústí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Renčo: ten tvůj manža to je borec! :-D
Profilova fotka
Jani - jo, to by bylo dobrý :-) :-D
Profilova fotka
Jéé, tak společnou vanu závidím, můj manža vanu moc nemusí - za celou dobu, co jí mám - 2 roky, se v ní koupal jenom jednou. Tak si v ní dělám pohodu sama, co nadělám. Ale zase si můžu na ksicht napatlat masku, udělat si peeling, ohlolit se a tak - to taky stojí za to. Jé, holky, kdyby vám to vyšlo nastejno, to by bylo super!
Profilova fotka
Jani - borec? :-D
Profilova fotka
Hani - fakt vanu nemusí jo? To já bych bez vany asi nemohla vůbec existovat :-) A vlastně, doktorka mu vanu zakázala, takže už se taky koupat nebude :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hani - teď jsem našla nejlepší pozitivum na tom, že jsi v nemocnici. A víš jaký? Že jsi tu pořád s náma :-D
Profilova fotka
Holky, tak já bych vanu taky nedala. A můj manža jí vůbec nemusí. Takže jsme se nikdy spolu nekoupali :-( Já se tak ráda ve vaně vyhřívám....vrrrr x-) Mám různý olejíčky do koupele (dostala jsem od ježíška) a pěny, a napouštím si vodu, která má snad těsně před varem! :-D :-D Renčo: no borec je - ironicky vzato :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?