Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Holky, papa.
Profilova fotka
papa, knedlus kristy, nojo, mamka mi stále říká, že se v těhu budu těžko držet, zatím jí říkám, že nenene, ale když to tu tak poslouchám, začínám věřit, že chutě jsou obrovský :-(
Profilova fotka
Luci naštěstí mě (zatím) nepřepadají chutě na něco konkrétního (třeba jako sladký, hranolky a podobný ptákovinky), ale mám prostě HLAD na cokoli :-) A tak si říkám, že si dám jen jablko, budu hodně pít, ale ten hlad se za chvíli vrátí znovu a musím si dát něco výživnějšího. Doufám, že si ten "jen" tělo zvyká na ty změny a snad se co nejdřív vrátí do normálu. :-) Jinak teď je mi suprově a řekla bych, že nejsem ani tak moc unavená, jako ten první měsíc.
Profilova fotka
Je fakt, že kamarádky, co těhotný jsou nebo byly, tak řikaly, že musely často jíst, protože se jim z hladu dělalo špatně - takže to nás čeká každou ;-) Ale bacha, po jablku hodně vytráví - to mám vyzkoušený! Ani zeleninou se nenajím - alespoň teda já ;-)
Profilova fotka
Jani, mám na jablko jeden fígl (ale ten mi teď nefunguje)...sníst s ním trochu bílkoviny. Mě chutná jablko s kouskem sýra. ale spousta lidí to považuje za dost nechutný :-D Zelenina na talíři je pro mě taky spíš jen otázka optického klamu. alespoň ten talíř vypadá pěkně plný. Ale něco k tomu mít musím.
Profilova fotka
jejda, holky, jste mě naladily, že si večer udělám salát a basta x-) Tak já už mažu z práce, večer se možná ještě chvilku stavím, jestli tu někdo bude...
Profilova fotka
Kristy: a ty vůbec nejíš přílohy? Mně by jen maso a zelenina nestačilo.... Knedlíky máme jen vyjímečně, ale rejži, tu mám vyloženě ráda x-)
Profilova fotka
Jo jani jasně že jím přílohy...já miluju brambory. ale snažím si dávat půl na půl se zeleninkou. Jinak teď, a to psala i Vorlinka, miluju i polívky. Dřív jsem si dala k obědu v práci třeba jen polívku (nějakou poctivou), ale teď si musím dát i to druhé jídlo, neb mám za půl hoďky zase ukrutnej hlad.
Profilova fotka
Kristy: to je stejně srandovní to těhu - fakt jinej stav ;-) Taky už bych si to chtěla vyzkoušet ;-)
Profilova fotka
Hojky, tak se vám hlásím. Udělali mi vstupní prohlídku - naměřili opět vysoký tlak, natočili mi monitor a teď už ležím na pokoji. Čmelda je v pořádku a to je hlavní!!! Naštěstí jsem tady sama a ležím u okna, takže pohoda. Akorát TV si můžeš půjčit jenom od půl 1 do půl 3 a manža jí šel na recepci půjčit o půl 3 a už mu jí nedali. Tak to dneska musím vydržet.
Profilova fotka
Foogy, bez telky to přežiješ...ono Ti to uteče ;-) Hlavně že je v pořádku miminko, ty seš velká holka, tak to vydržíš. Já byla v nemocnici na pokoji taky sama. Byli hodní, protože jsem na tom byla fakt špatně, tak mě dali na jednolůžkový pokoj. až poslední den se mě ptali, zda mě mohou přesunout na trojlůžkový. no tak jsem souhlasila, byli tam se mnou dvě báby (no zas tak starý nebyly, ale děsný) před operací a ty se fakt nedaly...ty jejich kecy. Někdy se nedivím, že jsou z nich doktoři na prášky. no a před propuštěním mi doktor kontroloval mých krásných 15 stehů na břiše a jedna z těch paní (s 50ti kilovou nadváhou) se ho ptala, jestli kydž jí bude operovat, tak jí udělá to břicjo taky tak hezky :-) No a pan doktor jí řekl že klidně, když schodí tu pneumatiku, co má kolem pasu. Že se ty vrstvy sádla blbě prošívaj :-D :-D :-D No ještě že jsem se nemohla smát, jak mě to bolelo :-)
Profilova fotka
Já musím říct, že jsem to měla stejně - na začátku jsem měla pořád jakoby hlad a když jsem si nic nedala, tak se mi dělalo špatně. Pak to naštěstí přešlo. A neměla jsem chutě, ale vyloženě hlad. A teď mám spíš chutě ;-) Můj manža miluje jabko a pečivo ;-) renčo - to ti pak manža musí do obýváku místo toho kaňoura koupit toho jelena v životní velikosti, ten byl fakt super!!! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
kristy - to jí bábu dobře uzemnil, hahahahaha :-D
Profilova fotka
Hani, tak to je fajn, že máš pokojík jen pro sebe :-) Takže ležíš na rizikovym odd.? A je dobře, že je čmelda nebo čmelinka ;-) v pořádku. Tak si hezky čti a surfuj, můžeš zkouknout i spoustu věcí přímo z internetu.
Profilova fotka
Holky, pro dnešek se loučím. letím domů zatopit. Manža dorazí až v 7 z fotbalu. A včera jsem spali doma porvé po víkendu a měli jsem tam jen 6 stupňů- tedy jako venku. FUJ fUJ Foogy, celozrnný rohlík s eidamem a jablíčkem je vyloženě pochoutka :-)
Profilova fotka
Jančo - na rizikovým asi ne, je to klasická gynekologie - leží tady těhule na pozorování, starší ženské po operacích a holky, co čekají, jestli se mimi udrží... Chudinky. kristy - papapa Ježiši - 6 stupňů, to už je přeci jenom zima
Profilova fotka
Kristy: dobře to doktor bábě řekl! ;-)))
Profilova fotka
Aha, my u nás máme vyloženě oddělení rizikovýho těhotenství, kamarádka na něm taky před porodem ležela - její čmelda měl zase při kontrolách zvýšenej tep a báli se, aby neměl omotanou pupeční šňůru kolem krku....
Profilova fotka
Jančo - aháá, tak to tady není. Tady jsou všechny dohromady. Ale snaží se dávát těhule dohromady a zvlášť ty, co mají před potratem, aby se chudinky nestresovaly ještě víc. Stejně to pro ty holky musí být šíleně stresující, když tady na chodbě potkají těhuli. No, nenaděláš nic. Holky, štve mě ten sraz! Jak já se těšila!!! Jsem fakt byla odhodlaná, že pojedu stůj co stůj. Mi tady ten net jede 100% x líp než doma, to je paráda :-D
Profilova fotka
Hani, tak alespoň nějakej klad má ta hospitalizace :-D No jo, s tím srazem je to škoda.....taky jsem se na vás všechny těšila. Škoda, že nás to netrklo dřív ]-( :-( Tak se holt u tebe ukážu až pojedeme s tchýní do Světlý ;-) Já jdu taky domů, musím ještě do drogerky a na poštu a pak na tu besedu - doufám, že si tam budu moct alespoň skleničku vína ;-) :-D
Profilova fotka
Má tam bejt: ....budu moct dát ....... ;-)
Profilova fotka
Tak domu nepojedu, nemá to cenu, protože bych jela jen na otočku. Beseda je od sedmi, máme tam bejt v půl sedmý a v šest si pujdu vyzvednout manžu do práce - stěhovali se, tak mu pujdu omrknout pracoviště ;-)
Profilova fotka
jančo - hele, to by byla paráda, kdybys přijela!!!! Jé, tu besedu si užij, já Šimánka mám moc ráda! To dycky poslouchám s otevřenou papulkou. Zítra mi povyprávíš. PAPAPA
Profilova fotka
Jo? Takže se mám těšit? Moc se mi tam totiž nechce...... :-N Ale věřím, že to bude zajímavý ;-) Ještě tu zůstanu, na poštu půjdu až tak za půl hoďky.
Profilova fotka
Skouknu to český milování, jak jsem dávala odkaz Abe.
Profilova fotka
Jančo - to zkusím večer taky stáhnout, jestli mi to půjde. Jsem se dneska těšila na hokej, ale mám smůlu. Sice na netu běží, ale je to prej přetížený. Jančo - já na něm párkrát byla a dycky se mi to líbilo. On vypráví hrozně zajímavě!
Profilova fotka
Skouknuto.....jsem dojatá a klobouk dolů |-| Hani, mně to šlo online a hned a těch dílů je tam víc. Tak když to řikáš, tak už se mi tam chce ;-)
Profilova fotka
Jančo, tak já to večer zkouknu. Teď se mi chce hrozně spát, ale vydržím to do večera, abych v noci pak nečumákovala. Přinesli véču - brambory s mlíkem.... :-p
Profilova fotka
Brambory s mlíkem? :-S Tak dobrou chuť :-N
Profilova fotka
Tak jsem skoukla ještě jeden díl :-N a jdu.... Haničko, odpočívej a opatruj se :-) Pa pa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?