Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Luci, a jinak máš tmavě hnědý vlasy?
Profilova fotka
Hani - viď? Jenom, až ho budu muset za rok vrátit, tak tam po něm zbude prázdný místo :-( Holky, teď mi zase pěkně vytočili ]-( Volala mi ta kravka z toho krámu, jak jsem reklamovala ty náušnice. Že prý s nima byla u zlatníka na posouzení a ten řekl, že je to mechanická závada a nevztahuje se na to reklamace ]-( Takže jsem si to asi ulomila sama a schválně. Ale řekla mi, že jako jejich zákazníkovi mi to milostivě opraví zadarmo. A dostala jsem k tomu přednášku, jak se o ně mám starat, nechodit do vlhka a do sauny, napřed se nastříkat parfémem, napatlat makeup na ksicht a až pak nasadit náušnice, jinak mi vypadají ty kamínky ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
holky to jsou giganty! Slevnili nám okamžitě na 600 kč za měsíc. Takže už přes rok platíme 900 zbytečně, stačí tam zavolat a říct jim,že chceme linku zrušit a oni dají slevu! Neuvěřitelné. Přesně takhle to bylo v té televizi..... =-) =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
jani, nojo normálně nosím tu barvu, co mám na svatebních fotkách (ale přirozeně mám mnohem světlejší) Foto bohužel nedodám, protože nemáme foťák...ten přijde na řadu nejdřív v létě :-| foogy, tak ten tlak je už fakt dost, protože pokud vím, tak tlak by ti měli uměle udržovat ideálně do hranice 130/80, pak to začíná být nebezpečné. Takže opravdu dělej to, co řeknou doktoři a hajej ju? ;-) knedlus, to jsou teda slˇžby, viď? :-S
Profilova fotka
abe - to je síla teda. Ale oni to přesně takhle dělají. Manža když chtěl zrušit tarif u mobilu, tak mu okamžitě nabídli nevím kolik minut navíc ]-(
Profilova fotka
Holky, tak mi volala ta známá a musím do nemocnice. Sice ty testy vyšly dobře, ale ten doktor se chce pojistit, takže si tam jdu lehnout.
Profilova fotka
nojo, abe, strejdovi se stalo něco podobnýho, taky dostal slevu :-D jsou to neřádi ]-(
Profilova fotka
lucí - vyfoť se jsem na ty tvoje vlasy fakt zvědavá!!!!!! To musí bejt krása!!! abe - jo, to samé jsme s nima měli my, škoda slov. Holky, jdu se ospršit, umýt vlasy a pobalit tašku.
Profilova fotka
tak já vám po víkendu dodám fotku z oslavy, ju? když tak můříte :-D foogy, nojo, dej se do pucu a připrav se na lehárko ;-)
Profilova fotka
fogoušku tak se na tebe těšíme až se zas připojíš. Já jdu na řečtinu po obědě, tak tu nebudu odpoledne. Ale teď jo.Ted jsem tu.
Profilova fotka
Renčo: to je teda slepice ta prodavačka! ]-( Tak to já jsem od manži asi před třema roky dostala prstýnek - uprostřed prstýnku byla kostička - na koso - která měla asi 0,5 x 0,5 a byla plná kamínků - zirkonů a já svojí vinou jsem zadrhla o ledničku a kamínky mi vypadaly ;-( Tenkrát jsem to obrečela a ne s úplně čistým svědomím šla reklamovat. Vymyslela jsem si, že vůbec nevím, jak se to stalo, ale že jsem si prostě sundala rukavici a najednou koukám a kamínky vysypaný. Bez keců a bez otázek mi to vzali a mohla jsem si vybrat jinej. Asi záleží na majiteli krámu.... Abe: to je co!? Jsou to šmejdi a jak vydělávaj! ]-(
Profilova fotka
lucí - jojoo, dodej, jsem zvědavá! To musí vypadat totiž krásně!!! Holky, manža odjížděl a říkal, jak mi závidí, že můžu ležet. A já, že si to vyměníme, že já bych radši do práce než do nemocnice. Tak jsme se smáli. Beru si s sebou časáky, knížky, nb, tak ono mi to uteče ;-) A říkala, že mi nasadí prášky a třeba v pátek už mě pustí, že to bude OK a já doufám, že bude. On mi určitě vyskočil i tím, že se zase změnilo počasí.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani, tak raději šupajdi do nemocnice...... Třeba se ten tlak umoudří a pustí tě ještě do porodu domu.....ani nevím, jestli s tím tlakem v těhu jde něco dělat??? :-. Luci: jo jo, hoď sem pak fotečku! ;-)
Profilova fotka
No vidíš, tak třeba bude jen na nějakej den :-) Držíme palce a myslíme na tebe ;-)
Profilova fotka
Hani - tak budem držet palečky, aby to bylo dobrý a tys tam nemusela být moc dlouho ;-)
Profilova fotka
Díky holky za povzbuzení. Bude to dobrý! Tak už šupajdím se balit a ospršit a tak..
Hani tak držím pěstičky, ať ti to tam utíká, ať je všechno v pořádku a co nejdřív se ozvi. Budu na tebe myslet a těším se na čmeldu x-)
Profilova fotka
Tak jsem tu z oběda. Dneska jsem měla nějakou směs s rýží. Co ty Jindři? :-)
Profilova fotka
janulev za mnou přijede přšítí týden, bud ve čtvrtek nebo v pátek.... :-p
Profilova fotka
holky tak fogy v nemocnici a má kamoška se z Dubaje nevrátí... je mi to líto, ale já nedorazím :-S :-S :-S :-S
Profilova fotka
já měla k obídku smažený květák a byl mňam ;-)
knedlus já dneska měla z domova žemlovku. Takže srazík padá ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, v rychlosti na vás koukám: já měla rumfordskou polívku a bramborový placky s švýcarským gulášem. moc dobrý :-) Foogy, chvilku si poležíš a bude líp...ještě že tě tlak začal tak zlobit až ke konci těhu; je fakt hrůza, když některý maminy musej ležet skoro celý těhotenství.
Profilova fotka
abe - ty se máš s tou Jaňulí :-) Luci - květák jsem měla včera :-) kristy - ty tvoje jídla jsou opravdu zajímavý :-) Holky, tak v tu sobotu teda nic co? :-(
Profilova fotka
Knedluško, když nemám uvařeno, tak si chodím pro obědy do jídelny na základku a právě že tu vaří fakt suprově...vybírám si ty vychytávky :-D
Profilova fotka
Kristy - já právě kolikrát ty jídla, co si dáváš vůbec neznám, ani jsem to nikdy neslyšela :-)
Profilova fotka
chichi já teda koukám, co kristy papkáš :-D hlavně, když to mimískovi chutná
Profilova fotka
Luceko - mimískovi určo chutná a to minimálně za dva...už mám zase hlad :-( ale nechci se zbytečně hned od začátku "rozežrat"...v těhu bych asi těžko hubnula :-) Nechápu ale, jak můžu mít hlad, když ten tvorešek má sotva 2 centimetry =-)
Profilova fotka
kristy, to jsou hormony :-D
Profilova fotka
Lusko ftipný, hormony odnítám živit....ale teď jsem si uvařila Karo a musela jsem se dorazit tyčinkou, neb se mi dělalo úplně špatně - z hladu. Neuvěřitelný... a už se těším na večeři :-) Si budu muset k masíčku podusit hoodně zeleniny, abych ten žaludek nějak oblbla.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?