Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Jani - jů, tak to jsme si dost podobný :-D Jindul - na vyprávěj koukám, jenom když není manža doma. On to nemá rád. A včera zrovna byl, tak jsem neviděla ]-(
Profilova fotka
Taky mám pocit, že se nám ten srazík nějak rozpadl :-(
knedlus no včera byl poslední díl první série a skončilo tak nějak smutně..
Profilova fotka
Jindři, nám telka doma nejde, tak jsem neviděla ani jeden díl :-) Jo tak já mám troje rifle: do jedněch se nevejdu, druhý jsou v rozpadu, no a třetí jakž takž nosím. tyjo a 4x těhotenský :-D :-D :-D Ale mohla bys mi poradit, kde se dá sehnat něco levnějšího na těhu v Plzni.Teď šetříme každou korunku na baráček. Na našem platu je bohužel znát každý výdaj navíc :-(
Profilova fotka
Jindři - poslední díl jo? A jak to skončilo?
Profilova fotka
Jindřiško, to je v pohodě, pošli je, kdy se ti to bude hodit. Děkuju, si hodná :-) Na Vyprávěj moc nekoukám a včera jsem ho neviděla. Holky, my jdeme dneska do kulturáku na besedu s cestovatelem Šimánkem. Bude to o Rusku....určitě to bude zajímavý, ale moc se mi nechce.....Tchánovci se nás na nic neptali a prostě nám koupili lupeny ]-(
Profilova fotka
Jani - tak na tu besedu by se mi taky asi moc nechtělo ;-)
Profilova fotka
jani, já jsem na něm byla jednou...jsem zvědavá, na tvé dojmy. Ale ber to pozitivně...dozvíš se spoustu zajímavostí :-)
Profilova fotka
Kristy: však jo ;-) Tchánovci už na něj jdou po několikátý a vždycky jsou z něho nadšený..... ;-)
Profilova fotka
knedlu a co ten tvůj muž má v televizi rád??Jen hokej? ;-) Včera jsme se dívali na ten seriál na barandově, moc se nám to líbí. Vorli a už je teda nosíš ty těhotenské jo?
Profilova fotka
Abe: co Jaňule? Máš nějaký zprávy, jak se mají?
Profilova fotka
nemám vůbec, myslím že to 6 nedělí přečkáme a pak se ozve. Vidíš, napíši ji.
Článek se načítá
Profilova fotka
abe - no, poslední dobou běží většinou večer olympiáda :-) Ale oni tam stejně nic moc nedávají ]-( Akorát spolu koukáme na Ulici a nejradši jsme měli VKV ;-) Jani - taky jsem zrovna dneska ráno přemýšlela, co asi Barča, ty se taky snažili :-)
Profilova fotka
už jsem jí napsala. Tak uvidíme. Foogy je kde? Už určitě ví výsledky?
Profilova fotka
no vidíš,a oskarka taky psala že je těhotná že? No jo kašlou na nás...
Profilova fotka
Ahoj berušky! Ráno jsem se vzbudila a nic moc, tak mě manža hodil do města a nechala jsem si změřit tlak a 155/100. Taky se na to cítím, takže mě to ani nepřekvapilo. Tak jsem volala té známé, říkala, že krevní obraz OK a ať zavolám za 2 hoďky ještě na jaterní testy. A ať si pomalu balím tašku, že to vypadá, že mě bude muset odpo manža dovézt na hospitalizaci. Včera jsem si to nedokázala představit, ale dneska se fakt necítím, takže klidně pojedu.
Profilova fotka
Hani - to je teda něco s tím tvým tlakem. Teď už je ale fakt hodně vysoký. :-( Tak si aspoň v nemocnici odpočineš.
Profilova fotka
týý brdo! fogy vem si na mě ten telefon, a napiš mi. Asi nemáš net mobilní vid, že by jsi si vzala notas.
Profilova fotka
Ahoj Haňul, tak to je mi je líto, že ti není dobře..... No jo, tak to se nedá nic dělat..... Raději, ať tě mají doktoři pod kontrolou....musíš teď na sebe a na mimíse dávat pozor.
Profilova fotka
Renčo: no jo, Bára, kde je jí konec, co!? Občas se na nás přišla juknout a teď tady dlouho nebyla..... Hani, máš na nás tel. čísla, tak vždycky jedný napiš a my si to tady "řekneme", jo!? ;-) Dej vědět, co ty jaterky.
Profilova fotka
foogy to určitě jeď, ohrožuje takový tlak mimíska. Moc na tebe budu myslet.
Profilova fotka
Jojo, berušky, čekám za 2 hoďky na ty jaterní testy a pak se uvidí. A nebojte, net mám mobilní, takže bych si noťas vzala s sebou do nemocnice, aby mi tam aspoň trošku utekl čas. Jo, holky, na Barču jsem si vzpomněla už minulý týden, že se vůbec neozývá, kdo ví, jak se má...
Profilova fotka
Hani, a zase máš nateklý ty nohy? A nějaký jiný příznaky?
Profilova fotka
Jančo - nemám. Jenom ráno ruce, ale nožky mám zase krásný svoje ;-) Jenom ten tlak a bolí mě hlava... Renčo - jako kaňour luxusní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hlavně ty ponožky :-D A jste IN - tuhle ukazovali v Jak se staví sen, bílého jelena jako dekoraci v obýváku a vy máte kaňoura! Fakt super! ;-)
Profilova fotka
aha, tak to máš bezva. My máme ADSL od O2 a platíme 900, ted jsem se koukala na Tmobile a mají silnější linku za 700. A mimo jiné v Ovcích na čt1 ukazovali, jak když chce člověk něco zrušit tak mu nabízí onen tarif levněji i o půlku. Tak to zkouším a uvidíme zda to platí....
Profilova fotka
fogy a ta mobilní přípojka stojí kolik?
Profilova fotka
abe - já mám Vodafone a manža T-mobile a myslím, že platíme kolem 650 kč, ale nevím to jistě. Jo a máš pravdu, že jsme jako firma chtěli odejít s 3 telefony od Vodafonu k 02 a hned nám přihráli výhodnější tarif. Hajzli to jsou. Holky, jdu si lehnout, jak mě bolí ta hlava, tak se mi chce i spát.
Profilova fotka
janni, nojo u kadeřnice paráda, jsem spokojená mám klasickou tmavou barvu jak nosím a v tom hodlě slabých zlatavých pramínků a vypadá to hezky, takže spokojenost ;-)
Profilova fotka
Hani: no tak alespoň, že nemáš to pnutí na nohou, to asi není nic příjemnýho..... Abe: to je pravda - manža volal na Vodafone, že odchází a oni mu sice na jen na rok, ale podstatně snížili tarif - chtěj si holt udržet zákazníky. Tak to určitě zkus.
Profilova fotka
Luci: zlatý pramínky? Jů, nad něčím takovým přemejšlím, to musí bejt hezký! :-) Hoď sem nějakou fotečku, jestli to není problém. Hani, dobrou :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?