Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
No, mně to teda taky tak vysoký nepřipadá, ale doktoři to hold vidí jinak. Právě mi přijde zbytečný ležet v nemocnici. abe - jůů, já bych taky ráda s mimčem na plavání. abe - a co manža? už je ready? už mu nic není?
Profilova fotka
foogy, opravdu na sebe dávej pozor, protože vysokým tlakem se mohou poškodit ledviny a zvlášť když jsi těhu, tak je to nebezpečné a musí se to hlídat. papa kočky, jdu hodit relax ;-)
Profilova fotka
Hani, třeba to nebude tak horký, jak to vypadá ;-) Zkus je ukecat, že budeš doma odpočívat a že se manžel o tebe bude starat - taky by se mi nechtělo ležet v nemocnici..... Kolik ti zbývá? 5 tejdnů?
Profilova fotka
Luci: jak si dopadla u kadeřnice? Spokojená?
Profilova fotka
jo ten už je v pohodě, jen jeden den ho to trápilo. Sofii je 9 měsíců, byla poprvé plavat. Fogy to bude dobré, uvidíš. :-) držíme palce
Profilova fotka
Přijel manža, tak jsme povídali. No, mně taky právě přijde zbytečný ležet v nemocnici, když mi vlastně jakoby nic není. Ale jak píše Lucka, ona to asi taková prča není...
Profilova fotka
foogy ty by jsi mi mohla dobře poradit - chtěli bysme letos do Číny nebo do Indie. Dá se v té číně volně pohybovat bez cestovky? Já si o tom zatím nic nezjištovala, teď jsme se dohodli. A kdy je vhodná doba tam jet?
Profilova fotka
abe - jojo, dá, s přehledem, fakt. A nejlepší období je duben - květen. Pak už je tam moc velkej hic. My tam vlastně byli bez cestovky, ale záleží na tom, co od toho očekáváš.
Profilova fotka
Letět tam na 14 dní a cestovat po různých památkách, ne být jen v jednom městě. Jak se tam dá jezdit? A je tam levno? Ale asi zvolíme Indii a Nepál. Jen jsme si mysleli, že zas říjen listopad...což teda asi není nejepší.
Profilova fotka
abe - my nesnášíme organizované zájezdy a dovolené, to je pro nás mor. Takže my jsme si sami procházeli Peking - parky, Zakázané město, koupili si jízdenku a jeli do Šanghaje vlakem. A na Čínskou zeď - to si normálně koupíš lístek při procházce v Pekinu.
Profilova fotka
aháá tak to je dobré. Anglicky tam mluví a draho tam také určitě nebude. Ta čínská zeď je asi pěkná co... kolik jste jí viděli? Já se tě na to chtěla zeptat už dávno, taky na to co říkal o KLDR, Afgánistánu atd. lepší by to bylo ale osobně. Vždyt v té Korei - nevím ted to je která, už léta nikdo nebyl ne? Ted to objevily z družice, jaký je tam rozvoj velký... jestli se mi to neplete.
Profilova fotka
abe - je tam moooc levno! Nejenom oblečení, ale i jídlo a taxíky. Mekáč tam byl snad o půlku levnější než u nás. My po Pekinu jezdili taxíkem, pač to bylo za pár kaček a do Šanghaje jsme jeli vlakem - to byl luxus. Láďa tvrdí, že jedna cesta do Šanghaje vlakem 1. třídou stála 1500,-- Kč. Ale to bylo s papučkama, s hygi věcma, 2 polštáře (jeden zdravotní, jeden normální), večeře, snídaně... Cesta trvala 12 hodin. V 7 večer nasedneš a v 7 ráno jsi na místě. A mekáč tam byl snad o půlku levnější než u nás. abe - no, na podzim je tam podzimně :-D Nejlepší je květen - stejně jako u nás. Je hezké počasí, všechno kvete, není takový hic.
Článek se načítá
Profilova fotka
abe - jojo, anglicky se tam domluvíš, ale ještě lepší je tam ruština. Jezdí tam totiž hafo rusáků. A na čínské zdi jsme nebyli, jsme ostudy, šak mi je to do teď líto, ale v době, co jsme tam byli my, tak tam byla lidská zácpa. My bydleli na ambasádě a 2 lidi tam jeli a vrátili se totálně naštvaní, pač jedeš nějakou lanovkou, ta tě na jednom úseku vyhodí a tam prý bylo hafo lidí, že neudělali ani krok a jeli zpět. Tak jsme se na to vyprdli. abe - jéé, to by ti manža povyprávěl!!!! On byl v té Severní a to bylo něco!
Profilova fotka
On na to strašně rád vzpomíná, byl to prý fakt zážitek.
Profilova fotka
Koukám na Rodena, to je kusanec 8-)
Profilova fotka
to si myslím! To musela být bomba! Bych mu vysela na rtech! Tak kdyby se ti chtělo, ráda si to vyslechnu. K té indii píší, že říjen je ideální.. tak nevím, ještě to musím prostudovat do podrobna. Z pekingu do šanghaje a to jelo těch 400 km v hodině? Nějaký super vlak? Ta čína by se ale také dala, tam je památek spousta.... budu na tom pracovat a něco vykoumám.
Profilova fotka
no jo fešák, ale už postarší.... už na to koukám, to je teda daleko od sebe! A jak to je jak od nás do chorvatska. Peking - šanghaj
Profilova fotka
abe - to by bylo na 3 dny ;-) Z pekinu do šanghaje je 1100 km a jelo to 12 hodin.
Profilova fotka
Jdu se věnovat manžovi a koukat na TV. Dobrou
Profilova fotka
Dobré ránko kočuldy :-) Hani - ta známá, jak jsem psala, že se jim narodilo to miminko brzy, tak jí taky každou chvíli nechávali v nemocnici, že má vysoký tlak. Ale ona už šla k doktorovi s tím, že to bude špatný a ten tlak jí stoupnul. Teď už má maličkej asi 1.500 gramů :-) Jo a nedávno mu chudince praskla plíce. Tak jsme trnuli, co se bude dít a doktoři, že je to v pohodě. Že se to u takhle maličkých, předčasně narozených dětí a ještě na umělé ventilaci stává. Že ta plíce praskne a zase zaroste, že je jako houba :-S :-) Tak s tím srazíkem to vidíš asi špatně viď? Musím jít pracovat ]-(
Profilova fotka
Holky, poslala jsem vám do mailíku fotku toho našeho kaňourka :-)
Profilova fotka
děkuji za fotečky! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, knedlu fotka super :-) Foogy 130/90 není podle mě taky zas takový běs...ale uvidíš, co Ti řeknou. Abe kámoši byli loni v Číně na měsíc, max. spokojeni, byli tam 4, sami bez cestovky. jezdili všudem možně vlakama. jo a ohledně domluvy - jok píše foogy, na 1. místě ručtina, anglicky uměla mladší generace. Tak to třeba dělali tak, že někomu vysvětlili, že chtějí jet zítra vlakem ve čtyřech tama a tam...on jim to napsal na papír a na pokladně to jen předložili. Na hotelech se domluvili bez problémů. a prý je to tam hoodně levný, přivezli si spoustu kravin :-) Holky já myslela, že ráno nedojedu do práce. jela jsem se sousedkou...asi jsem potřebovala malinkato čůrat, ale jak jsem seděla v riflích a měla trochu plný močák, tak to asi tlačilo mimíse. Já myslela, že nedojedu, jak mě to bolelo. Naštěstí jsem si odskočila a je to f poho. Ale fakt jsem měla strach, co se děje =-)
Profilova fotka
Kristy - proto já chodím čůrat vždycky před tím, než někam jdu :-D :-D :-D
Profilova fotka
kristi brzo příjdou na řadu těhotenské kalhoty! :-) ;-)
Profilova fotka
Knedluško, já taky chodím čůrat, než někam jdu. Ale teďka asi, jak se ta,m mimís chce roztahovat, tak už i malilinko zvetšený měchýř mě moc tlačí...a to bude hůř. Abe zatím je to jen "špek" pod pupíkem, snad to ještě chvíli počká. děsně nerada nakupuju :-|
Profilova fotka
kristy - jejda, tak to se mám na co těšit. Už takhle chodím, když si dám kafe, každou půl hodinu :-D
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Abe: jů, Indie, Čína......to je můj sen, jela bych hned......ale takový dovči jsou pro nás finančně nedosažitelný.....jsem se tak dobře nevdala! ;-) :-D Knedluš: no s tím čůráním mi ani nepovídej! ;-) Jsem něco podobnýho ;-)
Profilova fotka
Holky, takže tu sobotu asi skrečujeme, co!? :-( Haňul, ať raději odpočívá a zkusíme to hodit na někdy, kdy nás bude moct víc.....
ahoj cácorky, zdravím. Nám doma nejde net :-( To budou zase obštrukce.. fogy tak dneska budu držet palečky, ať je všechno v pohodě!! jani čaje budu posílat až dneska, moc se omlouvám, ale měla jsem obálku v práci a čaje doma a nebyla jsem schopná to skompletovat. Teď už mám balíček v autě a během dne skáknu na poštu. A těhu kalhoty - já jsem se na ně těšila. Jedny mám už od prosince :-N a celkem jsem si kupovala čtvery a troje mám od kamarádky. Jsem na džíny úchylná :-D Holky nesledovala jste některá vyprávěj?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?