Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Foggy, hodně štěstí u Mudra :-)
fogoušku taky držím palečky a pak písni někomu ;-)
Profilova fotka
Hani - držím palce ;-) Tak už jsem zpátky z oběda :-)
knedlu já taky, co jsi měla? :-)
Profilova fotka
holky, taky jsem po obědě, ale dala bych si další chod. Měla jsem od včerejška bramborové knedlíky plněné uzeným a zelí.
já měla brambory a smažený květák. A pak jsme se s kolegyňkou zastavily v Penny a já si koupila pudinkovou rolku, mňam ta byla x-)
Profilova fotka
já jdu ted do hospody na oběd a pak s kamoškou na procházku a s miminkem. Tak bud večer nebo až zítra.
abe tak si to užij ;-) K nám teď do kanceláře přišla jedna kolegyně s měsíční holčičkou a ta je tak krásná x-) x-) x-) Já už chci taky miminko :-N
Profilova fotka
Holky, tak já to s tím mateřstvím mám tak, že já jsem mateřskej typ od přírody a vždycky jsem věděla, že děti chci. Ale kolem dvacítky jsem měla období, že jsem miminka chovat nechtěla a veškerý ty miminkovský řeči mě po 10 minutách začaly vitáčet..... Kdybych ale potkala svýho manžu dřív, tak už mám dítě třeba dvou nebo tříletý..... Jinak jsem ještě nereagovala, jestli jsem se byla s těhu radit u gynekologa. Byla i nebyla - někdy v květnu jsem byla na preventivce a řikala jsem doktorce, že prášky neberu a že si většinou dáváme pozor, ale že bysme zlehka začali na mimču pracovat a akorát mi řekla, že mám přijít po roce, kdy nám to nepujde. Čekat rok nebudu - vlastně naostro jsme na tom začali dělat až po svatbě. Pujdu na běžnou preventivku v květnu a když se dařit nebude, tak se začnu s doktorkou radit.
Profilova fotka
Jindři - já měla taky květák a brambory :-)
knedluš óóó jaké překvapení :-D
Profilova fotka
Jindři - viď? :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Není tu Hani a Abe a diskuze najednou vázne ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jen na skok z práce, na srazík se bohužel nechystám, protože v sobotu jdeme na oslavu tetiných padesátin. Jinak koukám, jak jste se dneska rozjely, to ani skoro nestíhám dočíst =-) Foogy, na Sex ve městě jsem se dívala a móóóóc se mi ten díl líbil, sleduju to pravidelně, film jsem ještě neviděla ale chtěla bych ho někde splašit. No a nevíš, jestli budou ještě nějaký díly Sexu ve městě teď? Dneska pádím do kadeřnictví, tak se těším.
Profilova fotka
Ahoj Luci! :-) Jo, tak Sex ve městě je dobrej :-) Kromě toho, že se u toho zasměju, popláču, tak mě hrozně baví ty jejich módní ohozy ;-) A film doporučuju! :-) Luci a co plánuješ za účes? Něco novýho nebo jen "zástřih"?
Profilova fotka
jani, přesně tak s tím Sexem ve městě, řehtám se u toho jak kůň a někdy mi z toho zase je smutno, je to prostě parádní ;-) Nechám si hlavně obarvit vlasy a se stříháním to nebudu teď moc přehánět, protože mi momentální stav vyhovuje. Měla jsem dnes veselý ráno, to se musím podělit, ať se zasmějete :-D jsem chtěla jet do práce autem a rozbila jsem zámek a nedostala se do něj ráno, takže jsem honem šla zjistit na net, jak mi jede nějaký vlak či bus z nádraží, protože jsem nutně potřebovala v práci ráno něco zařídit…tak jsem si našla, že mi jede za 16 minut bus od nádraží (normálně mi cesta trvá aspoň 25 min) takže jsem celou cestu z domu k nádru běžela..stihla jsem to tak tak, ale teď jsem totálně vyřízená, takže nedokážu posoudit, zda na mě 2,7 km dlouhý běh v minus 10 stupních nezanechá následky…trochu mě už bolí v krku, no aby ne, když jsem se pro jízdu autem nastrojila jen tak zlehka bez šály :-x a pak mě v tý rychlosti nenapadlo se přistrojit, však kdybych ještě hledala šálu, bus by mi ufrnknul, ale já měla olympijský rekord chichi 8-)
Profilova fotka
Kočky, hurá domů. Zítra papa.
Profilova fotka
tak papa, já pádím sehnat auto od našich, abysme mohly s mamkou do toho kadeřnictví. dnes už se asi nestihnu objevit, pa ;-)
Profilova fotka
Luci, tak to sis teda dala, takhle po ránu! :-N To já bych to asi vzdala...jenže mně jezdí trolejbus každejch 10 min ;-) Koupila jsem si višňovou kapsu a teď si jí dávám - mňam :-)
Profilova fotka
jani neprovokuj...já už veškeré zásoby jídla v práci snědla. Musím holt vydržet domů...do šesti. Zkouším aplikovat teorii, že hlad je převlečená žízeň, ale moc to nefunguje...
Profilova fotka
Holky, jsem zpět a nič moč... :-( Změřili mi tlak, zkoukli moč, natočili monitor (to byla krása, to dají dvě placky na bříško a sledují, jak se mimi hýbe a je to se zvukem, tak to je sranda, jak to tam škrundá, hihi x-) no a vzali mi krev a chtěli si mě tam nechat, nakonec jsem to ukecala do zítřka. Že se uvidí zítra dle krve, ale prý si mám radši připravit tašku :-| Holky, já si taky koupila v Kaufu (byla jsem tam v lékárně pro homeopatika) višňovo-marcipánovou plundru - ňam! A k véče jsem koupila ředkvičky s chlebem - to miluju :-p
Profilova fotka
A volala mi kámoška a říkala, že má Sex ve města jak film, tak celou seriálovou řadu, zítra mi to prý půjčí, abych se doma nenudila, tak se strašně těším!!!!
Profilova fotka
Foogy a prosímtě, co se jim na Tobě nelíbí? jako vysoký tlak, nebo nějaké špatné hodnoty moči, nebo mimís chce ven?
Profilova fotka
kristy - asi nejsem dost hezká :-D Né, mám vysoký tlak, víš, tak proto. A k tomu ty otoky, to není dobrý. Naštěstí jsem neměla bílkovinu v moči.
Profilova fotka
Foogy hoď si nožky nahoru a mysli na uklidńující věci....no já bych byla houby terapeut, ale myslím na tebe :-) Jinak musím letět, zítra papa
Profilova fotka
kristy - už tady ležím, neboj ;-) Zítra papa
Profilova fotka
kolik jsi měla tlak? A zítra si máš volat na výsledky?
Profilova fotka
abe - dneska jsem u ní měla 130/95 a pak klesl na 130/90. Ale prý je to na těhuli pořád hodně, tak nevím. Jojo, zítra ráno jí budu volat. A prý by bylo dobře, kdybych si nechala ráno někde změřit tlak, ale já mám všechndy doktory v Brodě a zase jet jenom kvůli tlaku do Brodu se mi nechce. Musím večer zavolat tchýňce, jestli tady u nás ve Světlé neví o obvoďačce, která by mi ho změřila. abe - co mimoušek?
Profilova fotka
jo mimoušek byl ve středu poprvé plavat, to je neuvěřitelné jak je to drahé. Papala banánek a spinkala. Hodná Sofinka. Babka je v pohodě... ještě tam snad aspon týden bude. Kdyžtak by tě manžel zavezl ne?
Profilova fotka
To zas není úplně tak vysoké ne? Je to vyšší, ale známá měla 165 - celá fialová a drželi ji tak dva měsíce na lůžku...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?