Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
kristy dobře to zatím okomentováváš :-D Já jsem teď v 19tt. Já bych taky chtěla přibrat jenom 7 kg, ale to vím na 100%, že se mi nepodaří :-N
Profilova fotka
Renčo: no jo, jsme praštěný! :-D Tak já když jsem si ty testy dělala, tak aniž bych to plánovala, tak jsem to manžovi řekla, protože se vždycky ochomejtal kolem a ptal se, co jsem tak dlouho na záchodě dělala a co to vyhazuju....no a měl takovej ten výraz "co vy prdlý ženský jsme kvůli tomu těhu schopný udělat?" ;-) :-D Kristy: já si myslím, že když se nebudeš nezřízeně přecpávat a trochu se budeš hlídat, tak moc nepřibereš..... To že ženský přiberou 20 kg a víc, tak to nechápu :-S
Profilova fotka
Hm, tak to nás moc není.......
Profilova fotka
Sakra - já teď napsala tak dlouhý příspěvěk a on mi přestal fungovat net ]-(
Profilova fotka
no to nafere... fakt že jo, to známe asi každá
Profilova fotka
Vorlinko, když budu mí t v 19 týdnu 4 kg nahoře, budu si gratulovat. Jannis, zastávám stejný názor, ale jsem zvědavá. Už teď mě přepadaj záchvaty hladu :-) Dřív třeba, jsem se něčím odbyla, ale teď když to udělám, tak mám za 10 minut hlad, že se musím jít dorazit. Hodlám to řešit zvýšeným množstvím zeleniny :-) Ale určo jím víc, i když se snažím hlídat se. Hlavně já jsem ten typ, který když si dá jeden chleba navíc, tak má kilo nahoře. A taky se bojím nedostatku pohybu. Jasně že dělám všechno, ale podvědomě se hlídám :-)
Profilova fotka
knedlu a doktorka ti nedala nějakou instrukci? co dál, když se to nepovede? To je zajímavý, že tady u tohoto tématu tě furt cpu k doktorovi. Já, co léky beru zcela výjmečně a vše řeším bylinkama a stravou a psychicky. Ježiš 20 kg to je hodně, a co pak 30! Ono je to tím, že si to omlouvají.. jsem těhotná tak co. Ale nejí se za dva...to je pověra našich babiček.
Profilova fotka
kristy - to jste měli s manžou krásný víkend, viď? Oznamování svatby a dětí je to nejkrásnější na světě. A tchán neměl pindy, že jste měli ještě počkat??? renčo - jůů, gratuluju k výhře! Hele, vyfoť nám toho kaňoura, mně by moc zajímalo, jak je velkej! To je stejně prča, jsem se zasmála :-D jančo - a co teda manža říkal na ty ovu testy? spíš to neřeší a nebo byl třeba lehce naštvanej?
Profilova fotka
Tak já mám nahoře 20 kg - k dnešnímu dni. Ale jak už jsem tady psala několikrát, myslím, že je to jojo efekt, pač jsem do srpna zhubla 10 kg a teď mi to prostě vylítlo. A upřímně můžu říct, že jsem se moc nedržela - na začátku jo - do svatby - za a) jsem nechtěla moc přibrat a být za šik nevěstu a za b) mi bylo tak zvláštně, nechutnalo mi sladké. Ale po 20tt se to zlomilo a od té doby mám i větší hlad a hlavně mám chuť i na sladké. A myslím, že u mě je to hlavně o večeřích - já dřív jedla jenom maso a zeleninu a saláty a teď si dám klidně housku, chleba a i teplé jídlo, takže se nemůžu ani čemu divit.
Profilova fotka
Jani - přesně, oni nás ty chlapi nechápou :-D A zase mi řekl: víš jak? Stejně se to nepovede, kvůli mě :-D ]-( Tak jsem mu řekla, že se domluvím s doktorkou a půjde na spermio, když to pořád vykládá :-D A už bylo ticho :-D Hani - ono je zajímavý, že to vypadne vždycky, když napíšem dlouhý příspěvek ]-( abe - jo, dala mi instrukci. Prášky na 3 měsíce a pak přijít ]-( :-D
Profilova fotka
Hani - já už ho mám vyfocenýho, ale foťák jsem ráno zapomněla doma, protože jsem klasicky nestíhala a pospíchala na autobus :-)
Profilova fotka
já s tou prahou mám více faktorů, mám tam dobrou kamarádku a s ní bych se ráda také viděla. Jenže ona je ted s manželem někde po tenisovém turnaji v Dubaji a neví kdy se vrátí - podle toho zda prohraje nebo vyhraje a druhý faktor je foogy. Trochu se bojím, že když s fogy nepojedeme tak vy se na to také vykašlete.... :-| což bych zas nerada.
Článek se načítá
holky já jsem si taky dřív říkala, že se v těhu budu hlídat, abych nepřibrala nějak moc - a doufám, že 30 kilo tedy nepřiberu. Ale ona to není taková pr**l :-N Já když se třeba večer nenajím, tak se v noci vzbudím hladem a je mi špatně. Věci na které nemám chuť prostě jíst nebudu, protože mi to nic nedá a pak si stejně vezmu něco na co chuť mám.. Možná že se taky občas z legrace vymlouvám na to, že zrovna na tuhle čokoládu má chuť Kvido a ne já :-D Ale já si celkově myslím, že když od rána do večera člověk nesedí ve fast foodech a necpe do sebe sladký, tak že to prostě může nechat na přírodě ;-) Někdo přibere 7 kilo a někdo 20. Záleží taky na výšce ;-)
abe já se na to nevykašlu, jako foogy mi tam fakt dost hodně bude chybět, ale já vás ostatní chci vidět :-) Ale na rovinu ve třech by to asi moc velkou cenu nemělo.. :-(
Profilova fotka
Jindulko - jéé, vy jste takhle malovali, jo? Doufám, že nám to pak všechno nafotíš. Jsem zvědavá!!!!! My malovali koupelnu na takovou hnědo-béžovou, v pátek jsem si v ikei koupila do barvy 2 květináče s kytkou a je to moc hezký, mám z toho radost! Manža chtěl včera taky malovat, ale nakonec to vzdal, pač než vyluxoval a vytřel celý barák a vyklidil půdu (zítra nám tam přijdou dělat sadroše), tak byl večer ;-) Holky, ale to jsem nepochopila - on uklízí dobře - jako rohy ho tolik neberou, ale jinak fakt to dře i prach utírá. A včera normálně obešel obě koupelny, ani jednu nevyluxoval a nevytřel. Tak jsem se ho ptala, proč jako a on, že neví :-D Jsem se musela smát - se mu nechtělo, to je jasný!
Profilova fotka
Hani: a tak jako ptal se, co to má ukazovat a chtěl vidět, jak to vypadá, ale měl k tomu takovej neutrální výraz. Nebyl naštvanej, ale že by to nějak prožíval, to ne a to bych ani od chlapa nečekala - však to taky nebyl těhotenskej test ;-) Včera jsme se trošku rafli, tak to jsem mu ani nic neřikala ani neukazovala...... Abe: taky si myslím, že kolikrát ty naběhnutý kila ženský sváděj na těhu a tím si to omlouvají. Ale co, je to každýho věc. Pro mě je strop tak těch 15kg, mamča měla asi 12 kg, tak uvidím, jak na tom budu jednou já......abych tady blbě nekecala a pak ze mě nebyla velryba ;-) :-D
Profilova fotka
foggy - všechno proběhlo v klidu a v pohodě. tchán pindy neměl :-D Asi jsme ho ze začátku tak knokautovali a pak se mu to asi rozleželo v hlavě. Spíš je rád, že jsem spokojený. No a tchýně jen, že ze začátku budeme muset vydržet ve starým baráčku, ale že to zvládnem. Tak jsme říkali, že to je nám šumák, že to vůbec neřešíme. No a tchán se pak nezapomněl zeptat, jak jsem se rozhodli ohledně úprav...a tchýně, že ná s tím teď nemá otravovat. Manža to ale všechno skvěle vyřídil, takže byla pohoda. navíc jsem pak měla pocit, že i tchán pochopil, že když čekáme mimčo, tak jsem FAKT dospělý (dokonce i jeho mladší syn :-) :-) :-)) a že nám do všeho tak kecat nemůže. No a jen ze srandy říkal, že si na plese holt nebudu moct dát skleničku a že to bude ostatním divný. Tak já nevím, jestli to řekneme na rovinu ještě tetě a strejdovi (teta to ale vykecá, nevydrží to :-) ) jo a taky jak to vidíme s Německem - kam máme s manžou jet 1. týden v červenci (tedy já v 26/27. týdnu těhu). jak to vidíš podle sebe, Foggy?
Profilova fotka
Holky, musím ale říct, že na to, že jsem přibrala 20 kg, tak si jako vorvaň nepřijdu. Myslela jsem si, že si budu připadat jako koule a to ne. Ale možná je to i tím, že jsem chodila 2x týdně cvičit, tak jsem pořád dost ohebná a že mi všichni tipují tak 11 kg nahoře (což mooooc potěší ;-) Holky, ale já ještě nevím, jestli třeba nedorazím.... Jsem si včera říkala, škoda, že nás to nenapadlo před měsícem... No, to se nedá nic dělat. To je osud, prostě.
foogy já jsem na tom úplně stejně. Dřív jsem třeba nevečeřela, jenom saláty, maso a teď si klidně dám to samé co jsme měli k obědu, nebo tousty nebo prostě něco. Potřebuju se najíst. A sladký - no úúúúplně to samé. Já každý den musím mít něco a to jako nekecám. Dneska už mám v sobě 2 bonbony z bonboniery. Po obědě si určitě s kolegyní koupíme nějakou sladkou tečku :-N A odpol určitě taky ještě něco. Já si říkám, že tohle je fakt jediný období, kdy si to jídlo můžu užít (samo se nepřežírat) ale jinak já jsem věčná dietářka, takže když bych normálně takhle mlsala, tak z toho budu mít černé svědomí ;-) Jako těším se na to až začnu po porodu hubnout, ale zatím je to takhle fajn :-N
Profilova fotka
no já su chytrá, ale abych nepřibrala 50 pak. takže držím hubu, netěhotné se to mluví. Kristy copak si nemůžeš dát ani skleničku vína? Já teda nevím, ale já nepiju vůbec ani tak a taky se všichni diví ale mě je po nich houby. Není mi po alkoholu dobře. Přece neznamená, když nepiji tak jsem těhotná. Já mám z okolí různé případy, oznámení v 6 měsíci ale taky v prvním týdnu...
Profilova fotka
No jo, tak to je škoda, že jsme jenom tři a co to teda ještě o nějakej ten týden posunout? To by se to třeba hodilo Abe s tou kamarádkou a mohla by přjet třeba i Kristy a Léňa a Lucky......akorát to zase musíme brát ohledu na Jindul, aby ta to ještě zvládla ;-)
Profilova fotka
jančo - a proč jste se chytli? No, ptala jsem se proto, že to spoustu chlapů nesnáší, víš. Jako nemají rádi měření bazálky a nemají rádi ovu testy. To vím, že vyprávěly holky, že se kvůli tomu doma hádali s manžema. renčo - to jsem na toho kaňoura fakt zvědavá!!!! :-D jindulko - já se taky od 15ti držím a když se nedržím, tak mi ty kg lezou nahoru samy :-| Takže si myslím, že to mám v hlavě, že teď můžu, tak i proto na to mám chuť a mám hlad. A mám to stejně jako ty, už se strašně těším, až se začnu zase držet v jídle a cvičit ;-)
Profilova fotka
holky tak to já zase neznám, já dietu nedržela nikdy. Je teda fakt, že jím málinko. Je mi hned těžko ze všeho. Ráno hodně snídám, pak po 11 mám hlad a odpoledne už jen trochu. Kristy stejně za tebe budou hledat náhradu ne? Tak lepší to říct po 3 měsíci aby měli čas někoho najít.
Profilova fotka
holky nedívaly jste se na to české milování na barandově včera po 10?????
Profilova fotka
Hani, určitě nejsi vorvaň a já si nic takovýho nemyslím! Já tady taky blbě píšu, to se mi to kecá! ;-)
Profilova fotka
kristy - a s cestováním - do 30tt mi bylo luxusně a cítila jsem se fakt krásně - svěže, neunaveně... Zlomilo se to kolem toho 32tt. Né nadarmo se 8 týdnů před nastupuje na mateřskou, že... Holky, počkejte ještě s tím srazem, sím. Uvidíme až odpo, až půjdu z nemocnice, ju? x-) Pjosím!!! abe - jojo, můj manža taky skoro nepije - asi 4 piva a 4 skleničky whisky za rok ;-) Nebo se můžeš kristy vymluvit na atb. jančo - a ty jsi na gyndě říkala, že se začínáte snažit a nebo jsi o tom doktora ještě neinformovala? Holky, musím si jít umýt vlasy a namalovat se, ale vůbec se mi nechce, chci tady s vámi povídat ;-)
Profilova fotka
Teda holky, vy teď jedete :-) Hani - tak jo, počkáme na tebe, jak dopadneš odpolko a zítra něco vymyslíme ;-) V krajní nouzi se sejdeme s Jančou někde na půli cesty :-D
Profilova fotka
janis souhlas, přesně jak já. Chytré jsme a přitom netěhotné. No asi nedívaly, bylo to o starších matkách. A tatíncích samozřejmě. Bylo to několik maminek, co nemohli, nechtěli otěhotnět. Víte, měla jsem u toho úplně na krajíčku. Dva manželé, už úplně šedivý a měli dvojčátka po 15 letech snažení. Začli myslím v 35, 7 let brala hormony tím si odděla zdraví.. vypadala tak na 60 ta paní. Pak paní co se jí v 15 zabila dcera na kterou byla sama a v 49 ji na nějaké klinice - zákonem je to povolené nen do 48 a v manželství, udělali umnělé opolodnění a má holku a kluka, tak 4 roky teď. Je na ně sama, už nemá ani babičku (maminku svoji) protě úplně sama.
Profilova fotka
jančo - nééé, to já to tak nemyslela!!!! Já si totiž dycky myslela, že budu jako vorvaň a že se fakt jenom povalím a budu jako koule. Na kg jsem si to teda předpověděla dobře, ale pocitově ne. Takhle jsem to Jančo myslela. Sakra - to je to psané slovo!!! To dycky vyzní jinak, než to člověk chce napsat! ;-) Třeba holky na cvíču - jedna přibrala 8 kg, ale vypadá na 20 kg a já přibrala 20 a vypadám na 11 kg - to mám dobrý ;-)
kristy já bych se toho cestování taky nebála ;-) české milování jsem neviděla, kdo tam byl?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?