Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
děkuji za přání! já se vrátila z chaty, a jedeme do Ikea x té kolo.... snad už budeme úspěšní.
Profilova fotka
foogy tak to je teda blbé, že tak natíkáš! Snad se to zlepší. Já pořád říkala, at ležíš a nic neděláš! ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
v pátek večer jsem tu důkladně prostudovala téma menstruační kalíšek a odhodlaně si jeden objednala, tak jsem zvědavá.
Profilova fotka
Luci - jo, ty vlastně jak máš problémy s ledvinama, tak to znáš, viď? Já měla otoky do půlky lýtek. Ale nejvíc mě to pnulo na nártu a nic moc pocit . Ale holky, není to tak hrozný, fakt! Jak ležím, tak mi je dobře. A i se celkově fyzicky cítím líp než včera. abe - to jsem zvědavá, jestli si to přivezete, hihi. Jo a divadlo jsi psala, že bylo krátké, jo? A jinak to byla sranda a nebo o ničom?
Profilova fotka
Ikea byla úspěšná, mažel již montuje police do šatny. Bezvaaaaa, konečně. Divadlo bylo dobrý, ale zas že by to bylo něco nejlešího...to říci nemohu. Marian Roden je jeho brácha, viděla jsem ho poprvé. Hrál tam tak 5 min, fakt jen kousíček na konci. Bylo to o vztahu v manželství po 20 letech, takové vděčné téma. Plné divadlo ženských... V té Ikea bylo lidí! Náhodou tam mají moc pěkné ty postílky pro miminka. Už ji máte postýlku? A včera jste co dokoupili do domu? A také si myslíš, že to bude kluk?
Profilova fotka
abe - tak to je paráda!!!!! A jaké máte police? My máme dřevěné. A v pátek v Ikei taky bylo hafo lidí, docela jsme se divili, pač v pátek ve 14.hodin... A my kupovali ještě nějaké drobnosti do kuchyně (pořadače, prkýnko, kořenky) a pár věcí pro mimi a dalo to sedmičku, jen to fiklo. Šílený! A postýlku nemáme, čekáme, kdy přijde. Zítra tam budu volat, pač psali 14dní a to je dneska. A myslím, že to bude Stelinka. ;-) Hm, škoda, že to divadlo nebylo ten Moliér, to by se ti líbilo :-D
Profilova fotka
Aha, tak ty asi tušíš něco co my nééé. =-) Jo jen ty obyčejné, dřevěné. Ale všimla jsem si tam dnes mnohem lepšího a krásnějšího systému do šaten, tlusté hliníkové trubky, bílé police a různé možnsti polic, ramínek..... nevím, že jsem to tam předtím neviděla. No ale máme to skosené, kdo ví jestli by to tam pasovalo. Zítra ještě sjedu do Jisku, mají tam bezvadné košíky a dám si je tam. Aby to trochu vypadalo. Byla jsem na veterině s kocourem, má hodně zubní kamen a záněty dásní. Tak příští týden mu udělají ultrazvuk. Fogy ty to moc nevidíš v tu sobotu, viď. ]-( Když pojedeš, pojedu také....
Profilova fotka
dala jsem na ten můj inzerát na šaty, cenu dohodou..... sakra sakra sakra. Proč zrovná já je nemůžu prodat???? :-| :-( ]-( :-S :-p :-.
Profilova fotka
abe - my máme systém Broder (myslím) a máme dřevěné police a pak i tyče na ramínka a nakoupili jsme plastové krabice a v tom máme fusky a spoďárky a tak. Jooo, četla jsem ten inzerát se šaty a přijde mi, žes to napsala dobře! Nevidím tam nic špatného. Ani cenu. A zkoušela jsi to nabízet ve svatebních salonech?? A chudinka kocourek.... Náš pes má zase šílené lupy, tak jsme byli u doktora a manža teď každé 3 dny musí koupat, ale pomáhá jí to. No a s tím srazem to spíš nevidím než vidím. Ale nechci na to myslet, pač mi je to hrozně líto a jsem smutná! Pořád doufám, že se zítra dozvím něco pozitivního a já budu moct v sobotu jet.
Profilova fotka
Dobré ráno kočičky :-) Leničkám přeji dodatečně všechno nejlepší ke včerejšímu svátku :-) Luci - tak šváru bych asi zabila ]-( abe - tak konečně jste úspěšně nakoupili viď? :-) Hani - držím palce při dnešním vyšetření ;-) Holky, u nás byl teda víkend :-) V sobotu ráno jsme šly s holkama ráno udělat koně. Pak jsme od jedenácti jeli toho Kaňoura ( taková soutěž, vyjížďka spojená se soutěžema ). K obědu jsme si opékali buřty :-) Pak jsem si dala samozřejmě při jedné soutěži držkopád do sněhu, protože milostpán se bál mašle ]-( Ale všechny koně popoběhli a čekali, ale Knedlík si to rozběhl rovnou domů ]-( Tak mi ho přivedli a kamarád, že je to zmetek a že to prostě dá. Tak si na něj sednul, mašlička a hurá k zemi ]-( Ale jinak všechny soutěže dal, takže v pohodě. Pak jsme tam večer jeli s manžou na vyhlášení. A holky, my jsme vyhráli :-D :-D :-D V tu chvíli jsem Knedlajzovi odpustila i to jelito, co mám přes půl nohy od jeho kopyta ]-( :-) Takže teď máme doma na rok putovního plastového kance, který není zrovna moc malý :-D No, udělal mi radost :-D V neděli jsme povídali, že bysme mohli jít do kina a nakoupit. No jo, jenže manža chtěl ject hned, jak jsme se vzbudili. Sice jsem si o tom myslela své, ale jeli jsme. Samozřejmě, že v kině hráli až po obědě a ne v 9 ]-( Tak jsme si nakoupili a ještě se stihli v tom krámu ,,nepohodnout,, ]-( Oni tam měli totiž v akci takový přístroj, který vyrábí sifon. Dřív jsme to měli doma normálně, ale teď mě to zaujalo. A protože manža sifon pije ve velkém, tak jsem říkala, jestli to nekoupíme. Oni do toho totiž prodávají i různé příchutě, že z toho je pak limonáda. Tak mu říkám: koupíme to? A on: mě je to jedno ]-( Prostě klasika, jak jde o to, něco rozhodnout, tak řekne, že mu je to jedno. ]-( Tak jsem to nechala, obešli jsme celý krám a vrátili jsme se tam. Tak jsme to nakonec vzali a když jsem na něj doma koukala, jak z toho měl radost, jak malý dítě :-D Hlavně, že mu je to jedno. Pak jsem si šla ještě vyreklamovat náušnice, co jsem dostala od manži k Vánocům. Normálně mi v práci vypadla z ucha. Ulomila se z ní ta část, co se strká do ucha. Tak to tam ta prodavačka študovala, že je mám nějaký zašlý, jestli je nenosím ve vlhku! Tak to mi nafrala, protože si je jak blbka nandavám až v práci a když přijdu z práce, tak je zase sundám. A pak se mi zeptala, jestli jsem si to neulomila sama!!! Že prý to při reklamaci poznají !!! A že jestli to neuznají jako reklamaci, tak jestli tam má napsat placenou opravu. Tak asi viděla, jak se tvářím, tak řekla, že tam napíše, že oprava možná po telefonické domluvě ]-( Už jsem fakt myslela, že jí něčím bacím ]-( Dopoledne bylo krásně, když jsme byli v krámu, pak jsme šli na procházku - samozřejmě chumelenice největší, a když jsme přišli domů, tak zase svítilo sluníčko :-S No a aby toho nebylo málo, tak to vypadá, že to co nevidět dostanu ]-( ]-( ]-( To jsem vám tu toho zase napsala, aspoň máte co číst :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ty jo, ještě, že jsem si to zkopírovala, protože se mi to zase nechtělo vložit ]-( :-D
Profilova fotka
Holky, tak jak to vypadá s tím srazíkem? Pojedete tam vůbec některá? Abysme tam s Jindulkou nejely samy :-D
Článek se načítá
ahoj holky, krásné dobré ráno :-) knedlusko já pojedu, ale asi o stránku napřed jsem psala, že budu muset jet ve tři z prahy.. V pět budu v Plzni.. k vítězství moc gratuluji, máte doma skvělýho knedlíka x-) No a v neděli - to je jako bych šla nakpovat s mým manželem :-D K reklamaci - oni ty prodavačka jsou co se reklamací týče vždycky tak příjemné.. a kde jste byli nakupvat? My už máme vymalováno, je to krásný. Manža byl teda docela nervní, protože když to schlo, tak to házelo takovou divnou hnědou, ale když to pak uschlo, tak to sedlo a je to krásný x-) abe šatičky prodáš, sezóna teprve přichází, já se jdu mrknout na ten tvůj inzerát. Foogy pokud bys nemohla přijet, tak se nedá nic dělat, to abys byla v pořádku je důležitější ;-) Dneska budu držet palečky! ;-)
halooo halooo, co se stalooo? :-) Kdepak jste říjnovky? abe já jsem ten inzerát nenašla.. :-o
Profilova fotka
Jindři - já vím, že jsi psala, že musíš ject ve 3 zpátky. Nakupovat jsme byli v Olympii. Normálně tam nejezdíme, ale já potřebovala vyreklamovat ty náušnice. A co jste malovali? A abe tu dávala odkaz na ten její inzerát, nějaká stránka zpátky. ;-)
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Profilova fotka
Ahoj Holky, přeju krásný pondělní den, přidávám se ke gratulacím lenkám :-) Abe, inzerát je f poho - chce to jen trpělivost. Knedluško - s MS v klidu a nevyšiluj :-) Já jsem taky myslela, že to v lednu dostanu - měla jsem takový ten pocit, jako každý měsíc...lehký tlak na vaječnících atd. Měla jsem to dostat v pátek, v neděli jsem se v duchu radovala, že nic nepřišlo, ale večer jsem začala špinit..no takže jsem nevěřila... ale nic už opravdu nepřišlo :-D My byli s manžou na víkend u našich, přijela jsem totálně vykrmená :-) A byla docela sranda. Myslela jsem, že ségra bude slavit narozky v sobotu, ale jen co jsme v pátek přijeli, tak začala, kdy jí dáme dárek k narozkám....Asi po hodině psychického nátlaku jsme jí dali obálku - s fotkou z UTZ + poukázku na jízdy s kočárkem:-) Reakce: "Jako ty seš těhotná? a kdo to ví? Máte jména?....." Byla to sranda, naši samozřejmě rádi..tak si nás celý víkend dobírali. No a včera večer jsme se vraceli, manža se chtěl dívat na hokej, tak že přespíme u tchánovců (nemáme totiž telku). a po cestě říkal, že se mu to nechce rodičům moc říkat, aby si užili s tchánem hokej v klidu. Jenže když jsme dorazili, tak nám nalil panáka, tak jsme museli s pravdou ven! Koukali jak z jara, totálně jsem je šokovali, ale jsou úplně f poho.Ptali se na termín porodu, jak dlouho to víme, jak mi je...a pak mi Davidova mamča nabídla asi milion věcí k jídlu, jestli mám chuť - o nanuku, přes štrůdl po bramborové placky. :-) Tak jsem se musela smát, bylo to hrozně milý :-)
Profilova fotka
knedlu pěknej příspěvek! Že jste vyhráli je bezva a tu mašlu teda nepřeskočil? My měli jet na chatu, ale manžel dostal z klobásy průjem. Tak jsem jela s mamkou a on si doma pěkně držel dietku. Už je to asi dobré.
malovali jsme koupelnu - na bílo. a ložnici. Tu jsme měli takovou světle růžovou a teď jsme přemalovali stěnu za postelí na hnědo a ostatní na bílo. Ještě hledám na netu nějako samolepící dekoraci.
Profilova fotka
kristi jsem na tebe myslela, co na to říkají rodiče! To je nádhodou krásný to oznamovat..... A kdy máš teda termín? Vorli a ty se cítíš jak?
Profilova fotka
kristy - jů, tak víkend se vyvedl :-) To je dobře :-) abe - on byl takový kroužek pověšený na hůlce a na tom kroužku byla mašle. A ten kroužek jsem si měla navlíct na nohu. Jenže jakmile jsem si ho navlíkla, už jsem byla dole ]-( Jindři - jů, tak to musíte mít teď hezkou ložničku :-) abe - a ty pojedeš na srazík nebo až podle Hanči?
kristy to je hezký x-) si tě teď všichni budou rozmazlovat ;-) jak se cítíš? abe já se cítím parádně.Teď mám akorát rýmu, takže pořád pofrkávám. Ale mimís se má krásně. Už jsem začala cítit pohyby. Zatím jenom takové lehoučké, ale už jsem si jimi jistá :-) knedluš přidávám se k holkám, vždyť jsem ti psala jak jsem to měla já :-) A teď už mám 4 těhotenská kg nahoře :-D holky co ten srazík? je nějak ticho po pěšině..
Profilova fotka
Jindři - já vím, že jsi psala, že jsi to taky napřed dostala. Tak uvidíme no ;-)
Profilova fotka
No holky, kde jste? :-|
Profilova fotka
Ahoj babuchendy, měla jsem tady ráno správce a dočítala jsem vás, takže píšu až teď ;-) Renčo: gratuluju k vítězství, Knedlík je pašák ;-) Kristy: tak rodina to oznámení vzala hezky tak, jak se patří.....to je dobře :-) A kdy to řekneš v práci? Až po třech měsících? Jindři: jé, vy máte vymalováno, tak to vám závidím. My budeme malovat, až sleze sníh :-D Abe: s šatama vydrž, některá holčina se určitě chytne. Holky, já s Prahou počítám! Dokonce se mi o tom našem srazíku zdálo ;-) Renča, oznámila, že je těhotná v 6 týdnu - tak jsem byla "naštvaná", že nám to nedala vědět dřív! ]-( :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jinak o víkendu jsme v sobotu byli zase lyžovat - byla s náma kámoška, co dělá instruktorku, tak mě omrkla co dělám špatně a vlastně jsem se učila pořádně lyžovat ;-) Včera jsme pak byli u bráchy, tak jsem řádila se synovcem - je to zlatíčko a já ho miluju x-) Jo, holky, tak jsem si dělala v pátek a o víkendu ty ovu testy. V pátek nic, v sobotu slabý dvě čárky -takže pozitivní-, a v neděli nic. Píšou tam, že od toho pozitivního testu by se mělo v následujících 24-48h vyrábět, no tak uvidíme..... Jinak já mám cyklus 27 dní a ovu mi teda vyšla na 12 den.
Profilova fotka
Holky, o srazu mi budete muset jen vyprávět :-( V sobotu budu v Plzni na konferenci a večer jdeme na ples... Jinak abe - ideálně bych měla rodit 30.9....ale co vím, tak málokteré to vyšlo přesně :-) jen to chci stihnout do 10.10. - tedy výročí svatby. Jinak jsem úplně f poho, mám jen o číslo větší prsa (fuj) a špek na břiše (nechápu, jak to ten mimís může takhle malej udělat). V práci to říkat nechci, ale teď mi volal pán, jestli bych u nich zase nedělala výstavu přes léto - a jako humorně dodal, tedy jestli nejsem těhu...no výstavu jsem slíbila, o těhu nic neřekla. No a badatelé chtějí chodit - většinou studenti přes léto psát diplomky atd. - tak jim zatím doporučuju, ať si to rozvrhnou tak, aby měli vše potřebné do srpna - pak že na ně nebudu mít čas. tak jsem zvědavá, jak dlouho mi ty výmluvy vydrží. Vorlinko, jsem natvrdlá, ale teď jsi v kolikátém týdnu těhu? Jo a jinak mamka se mnou přibrala jen 7 kg, a to byla dost štíhlá...tak jsem zvědavá na sebe....vážím teď 65 kg na 174 cm...snad ze mě nebude velryba.
Profilova fotka
Jani - to jsi měla opravdu zajímavý sen :-D :-D :-D Ach jo, nehrabe nám už trochu? :-D Tak to já si ty testíky taky asi koupím na příští snaženíčko :-) Hlavně je ale nesmím dělat před manžou, by zase nadával, že to moc řeším a že nesnáší, když ví, že musí :-D
Profilova fotka
kristy - dobrý výmluvy :-D Jako by to ten pán tušil viď? :-D
Profilova fotka
Tak holky, na srazík jsem zatím jenom já, Jindulka a Jaňulka. Co ten zbytek? Hanča je u doktora, ta je omluvena :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?