Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
No a ten test ti podle čárek a podle jejich intenzity řekne, jestli máš nebo nemáš ovulku :-) Já si to každej měsíc kupovat nechci - nechci se tím moc stresovat. Prostě si to vyzkouším, abych věděla v jaký části cyklu tu ovu mám....
Profilova fotka
Jani - jů, buchtičky :-) Mňamky :-) A nejlepší den na vyrábění mimi je když jsou čárky nejsilnější?
Profilova fotka
no prosím, tak to já zas tak neznám. ani neznám nikoho kdo to někdy používal. Jannis tak večer hodně štěstí!!! ;-) foogy tu zas dnes není ]-(
Profilova fotka
Myslím, že to tam tak psali, ale ještě si to musím pořádně naštudovat :-N Jo, Renčo a Jindul, písněte mi do příštího pátku do IP vaše tel. čísla. Když se teda sejdeme v Praze dřív, tak ať mám na vás kontakt a můžeme zajít na to kafíčko ;-)
Profilova fotka
Foogi na nás pěkně dlabe ;-) Abe, kámoška na základě testů počala obě děti......ale je to taková plánovačka, skoro všechno jim vychází podle plánu - jak v Básnících :-D
Profilova fotka
Jani - ještě, že tě tu máme. Já jsem si taky říkala, že musím říct Jindulce o číslo a úplně jsem na to zapomněla ;-) Holky, nepsala Hanča, že jede dneska k tý homeopatičce?
Profilova fotka
Čéče, nevzpomínám si. Zkus listnout pár stránek nazpět ;-)
Profilova fotka
Jani - já to hledat nebudu :-D A číslo máš v IP.
Profilova fotka
Už jsem odepsala :-)
Profilova fotka
Já vím :-)
Profilova fotka
Kočuldy, tak konečně hurá domů :-) Užijte si víkend a v pondělí se na vás budu těšit. Papa.
Profilova fotka
Jé, díky za vysvětlení, holky ;-) Já jsem teda fakt trubka, protože pracuju téměř v oboru a vystudovala jsem to, ale ovu testy neznám...asi jsem zrovna chyběla :-D :-D :-D už jsem doma a mám víkend, jupííí, večer jdu hlídat maličkou kmotřenku, ale tentokrát bez manži, protože ten má rýmičku 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, a ty děláš v nějaký laboratoři, viď.....jak si tak matně vzpomínám.....?? Holky, tak si užijte krásnej víkend a buď během víkendu nebo v pondělí ahooooj :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám prááááááááááci :-) teď jezdím na zaškolování, pak už budu tady ve Znojmě.. kdyžtak písnu do IP :-)
Profilova fotka
janisko, nojo, studovala jsem molekulární biologii a genetiku, takže se stydím, že jsem neznala ovu testy :-o no a pracuju ve výzkumné laborce, takže s praxí do kontaktu moc nepřijdu..to jediný mě snad omlouvá :-N lenni, to je úžo, že máš práci, moc gratuluju ;-) nebylo to hledání vůbec jednoduchý, viď? A o co se jedná, jestli se můžu zeptat?
Profilova fotka
Lucíku, hledání nebylo vůbec jednoduchý.. budu prodávat :-)
Profilova fotka
holky, přeju vám hezký víkend.. mějte se krásně a všechny vás pozdravuju :-) x-)
Profilova fotka
vrátili jsme se z Ikea a oni to tam opět neměli! Já nevím, vše mají ale jednu součástku - k tomu nutnou nemají. Hrůůůůza!!!!! A také jsme tam koupili konvici na vodu ,na indukci jak jsme se tu bavily. A stála jen 300 kč. Holky jedeme na víkend na chatu, tak tu budu až v pondělí.
Profilova fotka
leni tak blahopřeji, obchoďačka? přece není fogy u homeopata celý den... :-| :-( 8-(
Profilova fotka
Ahoj berušky - my byli včera celý den v Praze - ráno ještě na sociálce a v obchodě, pak u homeopatičky, v Babyparku, v Ikei a přijeli jsme až dlouho. Jdu vás dočíst
Profilova fotka
Leni - gratuluju k práci!!!!! Mám velkou radost!!!! Já ti říkala, že se všechno otočí k lepšímu!!!! abe - jo, to jsme se bavily, že ten systém do šatny máme stejný, my ho máme taky. My byli v Ikei včera a nechali jsme tam 7.tis. :-N Ale zase jsme si přivezli tolik krásných věcí x-)
Ahoj cácorky, Leni moooooooooooooooooooooooooooc!!!! blahopřeji k prácičce, teď už bude všechno jenom lepší a lepší x-) Holky já jsem se včera dozvěděla, že v sobotu večer jdeme na večeři, protože Honzího rodiče slaví 30. výročí svatby. Tak jsem zjišťovala spojení z Prahy a já budu muset jet ve 3 z hlavního. Ale to není zas tak hrozný, že ne? Hlavně že vás uvidím ;-) Fogoušku a co u homeopata?
Profilova fotka
Ahoj Jindulko! U homeopatičky super, ale není to tak, že by ti řekla podle brožurky: berte to, to, to, ale povídá si s tebou a zjišťuje, jaká jsi povaha, co tě trápí, z čeho máš strach. Perfektně jsme si popovídaly a hezky to se mnou rozebrala. Odcházela jsem od ní taková oduševnělá a f pohodě. Víš, jak to myslím? A dala mi teď dvoje homeo - jedny na tlak, druhé na otoky a pak mi dala jedny homeopatika k porodu. Akorát se nedají normálně koupit, musíš si je objednat, takže je budu mít až v úterý :-( Holky a já dopadla... Musím ležet s nohama nahoře a nesmím nic dělat. Dobrý, ne? Pač mi v pátek a včera fakt brutálně natekly nohy. Ale to jste neviděly. Myslela jsem, že mi praskne kůže. Ke všemu mi vyskočil tlak a bílkoviny v moči. Tak jsme volali známé, co dělá staniční na gyndě a řekla, ať ležím, nohy hooodně vysoko a hodně piju a hlavně nic nedělám. Tak tady ležím, nohy až u stropu, běhám na WC. A manža kolem mě skáče - nosí mi džusíček, čajíček, naklepává polštář... A je fakt, že dneska ráno je to už lepší. Zítra musím do nemocnice na nějaké vyšetření, chtějí mě radši prý prohlídnout.
Profilova fotka
Leničkám - všem třem - všechno nej nej nej k svátku!!! Hlavně hodně štěstíčka!!! A stálý úsměv na tvářičce ;-)
Profilova fotka
Haničko, děkuju za přání x-) aj gratulace k práci ;-) :-) Co ty, jak vám je se čmeldou? :-)
Profilova fotka
Taky přeji Leničkám vše jen to nej,nej a nej... Leni,moc gratuluju k práci-vidíš,že se to lepší a ještě bude!!!!! :-D Hani,tak jen lež a nech se rozmazlovat-já bych se taky nechala...Určitě mě to taky čeká-teda doufám... Jinak s tou Ikeou mi ani nemluv-to je vždycky palba,když tam člověk jede... Holky.jsště vám musím napsat jaké jsem měla dnes krásné ráno- vstali jsme s miláčkem s postele,on se šel umýt a říká: "no to snad nemyslí vážně!" (já na to nic neříkala,pač jsem nevěděla co a jak), potom šel na záchod a říká:"Kurva já ho snad tzabiju!" - tak jsem se šla podívat co se děje a můj milovaný 17-ti letý švagr poblil celý záchod a v koupelně ještě umyvadlo,takže nádherné ráno! :-S
přidávám se ke gratulacím Leničkám k dnešnímu svátku x-) Přeji vám všechno nejlepší!!!! luci jééé to bych švagra uškrtila, blééé :-p Hani tak pěkně odpočívej ať se se čmeldou netrápíte. Hlavně ať je všechno v pořádku! ;-)
Profilova fotka
Luci - bych se teda po..... Fůůůůůůj! A kor po ránu, to je teda probuzeníčko, fakt! :-p Holky, odpočívám seč můžu ;-) Teď koukáme na Homolkovi. Manža se ke mně v tom válení přidal, asi aby mi to nebylo líto. Ale ráda nejsem, je potřeba udělat takových věcí.... Jinak venku je nááádherně! Ideál na prochajdu. Vyrážíte někam?
Profilova fotka
Leni, vše nejlepší k svátku, ať je tvůj život lepší a lepší ;-) Foogy, hlavně odpočívej a nechej se obskakovat, ty problémy s nohama znám, přesně jsi popsala ten pocit že ti snad praskne kůže na lýtkách :-S ať se ti to zlepší, týjo úplně se děsím až budu těhu, že budu muset jen ležet :-( máme po procházce a jedeme k našim, papa
Profilova fotka
Luci, Jindulko, Lucíku - děkuju za přání x-) Hani, my taky koukáme na Homolkovi, máme kafíčko, buchtičku a je pohoda!! :-) Holky, já pádím.. na netu zase budu asi ve středu.. budu relaxovat, tak se připojím, jak bude čas. Mějte se všechny krásně!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?