Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Holky - kolega říká: když si to tělo žádá, tak mu to musíme dopřát :-D :-D :-D Geniální heslo :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky mějte se, zdravím ty, které sem kouknou odpolko...já už to asi nestihnu. Běžím do knihovny a pak mám kroužek s dětičkama ve škole. tak pa, zítra
Profilova fotka
Kristy - papa.
Profilova fotka
A to já si taky léta držím stejnou váhu + - 2 kg. Ale jak jsem dlouho nebyla cvičit, tak je to znát - potřebuju zpevnit ]-(
Profilova fotka
No holky, kde dneska zase všechny jste? ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tu jsem na chvilku, koukám, že probíráte domečky :-) My se taky chystáme stavět, ale rozjedeme to až tak za rok jannisko, mám polycystózu ledvin a jater, tak se můžeš někde na netu pomrknout co to obnáší. Foogy, jak dopald poslední UTZ? A Jak je čmelda velký? ;-)
Profilova fotka
Ahoj Luci :-)
Profilova fotka
Ahoj knedlusko ;-) málokdy se mi v práci stane, že bych neměla co dělat...ale právě ta chvíle nastala :-D
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) Vy taky budete stavět? Tak to my si netroufáme..... Ne že bych domeček nechtěla, ale je to velkej závazek.... :-.
Profilova fotka
Luci - tak to jsme rády, že ta chvíle nastala :-D
Profilova fotka
myslíš finanční závazek jani?
Profilova fotka
Kočky, tak hurá domů :-) Zítra papa.
Článek se načítá
Profilova fotka
papa, knedlus ;-)
Profilova fotka
Luci: Hlavně ten finanční.... A pak spousta práce okolo, ale když je baráček novej, tak tý práce kolem asi moc není, vyjma samozřejmě pečování o zahrádku apod. A chce to mít i šikovnýho chlapa ;-) Což já sice mám, ale než se k něčemu vyhecuje.... ;-) :-D
Profilova fotka
Nojo, počítáme s tím a navíc budu asi schopná chodit do práce už jen max. 10 let a pak budu muset zůstat doma a to bych se v bytě umlátila
Profilova fotka
To je jasný, každý si troufne na něco jinýho a každej si sníme o něčem jiným.....a o tom to je :-) My se tak za 2-3 roky budeme poohlížet po nějakým větším bytě ve starší zástavbě.....domek jednou zdědí manža - je totiž jedináček, tak si třeba jednou ten baráček taky užiju ;-) Budeš muset zůstat doma? :-.
Profilova fotka
Jindři,strašně moc gratuluju!!!!!!!!To je doma radosti,že?!? My jsme domeček plánovali tak 2 roky,vymýšleli tisíce variant (Peťa má stavebku) a konečně máme snad ten "IDEÁL" - i když ten nebude nikdy,vždycky se něco najde,ale to neva. Povolení jsme začali vyřizovat na konci května a ještě není hotové-úředníci mají hromadu času,a to na to máme projektanta,který to naštěstí všechno vyběhává za nás - jinak by mě z toho asi kleplo.
Profilova fotka
janisko, nojo, s touhle nemocí to bohužel není na žádnou kariéru, hodně to omezuje život už teď, takže si radši nic moc neplánuju :-o Luci, nojo, my taky dlouho vymýšleli, jak bude vypadat náš domeček, ale už jsme asi u konečné varianty a vybavujeme potřebné papíry :-)
Profilova fotka
Ahoj berunky, jdu vás dočíst. Čmelda má 2600 g a obvod hlavičky 31cm a je teda fakt hlavou dolů. Holky, ale ten je už tak velkej!!!! Když ho zabral UTZ, tak už jsme viděli třeba jenom hlavičku nebo nožičku x-)
Profilova fotka
Holky, tak my máme kuchyňa obývák velikej a moc mi to vyhovuje, doporučuju ;-) A pokoj pro hosty, kde je rozkládací gauč, skříň, sušák, žehlící prkno, golfové hole, kabelky - tak ten je menší, o to větší mám kuchyň a vyhovuje nám to. My máme kuchyň 3,5x3m a obývák 6x7. Ale my máme kuchyň dohromady s obývákem, takže to máme 10x6 m. Já vám to pak vyfotím. A holky, manža stavěl sám, to jsme spolu ještě nebyli a šel do toho a zadlužil se na 30 let. Prostě to tak v dnešní době je, když chceš barák. Ale zase je to taková pohodička... Myslím, že to za to stojí. Jančo - ty kvůli nám nejedeš na hory? tý jo, tak to smekám!!!
Profilova fotka
fogy, tak to je teda macek! To bude kluk, protože do porodu ještě čas a už má přes dvě a půl kila! Tak to je teda chlapák!!! Juchůůů. Vrátili jsme se z divadla, byla sranda. Trochu kratší to bylo, ale pěkné.
Profilova fotka
Dobré ránko kočičky moje zlatý :-) Hani - jů, tak to je už velikej :-) Taky si myslím, že to bude kluk ;-) abe - tak to je fajn, že se vám divadlo líbilo :-) Lucinky - o vyřizování papírů na domeček mi ani nemluvte. My jsme je vyřizovali rok !!! Ty úředníci mají spoustu času, všude samá doba na vyřízení 30 dnů .... Ale nejhorší ze všeho je u nás katastr v Rokycanech. To je kapitola sama pro sebe ]-( Jani - tak vidíš, taky jednou budete mít domeček :-) Holky, já vám asi ani nemusím psát, co jsem včera dělala že ne? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, mám spoustu práce, ale nedalo mi to, abych se nekoukla... Včera jsem dorazila domů před osmou totál grogy - do pěti jsem byla v práci, pak angličtina plavání... Ohřála jsem manžovi véču, zbalili jsme na víkend k našim a bylo skoro deset. No a pak jsem se taky věnovala manžovi, aby neřekl :-) Ale foggy, taky měl ze začátku strach, aby mimísovi neublížil :-D Jo a ještě jsem ségře vyrobila poukázku na jízdy kočárkem, tak se těšíme na reakce. Nevím, jestli to sem dnes ještě zvládnu. Kdyby náhodou ne, tak všem přeju supr víkend
Profilova fotka
Ahoj Kristy :-) Teda, to jsi byla včera ale pracovitá :-) A jak vypadá poukázka pro ségru?
Profilova fotka
knedlu tak dnes tu budeme jen my dvě? Já odpoledne jedu do Ikea s mužem, budeme zařizovat šatnu konečně. Mají tam bezvadný systém pro skosené střechy - podkroví. Dlouho to neměli, to už jsem zde vlastně psala. Knedlu a co jsi večer dělalala? Spala nebo znásilnila manžela? :-N ;-)
Profilova fotka
abe - máš pravdu, asi samy dvě ;-) Hezká fotka ;-) No přece spala :-) Manžel má odpolední a když přijde v půl 11, tak už mám půlnoc :-)
Ahoooooj kočky, jak se máte? Jdu vás trošku pročíst ;-)
Holky přišla mi dlouuuuuuhá objednávka, tak na ni jdu a pak přijdu ;-) Abe v Ikee jsem už dlouho nebyla a taky bych vyrazila, pěkně vyberte ;-) Knedluško ty jsi teď jako lední medvídě :-)))
Profilova fotka
no ale beztak mi ji zas smáznou ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hlásím se, jsem tady, ikdyž jenom na skok :-) Hani: jo, dám přednost vám oproti horám :-) Zítra totiž jedeme taky lyžovat - dokonce mi bude pomáhat jedna známá vypilovat můj lyžařskej styl - dělá(la) instruktorku. V neděli máme teda volno a jedu se poňufat se synovečkem, ale příští týden si chci dát oraz - je to náročný jezdit na hory jen na víkend někam 4 hodiny daleko....sice to tam má bejt prej i s karnevalem na sjezdovce, ale já to pro tentokrát přežiju ;-) a hlavně chci osobně poznat vás - kdo ví, kdy by se nám to pak znovu povedlo... Už 2,6 kg, tak to je krásná váha, jsem zvědavá, jaká bude ta porodní ;-) Kristy: tak to jsem zvědavá, co bude ségra a vaši řikat na tu poukázku ;-) Abe: jé, zařizování, se máte ;-) Já jsem se u tebe tak naladila tou fialovou, co máte v zádveří, že ruším v kuchyni oranžovou a kupuju si fialový doplňky a dekoraci. Takže díky za inspiraci :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?