Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Hani - koukala jsem, že ti v albíčku zase gratulovala naše milá ,,Hlousova,, :-) Ta prostě nikdy nezklame :-D
ahoj holky, no dneska nevím jestli budu něco nakládat :-) Ale jdu z práce před dvanáctou, tak toho asi moc nenaložím. Luci jako vůbec se neomlouvej, že sem za náma chodíš, jasný? My tady řešíme úúúúplně všechno. A moc ti držím palečky, abyste co nejdříve čekali mimiňáka x-) Holky já se z toho mýho maroda picnu, on už se doma nudí, tak vymýšlí p*****y a je celkově na přesdržku :-N :-N :-N Už aby šel do práce ;-)
Profilova fotka
Jindři - copak, manžílek zlobí? :-D
No knedlus zlobi, ale tak celkem normálně, už se ani nerozčiluju. Chápu ho, mě taky nebaví marodit. Ale zase pozitivní je, že sám přišel s tím že vymalujeme koupelnu a ložnici (sice jsem se snažila ho přemluvit už na podzim, ale teď s tím přišel SÁM, takže to nejspíš klapne :-D ) knedluško na tebe jde asi jarní únava, že tak vyspáváš ;-)
Profilova fotka
Jindři - tak vidíš, nevymýšlí blbosti, jenom mu chybí práce :-) A ty budeš mít vymalováno :-) Já nevím, co to je, jestli to není po těch práškách. Ale byla bych radši, kdyby to byla jiná únava ;-)
no mě ta jiná únava taky napadla, ale nechtěla jsem být vtíravá. Já jsem na začátku těhu byla taky šíleně unavená, jsem v osum spala jak dudek ;-) A kdy nečekáš MS? ;-)
Profilova fotka
Jindři - přesně za týden ;-)
budu držet palec x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci..ledviny, to se nedá podceňovat, ale určo bude vše v pohodě.jsi mladá a hlavně musíš být pozitivně naladěná...to je polovina úspěchu :-) Jindři, já manžovi taky musím "vymýšlet činnost", když je sám doma, jinak má hrozný roupy. Divadlo včera dobrý, užili jsem si večer moc pěkně. Holky Plzeňačky, znáte čajovnu/kavárnu Kačaba?
Profilova fotka
Kristy - Kačaba je naproti Komornímu divadlu ne?
Profilova fotka
knedluško - ano...právě že jsme jen z komorního přešli silnici. Byla jsem nadšená. jinak taky trpím spavou nemocí. Většinou vytuhnu v devět.No dnes jsme šli spát až ve dvě. Knedluš - taky držím palečky. Jinak, teď jsem si vzpomněla, před vánoci jsem si koupila Zentrichovu bylinnou směs na podporu plodnosti...pila jsem jí cca 2x :-D takže v tomoto ohledu zákony schválnosti fungují
kristy já ji znám, je to naproti kom. divadlu a obsluhují tam postižení lidé, že? Ještě jsem tam nebyla, ale už dlouho tam chci vyrazit..
Článek se načítá
holky teď mě napadlo já mám doma kyblík čaje od báby kamenické. Pila jsem ho než jsem otěhotněla, možná mi pomohl ;-) Nechcete ho některá poslat? Je škoda, aby mi tam ležel doma a pak jsem ho vyhodila ;-)
Profilova fotka
Jindři, vřele doporučuju. Super prostředí, výborný věcičky k jídlu i pití. Když budu v Plzni, nebudu chodit jinam :-)
Profilova fotka
Kristy - tak až budeš mít cestu do Plzně, tak se tam můžem všechny sejít ;-) Já tam taky ještě nebyla. Holky, věřím, že čajík je určitě dobrý, ale já když cítím bylinkový čaj, tak se mi zvedá žaludek :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju vám hezký den.. :-) já jdu teď provětrat pejska, pak dám snídani a jdu něco dělat.. :-)
knedlus tak to ne no, to by ses při pití trápila ;-) Já teď piju nějakou namíchanou bylinnou směs pro těhotné a je moc dorá :-)
Profilova fotka
Ahoj ženský :-) Jindři, tak já bych ty bylinky brala, jestli to myslíš vážně ;-) Já bylinkový čajíčky zkousnu a když vás tak čtu jak to pomáhá....se s ním ;-) Včera jsme kámošce vybraly šatičky - jsou s černýma kytičkama a vypadají efektně. Asi něco podobnýho jako měla Janulev.
Profilova fotka
Jindři - ale třeba Jaňulka bude chtít ;-)
Profilova fotka
Holky, to je tak hezký, jak jste většina těhotných anebo se snažíte o miminko :-) Docela vám závidím, když máte to malinkaté v bříšku, musí to být krásný pocit, že? x-)
Profilova fotka
Janísku, a co? Pobavily jste se u výběru šatiček? Zavzpomínala si určitě i na sebe, že? :-)
Profilova fotka
Jani - a nejsou hezčí než ty tvoje že ne? :-)
Profilova fotka
Knedluš: nejsou ;-) Mně by takový ani nenapadlo zkoušet, ale je fakt že teda vypadají úžasně. Ale já jsem se vdávala v přesně takovejch jaký jsem měla vysněný.....aaaach x-)
Profilova fotka
Knedluško a Jindři, v Plzni budu příští týden na sympoziu, má docela nabitý program: Ve čtvrtek máme pauzu 13:15 - 14:30. V pátek 10:30 - 14:00 mno ale snad se domluvíme. Je to ve vědecký knihovně, tak se budu motat v centru :-)
Profilova fotka
Jani - :-) :-D A to už si rovnou vybrala tyhle? Napoprvý?
Profilova fotka
Kristy - tak to jsem bohužel ještě v práci. ]-( Tak jedině, až zase pojedeš třeba do knihovny ;-)
Profilova fotka
Renčo: no jo, vybrala si vlastně hned na proprvý. Když ono je těch nevěst na léto hodně a je velký riziko, že si ty tvoje favoritky zabere někdo jinej - to my jsme takový starosti nemusely mít - výhoda vdávat se mimo sezónu!
Profilova fotka
Leni, no jo, hned po zkoušce jsme zašly do hospůdky (původně na jedno vínko, ale byly z toho tři) a probíraly co za kytičku, dort, účes - jé, holky, to mě to zase bralo! ;-) :-D Já mám za úkol okouknout nějakou bižu ;-)
Profilova fotka
Renčo, ve čtvrtek je to blbý, ale jak bys to viděla na pátek, že bych se kdyžtak ulila, pokud by to šlo :-) Psala mi mamka, na konci srpna se vdává sestřenice- tak jestli jí půjdeme na svatbu. Jako divila jsem se, bude jí 21, tak mi to přišlo nějak brzo :-) mamka jen, jestli to není blbý, když jsme mi nikoho nezvali... Co vy na to? naše svatba byla holt o 10ti lidech, ale to přece neznamená, že všechny pozvání budeme odmítat, ne? Kdyby nechtěli, tak nás nezvou. Akorát, jestli to vyjde, tak bych byla na konci 8. měsíce :-D Jo a psaly jsme si o tom se ségrou, tý je dneska 23... a psala, že do 25ti chce být taky vdaná. A že se těší i na miminko a kdy ho budu mít já :-) No udržela jsem tajemství, ale chybělo málo :-)
Profilova fotka
Kristy - pátek bohužel nedám. To poženu rovnou z práce za Knedlíkem a vypuknou velké přípravy na tu zimní ,,hubertku,, :-| Proč by to mělo být blbý? Když vás zvou, tak bych normálně šla. Jestli se teda na to budeš cítit ;-) A s tou ségrou to je taky dobrý :-) Ta bude koukat. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?