Po svatbě 10.9.2005

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, holky moc jsem na Vás myslela, sluníčko Vám přálo tak povídejte jaké to bylo .... :-) mladé panííííí
Profilova fotka
krásný večer, právě jsme shlédli svatební video a strašně se s manželem nasmáli, opravdu moooc, už se těším jak ho budeme shlížet na výročí svatby, třeba za rok dve :-)
Profilova fotka
tak mám doma i fotečky, některé jsem vložila, koukněte a kritizujte. :-)
Profilova fotka
Ahojky Niky, ty fotky jsou super, já je budu mít možná zítra nebo v pátek, ale nevím, kdy je tady hodím. Jinak pořád s úsměvem vzpomínám na ten náš krásný den a hlavně na to super počasíčko :-) hezký večer
Profilova fotka
ahojki Ingridko, právě jsem ti psala sáhodlouhý mailík a zkolaboval mi net, tak slibuji že napíšu zítra. zatím si to užívaj v novém domečku s novým jménem, papa a já se určitě ozvu. :-)
Profilova fotka
už se budu těšit....to samé se mi stalo, když jsem psala kámošce...sálodlouho e-mail a dvakrát se mi pak blokl počítač ]-( , tak jsem to dneska konečně poslala :-) měj se hezky a krásně se vyspinkejte mladá paní :-D dobrou
Profilova fotka
dobrou a tobě ať to rychle utíká, předpokládám, že jsi v práci ;-)
Profilova fotka
bohužel jo, ale dlouho jsem tady nebyla, tak mám co dělat, abych to stihla všechno přečíst.....tak se měj a já ti přepošlu ten e-mail, co jsem psala kámošce, protože tam je docela detailně popsaný celý den....tak čusky
Ahojky mladé paní, včera jsme si u kamarádky vyzvedli fotečky a jsou kráááásné. Úplně mě překvapili :-) V pátek je dostanu na CD, takže určitě přidám do alba. Niko, máš hezké fotečky - líbí se mi ty s liškou bystrouškou :-D
Ahoj novomanželky, i já jsem měla svatbu 10 září a bylo krásně úžasně. V pátek budu mít fotečky.A svatba skončila ve 3 ráno.
Ahoj holky, nevíte, kde je Drobek? Jsem zvědavá, jak nakonec všechno zvládli. Díky a všem novomanželům gratuluju ;-)
Profilova fotka
ahojki holky, no už se na ty fotečky těším. Peta, díky za chválu, škoda že těch profi je tak málo, teda je jich více, ale nic moc, jaksi nás pan fotograf nemile překvapil. ale neva o to hezčí jsou vzpomínky.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme si včera pustili video, paráda. Tolik věcí, co jsem neviděla :-o , ale všichni se fakt dobře bavili. To mě potěšilo, protože jsem nevěděla, jestli to není jenom můj pocit, že je to skvělý... Dneska odpoledne jedeme k fotografce pro fotky, tak jsem zvědavá. Moc nás chválila, že nám to sluší.. 8-) Snad vám nějaký ukážu. Nevím si rady s tou velikostí :-( Ale nějak si s tím pohraju, přeci vás neochudím :-) Niko, ty vaše fotky jsou fakt krásný.. Pety fotky taky krásný.. a na zbytek se těším ;-) Jestli Drobek někam nejel, však se ukáže :-)
Článek se načítá
Emko, díky...Holky, my zářijovky, jsme prostě nejhezčí nevěsty :-D S tím videem máš pravdu - já jsem z videa zjistila, že mě ženich pořád osahával na zadku (normálně je na veřejnosti slušnej :-D ) a viděla jsem kolik lidí bylo na obřadě ubrečených...docela mě to dojalo..
Profilova fotka
my si včera prozměnu prohlíželi fotky na dvd, fotograf nám to nahrál jako prezentaci s muzikou je ot tak bomba. Další fotky budu mít až příští týden ještě před dovčou, tak sem pak zase něco přidám. Právě uvažuji které z profi udělat velké, prozatím je máme jen 10x15, a v jaké barvě, jestli normálka, černobílé nebo sépie, no uvidíme.
Profilova fotka
ahoj děvčata nebo spíš mladé paní, tak už jsem zas na příjmu a všem moc gratuluju :-) Prošvihla jsem Vaší konverzaci, ale pročtu si to a hlavně prohlídnu fotečky, už jsem mrkla do alba k Nice a taky pete.cz. Náááádhera, fakt úžasný nevěsty. Já si to všechno užívala, opravdu jsem se cítila báječně. Už vytvářím taky albíčko, nemáme ještě fotky od profíka ani video :-( . Těším se na to moc a alespoň si to zase připomenu a prožiju ten báječný den (nebo spíš tu osudovou chvilku) znovu. ;-) My byli od 12.9. v Tatrách, nebyla to sv. cesta, byla to plánovaná dovolená, kterou jsme měli naplánovanou ještě před tím, než jsem byla požádána o ruku. Teda ani by to jako sv. cesta nešlo, protože jsme se vraceli z vrcholků (hor ;-) ) úplně vyřízený a usínali jsme v 9 večer. Holky, je to báječný pocit a je to hrozně pěkný i teď po svatbě, že mi dáte za pravdu? ;-)
Profilova fotka
ahojki drobku, vítej, jak bylo na dovči, my dneska odjíždíme do Západních tater do Roháčů, prosím tě, co na hranicích, jak to probíhalo??? honem sem z fotkama, už se těšíííííím a nejen já :-) :-)
Profilova fotka
jééé, měla jsi krásnou kytičku, v jednoduchosti je krása, opravdu, a krásný účes s kytičkami, mi to něják nevyšlo, růžičky co jsem měla ve vlasech nakonec do kytice nedali, ale i tak se to docela doplňovalo. mooooooooc Vám to sluší opravdu. :-) :-) :-)
drobku ,taky moc gratuluji!!! jsem ráda, že vám všechno vyšlo ;-) jestli se můžu zeptat, kolik stál ten medovník?? budu ráda, když mi napíšeš, jak jsi se cítila v šatech, hlavně co ta délka, vždyť víš, že jsem taky prcek :-D já jdu na na zkoušku v UT a půjčuji ve CT, tak mám obavy, že je to dost narychlo kdy jsi šla na zkoušku ty??? díky za rady a užívej si jako mladá paní.......
Niko- to se máte že dnes odjíždíte...určitě bude krásně.... nastájící tchýně s tchánem byli minulý týden v Tatrách, přijeli nadšení, prý nádhera Tak si to krásně užijte, já musím vydržet do příští neděle, jedeme 2 dni po svatbě ;-)
Profilova fotka
racul, neboj, já byla na zkoušce v po a to mi je zkracovali a ve čt jsem vyzvedávala a v poho. Jinak díky doufám že bude dobře, už se těším na tury a výšlapy jak si dáme pořádně do těla. Jinak už tě asi nestihnu tak, příští pátek tfuj, tfuj, tfuj, ať ti vše dopadne jak si přeješ a krásný svatební den :-D
Profilova fotka
OFICIÁLNÍ FOTKY: tak tohle předčilo mé očekávání..... www.diorama.cz login 100905 heslo ibrmajer MÁM Z TOHO ÚPLNĚ HUSÍ KŮŽI!!!!!!!!!
Profilova fotka
RACULKO - šaty - sic delší, ale vůbec nevadily, ani při tanci. Připadala jsem si nádherně. Jen mi je někdo propálil, tak jsem platila pokutu 1000 :-( . Na zkoušku jsem šla v pondělí a v pátek vyzvedávala. Nic mi neupravovali, jen ramínka trošku zkrátili. Šatičky byly navoněné a čisťounké, voněly krásně i druhý den.
Profilova fotka
drobku, paráda, opravdu, jak to vidím je mi líto že nemám podobné, opravdu umělecká díla, skláním poklonu panu, paní fotografce, opravdu umí :-)
Drobku, moc gratuluji a přeji krásné manželství. :-)
drobek - moc hezký fotky, profi jsou profi.. musím říct miláčkovi že na fotografovi šetřit nebudem ;-)
Profilova fotka
Niko - co se týče Slovenska - je tam krásně, úžasná příroda. Nenechte se odradit mlhou. Když se vyšplaháte na kopec, tak se Vám odmění, třeba jen na minutku nebo 2, ale většinou se mlha rozplyne. Na hranicích v pohodě, my měli nový pasy, tak no problemo. Jen jsme je z dálky ukázali a bylo - jeli jsme žlutým busem Student A...
Ahoj, tady Nella-Lucka - pamatuješ medovník, Vrtbovská, atd. ... moc gratuluji a přeji hodně štěstí. Fotky jsou úžasné, hned jsem poznala Dioramu - máme od ni taktéž, jen od M. Fikejse - styl velmi podobný Tak povídej co zahrada a medovník, chutnal ?
Profilova fotka
medovník - všichni chodili a chválili, fotky dortu má brácha, pak pošlu
Profilova fotka
Ahoj Drobku, moc vám to slušelo. Opravdu.. Přeju hodně sluníčka do dalších let :-)
Ahoj Drobku, přidávám se k zástupu gratulantů :-D Fotečky jsou úžasné - musím je ještě zkouknout doma, v práci máme hrozně pomalý připojení ]-( :-) Vypadá to, že jste se na svatbě dobře bavili - docela mě pobavila ta fotka jak ženich nese nevěstu na zádech :-D a to jsem je ještě všechny nezkoukla. Niko - KRÁSNOU SVATEBNÍ CESTU!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?