Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
niky: super, že ta manželka toho brankáře vypadá, že bude v pohodě. Určitě je jí tam taky smutno, tak bude ráda, že tě tam má. :-) Jinak gratuluji k úspěšné premiéře a závidím volno, tak si taky pořádně odpočiň a užij si to, aby ses jen nestrhala uklízením a vařením. :-D cupity: tak 5000,- za auto - to by mě přešla chuť taky. To bych teda nevysolila ani náhodou, to se asi praštil do hlavy, ne? Vzhledem k tomu, že auto není nic důležitýho (aspoň pro mě), tak bych to oželela. Já za auto naštěstí nic neplatím. Jinak já mám s mamčou taky dobrý vztah, takže určitě to nevypadá závislácky. Ale já té svojí zase prostě všechno říct nemůžu, resp. můžu, ale nejsem si nikdy jistá, kdy to proti mě použije. :-D Máme i bouřlivá období, která tedy časem dost zeslábla, hlavně, co jsme se všechny od sebe odstěhovaly, ale čas od času ještě přijdou. Takže ségra je moje všechno (samozřejmě se skoromanželem :-)). Mám tedy navíc ještě 2 nejlepší kamarádky, ostatní lidi považuju jen za známé.
Profilova fotka
Ahojky holky,tak to ja mam nej kamosky 4(mamka,tatka,tatovo zena a muj pritel) :-D cupity:auto za 5000 tak to je prehnane.Ja na zacatku planovala,ze budu mit tatkovo krusku a nakonec tedy mam mercedes a superby,ale to jen diky tomu ze se z nam s klukama z radia taxi ;-) tak jim dam na benzin a oni me odvezou. A holky tak jsme byli v essenu a musim rict,ze opravdu velke mesto oproti te prdelce ve ktere bydlime ted :-D :-D :-D :-D az jsem se lekla :-D ,ale mame zatim vycihli byt ,opravdu krasny,ale nemci jsou trosku drbli a je bez kuchyne :-| tak cekame jestli nam ji tam majitel udela ,kdyz ne tak se bude muset koupit :-S Ale je mi docela lito Paji je jasne ,ze nam prispejou rodice na svatbu,ale vse se nam urcite nevrati takze dalsi starosti navic.budeme muset koupit veskere vybaveni(pracka,lednice,mozna kuchyn,nabytek,platit stehovaky, . . . )HRUZA ]-( nejhorsi je ze vse bude muset koupit Pavel ptz ja s mym prijmem jako tanecnice jsem zaplatila alespon cast svatby a jsem v minusu.Takze ted me rozradostneni ze vseho hodne rychle opadlo :-| .No uvidime jak se to vsechno zvladne mma: musis se juknout na net urcite tak neco najdes ja mam treba vavrusku,ale kazdy rika ze patri mezi ty drazsi tak zallezi na tom,kolok jses ochotna s partnerem investovat :-)
Profilova fotka
niky: no ani se ti nedivím, že tvé rozradostnění opadlo. Platit svatbu a do toho ještě zařízení do nového bytu, to budou peníze pěkně lítat. My dělali kompletní rekonstrukci bytu loni, tak jsme se taky pěkně vydali z peněz, takže to dobře znám, jak to pak všechno lítá. Ale stálo to za to, máme to doma pěkňoučké a hezky se nám bydlí. ;-) Kolik holky vůbec počítáte, že do svatby vrazíte? Já doufám, že se vejdeme do 60 tis. a zatím to vypadá že jo. Uvidíme, kolik bude stát hostina, teda spíš kolik se propije, protože jídlo vychází docela pěkně. :-)
Profilova fotka
Kami tak byteček už budeme podepisovat a je jistý ;-) a kuchyň koupí majitel bytu :-) tak to mám radost.To je fakt,že to tam budeme mít hezké,ale je něco jiného vrážet peníze do bytu který je tvůj než do bytu který budeš mít na dva roky nebo na rok :-| ,ale neva vybavení nám pak zůstane.Do svatby bohužel vrazíme docela dost.Jen hostina nás zatim vychazí i s rautem na 60tisíc a dneska to akorad budu počítat všechno kolik to bude dohromady i s dekorací,šaty,to co jsem vyrobila, . . . . tak ti dám pak vědět ;-) Ale myslím si že tak 150maximálně
Profilova fotka
niky: no a ty myslíš, že v tom bytě budete jen rok nebo dva? Tak max. 150? Týýýý jo, to je docela dost. To já mám kalkulaci na jídlo - hostina 20 lidí a raut 20 + dalších 20 na 16 tisíc. A to máme na rautu grilování, studené mísy a ovocný raut s čokofontánou. Tak se jen uvidí, kolik se vypije, ale neplatíme tvrdej, takže já si myslím, že se do nějakejch 30-40 tisíc v hotelu vejdeme. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Kami záleží na tom jak budou kluci hrát.Když budou hrát dobře a nesestoupí do jiné kategorie tak má Pája smlouvu na 2roky a pak se uvidí a když to pokadí a budou hrát mizerně tak tam budeme jen rok :-| .No uvidíme moc se mi tam líbí tak doufám,že tam vydržíme co nejdýl ;-) My máme 35lidí z toho jsou asi 3nebo4malé děti.Pití nám paní říkala ať počítáme raději na jednu osobu víc tuďíž 1500Kč,menu nás na 1osobu vyjde asi na 250-300Kč a pak máme večerní raut,ale to je těžké říct kolik budeme platit,ptž je to na kila,ale taky reději počítame víc než míň :-) je to docela palba,ale to je jasné,svatba tak se s naží vydělat co nejvíc :-S Chtěla jsem třeba i grilované prase,ale 2kila-350Kč a jelikož máme 35lidi tak říkali všichni že bychom museli vzít alespoň 15-18kilo :-o Tak jsme nakonec řekli,že na to prdíme a budeme mít sýrové mísy,šunkové mísy,kuřecí a vepřové řízečky,těstovinový salát s kuřecím masem,ovocné misy,zeleninové mísy,šopský salát a pak koláčky které pečou moje babičky
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás je to s rozpočtem tak, že máme původně domluveno cca 30000,-, ale poprvé když jsme spočítaly náklady na to co by bylo vše možné na svatbě mít jsme byli na ceně 80000,-. Na obědě bude 16 lidí a bude nás to stát max. 8000 (rozpočet je na 20 lidí, takže určo méně). Myslím, že už teď je nám oběma jasné, že do třiceti se nevejdeme, protože ve finále místo mých šatů si je půjčují i kluci a tudíž nás oděvy vyjou na 11150,- Takže když jsem to teď cca hodila do čísel tak budem rádi, když se vejdem do 40000,- :-|, ale pořád lepší než původních 80000,- :-D
Profilova fotka
niky: 1500,-Kč za osobu jenom v pití nebo i s jídlem? Páč jestli jenom v pití, tak to je nějak přemrštěné, když bych to stáhla jenom na pivo, tak by každá osoba za 1500,- musela vypít 42 piv. :-D A vy niky, platíte i tvrdej alkohol? cupity: tak to máte rozpočet dobrej, to je krásný.
Profilova fotka
Jj, nechtěli jsme za svatbu nijak extra "vyhazovat". Taky průběžně děláme byt a rádi bychom po svatbě další miminko, tak se nám nehodí mít drahou svatbu :-)
Profilova fotka
cupity: jojo, my taky nechceme zbytečně vyhazovat, ale to určitě ani niky, jen mě překvapila ta kalkulace na tom Býkově. To jsou docela pálky. No já doufám, že se do 60 vejdeme. I tak je to na jeden den dost. No radši změníme téma... Já jdu objednávat dort. To bude porod jim po mailu popsat, jak to chceme. :-)
Profilova fotka
Kamčo my si platíme i tvrdej :-| ona nám paní říkala maximálně ptž je výdy lepší počítat víc než míň,ale já jsem taková,že radši počítám víc abych pak nekoukala jako pulec :-D A ty ceny pití jsou tam stejné jako všude jinde no uvidíme.Hlavně raději počítáme víc ptž tam budeme mít bláznivé moraváky a slováky a ty dokážou divy :-D :-D :-D To mě se teď každý ptá jestli nejsem těhotná nechápu proč :-N ,ale snad ne ptž teď máme až až vydaju ještě miminko tak to by byl opravdu záhul :-S stejně ještě mám tak min. 2roky čas ;-)
Profilova fotka
niky: jo tak to jo. No jestli tam máte Moraváky, tak to je fakt, že ti jedou hlavně v tvrdém, takže to platit musíte. A je fakt, že Moraváci dokážou divy, i když my je jednou pěkně vožrali na pivu a jakpak jeden po druhým odpadali. :-D :-D :-D Tak to je sranda, že se tě každý ptá, jestli nejsi těhotná. Jestli ono to nebude tou svatbou. My když oznámili svatbu, tak se taky každej ptal, zda nečekáme. Oni si to lidi prostě takhle spojujou. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Právě ty chlastají jenom tvrdej a popravdě můj táta i pavlův spustu lidí od nás :-| To jestli nejsem těhotná byla první otázka mého táty když jsme oznámili,že se budeme brát.Ale mě tady v divadle pořád říkají ať otěhotnim ptž zatím to tam s mou prací v essenu nevypadá myslim v divadle a pro baletku je je to blbé když pak dojde do divadla a řekne jo dva roky jsem tancovala pak pauza a makal jsem v tescu no a teď chci zase tančit.Lepší je když opravdu nemužeš tančit tak jít na mateřskou ;-) Uvidim jak to všechno dopadne :-)
Profilova fotka
Holky absolutní souhlas, taky se nás (tedy hlavně přítele) všichni ptaly, jestli musíme? Už mi to přijde až trapný, jak mají lidi spojenou svatbu s těhotenstvím, tím spíš, že už jedno velké dítě mám b mohli vědět, že svatba u nás s těhotenstvím spojená není, alespoň zatím ne :-D :-D :-D Teda holky já mám takovou radost, mám dnes narozky a vzpomněli si lidi do kterých bych to ani neřekla :-) Tak mi to zahřálo u srdíčka :-N
Profilova fotka
niky: no uvidíš, my bychom si tedy miminko oba moc přáli. Tak snad se brzy zadaří. :-) cupity: jééé, tak všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky a krásný vydařený svatební den!!! x-) x-)
Profilova fotka
cupity tak velká gratulace ;-) Hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,splněných přání a hlavně krásnou svatbičku :-) Já teda nevim jak vy,ale já kdybych byla těhotná tak se svatbou počkám a brala bych se s mým přítelem třeba až tak za 2-3roky kdyby i mimčo bylo větší. Holky teď jak tu na to koukám jak máme datumy svateb tak já jsem z vás poslední .Už se ale nejvíc těšim až vám juknu do albíček a budu vám tam moct napsat nějakou pěknou gratulaci ;-)
Profilova fotka
niky: jojo, niky ty jsi poslední a já zas první. Už se fakt hodně těším, ale současně se bojím, jestli jsme na něco nezapomněli. Vlastně ode dneška je to přesně za měsíc a mě to vůbec nepřijde. Jenom doufám, že se mi nebudou zdát hrůzostrašné sny, jak jsem na něco zapomněla. :-D
Profilova fotka
Tyyyyyy jo jenom měsíc :-o hrozně to letí ja už 59dní a ještě před chvilkou to bylo 130dní :-N .Ty už budeš PANÍ a my s cupity ještě SLEČNY :-D To ja si myslim pořád že jsem něco zapomněla,ale když jsem si vše sepsala na papír tak to vypadá,že máme vše
Profilova fotka
niky: no ještě když se řekne za měsíc, tak je to dobrý, ale když se řekne za 31 dní, to mi přijde, jakoby to bylo už zítra :-D :-D :-D No strašnýýýýý. Já se těším i bojím. Teda holky, to je něco!
Profilova fotka
To ti věřim :-D já včera tu taky pobíhala a nemohla jsem tomu uvěřit.jo holka už to máš za pár ;-) Já už se taky hrozně těšim.Teď ještě za dva týdny pojedeme do Plzně tak zajdeme na Býkov a domluvíme detaily jako hostina,co bude k jídlu,hotel které pokoje přesně,jaky prostor na hostinu,kde přesně ten obřad, . . . . atd. tak se těšim ptž to není nějak zvlašť nárocný
Profilova fotka
Jé holky děkuju za práníčka, jste zlatíčka. Holky jak jste na tom s příprava, když už to máme za chvilku, já tedy 52 dní :-| :-D Mám totiž pocit, že není nic zařízeno, všechno je na půl a určitě jsem na strašně věcí zapomněla a nějak propadám předsvatebnímu šílenství :-D :-D :-D Díky bohu, že je ještě dva měsíce čas a zařídit se stihne snad všechno, ale už bych měla začít radikálně odšjrtávat seznam coj e zařízeno :-N Keilo a co nervozita a ta, ženich je taky v pohodě? Já se bojím, že budu zmatkovat a budu nervozni :-N
Profilova fotka
Holky, je to fakt už strašně blizoučko...30 dní...ááááách.... cupity: nervózní jsem jen chvílema, ženich vůbec... :-D Jinak máme ale ještě spoustu věcí na zařízení. Už jsem tedy aspoň načrtla harmongram dne a konečně nějak sepsala kdo jakým autem pojede - to mě silně nebavilo. Mamča začla včera péct drobné cukroví, ale dnes volala, že jí chytla krční páteř. :-| V sobotu máme schůzku s fotografkou, tak se těším. Jinak stále nemám koupenou výzdobu na auta, udělané jmenovky, dopsané svatební noviny, které tedy vůbec nevím, zda dodělám. A chceme udělat tu tombolu, takže musíme koupit věci a pěkně zabalit a vymyslet jak to budeme realizovat... Dál musím doladit, kdo všechno dostane výslužku a kdy je budeme předávat. Chtěla jsem v pátek před svatbou, ale přítelova strana nám peče malé koláčky a prý je chtějí péct v pátek, tak budeme muset výslužky tahat s sebou do hotelu a rozdávat je tam - a to se mi moc nechce se tím zabývat ve svatební den, tak to musím poladit. Příští týden jdu konečně na šaty - znovu zkusit, od toho neúspěšného pokusu ve státní svátek jsem tam zatím nešla. A 27.5. jdu na zkoušku líčení. A teď v neděli snad na zkoušku účesu. Je toho pořád dost a už jsou to takový ty věci, který mě moc nebaví.
Profilova fotka
ahojky holčiny ;-) Kami když jsem tu přečetla,že jen 30dní tak mi začali lítat motýly v břichu za tebe :-D Já mám spoustu věcí hotových,ale musím už jen dozařídit v kolik co ,do kolika,výslužky,kdo ozdobí auta, . . . . Účes i líčení si budu dělat sama takže bych to mohla vyzkoušet a dát do albumu aby ste mi řekli jestli vypadám normálně :-D Jinak naštěstí se mi o spoustu věci postará moje svědkyně takže ve svatební den se o nic nemusím starat ;-) Holky dneska budu dělat kachýnku mňňňňňammmm :-p uý se těšim já jsem baletka jako vyšitá :-D :-D :-D jo a taky dneska musím dodělat menu na stoly teda dopsat ho ještě mi tam chybí pití a raut.
Profilova fotka
cupity:Určitě si napiš na papír co už máte hotovo co chybí a cen k tomu hrozně vám to pomuže ;-) Já to tak udělala nejenom,že víme přesně kolik do svatby vrazíme,ale i co už máme,co chybí a jestli jsme na něco nezapomněli
Profilova fotka
niky: já také spoustu věcí chtěla navalit na svědkyni, kterou je moje ségra, ale začíná 6.měsíc těhotenství, takže toho po ní moc chtít nemůžu. No ze synovečka mám radost, ale bojím se, že budu lítat jak čamrda, tak asi pověřím mamku. Mňam, kachničku, mňami, tos mi udělala chutě. Ten seznam si asi budu muset udělat taky, protože mi vždycky něco napadne a vzápětí už to nevím, tak abych pak nekoukala... :-D
Profilova fotka
Kami tak to je jasný když je těhotná a ještě aby se stresovala.Mě dělá svědkyni taťkova žena ona je taková moje nej kámoška a sama se mi nabídla,že se o vše postara tak jsem toho hned využila ;-) JJ kachnička už se peče asi 45min a nic takže se bude dělat asi pěkně dlouho mám celé ruce červené od zelí takže budu zítra na představení vypadat :-D ještě že zitra tančim v rukavicích :-D :-D :-D .Mě ten seznam hrozně pomohl a ještě sem tam rodělila kdo co platil.Ale fakt je to super napsala jsem tam třeba i blbé vývazky kolik staly atd. . . . fakt každou maličkost
Profilova fotka
niky: no právě, když je těhotná, tak jí prostě musím dopřát klid. Ale na někoho ty drobný starosti převést musím, jinak si ten den neužiju. Vím dobře, jak jsem jako svědek pomáhala kamarádce, snažila jsem se v její den co nejvíc pomoct a pak jsem kolem půlnoci padala na hubu, jak toho bylo hodně. No takže pověřím mamču, snad to všechno klapne. :-) Já tedy spíš chci udělat seznam drobností, co je třeba ještě udělat a co je potřeba ve svatební den - jako vzít občanky, prstýnky a tak - sice je to jasné, ale až bude blázinec, tak se může na leccos zapomenout. :-) Jina seznam toho, co kdo platil a co všechno se platilo udělám také, ale vzhledem k tomu, že jsme ještě skoro nic neplatili, tak na tom zatím nepracuju. :-)
Profilova fotka
No vidíš to je dobrý nípad asi taky udělám seznam co,kdo musí vzít atd. . . . je fakt,ýe pak bude zmatek a to by bylo kdybychom zapomněli občanky nebo nedej bože prstýnky :-o a co by bylo lepší kdybychom to nechali tady v německu :-S Ale stejně vše co můžu tak odvezu teď 24.do Plzně k taťkovi a budu mít jistotu
Profilova fotka
Niky: koukám, že seznam a přehled děláme asi stejně, já si také píšu všechno a schovávám všechny účtenky pro přehled, mám vyrobený úkolníček ze kterého odškrtávám úkoly co jsme splnili, ale nějak jsm na mrtvém bodě a už jsem dlouho nic neodškrtla :-S Udělala jsem i pro svědkyni seznam aut a rozpis kde kdo bude sedět, aby je mohla dobře zorganizovat a každý věděl s kým v jakém autě jede. Zasedací pořádek na oběd mám už také hotový, jen jmenovky jsem ještě nevyrobila a takových drobností je ještě víc než dost. Tož ženy s chutí do toho půl je hotovo! :-D
Profilova fotka
cupity já se těď nemůžu dokopat k dodělání toho menu :-| jsem lína a popravdě už mě to ani nebaví :-N ,ale ono to zase přijde.Pro svědkyni to budu muset taky sepsat,ale ještě mám čas. . . . . no abych pak nečuměla :-D Teď zase řešim tu vestičku,číňánci ještě neodepsali a už je to 14dní tak doufám,že se brzy ozvou jinak budu muset jít do nějaky obchodu a koupit jí za hnusně vysokou cenu 8-( já mám furt pocit,že mi něco chybí,ale nevim co.Nehrorší je,že vše dělám já a na vše myslim jenom já takže doufám,že se něco zapomene a ten mi to pak dá vyžrat :-D Miláček se ozve jen když už je vyřešeno a musí se platit a když se ho zeptam ať mi pomůže vybrat tak to nechá na mě a za pár dní hudruje jako krocan že chtěl pomoct :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?