Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
keila: nemáme, bohužel. U nás jako první byly moje šaty :-) Ale už bysme měli ty přípravy trochu zintenzivnit, pořád jsem si říkal, že je času dost a ono prdlajs :-N Taky bych si pro jistotu nechala udělat pas, přece jen v hotelech to někde vyžadují, na druhou stranu by jim měl stačit doklad jeden, takže partnerovo, hi, hi. No vidíš moje trvalý bydliště bysme taky měli doma prokonzultovat, jestli si ho rovnou nechám změnit na naší adresu, kde bydlíme, díky za připomenutí ;-) Svatba se Ti blíží úplně raketovou rychlostí viď? Už jen měsíc a kousek. My chtěly úplně původně svatbu 1. května, tak už by ze mně byla pár dní paní, ale jsem ráda, že jsme od toho upustili, už jen vzhledem k počasí jaké bylo.
Profilova fotka
cupity a ma prestavu aspon jaky byste chteli?Ja jsem nasla ty nase uplnou nahodou je fakt,ze uz jsem nejakou predstavu mela.Muzu ti poslat odak do IP.Maji vyber jak ze zluteho tak bileho zlata je fakt,ze najdes i levnejsi,ale me to vyhovovalo ptz maji i internetovy obchod a opravdu byli moc prijemni ;-) Kamco je lepsi kdyz mas nejaky doklad a treba byste mohli pak podniknout treba italii nebo chorvatsko na blint ;-) Taky si budu muset zmenit trvale bydliste ale porad premyslim jestli ho mam nahlasit tady do nemecka a nebo na mamcinu adresu no jeste uvidim,ale asi spis na mamku.
Profilova fotka
Ty jo ja bych se asi mela vratit do skoly vynechavam pismena jako skolak :-S a jeste jsem lina psat s hacky :-D holky dneska jsem hodila saticky do kostymerny a zachvilku budou hotove juhuuuu.jeste jsem se chtela zeptat mam je vyzehlit uplne do rovna,jen trochu nebo vubec? :-N Ted mi spoustu lidi rikalo at je nezehlim ze je to takhle hezky ,ale ja nevim asi jen trochu tak chci slyset jeste vas nazor,ale nesmite soudit z te prvni fotky :-D :-D tam jsou opravdu hodne pokrcene :-D
Profilova fotka
niky já osobně bych šaty vzala jen lechce napařit, myslím, že holky v kostymérně budou mít určo nějakou žehličku na takový materiál, třeba jak se žehlí záclony, mně se líbí jak jsou nadýchané tím, že nejsou vyžehlené, ale aby zas pomuchlané nevypadaly zbytečně "humpolácky" Jsou to nádherné elegantní šaty. Modelka u tebe je má vyžehlenéa jsou taky krásné,, ale ne tak nadýchané jako ty tvé, takže já osobně bych je vzala jen tak decentně, by na sukni nebyly zbytečné ohyby. Jinak prstýnky jsme si včera navrhli sami a dohodli s, že si je necháme vyrobiz, ale do rána se to miláčkovi rozleželo a že prý ještě neví, tak uvidíme jak to dopadne. Jinak odkaz mi pošly, jsem ráda za každou inspiraci co koupit. Holky včera se přítel rozhodl, že si oblek půjčí a nepůjde ve svém a musím říct, že jsem naprosto nadšená z toho co jsme vybrali. Půjde totiž ve fráčku a bude mít i klobouk, holky je mu to taaaak sluší, že ja budu vedle něj jen jako dekorace a to ještě není všechno podařilo se nám pro synátora vypůjčit ten samý oblek, takže kluci půjdou k oltáři ve stejnokroji, já jak je včera viděla oblečený, tak už se strašně těším na svatbu :-D Moje šaty jsou takové jednoduché elegantní a ten smoking k tomu náramně jde, chceme to před všemi utajit co budou mít kluci na sobě, tak už se těším na reakce až je uvidí, já se těším, já se těším, já se těším :-D
Profilova fotka
teda já píšu jak prasátko no fuj, holky omlouvám se, ale já to po sobě prostě nečtu :-N
Profilova fotka
cupity taky si myslim jen tak lehce aby to nebylo pomackane ale zase ne uplne rovne ;-) My jsme to meli s prstynkama to same ja uz do predu vedela jake bych chtela,ale Paja ten porad menil a at pockame a co kdyz nejsou kvalitni,co kdyz nedorazi v balicku,. . . . no jsou to s nim nekdy nervy je takovy setrilek nekdy az moc.Ja to chapu ze si musime davat taky pozar at nenaletime,ale nekdy to fakt prehani :-| No proste si beru za muze tatinka dve :-D muj tata je to same,asi mozna proto si kluci tak rozumi :-D :-D :-D Jedna holcina mela v albumu taky sveho chlapika ve fraku a musim rict ze to vypada opravdu hezky a hlavne elegantne ;-) Pavel kdyby si mel vzit kloubouk tak bych musela mit chudy :-D on ma 2m a ja163cm takze uz ted mam 9cm podpatek abychom nevypadali blbe.Nekdy si pripadam jako jeho dcera kdyz jdeme spolu za rucicku :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D jéje tys mi rozesmála. Prý dcera :-D :-D :-D Děkuju za odkaz. Jen holky víte co nevím, jak je to s kloboukem a etiketou, má ho ženich v místnosti při obřadu sundat nebo se nechává na hlavě? To budu muset ještě zjistit 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme byli na matrice, vše vyřízeno, poplatek zaplacen, tak už je to vážně pravda a my do toho praštíme. :-D Šli jsme z té matriky jako ve snu, hřál nás takový příjemný pocit, že ten náš vztah nabyl na vážnosti a důležitosti. Když vezmu fakt, že byly časy, kdy jsem se vdávat vůbec nechtěla a připadalo mi to zbytečné, tak jsem vám teď tak ráda. Ono je to úplně něco jiného. Já vím, že svatba štěstí nezaručí, ale něco tam je, něco silnějšího, neumím to popsat... x-) x-) x-) Pak mám zažádáno o pas, holky, to vám byla rychlovka, vyfotili mě přímo u přepážky, sejmuli otisky a za chvíli jsem byla pryč. Úplně jsem čuměla. Hotový bude teda za měsíc, ale jinak pohoda. niky: s tím pasem jsi na to kápla. Akorát jsme se ráno bavili, že bychom mohli na něj ještě jet aspoň do Chorvatska na blint. :-) Jinak k tvým šatům a žehlení. Mně by se možná úplně vyžehlené líbily, že by jako pak hezky splývaly, ale hezké jsou i takto "namačkané", ale už jsou krapet jiné než na fotce. Takže já bych je zkusila vyžehlit a když by to nebylo ono, tak je namačkat. ;-) Cupity: jéééé, tak to to bude manžílkovi moc slušet ve fráčku. To se těším na fotečky. :-) A ještě takhle sladit i synátora. To jedno oko nezůstane suchý. :-) A vážně to vydrž a nikomu to neířkej, tohle jsou takový krásný překvapení.
Profilova fotka
cupity to nevim jak s tim kloboukem,ale pritel od te holciny ho mel v mistnosti(pri obradu na hlave) ale co ja vim tak v mistnosti by se mel sundat ,ale nevim jestli je nejaka vyjimka u svatby :-| urcite se jukni nekde to najdes a myslim si ze na obrad to nejaky problem neni je jasny ze ho pak nebude mit celou dobu na hostine tam uz by to bylo blby,ale obrad by nemel vadit a popravde kdo dneska etiketu dodrzuje a hlavne kdo ji zna :-D Kami urcite chorvatsko je ale trosku drazsi nez jine staty.Ja jsem byla jednou v chorvatsku na blint,ale je fakt ze jsem mela auto ktere trochu vic zere,ve slovinsku jsem zabloudila a penzionek taky zrovna dvarkrat levny nebyl.Ale byla to nadhera bydlela jsem v rybarske osade kde bylo opravdu jen malo turistu a opravdu parada ;-) Chorvatsko me moc nadchlo a musim rict ze dokonce i vic nez i talie a to jsem tam jako male vzdy pres leto s mamkou a segrou bydlela.A nebo si fakt udelat romanticky vikend treba 2 nebo3dny Barcelona,Madrid,Rim vis opravdu jen na vikend a poradne si to uzit ;-) :-) Mohla bych si aky z nasich udelat srandu a prekvapko,ze by u oltare stal nejaky novy napadnik a zahrala bych scenku jako ze jsem jim to jeste nestihla rict a ze to je muj novy pritel Eda :-D :-D :-D no ja bych se bavila,ale nevim jak ostatni :-D Jo a dneska jsme uz konecne koupili botky pro milacka mam radost u nej je to slozite chtel do spicky,ale s jeho 47nohou ne nohou haxnou :-D :-D :-D by mel 56 :-D :-D ale ne vybrali jsme takove polokulato hranate a moc pekny.Jsou prosivane jen na pate a spicka uz ne ,hodne jednoduche a aspon ma pak poradny boty az se bude chodit na me divat do divadla ;-)
Profilova fotka
keilo tys mně tu normálně málem rozplakala, jak si to krásně napsala :-) Je pravda, že mám teď úplně stejné pocity x-) je to opravdu moc krásné období. No holky co si budem nalhávat, láska je prostě krásná věc :-)
Profilova fotka
niky: no ještě uvidíme, kam nakonec vyrazíme. Přítel bude možná měnit práci, tak třeba ani nebude mít nárok na dovolenou, takže to zatím necháme všechno otevřený. Ale fakt bych ráda to Chorvatsko, myslím, že se tam najdou krásná místa, která neobléhají tolik turisté. Uvidíme. Jo vtípek aby před oltářem čekal někdo jiný by byl sranda, ale bacha na to. Někdo mi vyprávěl, že jeden kluk si u oltáře udělal srandu a řekl ne a pak se opravil a řekl ano a normálně je neoddali, že to prostě vypadá, že to není jeho osobní vůle. No to musela ta sranda pak stát za to. :-D Šli prý tedy pak normálně na hostinu a slavit a nechali se oddat o týden později, ale stát se to mě, tak zuřím. Hned jsem na toho přítele upozorňovala, protože jak ho znám, byl by toho také schopný. :-D :-D :-D cupity: jéééé, rozplakat jsem tě nechtěla, ale fakt to bylo hodně silné včera. Věřím, že ten svatební den bude ještě silnější. Jojo, láska je krásná věc x-)
Profilova fotka
No to děkuju, žes to tu napsala s tím ne, protože ten můj, jak ho znám tohle určitě plánoval, takže mu jdu hned volat a zakázat mu to :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak me muj rikal,ze to vtipne neni ze by byl nastvany kdybych mu rekla ne a pak se opravila a pry ho to ani nenapadlo tak jsem si oddychla :-D Nas matrika teprve ceka ,tak jsem zvedava.Ale holky zachvilku to budu mit jen 2mesice =-) ja se tak tesim!!!dneska jsem koupila ve meste ramecek(trochu vetsi) a dam tam takovou hezkou pohlednici kde jsou dve zidle a na jedne zidli je oblek ,boty zenicha a na druhe zavoj,spodni pradlo a boty nevesty a vypada to moc pekne.tak to chci dat do toho ramecku a kazdy nam tam potom v den napise na ten ramecek nejaky prani ;-) tak snad to bude vypadat hezky :-)
Profilova fotka
Tak toho mýho by to právě klidně napadlo, tak jsem mu to radši vyprávěla. ;-) Niky: ten rámeček s tou fotkou to bude nádhera. A pak po svatbě vám to krásně připomene tu atmosféru. Mně stále nepřišly ty mašličky a pytlíčky ]-( ...tak jsem psala tomu dotyčnýmu na ebayi, že mu dávám čas do 14.5. a že jestli nepřijdou vyvolám prostřednictím ebaye nebo paypalu spor. Tak napsal, že jestli to nepřijde, že mi vrátí peníze sám. Tak jsem zvědavá. Už je to měsíc a nic nemám. Niky, 2 měsíce je ještě dobrý...já už to mám za 37 dní :-)
Profilova fotka
Ty jo Kami uz jen 37dni :-o tak to je rychlost,jeeeee ja ti zavidim,ale v dobrem uz bych to taky chtela mit za par :-) Jj me to taky prijde jako dobry napad videla jsem to zase na internetu tak jsem se nechala inspirovat ;-) Mesic to je docela dlouha doba a odkud to posilal?
Profilova fotka
niky: posílal to z Číny, psal mi, že to trvá tak 8-20 dní, než to dorazí ke mně. Ale to pěkně kecá, už jsem si z Číny věci objednávala a přišly do týdne. Tak mu dám čas do 14.5. a pak navalí prachy. Šmejd jeden. Ale měl dobrej feedback, tak jsem nečekala, že budou problémy. No uvidíme. Však už to máš taky za pár. Mně přijde, že teď ten čas začal strašně rychle utíkat. Od ledna do března se to děsně táhlo, ale teď to sviští, při tom den má stále 24 hodin a hodina 60 minut, ale stejně tímhle tempem se ani nenadechnu a bude zase podzim. :-D
Profilova fotka
Me taky posilali saty z ciny a za 5dni byly v nemecku :-N ,ale kdyz ma dobry hodnoceni tak asi za to opravdu nemuze,ale to ho neomlouva je to jeho job :-| pech. A jake maslicky sis objednavala?Myslis vyvazky? Presne me se to taky tahlo jako smrad pomalu a od dubna to leti.Kazdy den hlasam Pavlivi kolik jeste dni a ten mi vzdy odpovi ze srandy'' ty jo neuveritelne uz je to zase o neco min''.On si z toho dela prcu,ale ted nedavno mi rekl jenom??? Tak jsem se mu musela smat :-D Jj leti to rychle a nejhorsi je,ze to tu pripravujeme nektere i rok dopredu a pak jen ten den Dutece jako voda :-( ach jo
Profilova fotka
niky: ty mašličky mám v albu, byly by právě jako vývazky a pak bych jimi ozdobila ještě jmenovky. No uvidíme, zda ještě třeba nepřijdou, třeba když jsem udělala bububu, tak je rychle pošle. Tak jsme včera vybrali písničku na první tanec, jelikož žádnou písničku svojí nemáme, tak to byl oříšek. Ale bude to Falling slowly od Glena Hansarda a Markéty Irglové. Ještě jsem koukala teď na překlad a hodí se. Jsme se báli, aby to nebylo třeba o rozchodu, ale není...takže bude. No a už mám vybranou i písničku na můj nástup. Teda holky, říkám vám, jedno oko nezůstane suchý. :-D A na gratulace asi pustíme We are the champions od Queenů, ať je taky i sranda. No já už se tak děsně těším - čím víc má ta naše svatba reálnější podobu, tím se těším víc! Sice to fakt uteče jako voda, ale ty vzpomínky budou nádherné...
Profilova fotka
Dobre rano,Kamco uvidis dala si mu ultimatum bud to zvladne nebo posle penize ;-) Falling slowly je nadherna pisnicka to si vybrala moc pekne.Ja porad nemam na nastup a hlavne ani nevim jestli mit muzu,ptz obrad mame venku :-| .Ale je to takovy divny jit k oltari bez hudby.Kamaradka ta ji taky nemela tak nevim budu se muset zeptat.Jako ze by nekdo stal za rohem a zapnul kazetak :-D :-D To ti verim ja taky hlavne kdyz uz mam i saty,ale vzdy se najde nekdo kdo mi to me nadseni pokazi.Vcera jsem mluvila s tatkou a rikam mu co jsem dobreho vymyslela s tim rameckem a blahoprani a on mi rekl ze to stejne skonci ve sklepe 8-( .Jezis no a i kdyby tak at mi tu radost z toho nechaji a to je porad neco.Ja mu rikala tatko ted je trochu jina doba nez kdyz si se zenil ty.A hlavne si to chci uzit a udelat podle sveho originalne a ne tak jak mivaji svatbu vsichni :-|
Profilova fotka
Krásné páteční ráno holky :-) Dnes se chystáme zajet za pánem, který je ochotný mně na svatbu odvést starým lincolnem, tak jsem zvědavá, jak bude auto vypadat a kolik si za to řekne, ale každopádně, jsme na tom všechny stejně, taky už se moc těším. Poslední dobou si připadám, jak puberťačka, jak jsem do toho našeho taťky zamilovaná :-D Holky obě Vás obdivuju, že máte odvahu si takhle něco z daleka objednat, ale je to asi proto, že nemám se zahraničním obchodem žádné zkušenosti a ani nevím, kde na někoho takového sehnat kontakt, jste prostě odvážné šikulky ;-)
Profilova fotka
niky: my to máme taky venku. Já bych být tebou určitě hudbu dala. Kamarádka měla venku a bez hudby a bylo to hodně divné, nikdo to ani pořádně nesledoval. A jiná kámoška to měla doma na zahradě a krásnou hudbu a řeknu ti, měla jsem co dělat, abych se dojetím nerozbrečela. ;-) Šla jsem jí tedy i za svědka, tak jsem byla celá dojatá, ale určitě hudbu zařiďte. Dá to tomu šmrnc!!! :-) cupity: já mám zařízeného Astona Martina (jezdil s ním James Bond), tak se těším. Snad bude krásně, abychom mohli stáhnout střechu a jet jako v kabrioletu. Jinak já se zezačátku také bála něco ze zahraničí objednat, ale už jsem v tom celkem zběhlá. A zatím jsem neměla negativní zkušenost, až teď. Prodejce si dost pečlivě vybírám. Tak uvidíme, jak to dopadne s tímhle. Ale strach nemám, jen mě štve, že jsem ty mašličky fakt chtěla! :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, kami: je to skoda ptz ty maslicky jsou opravdu krasne :-| .ty jo v kabriu tak to se mas,ale u me bych se bala o uces ja i kdyz tam naplacam 2lahve laku tak mi to drzet nebude :-D :-D cupity:u me je to poprve co si takhle z daleka neco objednavam a zatim musim rict,ze v pohode az na inteligentniho nemeckeho kuryra :-D ;-) Holky vyhlasila jsem rodine valku! :-D koupila jsem si casak ''Hochzeit kreativ'' a je tam uplne vsechno o vyrobach ruznych veci,zdobeni stolu,aut,. . . :-D a ted to teprve zacne a nikdo mi to nebude kazit ;-)
Profilova fotka
niky: no já doufám, že nebudu moc vofouklá, až z toho auta vylezu. :-D Ale pojedeme pomalu, tak snad ne... Tak v časáku jsou dobrý nápady. Taky bych uvítala nějakou inspiraci. Mám spoustu nápadů, ale bez návodu se nehnu. Občas juknu na youtube, někdy tam najdu návody na různý dekorace, ale nějak jsem se k tomu stejně ještě nedokopala. Mám přece ještě pořád moře času :-D :-D :-D
Profilova fotka
Snad ne,aby to nebyla jako scenka z filmu do auta s krasnym ucesem a vyzelez jako kdyby si dostala ranu elektrikou :-D Ale ne kdyz pojedete pomalu tak snad ne ;-) .No ja uz ten casak prolitla nic noveho jsem se nedozvedela :-| takze je mi na nic,ale neva mam tu jste dava,nejakou drbarnu :-) ted v pondeli se jedeme podivat na byty do essenu tak jsem zvedava,uz se tesim Pavel rikal,ze je to tam uplne jiny zivot nez tady v Eisenachu.Vetsi mesto hlavne zapad takze to jde videt ;-) Uz se moc tesim akorad tam nikoho neznam tak se budu asi trochu nudet,ale pry je tam nejaky hrac cech a ma i manzelku tak treba si sednem ;-)
Profilova fotka
Niky: to mě nestraš, že vylezu a budu vypadat, jak kdybych dostala ránu elektřinou. :-D Ale ne...na místo obřadu to máme asi 3 km, takže si myslím, že to vážně nehrozí... ;-) Určitě se v novém městě brzy s někým zkamarádíš. Ale chápu tě, že z toho máš obavy. Vůbec si to nedovedu představit, já nikdy za ty naše plzeňský kopečky nevypadla - celý život žiju tady, mám tu všechno na světě, jsem tady tak zakořeněná, že by změna bydliště sakra bolela. A tou změnou myslím i v rámci ČR - bolelo by i takový stěhování např. do Prahy. Miluju Plzeň. Takže tě docela obdivuju, že to v pohodě zvládáš. :-)
Profilova fotka
Joooo tak to mate kousek ;-) Me se taky v Plzni moc libi me nejvic stve,ze jsem daleko od rodiny,ale to jsem byla uz odmalicka.Ve 12jsem odesla na skolu do Prahy a tak jsem pak do konce studia tam zustala.No a hned po skole nagazma v nemecku a uz jsem tu 2roky ;-) .Zatim se mi tu libi,ale asi tady nechci byt az do konce zivota hrozne bych chtela byt s rodinou,ale to je taky tezky myslim si ze Pavel taky ,ale on ji ma az ve Zline :-N Je to tezky :-| Ted se hrozne tesim,az prijedeme toho 24.do Plzne tak se chystame do ZOO,jupiiii :-D miluju zologicke zahrady :-) Urcite si sednu s tou ceskou do oka nejsem narocna a kdyz mi nekdo nesedi tak se s nim proste nebavim a reknu mu to narovinu nesnasim pretvarovani ]-( ,ale ja jsem takova,ze si radsi pisu tady s tebou a zanedbavam i zname v divadle :-D
Profilova fotka
niky: no tak pokud máte rodiny takhle daleko od sebe, tak by to vždycky pro jednoho bylo k té druhé rodině dál, ať už byste žili kdekoli. My máme oba rodiny tady v Plzni, ne že bych je musela vždycky vídat každý týden, to zase ne, ale třeba bych nemohla žít daleko od svý ségry, tu bych nedala za nic na světě, mám ji strašně moc ráda, jsme na sebe od malička strašně fixovaný. Joooo, plzeňská zoo je nádherná, my tam byli loni, takže zase nějakej ten rok nepůjdeme, ale dělají tam zas nový pavilony a pořád to tam zlepšujou... Jůůůů, to je od tebe milé, že si radši píšeš se mnou a zanedbáváš známé v divadle. Já si s tebou také ráda píšu a určitě si myslím, že si s tou češkou sedneš, protože jsi taková sympatická a přátelská, to by bylo, aby tě neměla ráda! ;-)
Profilova fotka
Dobre rano,tak mam zdarne premieru za sebou a prezila jsem i posezeni po premiere v hospode =-) A dneska dalsi predstaveni,ale to neni nejak narocny a pak 4dny volna ;-) jsem se divila kdyz nam dal sef volno vetsinou makame jako blazni,ale co aspon ted budu mit cas na uklizeni,budu varit,pect ,juhuuuuu :-D Taky bych se asi s rodici nemusela stykat kazdy tyden bo to bych z nich asi ze silela,ale nekdy je mi smutno,ale myslim si ze to hodne dela to,ze nemam opravdove kamaradky.Ty v cechach od te doby co jsem v nemecku tak uz mi nevolaji ani nepisou a ty tady v nemecku to je to je spis takovy ,ze se bavime hlavne protoze spolu pracujeme :-| Ale vis na co se tesim ted nejvic az pojedu do cech???Jasne ze na rodice,ale nejvic na svickovou k babicce :-D :-D :-D to je ti takova basta ze se zase asi utlucu az mi praskne brisko :-D JJ vcera jsme si psali s tou manzelkou od toho brankare a je opravdu sympaticka a rikala ze uz se na me tesi tak to bude asi v pohode ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) niky: gratuluju k úspěšné premiéře ;-) Tak Vám musím říct jak to u nás dopadlo s lincolnem :-D V pátek jsme se na něho jeli podívat a zjistit co a jak, tak z lincolna se vyklubal cadilag (ale to ze je to lincoln mi tvrdila kolegyňka z práce a víme sami dobře, jak jsou na tom ženský s autama, že? Hi, hi) No a pán si řekl 5000,-, tak jsme mu poděkovali a odešli, protože budeme mít menší, myslím, že finančně méně náročnou svtabu, než mají jiné páry, tak se nám fakt tolik peněz dávat nechce, ještě jsme si tak říkali 1500,- že bysme mu dali a on 5000,- tak nás to oba rozesmálo :-D Jinak ohledně tématu bydlení souhlasím s keilou, já bych se zas zbláznila být daleko od mé mamči, nejsme ani matka a dcera, ale dvě nejlepší kamarádky, každý den si minimálně jednou zavoláme a vidíme se cca 2x v týdnu, takže bych bez ní byla nešťastná (jak to tu píšu, tak to zní až "závislácky", ale mám jen jednu opravdovou kamarádku a naší mamču, u mně zas dost přátel zmizelo potom co se narodil malej, takže jsem ráda, že mamču mám ( a jako bonus toho je, že je to maximálně hlídací babička, každé léto u nás vznikají neshody, kdo bude mít Vítka na prázdniny, když někomu říkám, že musím babičky v létě prosit aby mi půjčili syna, tak ani nevěří,a le jsem za to ráda.
Ahoj holky,prosím máte některá tip na svatební video? Moc díky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?