Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
Já to měla to samé, také jsem byla jen ve dvou salonéch, zkusila troje šaty a bylo hotovo :-D
Profilova fotka
cupity: oznámení moc pěkné. To muselo dát práci, když je tam ještě to průhledné. Ale fakt klobouk dolů. Já teda vytvořila oznámení také sama, bylo to jako ve stylu pohledu, takže jen karta a zezadu jako pohled. Tam jsme rukou napsali komu je to určeno a zda je zveme ke svatebnímu stolu nebo jen na raut. A každému se to líbilo. Nejkrásnější na tom byla ta cena, za 25 ks jen 161,-Kč. :-D
Profilova fotka
My se také vešli s cenou max a to opravdu přeženu do 300,- za 30 ks :-)
Profilova fotka
cupity opravdu moc hezky oznameni.Kdyz uz jste u tech sat tak ja abych se priznala jsem vubec zadne saty nezkousela :-N ty cpo mi siji a mam je v albumu jsem milovala uz od zacatl´ku a zadne je nepredcily ;-) a myslim si ze ke me i jdou ostatne mi to spoustu lidi potvrdilo :-) Tak jen doufam,ze mi nekecali :-D .Jinak holky kplik budete delat Kg kolacku?Ja nemam vubec potuchy mam 35lidi
Profilova fotka
niky: to by mě docela taky zajímalo, já mám 40 lidí a koláčky mi bude péct tchýně, tak taky nevím. Chci do výslužek i něco na stůl. Zkusím se optat kamarádek, co se už vdávalo, kolik myslí, že je třeba... Já teď dávám dohromady svatební list - dary, co si přejeme. Je to docela fuška, zjišťuju, že skoro všechno máme, ale už jsem něco dohromady dala. Tak to rozešleme přátelům, kteří už na nás tlačí, co chceme. Rodina nám bude dávat penízky. Jak to máte vy s dary?
Profilova fotka
kami u nas je to stejny akorad nam je budou delat babicky,ale tady se budu ridit naopak lepsi min nez vic,cukrovi se da dat do mrazaku ale kolacky ne a stejne tam bude obed i raut takze vsichni budou akorad tak prezrani ;-) a tu vysluzku budu davat jen jako takovy symbol maly kosicky takze uvidim,ale taky bych chtela dat nejaky do misy na rautovni stul kdyby nekoho chytla mlsna na sladke :-) .U nas je to hodne jednoduchy s darama,my mame v podstate vsechno takze jsme vsem rekli o penizky kdo kolik da uz je na nem ;-) protoze nejaky set nadobi by urcite skoncil ve sklepe :-D A co si prejete vy?
Profilova fotka
niky: tak to my budeme dávat výslužky do větší krabice, takže to musím nějak pořešit. Uvidíme... No my si taky řekli o peníze, ale na kamarádech bylo vidět, že chtěji dát dary, tak jsme něco vymysleli. Např. příbory - ty současné jsou nic moc, takže pořádné. Potom bych chtěla takový ten příruční vysavač, co se nabíjí, je bez šňůry a nezabere moc místa a ein zwei s ním uklidíš, nesnáším vytahovat normální, zapojovat šňůru a pak to zase uklízet ;-). No a další věci, nakonec jsme toho vymysleli dost, takže si můžou i vybrat dle částky, kolik do nás chtějí dát. A právě tady na beremese jde udělat svatební list, kde je seznam těch darů, tak tam dáváme i přesně to, co si přejeme s odkazem, kde se to dá sehnat. Takže se nám určitě nesejde doma něco, co nepotřebujeme. ;-)
Profilova fotka
my prave budeme kupovat nejaky mensi krabicky ale jednou jsem na internetu videla krabicky ve tvaru nevesty a zenicha tak by se mi liilo dat nevestu lidem z moji strany a zenicha z pajovi ;-) bylo by to hezky,ale mely je na internetu a jedna za 50Kc :-S tak uvidim jestli je nekde sezenu levneji kdyz ne tak asi obyc kosicky :-) .JJ s tim vysavacem mas pravdu ja si koupila asi pred rokem a je super.Kdyz se ti vysype treba hlina nebo mouka . . . tak jen vytahnes tenhla vysavac a mas uklizeno a vubec i kdyz mas treba jen male predlozky nebo koberecky nekde tak je to prakticnejsi nez vytahovat velky vysavac.No a musim se pochlubit dneska jsem si koupila boticky na prezuti je fakt ze by mohly byt levnejsi,ale za 12eu taky dobry :-D
Profilova fotka
niky: tak už jsme ten seznam darů spíchli, vymysleli jsme celkem 10 darů a posíláme to jen přátelům, rodina ví, že chceme spíš peníze. No doufám, že se nikdo neurazí, ale myslím, že ne. Jak já byla ráda, když mi pokaždý někdo řekl, co chce a nemusela jsem nic vymýšlet. :-) Ten vysavač bych si zrovna moc přála, tak uvidíme, zda nám ho někdo koupí. Super na tom seznamu je to, že se na něj nebudeme do svatby koukat, takže vlastně vůbec nebudeme vědět, co dostaneme, takže to bude super překvápko. No hlavně, abych to vydržela tam nekouknout. Jsem na tohle hrozná. :-D Botičky na přezutí za 12eu - to je paráda. ;-)
Profilova fotka
Ty jo tak to je parada,ja bych dala mozna tak dva dayr dohromady :-) No my jsme si vsem rekli o penize a akorad se nam to bude hodit.Budeme se stehovat do essenu a tudiz budeme potrebovat i nabytek,pracku,kuchyn no proste veskery vybaveni bytu tak to investujeme do toho ;-) Uz jsme si vyhlidli v ikeepostel a vybaveni jako komody a skrine tak se docela tesim,ale zaroven kdyz si uvedomim kolik je to zase penez tak je mi blbe :-| hlavne ted budemepotrebovat i auto ptz tady u toho tymu co je Pavel ted mel reklamni a pochopitelne kdyz jde do jinyho tymu auto se musi vratit takze dalsi vec no proste hrozny :-S Ja bych to taky nevydrzela se nepodivat ale budu te teda podporovat aby si se tam nejukla jestli ti to pomuze :-D jj s botkama jsem spokojena jsou opravdu pekny zitra je hodim do albumu.no a dneska jsem kouila bily satenovy celenky a nalepila na to kopretinu budou je mit moje druzicky takze jsem opet nejak usetrila a vypada to pekne a hlavne decentne ;-)
Profilova fotka
niky: No tak to je jasný, že když se budete takhle stěhovat, že se vám každá koruna bude hodit. My už máme právě všechno ohledně bydlení hotový, loni prošel náš byt kompletní rekonstrukcí, takže skoro všechno máme, ale pár věcí jsme našli, co by se hodili. No teď jsem koukala a 2 dary už jsou rezervovány, ale vydržela jsem a nekoukla které, ale je to docela vzrůšo. :-D Saténové čelenky musí být pěkné a jak píšeš decentní...a ty budeš mít malé nebo velké družičky?
Profilova fotka
Ja si myslim,ze tohle neni urcite nase posledni stehovani bohuzel mame oba dva zamestnani ,ktery nas bavi a hezky,ale tak trochu jsme jako kocovnici :-| Nevadi pak uz nam nabytek a vubec veskery vybaveni zustane jednou do naseho staleho bytecku nebo baracku ;-) Ty jo tomi pak budes muset po svatbe napsat cojste teda dostali :-) Udelame si tady nove odkaz ''Nikca a Kamca jedou dal'' :-D :-D :-D .Dvou druzickam ja 6 a te treti 4,ale obavam se ze nakonec bude asi jen jedna a to moje mala sestrenka.Protoze ty dve dalsi basorky jsou od me budouci svagrovy dcery a jsou trochu vic stydlivejsi takze rekli ze budou chtit byt druzicky ,ale pak az uvidi ty lidi tak si to asi rozmysli :-) Ale nevadi tak aspon ze bude jedna.Hlavne jedriv sem nechtela zadny druzicky zda se mi to zbytecny,ale pak jsem si to rozmyslela a kanonec budou :-) jinak melo byt hostu 35 a asi to vypada ze uz 3 nebudou takze aby vubec do cervence nekdo dorazil :-D A ted jsem tady cetla na jednom foru ze si holcina zarezervovala misto na hostinu, zaplatila zalohu a oni to mezi tim prislibili nekomu jinemu tak hleda novy misto a to ma svatbu ted nekdy v dubnu myslim takze mi ji byloopravdu lito a hned sem si rikala aby to i na bykove nezdupali a pak jsem necumela takze jeste ze tam ted dorazim a vse to tam s nima poradne domluvim ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ty jo 10 darů, to jste dobrý, to mně by napadly max. 2. Domácnost máme zařízenou a takové věci co bysme chtěli se jako dary fakt nehodí, třeba jako lišty kolem plovoučky :-D . Takže si taky řekneme spíš o peníze a pak se za ně pořídí co budeme potřebovat a nebo to bude příspěvek na svatební cestu. Plánujete svatební cestu?
Profilova fotka
cupity taky jsme penize chteli nejdriv vyuzt na svatebni cestu,ale mame to trochu slozitejsi :-| kazdy mame jinak volno ja ho mam od konce cervna do zacatku srpna a Paja zase od zacatku cervna do zacatku cervence takze jedine ze bychom neco podnikli v zime kolem vanoc,ale urcite nam bohuzel svatebni cesta nevyjde tenhle rok 8-( Skoda docela jsem se tesila nekam k moricku,takze penize budeme investovat do zarizeni bytu.JJ to mas pravdu kdyby si treba babicce nahlasil,zepotrebujete listy kolem plovoucky atd. :-D :-D :-D to by asi koukala.Ja uz jsme kamce taky rikala ze bych moc daru dohromady nedala a aby jim rikala o auto nebo pracku,sporak to jsou docela drahy dary :-N .no uvidime kolik bude penizku :-) ;-) A co ty svatebni cesta?
Profilova fotka
No holky, byla to fuška, vymyslet těch 10 darů. Polovina také nejsou věci do domácnosti, ale na cestování a tak. :-) My máme svatební cestu takovou kratší a pro niky to asi nebude moc velká svatební cesta - neb jedeme do Berlína a do Tropical Islands asi na 4 dny. :-) A potom se uvidí, co ještě vymyslíme přes léto. Možná že bude i moře. Ale my na to moc nejsme, takže spíš plánujeme Norsko. ;-) Jinak to strašně utíká...já už se vdávám za 54 dní...uffff. :-N
Profilova fotka
Ahoj, hi hi já za 76 :-) My svatební cestu taky žádnou neplánujeme, jediné co bychom rádi, tak jet cca na 3 dny někam na Šumavu do wellnes hotelu. Ale nic vybráno ještě nemáme. Nijak to neřeším, nějak mi letos ani moře zatím nebere, uvidíme, třeba se mi k němu ještě začne chtít, ale momentálně nejbližší plánovaná dovča po svatbě je, že pojedeme na pár dní na vodu, takže svatební cesta bude nejšpíš pod stanem :-D :-D :-D
Profilova fotka
cupity: pod stan jedeme my asi týden před svatbou, ještě to není s kamarádama pevně domluveno, ale jezdíme každý rok právě v době naší svatby, tak jsme to trošku zkomplikovali. :-D
Profilova fotka
Kamco slysela jsem,ze v tom Berline je tomoc pekny taky bych tam chtela jet nekdy na vikend ;-) .Me ted porad laka thajsko,bali a takovyhle zeme,ale muj sen jsou Pompeje v Italii ale to neni na svatebni cestu moc dobry tam se nedamoc valet :-D My mame oba dva slozity povolani a brat volno si taky nemuzeme,ale uvidime jak rikam treba nam to vyjde na vanoce ,ale komplikuje nam to taky nas pejsek.Budeme ho mit uz rok a nemuzu bez nej byt je to jako moje dite :-( takze mozna i nejakou cestu ozelim :-) Dneska jsem se uz na sebe nastvala,jsme fakt hrozna porad nakupuju nejakou dekoraci na svatbu.Vudyt ani tolik stolu nebude tak navim kam to vse dam :-D :-D :-D Jeste ze je to tu vse tak levny ;-)
Profilova fotka
niky: já se tam hrozně těším. Teď domlouvám hotel v centru Berlína, tak snad všechno klapne. Já mám právě raději aktivnější dovolené, takže to moře mě moc neláká. Loni jsme třeba taky byli v Německu v GA-PA a jeli jsme se podívat i na ten přenádherný zámek Neuschwanstein a byla to úplně super nejvíc dovolená. :-) Ale jinak já to neberu ani moc jako svatební cestu, jen prostě se mi nechce právě hned po svatbě jít do práce, tak to tomu takto připisuju. Ale jet bychom tam jeli tak jako tak, neb právě lístky do Tropical Islands jsme dostali, tak škoda nevyužít. A vy si holt užijete dovču o Vánocích, vždyť je to jedno. :-) Já dekoraci na stoly nekupuju vůbec žádnou. Domluvila jsem se v hotelu a všechno nechám na nich. Navíc stoly se po hostině hned budou šoupat a dá se na ně rautové občerstvení, takže to dle mě nemá ani smysl. Nejde ani tak o peníze - i když to bude také ušetřená troška, ale prostě jsem ráda, že jsem to mohla vyškrtnout. Jen dodělám ty dárečky, až přijdou ty pytlíčky a prdím na to. Původně jsem chtěla dávat ty mandličky, ale teď jsem objevila svatební magnetky, kde se dá datum a naše jména. Myslím, že to by mohla být hezká památka a lidi by si to třeba připli na ledničku. Jeden stojí 25,-Kč, tak o tom dost vážně přemýšlím. :-) :-)
Profilova fotka
No ja budu mit nejspis jeste po svatbe volno tak zustavam v Plzni ale manzilek si na svatbu bere dovcu tak to vypada ze asi pak druhy den budemuset do rachoty :-| ,jeste uvidime.Ja mam prave rada to lenoseni i ruzne vypravy,ale muj pritel by se nejradeji valel u more nebo bazenu i kdyz je pravda ze od te doby co je se mnou a mame pejska tak se to zmenilo.Zrovna dneska jsme byli na vyprave ve skalach pes se hned vykoupal v potoku vubec se nebal a to je 10mesicu stary a jeste malinky yorksir :-D no a vcera na hrade Wartburg.A musim Paju pochvalit,ze uz zacina byt taky vyletnik i nas to vic bavi kdyz je hafan ;-) .No a byt tebou urcite bych udelal ty magnetky,urcite si kazdy odnese vic nez z mandlicek a jako pamatka je to perfektni napad my prave budeme mit ty kaminky.Ja prave nebudu mit na stolech dekoraci z kytek.Koupila jsem v ikee pisek,kaminky,sklenicky na svicky ktere jsem obalila stuzkou no a dneska ratanove koule v sedive barve jo a jeste na moje a Pajovo misto je to takovy plechovy maly kyblik kde je vykrojene srdce a kdyz se tam da svicka tak je to nadhera.Ale ja jsem stastna ze si vyzdobu muzu udelat sama uz jen proto ze se mi to vse k sobe bude hodit a tady v nemecku se da opravdu vse sehnat za par centu a moc hezky veci ;-)
Profilova fotka
nikuse: mluvis o takovych tech kaminkach jak sepouzivaji i jako jmenovky? Moc bych je chtela ale nevim,kde je sehnat. Poradila bys mi, prosim? :-)
Profilova fotka
JJ presne ty.To ti asi moc neporadim ja je koupila v nemecku ve velkym obchodaku s potravinama neco jako tesco a tam meli i talire a dekoraci.Ale snazila jsem se je sehnat vsude mozne i nas poslali k hrobarovi ze by mel mit urcite zbytky takze kdyz jsme tam dorazili ze potrebujeme na svatbu kaminky takna nas koukal co to je za morbidni vtipek.Ale urcite se jukni v tescu a nebo obchody jako je obi,baumax,atd..... tam je urcite budou mit mezi vecma na zahradu a nebo muj tatka takovy kameny kupuje ve skolce se stromky za plzni smerem na kozolupy.Je fakt ze kupuje velky ale urcite by meli mit i maly :-) .Ja je tu schanela vsude a az kdyz jsem to vzdala tak sem je nasla ;-)
Profilova fotka
Ok, díky moc, zkusím se po nich podívat :-)
Profilova fotka
niky: tak mě zase výlety naučil můj přítel, on je děsně aktivní, jak se doma jeden víkend válíme na zadku, už je celej nervní...i když teď už je malinko línější než dřív (kdyby mě tak slyšel :-D ). Ale fakt je ten, že jsem díky němu poznala spoustu krásných míst v ČR, o kterých jsem neměla ani tušení. A strašně mě ty naše výlety baví. Asi do těch magbetů půjdu, bude to lepší než ty mandle, to je takový nic. Teď jdu volat na poštu, neb mi stále nepřišly pytlíčky a vývazky ]-( , co jse si objednala na ebayi, takže pokud to dneska není na poště, jdu smolit výhrůžný dopis v AJ. 8-(
Profilova fotka
cupity: já jsem teď na oblázky narazila tady http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/183... ;-)
Profilova fotka
kami u nas jsem BYLA ja ta aktivnejsi ted uz se to nejak otocilo a porad bych jen lenosila ;-) ,ale ja si myslim,ze je to hlavne tim ze fakt makam a volna moc neuziju a Pavel toho ma min tak asi proto.Je fakt ze kdyz mam volno tak jsem zase aktivni :-) To ja porad cekam na ty saty a jeste nic uz zacinam byt nervozni :-| Jo ajina o ty mi nemluv ted jsem dorazila z prace a mam ji cerstve jeste v hlavne to pak vzdy z nemciny nebo ajiny prepnout do cestiny je sranda.Nekdy s pajou na sebe mluvime nemecky nebo anglicky jak jsme oba zblbli :-D :-D :-D .Ted jsem premyslela ze bych se zacala ucit spanelsky,ale jsem na uceni lenoch a vim ze by me to asi bavilo prvni tyden a pak zase az za pul roku :-S
Profilova fotka
niky: jůůů, to je úžasný, že takhle dobře mluvíte. Já pomalu a jistě všechno zapomínám a to jsem německy i anglicky uměla slušně. Ale pořád se ještě domluvím. Loni na dovče v Německu jsem neměla problém, samozřejmě poznali, že jsem cizinka, ale vždy jsem době rozuměla i mluvila. Ale chtěla bych šprechtit jako ty ;-) Španělština je krásná...ale asi taky pěkně těžká, co?
Profilova fotka
Ty blazinku ja vubec nemluvim dobre :-N .Anglicky se domluvim lip nez nemecky,ale porad by to nejaky slovicka chtelo no a nemecky jsem zacala mluvit az tenhle rok minuly mi to moc neslo,ale je fakt ze na to ze jsem tu ted druhym rokem tak to jde,ale musim se vic ucit.Prave ze spanelstina az tak tezka neni,spis ta vyslovnost,ale kamaradka je spanelka a kdyz me neco chce naucit tak to hned chytim ;-) :-) No uvidim ,pavel mi teda rika nejdriv se nauc poradne nemecky pak otravuj s ostatnimy jazyky :-D
Profilova fotka
niky: no já mluvila napřed hodně dobře německy, pak víc anglicky. No ale za týden v Německu jsem se docela rozmluvila a pak bylo těžký přepnout do angliny. To přepínání je fakt hrozný, nejraději bych kombinovala oba jazyky. :-D No budu se muset asi začít učit, aby to všechno učení za celý život nepřišlo vniveč. Ale ta lenost, ta lenost... :-N
Profilova fotka
Hi, hi holky to je teda téma :-D Ještě, že si tu v Nj a AJ nedopisujete, musela bych to brát přes překladač :-D Heleďte jak jste na tom s účesem? Chtěla bych nějaký drdol, mám jich pár v albu, který z nich se Vám líbí nejvíc, neumím se rozhodnout. Ráda bych korunku a závoj, když už nemám princeznovské šaty, tak ať mám alespoň princeznovskou hlavu, hi hi.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?