Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
Tak pošta už tu byla (nechala jsem si je poslat do práce) a nepřišly, takže budou až zítra. Ach ta naše pošta, hlavně, že mají slogan "dnes podáte, zítra dodáme". ]-( Fotografka je posílala v pátek. No nic, den ještě vydržím. Snad. :-D My máme natištěných taky 120 ks. Formát 13x18 a my si jako dar přáli fotoalbum a když jsem to měřila, tak se tam ty fotky nevejdou, tak to budu muset nějak vyšpekulovat, páč to album jsem dostala on nej kámošky a stálo litr. Je fakt nádherné, ale malé, jsme to nějak podcenili, když jsme to s manželem vybírali. :-|
Profilova fotka
To je to takhle pomalý???? :-o Mě když někdo něco poslal do německa tak jsem to většinou do druhýho dne měla,ale je fakt,že mě to svědkyně taky posílala v pátek ráno a pořád nic hold je už jsem dál od čech :-( .Nám nabízeli u fotografa album jako bonus . . . . . . album 1000Kč a zdarma by nám tam nalepili fotky :-D To jsem se jim v prodejně vysmála,že nalepit fotky do alba zvládnu i já tak už mě pak s albumen neotravovali.Asi si ho koupim tady v německu jsou tu krasný a levný ;-) Dneska mají hezké albumy,ale je fakt že ty ceny jsou přemrštěný.Ty jo už asy 4den montuju ikeu a dneska jsem se ještě ke všemu řízla do prstu :-| ,no a těch krabic,ale nejlepší je že němci jsou drblý a nemáš to tady ani kam pořádně vyhodit takže máme půdu plnou kartonů.jo a dneska jsem měla šok!!!Koukám se takhle na prstýnek a asi hodil kamínek nějaký jiný odraz a vypadalo to jako by tam chyběl :-. no měla si mě vidět jak jsem tu začala zmatkovat a pak jsem zjistila že tam je :-D
Profilova fotka
no jde o to, kdy to podala, jestli v pátek večer, tak už to holt nestihli a přijde to zítra. To už je jedno, ten den mě nevytrhne. No za nalepení fotek bych se jim taky vysmála, navíc by to taky nemuseli nalepit v pořadí, ve kterém to chceš ty. A vůbec, já se na to docela těším, jak si to album udělám, jen se děsím, zda to nějak půjde. Asi se budou muset ty fotky lehce překrývat, nějak to vyšpekuluju. To album se mi totiž strašně líbí. :-D Já si taky prstýnek pořád hlídám, pořád pozoruju, kde už ho mám poškrábaný a myslet si, že mě vypadl kamínek, tak se taky děsím. ;-)
Profilova fotka
Přesně já je taky očekávam zítra ;-) Taky bych chtěla nějaký album,ale jak říkam koupim si ho tady u nás a nalepím si to tam sama jak já budu chtít a jak se mě a Pajovi bude líbit pořadí :-) Tak některé můžeš zastřihnout když to bude možné a jinak proč ne přes sebe stejně je nebudeš vyndavat ;-) To Pavel je tak přehnaný že si prstýnek na tréninky sundavá a i když jde něco dělat kde by se mu mohl poškrabat.Dá si ho do takového saténového pytlíčku a pak si ho zase vzorně nandá :-D To mě sundat nejde takže to moc neřešim,aspoň ho neztratim :-D :-D :-D A už jste vyšpekulovali kam pojedete k moříčku?
Profilova fotka
To můj Tom v něm dělá všechno, tak už ho má docela poškrábaný dost, ale tím jak máme ocel, tak je odolnější a není to tak znát. Moříčko jsem vyšpekulovali, zatím vedou Emiráty, ale až v září, teď je tam až 50°C, fuj. Ale vzhledem k tomu, jaký jsou hice tady u nás, tak nás to moře docela pouští a přestává se nám chtít. Tak ještě uvidíme co a jak. A co že jste si všechno koupili v Ikee?
Profilova fotka
Ty jo to je docela síla 50.No taťa s jeho ženou(mojí svědkyní :-D )jeli do Bulharska a taky jsem se jim divila.Mají bazén,zahradu jako kráva a neskutečný hic i v čechách.Taky bych asi zůstala a jela třeba po novým roce v zimě ;-) Ale prý emiráty jsou opravdu hezký.No koupili jsme vlasně úplně všechno.Postel,komodu,židli do pc místnosti,věšáky,gauč,stolek,stůl do kuchyně s židlema,různé regály,světla,lbůstky na balkon,. . . . :-) Ale největší sranda byla jelikož Pavel má teď 2měsíce přépravu což je u sportovcůnormální tak maká ráno i vščer.No a já chudinka nezaměstnaná jsem tedy doma.A protože se nudim tak poříd něco uklízim a montuju.Skoro vše jsem udělal sama dokonce i gauč a postel kde z větší části jsem byla aktivnější,a Pavlík včera namontoval světla a byl z toho neskutečně unešený jaký je šikulka :-D :-D :-D no já tu padala smíchy a ještě jsem si ho dobírala jak se dobrý a jemu to nedošlo.Někdy je opravdu roztomilý x-) .No ale včera aby toho nebylo málo asi 35krát se mi poblil pes a to na nové povlečení,koberce,gauč no prostě všude kde to bylo zrovna čisté :-S Takže mě dneska čeká další úklid asi se psem na veterinu no a opět montování ;-) Věříš mi že začínám mít alergii na ikeu :-D
Profilova fotka
niky: ty jsi tedy makáč, to ti povím. S pejskem je to něco, chudák malej a ještě ti přidal práci. No věřím, že už ikeu nensášíš, mě to stačí jednou za čas do Prahy a nemusím tam pak celý rok. :-D Jinak mám fotky. Teda holky, to je nádhera, celý den v práci nic nedělám a jen si je prohlížím, večer vložím něco i sem ;-) a niky jakto, že jsi nezaměstaná, ono ti to v tom divadle nevyšlo, jak jsi psala, že to vypadá dobře?
Profilova fotka
to teda jsem ;-) Melej asi bude mít chřipku tak zítra půjdeme na veterinu to zase bude. . . . 50ero za to že se na něj juknou,dá mu injekci a večer bude prcek jako rybička :-| .jééé tak to se těšim hned pak na ně juknu.No v tom divadle to je moc cirkusácký.Je to hezký ale ne pro mě a to druhý divadlo je docela daleko a dojíždet bych nezvládla kdyby si tady viděla ty silnice to je ještě tak 4krít horší než praha a to jsem v Praze žila ajezdila s autem pořád.No a to 3.jak jsem ta,m moc chtěla tak tam se mi neozývají takže jdu v pátek na pracák a uvidim
Profilova fotka
aha, tak to je škoda, tak si aspoň douklidíš byt, domontuješ všechno a uděláš si prázdniny a ono se něco objeví. Teda 50eur za veterinu je dost, ale hlavně aby mu bylo dobře. A ty už máš fotečky? Taky jsi je měla už dneska mít, ne?
Profilova fotka
Tak pes má kašel(něco jako chřipka) dostal antibiotika ,musíme s ním chodit časteji ven takže ne 4krát za den ale aspoň 6krát a nechali jsme tam 40 a v pátek kontrola která bude taky něco stát :-| pecka,ale snad mu to pumůže.Nějak jsem si našla zábavu v uklízení,víc čtu a budu víc cvičit.Kami fotečky ještě nedorazily :-( tak snad zítra ,jen doufám že se někde neztratily
Profilova fotka
Chudák maličkej, no snad mu bude líp. Fotky se určitě neztratily, holt to do Němec trvá dýl. Já jsem právě vložila novou várku fotek, tak můžeš juknout! ;-)
Profilova fotka
Kami ty fotky jsou vážně dokonalý!!!!Moc se mi líbí,máš je dokonce hezčí než já :-) Ta kytička ve vláskách vypadá senzačně.Jééé opravdu ti to moc slušelo x-) Je zlatíčko teď jsem s ním byla venku pořád kašle je to takový nepříjemný. Nemůže ti říct co by mu pomohlo nebo co mu je no uvidíme jak dopadneme v pátek na kontrole.No snad se neztratily,doufám že zitra tu budou.Asi budu nedočkavě už od rána stát u dveří a čekat :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak fotky už dorazily ,ale nemůžu je sem dát ptž jsou ve velký fotmátu a zmenšit to nejde :-(
Profilova fotka
niky: jaktože nejdou zmenšit? To přece musí nějak jít... Já je chci vidět!!! :-D
Profilova fotka
Řeknu manžovi ať se mi na to jukne a dám je sem ,tak snad to půjde a zítra se na ně budeš moct podívat ;-)
Profilova fotka
JE TO TAMMMMM :-D podařilo se
Profilova fotka
niky, krásné, moc vám to slušelo a jste takoví plní radosti, krása na vás pohledět. :-) Je vidět, že jste si to užili. A niky, účes super, slušel ti moc. Opravdu by byla škoda ty vlasy schovávat.
Profilova fotka
Jééé děkuju kdyby tady byl červenající se smajlík tak ho tam šoupnu :-D nedala jsem tam úplně všechny tak později přidám ;-) Copak je s Lenčou?Dlouho tu nebyla,asi jí položilo papírování.Jj nakonec vlásky byly lepší než sepnutý si sem se v tom líp cítila a bylo to jednodušší udělat
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyyy Teda fotečky máte obě náááádherný, Niky, jsi neskutečně fotogenická a oproti Pavlovi pěkný prcek, hi, hi. Jsem si vzpomněla na sebe a svého prvního přítele to bylo to samé. Opravdu moc ti to slušelo. Kami a tys měla nakonec ty nalepovaací řasy? Asi ano viď, protože mít takhle dlouhé řasy normálně, tak bys nemohla mít ani sluneční brýle, hi, hi. Mám z vás velkou radost jaké jste byli krásné nevěsty a jak s těch fotek září pohoda, radost a štěstí x-) x-) x-)
Profilova fotka
niky: tvůj manžel má stejný prstýnek jako ten můj - akorát vy máte asi zlato, co? Ale jinak vizuálně jsou stejné - drážka uprostřed. cupity: děkuji za pochvalu. Ty jsi byla také krásná a taky z vás je cítit radost a láska. Prostě se nám to vydařilo vážně všem, kdo by to před pár měsíci s našimi obavami řekl - a že jsme holky těch obav měly dost, nu ne? Řasy jsem měla umělý, ale jen 3 trsy ve vnějším koutku, takže to bylo hezký a přirozený. Líbilo se mi to. Jinak s tím prckem, s mým prvním přítelem jsem to taky tak měla ;-)
Profilova fotka
keilo a jáké jste měli nakonec auta? Říkala jsi něco nějakém veteránu nebo tak něco, ne? (já se v autech nevyznám, říkalas něco o Bondovi, ne?)
Profilova fotka
Ahoj Leni,no je fakt že výškově k sobě sedneme naprosto perfektně :-D Někdy si připadam jako jeho dcera :-D .Je fakt ,že ty fotky jsme si užili asi nejvíc. Kami my máme bílé zlato a chtěla jsem nějaké jednoduché tak Pája má jen s drážkou a já v ní mám ještě 5kamínků ;-)
Profilova fotka
cupity: já jela v Aston Martinovi a toho v jedné z posledních bondovek už s Danielem Craigem, měl Bond - přesně stejného. No a manžel jel v našem autě (máme bmw x3). Bohužel moje autíčko mi fotografka moc nevyfotila, což je snad jediná věc, co mi na ní malililinko vadila. :-) niky: no tak to máme i my dvě velmi podobný prstýnek, jen já tam mám 3 kamínky ;-)
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejně, také nemám jedinou fotku svého auta. Ani jsem ho ve skutečnosti neviděla, tak jsem se těšila na fotky a on mi ho nikdo nevyfotil :-D
Profilova fotka
cupity: tak to já zase neprofi fotku autíčka mám, ale chtěla jsem profi, ale pamatuji si, že mě fotila, když jsem vylézala z auta, ale asi se fotka nepovedla. Nevadí. Na tom mé manželské štěstí nestojí. :-D A jakto, že jsi své auto neviděla ve skutečnosti?
Profilova fotka
Holky mě udělal fotografka jen jednu fotku jak přijíždim,ale jelokož to bylo na statku tak pozadí zrovna hezký neni :-| a pak mám dvě jak se sápu z auta jako kdy bych měla 200kilo
Profilova fotka
no nějak nebyl čas si kapotu prohlédnout, pořád mi všichni obskakovali a otvírali dveře od auta, tak jsem se prostě zapomněla zastavit a podívat se jak výzdoba vypadá. :-S
Profilova fotka
cupity: :-D jo takhle, to já jsem si ho prohlédnout stihla. Holky, vyprávěla jsem vám vůbec, jak jsem kroužila po náměstí sama? Manžel si vysnil, že si uděláme kolečko po náměstí a budeme v koloně troubit, jenomže na poslední chvíli přijeli naši příbuzní, kteří jeli před mým autem a já na to samozřejmě zapomněla a oni to nevěděli, tak jeli rovnou k hotelu a my za nima. Tak si ženich odbočil na náměstí a my vesele jeli dál k hotelu. No a já když neviděla nikoho na parkovišti, tak jsem si na to vzpomněla. Tak švagr, který mě vezl, říká, tak jedeme na náměstí a já říkám, to už tam nebudou a on, to je jedno, tak si to taky objedeme. No sranda. Tak jsem v tom nádherným autě udělala 2 kolečka po náměstí, trobili, já mávala na lidi a chechtala se jako blázen, přišlo mi to děsně vtipný. No a pak jsme se vrátili k hotelu a ženich už tam byl. No málem mě uškrtil, ale já vysmátá. :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D to mi řidiče pořád poňoukali ať troubí a že jestli nebudou troubit pořádně tak tam s námi budou muset jezdit dokola pořád :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D Kami ty mi dáváš teď jsem se málem počůrala smíchy a ještě jsem si poprskala obrazovku ptž jim :-D :-D :-D Takže jste si kolonu užili jak tak poslouchám ;-) My měli jen 2auta tak se nic nekonalo,ale bylo to takový zvláštní.Vždy když jela svatba tak jsem nakukovala abych viděla nevěstu a teď to lidi dělali mě :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?