Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
:-D :-D :-D šmankote holky, já se tak soustředím na keily svatbu, že jsem teď s údivem zjistila, že ta moje je za 23 dní, ufff :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D cupity už se ti to blíží ;-) Taky čeká kdy sem dorazí naše už skoro paní :-) Dneska by měla roznášek výslužky,tak se sem asi ani nedostane.Ale kdyby náhodou tak KAMI přeji tobě i tvému budoucímu namželovi ať se vám den vydaří podle vašich představ a hlavně ať je i vaše budoucnost tak spokojená a usměvavá jako v ten den svatební ;-) :-) No cupity zachvilku tu budeme tobě přát :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, čekám až mi uschnou nehty, tak jsem se přišla podívat. Jste milé, že na mě tak myslíte! Moc vám děkuju! x-) Čvrtek i pátek byl totálně hektický, ale zmákli jsme to s úsměvem a pohodou a dnes od rána jsme samá sranda. Nervy pořád žádný, jen spát už jsme nemohli, jak myslíme na to co a jak. Těšíme se hrozně moc, jsme tak krásně naladěni, tak snad to všechno klapne! Nu nic, jdu nastřihat myrtu a připravit vývazky - spoustu věcí jsme včera nestihli, ale holky, mě je to fuk, beru si úžasného člověka a to je to hlavní. x-) x-) x-) Zítra se přijdu ohlásit s dojmy. Mějte se a držte palec!
Profilova fotka
juhuuuuuu to víš že držíme ;-) To je super,že máte srandu a nestresujete ono taky není proč stresovat.V klidu toho víc uděláte a vyřešíte.Jééé přeju vyvedený den a spokojené první kroky do manželství :-)
Profilova fotka
Nooooo VELKÁ GRATULACE naší paní :-) ;-) Tak jen doufám,že se vše vyvedlo a užili jste si to oba dva ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, svatba byla nádherná, úžasná a překrásná. Strašně se to všechno povedlo, jsem šťastná a v totální euforii. x-) x-) x-) Počasí super, nespadla ani kapka, přes focení trochu hic, ale hodně to bylo pod mrakem, což byla fotografka ráda, že jsou pak lepší fotky. A bylo teplo dlouho do ranních hodin. Měli jsme sjkvělou DJku - naší kamarádku, která se tím neživí, ale má to jako koníček a je docela vyhlášená - rozpumpovala zábavu, že jsem protančila střevíčky. V šatičkách jsme vydržela do půlnoci a všechny holky zaviděly, že můžu hezky kroutit sukní. Každej mi říkal, jak jsem nádherná, jak strašně mi to sluší a holky, sama sobě jsem se taky moc líbila. Líčení i účes dopadl daleko líp než na zkouškách. Kytička nádherná, paní Benešová je třída - niky, těš se!!! Paráda. Pár zádrhelů bylo, např. naší fotografce se vybila baterka v autě, tak jsme museli nabíjet, ale jelo se naším a svatebčeni ji to mezitím dali do kupy. Pak jsme úplně nebyli spokojení v hotelu, docela dost nás tam naštvali, nestíhali obsluhovat, páč tam byla ještě jedna svatba a chudáci číšnici měli co dělat a taky byl problém se zahradama, lezla nám tam i ta druhá svatba, ale nakonec jsme to vyřešili moc pěkně a účet ráno byl o dost nižší, než jsme měli připraveno. Tak nakonec spokojenost i tam. Všichni se bavili, nikdo se nečpoulil, prostě jednoznačně nejkrásnější den v životě! x-) x-) x-) Profi fotky budou za měsíc, ale fotil každý druhý, tak fotky vložím dříve. No máme to za sebou a cítila jsem se opravdu nádherně, vnímala jsem každou chvilku.
Profilova fotka
Ahojky, no jsem strašně moc ráda s tebou, že jste měli, tak krásný den, ohledně počasí jsem na tebe myslela a říkala si jak máš suprové počasí, takové bych taky brala ;-) Takže milá mladá paní, ještě jednou moc gratuluji a do života moře pohody, štěstí a vzájemné lásky :-)
Profilova fotka
Jéééé takto je super,mámtaky radost,že se vše vyvedlo ;-) tak to se na kytičku těšim :-) Tady bylo včero ošklivo tak jsem doufala,že se to nepřihrne do čech a nakonec ne ;-) Tak si hlavně užíte vaší malou svatební cestu a vrať se námv pořádku.Na fotečky se už moc těšim :-)
Profilova fotka
Holky, děkuju vám. Bylo to fakt krásné a vůbec se nebojte, budete mít taky svatbičky povedené. Je to úžasné, jak se všechno točí kolem vás. Člověk měl pořád obavy, jak dopadne tohle, jak dopadne tamto, ale zrovna to, čeho se bojíte, dopadne dobře. Zádrhely přijdou, ale berte je s úsměvem - třeba my s tou vybitou baterkou - smáli jsme se tomu a ničím takovým si prostě nesmíte nechat zkazit náladu. Je to váš den a nebude se opakovat! Nu a já jdu teď balit a zítra mizíme a ještě krásně prodloužíme ten euforický stav. ;-)
Profilova fotka
Holky, dala jsem do alba aspoň malý nástin - neprofi fotky od mé sestřičky. ;-)
Profilova fotka
Kami krásné!!!! :-) Moc ti to slušilo a kytička je taky nádherná ;-) Už se těšim na další fotečky.Sluší vám to obou a spolu vypadáte dokonale x-)
Profilova fotka
Ahoj Niky, tak jak pokracuje stehovani? Kamca mela moc krasnou svatbicku vid? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky cupity,úplně jsem přehlídla,že si psala :-N .Měla krásnou svatbičku,už semoc těšim na další fotečky,ale musim říct,že ti dva vypadají jako naprosto pohodový pár a moc se k sobě hodí ;-) .No a stěhování proběhne příští čtvrtek tak asi v pondělí už budu balit.Jetpo složitější o to,že my budeme ještě pak 3dny zůstávatve městě ve kterém teď žijeme pak jedeme do Plzně,svazba a pak už do essenu =-) no je toho dost :-D ale to se nějak zvládne.A včera jsemměla rozlučku se svobodou.Nic divokého :-) Koupily jsme proseca a šampusy,já upekla dobroty z listového těsta(minipizinky se sýrem a šunkou),kámošky z japonska udělaly sushi a musím říct,že bylo dobré a tomi moc sushi nechutná a pak dorazil můj namakaný kolega z práce a udělal strip,ale ,musím říct,že by se nemusel živit baletem,ale klidně tancovat u tyče :-D :-D :-D alespoň by si vydělal víc peněz ;-) Ale nesvlékl se úplně ,hlavně já bych to ani nechtěla už tak jsem byla rudá až na prdeli :-D aleměl slušivé tangáče s hlavou slona vepředu :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jéééé tak to bych chtěla vidět. To jsem nevěděla, že to stěhování máte, až takhle, jako že snoubenci ze starého a manželé do nového. To je jak za starých časů, kdy se nevěsta stěhovala se ženichem od rodičů ;-). My máme dnes také takovou pidi rozlučku, vzešla úplně náhodou, ale už se moc těším, Půjdu já, moje mamina, ženichovo sestra, jejich mamina a moje svědkyně (ať se holky trochu před svatbou seznámí) noa jde na travesty show, nikdy jsem to neviděla, tak jsem zvědavá. A o víkendu si uděláme dámskou jízdu jen já a svědkyně, ona mi uděla zkoušku líčení, dáme si vínko a tak. Prostě pohodička 8-). Nějak se ta svatba blíží čím dál rychleji, dnes už jen 18 dní. Zatím si to vůbec nepřipouštím, takže se tím vyvarovávám nervozitě, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží, asi nebudu takový kliďas jako Kamča. Ale máš pravdu, že je to moc sympatický pár, sluší jim to spolu, je vidět, že k sobě ti dva patří :-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-) řeknu ti že na to že jsem původně žádnou rozlučku nechtěla se to vyvedlo a byla sranda nic divokího,ale přeci jen jsme se všechny pobavily ;-) .Jj s tím stěhováním je to prča,ale Pavel dostal lepší nabídku v essenu tak se jde.A asi za rok nebo dva se budeme stěhovat znovu takže už mě to nechává chladnou :-N To budeš mít dobrý s mamkama a se svědkyní já až dorazim do čech trak bych chtěla jít taky s mojí mamkou a mojí svědkyní (tátova součastná žena) do kina na sex ve městě :-) Ty jo to to letí to je hrozné já to mám ještě nad 20 :-D Jo a vestičku mít ženich nebude ptž tady mají jen drahé a na to aby sio to vzal jen jednou na sebe a plůatili bychom 200eu tak to mi příde přehnané takže bude jen kravata a manžetové knoflíčky ;-) Dneska náš pes á rok takže dostal místo dortu konzervu a nové hračky no nasmáli jsme se je úplně hotový z kopačaku který jsme koupili v ikee.on je takové naše mimi :-D
Profilova fotka
No tak to mu gratuluju ;-) Mozna vesticku, pak poresite jeste tady v Plzni,ale bez ni to samozřejmě také jde. Můj ženich bude mít žaket z půjčovny, už se na něj moc těším.On nosí oblek normálně do práce, tak to pro nás není nic "slavnostního". Včera jsme nastříhali šerpy na auto moje a ženicha, tak snad jsme to udělali dobře a bude to akorát.
Profilova fotka
Už asi na vestičku prdim uděláme je to hezký i bez ní ;-) .Ty jo tak to bude fešák v žaketu :-) a šerpy budou vypadat podobně jak máš fotečky v albíčku?Já auta vyřešiladocela jednoduše,na moje auto jsemtady v bazárku koupila za 350Kč kopretinovou kytici a na ženichovo auto se dají mašle na kliky i na zrcátka a u třetího auta budou jen na klikách.my pojedeme stejně temahle 3autama jen na místo a pak už se nepřesouváme tak by se nevyplatilo něco kupovat.a jakou mají barvu tvoje šerpy?
Profilova fotka
No moje šerpy jsou zatím v plánu tak, že na mém autě bude fialová a šampaň v ní budou vyrobené kytičky z toho samého materiálu a do toho dámě břečťanové srdce a na ženichovo bude klobouk co jsme taky vyrobili a šampaň šerpa, obě budou do V a na další dvě auta bych dala si jen obyč. úzké taky do V,a le ještě neví,. do okýnek myrty a na dveře bohužel nic, ač se mi to moc líbí, ale auta na to kliky nemají. Moc se mi také líbí na zadním okně ty srdíčka,a le bohužel jsem na ně nic nesehnala, ty nalepovací kytičky nikde nemaj v takovém množství jednobarevné, tak na ně prdím. Jinak včera, to nemělo chybu, travesti schow byla naprosto dokonalá a upřímně řečeno, byli to tak krásný ženský, že jsem jim snad i záviděla, hi hi. Moc jsme se nasmálz a báječně se bavily :-D
Profilova fotka
To máš hezky vybraný mě se ta kombinace fialová moc líbí ;-) no vidíš to mě nenapadlo ,že semožná ty mašle nebudou moct dát na kliky ty jo,no neva tak sedají jen na zrcátka :-) Ty jo na travesti jsem nikdy nebyla,ale to máš pravdu oni jsou většinou pěkný :-N a někdy bys to ani nepoznala,že je to chlap
Profilova fotka
Ahoooooj holkyyyyy mojeeeee, jsme doma. :-) :-) :-) Svatební cesta byla supeeer. Počasí nám přálo, dovča byla super - akorát pro nás - 3 dní akční - prohlídka Berlína a 2 dny relaxace v Tropical Islands. Bylo to pěkný a moc jsme si to užili. Strašně moc vám děkuju za chválu nás jako páru, strašně hezky se to poslouchá. :-D Vám se svatbičky také o moc přiblížili, tak za chvíli vás přivítám v klubu šťastně vdaných. :-)
Profilova fotka
Jůůůůůů ahojky kami,akorád jsem dneska na tebe myslela kdy už se nám vrátíš :-) Toje paráda,že jste si to užili a odpočinuli po tom veškerém stresu ;-) Jakou jste meli cestu?Bylo tam hodně lidí a jaké to tam vůbec je?Jj už se nám to blíží a já jsem včera před představením slítla ze schodů a bolí me menisk jako krá.. :-| Tak trošku mi to nahrálo,že bych se mohla ulít z posledních 3představení které nejsou až tak důležité a mohla bych už v pátek jet domů x-)
Profilova fotka
niky: cesta dobrá, jen dneska moře kamionů, ale dalo se. Tropical Islands je pěkný, ale že bych tam musela za rok znovu, to zase ne. Takový trochu lepší aquapark. ;-) Super ale bylo, že jsme se ještě o půlnoci mohli koupat a že byly bazény pěkně osvícené. Ale určitě to za to stojí to vidět. Berlín je nádhernej. Ten nás teda dostal. Hotel jsme měli luxusní. Prostě pěkný to bylo. Tak ty se takhle zrakvíš pár týdnů před svatbou? Tak se pěkně z těch představení ulij, ať si odpočineš a už můžeš domů. Ježíííííš holky, já se na ty vaše svatbičky ták těším, uvidíte, že si to užijete tak jako já. Ono to fakt ani jinak nejde. ;-)
Profilova fotka
To máš pravdu Berlín je moc pěkný.Byla jsem tam jednou viděla jsem jen něco,ale řeknu ti žít bych tam nechtěla.Stačila mi Praha a ta je menší než Berlín ;-) Já moc vodu nemusim,mám strach jít do hloubky a ani na tobogány moc nelezu takže pro mě je lepší se opravdu jet válet k moři :-) No teď jsem dorazila z představení a musám říct,že jsem ráda ,že na té noze můžu vůbec stát takže pondělé hezky doktor a v pátek domů.Už se na svatbičku moooc těšim.Juhu jen 21dní x-) .A jaký máš vůbec příjmení?
Profilova fotka
niky: já bych v Berlíně žít taky nechtěla. Je na mě moc velký a hektický, já bych nemohla žít ani v Praze, pro mě je zkrátka Plzeň ideální. ;-) Tak v Tropical Islandsu nikde hloubka není, všude vystačíš nohama v pohodě na zem. Je tam 1,3 m vody. A tobogány vedou jenom do takovýho toho nájezdu, kde je voda jen po kotníky - je to jenom na zbrzdění a jenom tě to ocákne. ;-) Tak to koukej opravdu k tomu doktorovi jít, ať nepajdáš na svojí vlastní svatbě a hlavně ať si můžeš zatančit, to by bylaoda. Já tančila jako o život a lýtka mě z toho boleli ještě 3 dny. :-) Moje příjmení je teď Krákorová. ;-)
Profilova fotka
oprava: bylaoda = byla škoda - nějak mi to sežralo písmenka
Profilova fotka
Tak to je dobrý tam bych mohla jet :-D Jsem hrozný strašpytel :-D :-D :-D My jsme si pořád plánovali s Pajou,že bychom jeli do Kasselu do aquaparku,tam je totiž strašně moc druhů saun a já sauny miluju a hlavně je tam slaná voda a sauna a tu bych potřebovala .Mám totiž astma a mořský prostředí je na astma ideální ;-) Jj v pondělí jdu k doktorovi a a nechám si napsat nemocenskou a prdim na to.Hlavně už se hrozně těšim domů,to bude zase odpočinek :-) A zvykla jsis rychle na nové jméno?To já jsem tak zblblá,že nedávno jsem si zkoušela podpis jaký budu mít a pak když jsem platila v drogérii kartou a chtěli po mě podpis tak jsem jim to málem podepsala jménem které budu mít po svatbě :-D
Profilova fotka
niky: tak to by sis v tropical islandu užila, je tam sauna landschaft a tam je snad 13 druhů saun, já už ani nemohla - jsme samozřejmě zkoušeli všechny a to já právě zase na sauny moc nejsem, ale když už tak už, že jo? Na nový jméno jsem si zatím nezvykla, zatím jsem ho totiž ani nikde ještě nepoužívala, v Německu jsem všude byla s rodným jménem. No v pondělí v práci až budu zvedat telefony, to bude něco. Ale jinak mé rodné jméno začínalo taky na "Kr...", takže já si podpis nechala pořád stejný, mám takový klikyhák, který začíná na K a pak už jsou to jen čmáranice. :-D I při obřadu jsem se tak novým podepsala a starý jméno jsem školácky vypsala celé, aby to na tom papíře neměli stejné. ;-) Niky, už se ti to taky pěkně blíží...3 týdny, cooooo? Jůůůůůů.
Profilova fotka
tak to bych se tam vyřádila,sauny totiž miluju ,ale ještě víc páry ;-) to je moje.no já chci vidět jak to udělám s občankou a co potom má říkat Pavel ten je až ze Zlína :-o no bude to veselý.Hlavně když se budu muset podepsat v bance atd a já nebudu mít občanku jen pas kde je ke všemu ještě staré jméno.No nevim, škoda že se doklady nedají udělat do druhého dne ,vždyť jde jen o změnu stavu :-| Přesně už jen 20dní juhuuuu,letí to hrozně rychle.hrozně se těšim jediný co mě furt tak trapí a štve je to vyřizování potom,hlavně ty doklady 8-(
Profilova fotka
niky: jojo, na to vyřizování se taky netěšim. Ale zatím se tím nezabývám, neb nám řekli, že oddací list bude až za 14 dní a pak teprve můžeme jít měnit občanky, takže to vyřídím až na začátku července, za což jsem celkem i ráda, neboť si na to budu brát dovolenou a teď do práce musím, dlouho jsem měla dovču, tak tam na mě čeká halda práce. :-)
Profilova fotka
To je naprosto katastrofální a hlavně v čechách.Úředníci v šechách jsou přímo na zabití neochotní a ještě se tvárí jako by si je otravovala :-S tady v německu je to úplně jiný.Třeba teď jsem byla na pracáku vyřizovat nějaký papíry.hele nejenom že pracík nebyl nasekaný nemakačenkama,ale ještě se k tobě chovají naprosto senzačně a hlavně se ti snaží pomoct a nekoukají na tebe jako by se ti nechtělo makat.Za to v čechách tam ano nestačíš vlézt a už stojíš ve frontě :-D A když už se dostaneš na řadu tak vlastně nic nevyřešíš :-| Ale to je ve všem banka,doklady 8-( my budeme mít oddací ist hned v pondělí poprosila jsem paní oddávající jestli by to šlo nějak urychlit protože žijeme v německu a v pondělí musíme hned odcestovat,a klaplo to ;-) A jak dlouho budeš mít dovču?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?