Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
cupity tak to se vám vydařilo akorád počasí ;-) kdyby pršelo tak by byla nuda. Kami už tenhle týden :-) týýýýýý jo. Holky já mám teď nervy na pochodu.Běhání kvůli stěhování do toho ještě vyřizuju věci na pracáku a akorád jsme se dneska kvůli tomu že jsem lemra líná a nechci hned vše vyřídit pohádali :-S už aby bylo po stěhování a byl klid =-)
Profilova fotka
niky: jojo, tento týden, přesněji za 4 dny. :-D Jsem v klidu a vysmátá, snad mi to vydrží. Včera jsme měli schůzku s DJkou a totálně jsme překopali hudbu. Holky, budeme nastupovat na melodii z růžového pantera. :-D Strašně se to k nám hodí. Takže jsem dojemný písničky vyškrtli a budeme to směrovat ke srandě!!! No a pěkně jsem se u DJky zlískala, takže mi dneska není moc valně. :-D Niky: teda já ti to stěhování vůbec nezávidím. Vůbec se nedivím, že más nervy nadranc. Kdo by neměl?
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ty si teda číslo :-D Kamarádka si taky dala dobrý písničky na příchod a potom po obřadu na gratulaci,měla od Michala Davida a fakt vtipný ;-) Včera večer mi pak říkal,že ho to mrzelo jak na mě vylítnul takže bylo zase vše v pohodě.Prostě jsou teď stresy.ty jo 4dny já jsem snad nervozní za tebe :-D
Profilova fotka
niky: no já se strašně těšim na reakci lidí, až tam na to začneme nastupovat. :-) Bude to sranda. Tak to je fajn, že si to uvědomil a omluvil se. Jsou to stresy. My se taky při rekonstrukci občas hádali, bylo toho moc. A vy do toho máte ještě svatbu. Uf. Takže je mi to jasný. ;-) Jinak já nejsem vůbec ani trošičku nervózní. Jsem v klídku, jako bych se měla vdávat až tak za 5 měsíců. :-D
Profilova fotka
Já když jsem taťkovi pustila co budu mít na příchod tak se mě zeptal,jestli tam bude někdo umírat :-D jen protože je to vážná hudba neznalec :-D :-D :-D ;-) Jo to on je zase v takových věcech zlatej,uzná když něco přepískne nebo mi křivdí,jen jsou to teď fakt stresy a to může být ještě rád ,že celou svatbu dělám kompletně jen já.Jediný co on mi pomohl byl výběr prstýnků a jeho oblek.Ten vlastně jen ví ,že nějaká svatba bude a kde :-D si fakt drsná to já vim,že se budu klepat už dva týdny dopředu :-D Si myslim že už to asi na tebe nějaká nervozita nepadne
Profilova fotka
Tak jsem konečně dodělala jmenovky - přišívala jsem na ně mašličku od číňánka - foto je v albu - ve skutečnosti je to o dost hezčí. Niky: já jsem v jádru děsnej flegmatik a když přicházejí takovýhle situace, kdy je většina lidí nervózních, tak já jsem paradoxně totál v klidu. Myslím, že v tomhle mě vycvičila vejška. Např. když jsem šla na závěrečný státnice, tak jsem si v osm ráno dala svíčkovou se 4 knedlíkama a vysmátá šla do školy. Tam všichni zelení vyprávěli jako ráno zvraceli apod. Ale neříkám, že se ještě nervozita nemůže dostavit, ale byla bych ráda kdyby ne, páč si to bez ní docela užívám. ;-) Hlavně je to asi i díky tomu, že mám pocit, že jsme na nic nezapomněli. Dneska jsem si udělala seznam, co je třeba udělat v pátek a na co rozhodně nesmím zapomenout v sobotu. A vždycky když mě něco napadne, hned si to zapíšu. Pak to jen pěkně projedu a nebudu muset mít všechno v hlavě. Páč to bude určitě tak hektický, že bych byla schopná zapomenout doma i ženicha. :-D
Profilova fotka
Jéééé Kami ty jsou pěkný ;-) mě se líbí i moc to písmo,to jsi psala sama?Fakt pěkný :-) To já jsem cholerik a trochu sangvinik takže stačí maličkost a mám 3metry :-D Ale je fakt,že té doby co jsem s Pavlem tak se krotim a nenechám se jen tak vytočit ;-) Ty jo já jsem nervozní jen když si mám jít něco vyřidít jako třeba v pondělí jsme byli na pracáku ptž pořád nevím jak se smlouvou a byla jsem z toho nervozní jako kdyby to měl být můj poslední pohovor :-D :-D :-D Styděla jsem se tam jít jako blízen ,ale pak jsem si řekla je to poprví v mým řivotě a hlavně tady s tebou jednají úplně jinak než v čechách tak to pak bylo v pohodě :-)
Profilova fotka
niky: neeee, to není moje písmo ;-) - to je normálně vytištěné z počítače a to písmo jsem si někde stáhla, ale hrozně se mi líbilo. Tak u nás je zase cholerik můj přítel - vždycky ho něco vytočí, za chvíli ho to ale přejde, jenomže to už jsem naštvaná já, že třeba vylítnul a mě ten vztek drží dýl a on pak nechápe, proč se zlobím. :-D No máme doma taky srandu. Ale vždycky jsme zatím všechno vyřešili, komunikujeme spolu a hned si řekneme, když se nám něco nelíbí...tak snad nám to bude klapat i v manželství. x-) x-) x-) Já mám za sebou právě jeden infarktový stav - volala mamina, že si ověřovala v cukrárně náš dort a prý tam moje objednávka není zadána. Tak tam volam, že mam od nich objednávku potvrzenou už z 18.5. a jeden moc ochotnej pán to zkontroloval a prý tam objednávka je, jen mi tam někdo zkomolil jméno a obrázek dortu prý už má u sebe paní, která ho bude dělat a že si na tento dort hned vzpomněl, že to jenom nemohl podle toho jména zařadit. Tak uf, je to dobrý. No radím vám, raději si všechno ještě pořádně potvrďte, já dort brala jako samozřejmost neb je přes mamku, ale raději si potvrďte i největší prkotiny, dokud je případně ještě čas to nějak vyřešit! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teda Kami, já tě naprosto obdivuju, jak jsi v klidu, já si každý den říkám, že už se v sobotu vdáváš a jsem z toho nervózní sbad za tebe. Je super, že nejsi nervózní, ot o víc si to teď můžeš užívat, já jak se znám, tak budu mít mravence v břiše 14 dní předem :-D Jmenovky máš hezounký a jak už říkala Niky to písmo nemá chybu, jestli je tvoje, tak klobouk dolů, já drapu jako kocour. Niky jak pokračuje stěhování? Máš můj obdiv, já když se stěhovala, tak jsem neměla sebemenší myšlenky ani čas řešit něco jiného. Taky musím vyfotit co všechno mám doma a dát to do albíčka, snad se k tomu třeba dnes dostanu. :-)
Profilova fotka
cupity: písmo není moje - drapu taky jako kocour :-D . Ale kdysi jsem psala pěkně, jenomže se to jaksi pořád zhoršuje, že už to časem po sobě nepřečtu ani já. Ad klid a nervozita - viz příspěvek výše...první karambol už jsem prodělala, ale zatím jsem stále v klidu. Asi mi to nedochází nebo nevím. :-N
Profilova fotka
Kami tak to musel bžt teda fakt šok!!!3dny do svatby a oni řeknou,že nemají od tebe objednávku.Asi to pujdu všechno tenhle týden obvolat :-D stejně jsem to měla v plánu. cupity určitě dej taky fotečky do albíčka ;-) a stěhování je pecka no co na to říct,nervíky pracují a zitra jdeme akorád koupit krabice.Ale to nějak zvládneme už jsem toho měla v životě i víc a je mi jen 22 :-D Ale holky zase mě chytlo rameno :-| takže vám říkam ,že jestli mi to do svatby neustoupí tak ji budu mít v bolestech pokaženou 8-( Kami já bych ti vlastně měla říkat počasí jakž budete mít.vždy když je to počasí u nás druhž den je to samý u vás :-D takhle hlásam mému tatínkovi,takže dneska je tu nádherně a má být až 30stupňů ;-)
Profilova fotka
niky: co máš s ramenem? :-o S tím počasím to je dobrý, tak to já si sem v pátek přijdu pro předpověď. ;-) Jaká je v Německu předpověď na pátek??? :-D S tím dortem to byl šok, ale naštěstí je to OK, ale fakt si to všechno vytelefonujte, lepší 3x potvrdit, než se na to 1x vykašlat! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty bláho, no mně by asi odvezli, ale naštěstí v dnešní době se dá dost věcí předělat a dorty dělají pěkné v hodně cukrářství, ale já bych to nedala. Třeba já si dělala legraci, že jestli se mi nebude líbit kytka, tak mám čas do neděle nechat udělat novou, hi hi. Jinak nevýhoda svatby v neděli je ta, že i kytky vyzvedávám v sobotu, protože mají v neděli zavřeno, naštěstí máme chladný sklep 8-)
Profilova fotka
jo Kamčo to kdybych věděla,ale něco se svalem.Normálně s tím hybu vše,ale bolí to :-S Tak jsem včera byla na masáži a na takových barevných níplastech a ty mi zatím skoro pokaždý pomohli ;-) ale fakt to tak je s tím počasím většinou :-D
Profilova fotka
cupity: no ono se to vyřešilo během 5 minut, takže mě neodvezli, ale řešit to dýl, tak mě taky odvezou. :-D Zas taková hroší kůže nejsem. ;-) A co že jste se vůbec rozhodli pro svatbu v neděli? Nějaké vaše datum? Ty jo, to nám by tam asi půlka lidí nepřišla, páč by si museli vzít dovču v pondělí, aby mohli s námi do rána slavit :-D Chladný sklep se hodí nejen na kytky, co? My máme balkon na sever, takže je tam sluníčko jen ráno a taky je tam celkem chladno, tak tam skladuju cukroví.
Profilova fotka
To je právě to, že si naštěstí moc lidí neuvědomilo, že je v pondělí svátek a tudíž volno a díky tomu, byl na radnici ještě volný termín v příznivou hodinu, jinak už bylo od června sobota co sobota plno a volno ráno v devět nebo až v pět a to jsme nechtěli. Já sebou měla diář a když nám paní četla termíny, tak jsem hned viděla, že se pak nemusí vstávat. Jediné co jsme řešili, že dost lidí možná nepřijde, protože si budou chtít udělat menší dovču,a le řekli jsme si, že to už je na nich co jim je milejší. :-)
Profilova fotka
cupity: no jóóóóóó vlastně oni jsou 2 dni volna - že zrovna já, která už má svátky nastudované od Vánoc, se divím :-D . To jste vyšpekulovali dobře. My právě taky měli termíny obsazené, takže obřad máme od 16:00, ale naženeme čas tím, že se budeme fotit před obřadem, tak si myslím, že to vyjde nastejno, jako bychom měli obřad ve 14:00 a pak se šli fotit. :-)
Profilova fotka
cupity mě řekli,že v neděli na Býkově neoddívají kvůli oddávajícimu aby měl nějaký den volný,ale i tak jsme to chtěli dělat v sobotu a nebo v pátek.Ale nakonec jsme se rozhodli pro sobotu,ptž se mi víc líbil datum :-) Nám dort přivezou moraváci ze Zlína autem tak doufám,že se jim cestou nerozpustí :-D
Profilova fotka
No to jo, to je super, že se půjdete fotit předem ;-) Já právě jako plzeňanda chtěla svatbu na radnici, páč k ní mám rozhodně lepší vztah než třeba ke Kozlu :-D A tam právě oddávají soboty a neděle, tak je Vám jasný jak jsou soboty narvaný :-|
Profilova fotka
cupity: já vím, my jsme začli svatbu zařizovat v únoru a totálně natřískáno. Pak nám jen paní na matrice řekla, že by to šlo od 16:00 s tím, že si musíme najít místo mimo radnici. A my nechtěli zámek nebo nějakou kapli, ale zahradu, tak jsme se zeptali v hotelu a dovolili nám to a dokonce zdarma. Na Kozel se ale fotit pojedeme - ty zahrady jsou tam krásné a do Nebílov hlavně na tu nezrekonstruovanou část.
Profilova fotka
Jj to máš pravdu, fotky tam budou nááádherné, jé už se na ně těším x-)
Profilova fotka
cupity: já se na fotky taky těším. Myslím, že až z nich mi to pořádně dojde. ;-)
Profilova fotka
cupity: koukám k tobě do albíčka - teda ty přehledy jsou super - mám něco podobného, ale ne tak promakané. ;-) Obzvlášť ty výslužky jsou super - to já si to spočítala jen na krabice :-N , ale vzhledem k tomu, že dáváme i kamarádům, tak těm můžu vždycky trošku uzmout a dát to těm hlavnějším svatebčanům. :-D
Profilova fotka
Kami teď mi svědkyně poslala předpovědi počasí od června až dokoce července ;-) Takže od 6.června má být každž den az 30stupňů kolem 20.už se to bude kazit a budou přeháňky a bouřky a zase od 8.-9. července do 17. až 32stupňů :-) Je to od německých meteorologů ;-) Tak ty budešmít určitě pěkně,snad setovydaří i nám s cupity
Profilova fotka
niky: uvidíme, uvidíme. Teď už se asi necháme jen překvapit, ale čuchám, čuchám, že bude krásně. No nic, padám domů. Určitě se tu před svatbou ještě objevím, ale čeká mě pár hektických dní, takže musím zabrat a doladit všechno k naší spokojenosti. :-)
Profilova fotka
Tak oprava od začátku července až do 17.nádherný počasí a 9.července má být až 32stupňů ;-) Kami a ještě jsem se tě chtěla zeptat jak dlouho dopředu si se domlouvala s paní Benešovou na kytičky a kdy si jí je platila?
Profilova fotka
Ahojík! Niky koukám new fotečka ;-) . Jinak s tím počasím si mě potěšila, kéž by to byla i realita :-) Holky přidala jsem slíbené fotky do albíčka, tak alespoň malá ukázka a možná inspirace pro jiné nevěstinky 8-)
Profilova fotka
jj cupity :-D léto je tu tak malá změna ;-) no hned tam jdu juknout.Prý by to tak mělo být,ale pokud já budu mít den přšd svatbou 32stupňů tak je docela vysoká pravděpodobnost že 10.by mohlo sprchnout a nebo být bouřka tak jen doufám,že tomu tak nebude :-|
Profilova fotka
Leni mě se moc líbí vaše oznámení a ta srdíčka na dekoraci jsou naprosto dokonalé ;-) Ta barva je úžasná.Já kdybych neměla vše bílo-stříbrné tak si udělám taky svatbu bílo-fialkovou :-)
Profilova fotka
Tak kdepak máme tu naší (jednou nohou už) paní :-)? Kami, vím, že dnes budeš mít asi blázinec, ale kdyby ses sem náhodou měla čas juknout, tak ať je zítřek přesně podle tvých přestav!!! Ráno ať je sluníčkově usměvavé a ty nezapomeň vstát pravou nohou ;-) Zkrátka tobě, ženichovi i všem svatebčanům přeju, aby se zítřek vydařil a byl to báječný vstup do života s tvým novým příjmením :-) niky: děkuji, jsem ráda, že se ti to líbí ;-) Moje oblíbená barva, je už od mala modrá, ale na svatbu se mi nelíbila, přijde mi moc studená a tak jsem se rozhodla udělat ji do fialkova, protože další věc co mám moc ráda je šeřík. :-) Holky já tu Kamči svatbu snad normálně prožívám za ní :-N :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?