Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
Holky, mě z toho klepne, teď jsem si řekla, že bych taky měla začít řešit tu svatební cestu, jako kam se třeba podíváme, co navštívíme a kudy tam vůbec pojedeme. A zjistila jsem, že je potřeba do Berlína nějaká Umweltplakette, jinak tam ani nemůžeme vjet, tak to tu půl dne zjišťuju, kde se to dá koupit - už jsem o naštěstí našla, ale už nemůžu. To je pořád něco. Mám pocit, že všechno řeším na poslední chvíli, při tom jsem vše důležité měla zařízené včas. Joooo, holky, nebojte se, ale vás tohle čeká taky, až vám bude scházet do svatby už jen takový ždibíček. :-D Niky já taky auta moc nezdobím, ale když ten buxus roste švagrový na zahradě a já jen koupím stužku na přivázání, tak to udělám. Teď jsem psala květinářce, už potřetí měním čas, kdy mi má doručit kytky. Ta ze mě musí být taky happy. No nic. Holky, jestli někdy budu tvrdit, že bych si svatební den střihla znovu, tak mi připomeňte, jak vyčerpávající ty přípravy byly. :-D
Profilova fotka
Kami tu umweltplakete seženeš všude v servisu.Podívají se ti na autí v jakém je stavu a podle toho ti dají barvičku.Máš zelenou to můžeš jet až do centra pak je žluta a červená,ale dnes má každé auto zelenou ;-) Ve velkých městech v německu to vyžadují můžeš jet i bez toho,ale pak bys měla docela slušnou pokutu :-| cupity ja budu mít kopretinky a pro maminky asi bílé kaly.Paní na kytí mi řekla že k maminkým se moc luční kvití nehodí,ale že se můžeme poohédnout po nějaké alternativě ;-)
Profilova fotka
Tak jsem se holky teď pěkně rozčílila ]-( psala mi holčina která mi zařizovala ty šaty z číny a prý jí odepsali,že jim nejde ušít ta vesta a ani kravata.A to je jako vše,takže jsem bez těch věcí ]-( Tak jim psala že jsme to ale platili takže se možná nesetkám už ani s penězma 8-( Číňánci umí udělat den hned hezčím :-(
Profilova fotka
niky: no já se právě bála, že se ta plaketa dá koupit jen v Německu, ale naštěstí to jde i tady, takže to zařídíme. Riskovat pokutu fakt nebudu. Teda s tím Číňanem je to drsný. Tak snad to z něj vytlučete. Ale taky si mohl vzpomenout dřív, že to nezvládne. No aspoň že ty tvoje šatičky se povedly. ;-)
Profilova fotka
Pavel říkal ,že to seženeš v každém servisu ;-) No taky jsem čuměla tak doufám,že peníze vrátí je to jen 600Kč a ještě když se to pošle mě na účet do německa a tak asi nebudu mít nic ,ale jde o princip.Tak teď bueme ještě běhat kvuli vestě,ale ta se prý dá sehnat v pohodě tak uvidím :-)
Profilova fotka
niky: to seženete v pohodě a uvidíš, že ještě nakonec budete rádi, že jste si jí koupili, než aby to Číňan, když mu to nejde, nějak splácal. Navíc máš ještě přes měsíc čas, takže určitě seženete něco co, bude to pravé!!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teda Niky, ty máš s těma číňanama fakt radosti, dle vašich zkušeností, si od nich asi nikdy nic pro jistotu neobjednám. Holky teď jsem si přečetla ty moje noviny a jsem z nich nadšená, už se moc těším na reakce hostů a i ženicha, nemá o nich ani tušení ;-) Nechala jsem naše obě maminky ať o nás něco napíšou, myslím, že ho to mile překvapí, co o něm jeho mami napsala :-D Obě dvě nás hezky "zdrbly" už od narození hi hi. Holky a co říkáte na to škaredé počasí? Mně už pomalu a jistě přestává ten déšť a zima bavit ]-( Se budeme snad ještě vdávat v zimních bundách. :-D
Profilova fotka
kami přesně času mám ještě hafec ;-) Asi se příští týden půjdeme juknout někam do velkoměsta :-D cupity řeknu ti že jsou to nervy,ale zase se jim musí nechat že šaty se jim moc povedli :-) Ty jo jak tě tak poslouchám tak přemýšlím pořád nad těma novinama.Obě máte super nápady ;-) Jo a počasí už mi leze na nervíky.Ještě může začít sněžit a bude to pecka.Já vám holky říkám že jestli mi na svatbě bude pršet a já budu mít obřad v síni tak mě to bude docela štvát :-| proto jsem to chtěla na býkově abych to měla venku :-( no uvidíme ale taťka mi včera říkal,že od příštího týdne má být v Plzni až 25stupňů :-o tak Kami neboj budeš mít teplíčko ;-)
Profilova fotka
cupity: já jsem z těch mých taky nadšená. Minulý týden jsem je ještě vylepšovala - dala jsem jim takovou více novinovou úpravu a dneska jsem je dotiskla. Večer je sešívačkou sešiju a můžu si to udškrtnout. Hurá. Ale moc se mi líbí. Doufám, že to bude líbit i hostům. Jinak o zimě a dešti mi nic nepovídejte, zatím stále silně věřím, že na náš den bude krásně, ale taky se malinko bojím. S naším obřadem venku a celkově se ta svatba má dost oehrávat venku - i oslavu jsme zařizovali hlavně venku - máme 2 zahrádky v hotelu. No zajímavý to bude. ;-)
Profilova fotka
Kami já si myslim,že budeš mít hezký počasíčko ;-) Holky řeknu vám,že už chci aby byl den svatby.Když už si myslim,že mám vše hotové tak se zase něco najde a ne jen jedna věc :-| Teď jsem dodělala jmenovky na výslužky a vteřinové lepidlo mám všude 8-( Ještě dotoho řešit výmysli z vínama no je toho požehnaně.Když jsem si chtěla přinést vlastní vína tak mi řekli,že můžu jen max.3litry a ješte je korkovné 80Kč na láhev.Vydřiduši,ale alespoň slivovici nám dovolili :-)
Profilova fotka
Niky: nu jo, každej chce vydělat a myslím, že na těch svatbách má většina restaurací a hotelů pěknej rejžung. Tak aspoň že tu slivovici dovolili. To se pěkně svatební hosti zlískají. :-D Já jsem včera volala květinářce p. Benešové a všechno jsme si potvrdily a domluvily se, že kytky přiveze dříve. Takže podle toho, jak mě zvládnou rychle nalíčit a učesat, tak bychom mohli mít na focení až 3 hodiny času. Panejo to bude fotek. Pojedeme tedy jak na Kozel, tak do Nebílov, se těším. A hurá už mám hotové noviny. Jsem se teď zase docela hodně uklidnila, že snad všechno máme hotové. Teda ještě peklo bude s výslužkami, neb koláčky pečeme ve čtvrtek, tj. 2 dny před svatbou, v pátek budeme ty výslužky rozvážet. Ale pořád jsem radši, že se jich zbavíme před svatbou a ve svatební den se tím nebudeme muset zabývat. No holky, za 10 dní mám po starostech... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tu máme další den, za deset dní už tu bude mít jednu paní, fíííha ;-) Ale neboj na Vaší svatbu bude sto pro krásně (ony totiž letos budou minimálně tři dni sluníčkové a to na naše svatby, víte? 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D přesně cupity ;-) Ty jo jen 10dní =-) Už se hrozně těšim na tvoje fotečky a až nám vše povíš :-) 3hoďky na fotky tak to je slušné.Díky bohu výslužky,to je to jediné o co se nemusím starat jen jsem udělala jmenovky na ně a o zbytek se už postara svědkyně a babičky ;-) Tak holky dneska budu obědnávat lahve s pitím a mužu konečně dodělat menu.Už ať to mám hotové,ptž se mi to opravdu nechce dělat v době kdy se budeme ještě stěhovat :-N
Profilova fotka
niky: to by mě vážně kleplo - stěhovat se a zařizovat do toho svatbu - to jsi odvážná. :-) Ale my ženský zvládneme prostě všechno a hlavně spoustu věcí najednou, co? A co se týče výslužek, tak se tím moc nezabývám, nějak to dopadne, cukroví napečené už je, koláče objednány, dorty do výslužek napeče moje mamka, ve čtvrtek jen ty malé koláčky uděláme s ženichovo stranou a v pátek rozvoz. Ten rozvoz navíc bude dobrej v tom, že každýmu i indivudálně řekneme, kdy a kam má dorazit a co má udělat. No tak ono to nějak půjde. Hodně jsem se opravdu uklidnila a doufám, že mi to vydrží. :-D
Profilova fotka
Já mam na starosti svatbu a Pája stěhování,ale stejně balit a to kolem budu dělat já :-| Ale naštěstí sz se přestěhujem tak pak už je za pár dní svatba a klídeček ;-) a budu si jen užívat nejhezčí den v životě a doufám,že za 2-3roky příjde další nádhera miminko :-) Na jednu stranu ti závidim že budeš už paní a na druhou ne.Obdivuju tě já jsem už teď s nervama v kýblu :-D
Profilova fotka
niky: tak to je dobrý, když budete mít po svatbě klídeček, já se na to strašně těším, že po tak dlouhý zimě, nevalným začátkem léta a po těch přípravách si pak oddechneme s přítelem na dovče. Jinak nervy možná ještě zapracujou, ale vážně jsem zatím v klidu, uvidíme příští týden. Nejvíc samozřejmě budou pracovat nervy kolem počasí. :-) Ale nějak už to dopadne... ;-)
Profilova fotka
Kami to já jsem vystresovaná jestli to všechno klapne jak jsem chtěla a hlavně jestli rodina nějak vyjde nebo tam bude nějaká scénka :-S snad ne.Tu dovču ti docela závidim,ale v dobrém :-) Včera u nás akorád běžela reklama na ten tropical island a budete to tam mít moc pěkný ;-) Je tam úplně všechno fakt super :-) My jsme si říkali ,že pojedeme příští rok tak uvidim jak se nám to povede.Pořád jsem plánovala Bali,thajsko nebo Maledivi ,ale byla bych šťastná i za Bulharsko :-D Hlavně bý s miláčkem v teplíčku a nic neřešit ;-)
Profilova fotka
niky: já si právě zase říkám, že to určitě nevyjde všechno tak, jak jsem si vysnila a že s tím musím počítat, abych nebyla zklamaná. Moc to nehrotím, protože pak to může dopadnout jedině lépe. Kámoška to neřešila vůbec a její svatba byla jedna z nejpovedenějších, na kterých jsem byla. Takže se snažím to moc úzkostlivě neřešit a moc si ten den nepředstavovat. Něco se určitě pose*e, ale chci to brát s nadhledem a třeba se tomu i zasmát, než to brát jako zkažený den. Uvidíme... Reklamu na tropical island jsem také viděla a moc se tam těším, že se aspoň v umělém ráji ohřejeme. Ještě zvažujeme v červenci Turecko, ale uvidíme, uvidíme. Zatím se jen porozhlížím, koukám i na německé cestovky, s těmi je všechno daleko levnější :-) Jůůůůů, ale Bali, Thajsko, Maledivy - to se budete mít. To za to čekání bude stát. ;-)
Profilova fotka
To máš pravdu,ale já pořád věřim ,že se všichni budou chovat slušně a nepokadí nám to ;-) dokonce i mamka dostala rozum,až jsem byla překvapená.Ale i když se něco nevyvede jak má tak nevadí.Pořá budu mít kolem sebe lidi které mám ráda,budu si dělt co já chci a hlavně to bude náš nejhezčí den který si budu užívat naplno ;-)těšim se hrozně moc.Kamarádka je z Turecka a co mi ukazovala fotky tak pěkný.neni to nebezpečný jen když trefíš na nějakého poblazněného muslima.ty země jsem si zatím jen já vymyslela ještě uvidím s čím přijde Pavel.Ale můj sen je se podívat do Pompejí v Italii ,ale to není na válení,takže jako svatební cesta to neprojde :-) Ale říkam svatební cesta bude až příští rok jestli vůbec aby nám do toho zase něco nevlezlo.Já už nebyla u moříčka 3roky =-) Ale kde mě se zatím nejvíc líbilo bylo chorvatsko a egypt
Profilova fotka
Niky: přesně tak, budeme si dělat, co chceme a pořádně si ten náš den užijeme. My zvažujeme Turecko nebo Řecko - Krétu, Zakyntos, Lefkádu atd. Ale toho Řecka se trošku bojím po tom, co se tam teď děje. Ale dneska jsem četla článek, že se není čeho bát, takže ho vracíme do hry. Já na moře moc nejsem, ale tak nějak mám na něj letos chuť. Tak ještě uvidíme, jak se to bude všechno vyvíjet... :-)
Profilova fotka
Kami řecko je v pohodě.Máme tam kámoše ;-) Ty nepokoje byly hlavně v Athénách,takže si myslim,že e nemusíš ničeho bát hlavně když opravdu budete v turistickžých oblastech ;-) jéééé hned bych jela s tebou :-D :-D :-D
Profilova fotka
Niky, uvidíme, uvidíme. Zatím je to pořád otevřené. Chceme jet na last minute. A začli jsem přemýšlet, že bychom jeli přes německou cestovku. Jen nevím, jak bych to na letišti zmákla s mojí němčinou. Trochu se bojím, že bych tam zabloudila a že bych nechytla naší skupinu a tak nějak... Ale co čtu, tak jsou ty služby přes německý ck daleko kvalitnější a i to vychází levněji. No uvidíme.
Profilova fotka
Kamčo je to někdy lepší a hlavně levnější přes německo.A dokonce je to kolikrát levnější i stím ,že máš auto na hlídaném parkovišti ;-) Ale musíš to hlídat a vychytat.my když pojedeme tak jedině s německou cestovkou,ale taky je nevíhoda pro lidi kteří nemluví perfektně německy delagát :-| .na letišti se neboj,správně by měli mluvit i anglicky kdyby náhodou.jéééé tady je dneska tak nááááádherně.jdu za našima kamarádama díku bohu čechama :-D na zahrádku se slunit ;-) myslim,ýe se nemusíš bát že by si měla ošklivo na svatbu :-)
Profilova fotka
niky: no já bych se bála i s angličtinou. Sice se domluvím, ale perfektní to není...no. Ale pořád o tom přemýšlím. Že bych nerozumněla delegátovi mi je jedno, beztak bychom si s přítelem šli po vlastní ose, ale spíš abych rozuměla kdy a kde se má čekat, až pojedeme zpátky. No trošku bych se bála, že nás tam nechají. Ale možná to risknu. Jinak s tím parkováním mi zrovna dneska říkala kolegyně, že je to na letištích v Německu hodně levné - o dost víc než na Ruzyni. Tak nevím no. Nabídky se mi líbí víc než dost!
Profilova fotka
ještě máte chvilku čas tak si to rozmyslete a uvidíš ;-) Jestli mluvíš tak,že se dorozumiš tak to stačí.Já taky nemluvim senzačně :-) ,ale domluvim se to je hlavní.Můj taťka se svojí ženou jezdí už asi 10let do Bulharska a říkal ,že tam je komunikace perfektní.je hodně podobná našemu jazyku a hlavně je to tam neskutečně všechno levný.Třeba pivo na pláži přepočtu na naše 6Kč a když se jdou najíst oba do restaurace tak stím že mají jídlo ta%tka pivo a Peta šampus tak platí 200Kč.takže říkam ,že možná pojedeme do bulharska a užijeme si to víc než nějakou dražší zemi :-D ;-)
Profilova fotka
Tééééda holky tenhle víkend se počasí vyvedlo. My původně meli vybraný termín 5.6., ale v našem hotelu měli plno, tak jsme to přesunuli. No doufám, že bude 12.6. stejně tak krásně. Beru i tropy, jen né déšť!!! :-) Holky, už za 6 dní!!!!! Jsem naprosto v pohodě, nervozita žádná, a moc se těším, že si vezmu tu mou velkou lásku!!! Včera jsme měli oddechový den - odpočinek a večer kino - Sex ve městě 2 - doporučuju! A dneska musíme uklidit celý byt, aby se hosti nelekli, až si pro nás přijedou. Od včerejška větráme jak šílený, neb tu přítel omylem vylil benzín a smrdí to tu jako v autoopravně. :-D Ale už je to lepší.
Profilova fotka
kami 6 dnííííí :-o ty jo to to letí :-) .My se včera už byli koupat tak jsem se pěkně sesmahla :-D Já ti říkam,že se ti počasí určitě vyvede,věř mi.Když už je takhle krásně tak přeci nesmí hned další týden pršet :-| Na sex ve městě chci jít taky ,ale v čechách ptž tady už to mají vždy v němčině a já mám ráda filmy v originálním jazyce proto tam přeci jdu ;-)
Profilova fotka
niky: já si taky myslím, že bude krásně. Léto už prostě začalo. Tak uvidíme, ale věřím tomu. Ještě budeme spařený jako dveře od chlíva, ale ani pípnutím si nebudu stěžovat, jenom ať je prostě krásně jako tento víkend. :-) Sex ve městě byl fakt super, dokonce jsme šli s přítelem, bála jsem se, že se mu to nebude líbit, ale smál se od začátku do konce. :-)
Profilova fotka
Ahoj holkyyy, měla jsem os čtvrtka dovču a vůbec jsem neměla na net čas, Vyrobily jsme s mamčou klobouk na ženichovo auto, a pak jsem jela se synátorem pod stanem na Šumavu, bylo to super. Přítel mezitím udělal na zahradě pergolu, tak nás snad ani déšť nepřekvapí. Jinak jsem právě koukala příští víkend má být hozky a až 30°C, aleluuuuja, budeš mít nádhernou svatbičku se super počasím ;-)
Profilova fotka
cupity: jojo, snad to počasí opravdu vydrží takto krásné. To bych tam nahoru nepřestala děkovat. :-) Já jsem právě dodělala jmenovky, takže už jen ve čt napéct ty koláčky, v pátek rozvést všem výslužky a můžu do toho konečně bez starosti praštit. :-D No bude to ještě hodně běhání a lítání. Ale jsem optimisticky naladěna, nervy zatím pořád žádné. A těším se moc!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?