Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
OK, OK, foťáček vezmu a nafotím to. Uvidíme, jak to dopadne. O účes se nebojím, spíš na to líčení jsem zvědavá. Ještě nikdy mě nelíčil nikdo jiný, tak jsem na to zvědavá. Já chci hlavně hodně výrazný oči - kouřový stíny a dlouhé řasy. A vždycky mi přijde, že na ty řasy se vizážistky moc nezaměří. No uvidíme. Jinak hokej super, jsou to kluci šikovní!!!
Profilova fotka
tak fotky jsou v albíčku
Profilova fotka
cupity ty jsou nádherný a ta vlečka je naprosto dokonalá :-) moc ti sluší,kočka ;-) opravdu fešanda.V issis majídobré dortíky a ta cena je suprová. kami já jsem si koupila divadelní lepidlo na řasy a i řasy.Ty jsem zkrýtila a zastřihla tak aby nebyly moc dlouhé a velké a vypadá to nádherně.Hlavně s divadelním lepidlem je to jednoduchý a dlouho vydrží ;-) Holky teď mě čeká už 6.představení a pak domů,juhuuuuu.5dní jsme měli jen samé představení hrůza 8-(
Profilova fotka
niky: jé ty jsi mě udělala radost, já pořád bojuju, jestli se budu ženichovi líbit, ale tak když se to líbí někomu kdo mně nezná, tak snad bude spokojenej :-) ty brdo tolik predtaveni, to musi byt hrozny zahul, ale ceka te zaslouzeny odpocinek a navsteva Plzne, tak je to dobra odmena, ne? :-)
Profilova fotka
cupity: koukám až teď, už jsem se bála, jestli jsi to mezitím nesmazala. A mooooc ti šatečky sluší, dělají ti krásnou postavu a budeš prostě krásná nevěsta. Ženichovi se 100% líbit budeš!!!! :-) Paráda. niky: já se domluvím ve čtvrtek s vizážistkou, že bych měla zájem o umělý řasy. A uvidíme. Nechci aby to zase vypadalo příliš nepřirozeně, ale fakt chci výrazné hlavně oči. Vůbec nechci třeba rtěnku, ale oči musí být dokonalé. :-) Tak to už jsi doma za chvíli a vjedeš do toho svatebního dolaďování pěkně ostře, co?
Profilova fotka
holky tak vám moc děkuju za uklidnění a víte co? Teď mi volal přítel, že prstýnky jsou na poště!!!!!!!!! Jen bohužel, nevím proč,ale tahle pošta je debilní a můžeme si je vyzvednout až zítra, teď jen už aby byly pěkné i ve skutečnostia byly v pořádku
Profilova fotka
cupity: supeeer, tak vidíš, že to dopadlo dobře. Ale je divný, že si je můžete vyzvednou až zítra. Ale ani se moc ničemu nedivím, pošta je schopná čehokoli. :-D niky: představ si, že mi dneska přišly ty mašličky a organzové pytlíčky. A Číňánek už mi při tom vrátil peníze. Tak nevim, jestli mu to mám zaplatit nebo dělat mrtvýho brouka. Ale vzhledem k tomu, že od zaplacení uběhli již 2 měsíce, tak asi budu dělat mrtvýho brouka. Taky už bych mohla mít dávno po svatbě, že? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak věčné téma naše prstýnky, stále není u konce, prstýnky jsou jiné než na obrázkua nelíbí se nám, tudíž vracíme prodejci zpět a jedem dál :-( Rozhodli jsme se koupit nějaké od p. Kubíka, tak snad už konečně (hlavně aby se to do svatby stihlo) :-)
Profilova fotka
cupity: stihne se to určitě. Být vámi zajela bych za ním osobně. Ukáže vám pár vzorků a ještě si pořádně vyzkoušíte velikost - tu už sice můžete znát, ale vyzkoušela bych přímo tu jeho. My je bez rytiny měli za týden, ale fakt je ten, že nebyly asi moc těžké. Takže vy je snad do 14 dnů mít budete. Pro jistotu bych mu řekla datum svatby o 14 dní dřív. ;-) Ale myslím si, že budete spokojení! Mně se jeho práce moc líbila. :-)
Profilova fotka
Keila: My už u něho jednou na konzultaci byli, tak doufám, že přítel neotálel a zavolal mu na další schůzku :-)
Profilova fotka
Teda holky, tady to nějak utichlo, kdepak jste? Mně tedy poslední týden přípravy kolem svatby nějak vyčerpávají a nebaví, takže jsem v ničem nepokročila. :-) Dnes jdu ale na tu zkoušku líčení, tak jsem moc zvědavá, zda to bude dle mého gusta. Jak jste na tom vy?
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak jsem se do těch svatebních příprav obula, hi, hi. Včera jsem objednala výslužky, koupila část výzdoby na auta. Dnes jsem si koupila voňavku na svatbu (normálně používám spíš sportovní vůně). Prstýnky jsme objednali u Kubíka (budou tři briliantíky ;-) ) Jediné co ještě nemám vůbec zajištěné je kvetinářství, ale jelikož vím co chci a kde chci, tak mám snad ještě čas. keila: Zítra už se tedy můžeme těšit na fotečky??? ;-) Pořádně si to hýčkání u kosmetičky uží 8-) Niky zařizuje zřejmě věci po Plzni a nemá asi čas sem zaskočit, tak jsem zvědavá co pak bude povídat.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jooo a ještě jsem Vám zapomněla říct, že jsem popřemýšlela a otěch svatebních novinách, když jste tu o nich mluvili a ač jsem je stále odmítala, tak už je mám skoro hotové :-D
Profilova fotka
HOLKYYYYYYYY :-D Jsem tu!!!!Paráda já jsem úplně nadšená kolik jsme toho zařídili ;-) Kamčo určitě se jí zeptej na řasy oči jsou pak výraznější a hlavně si je může zastřihnou a upravit aby to nevypadalo nepřirozene a nalepit buď ze zhora nebo spoda podle toho jak ti to sedne,jen je to trošku ze začátku nezvyk.tak to je super že ti dorazily tak dělej mrtvého brouka už je to docela doba to si nevzpomene. Cupity optabdu se v šatičkách budeš moc líbit to nám věř.a s prstýnky mě to mrzí že máš takovou zkušenost,ale zase si rychla vybrala nove tak je to super.A mohla by si je dát pak do albíčka ať se můžeme pokochat ;-) jinka holky jsem opravdu nadšená i miláček a dokonce i náš pes :-D :-D :-D Máme vybrany sál a bude to ten největší tak ,ale lepší větší aby se nikdo nemačkal bylo i místo na tancovaní.Místo obřadu bude podle počasí tak doufám,že nám ten den nebude pršet a nebo ať klidně začne až kolem 5 :-D Jídlo je zařízené,pití jsme vyřešili naprosto báječně že nás ani snad neoškudlají o prachy i hotel vyšel.S rodiči a svědkyni jsem se domluvila co a jak bude a vypadá to že i moje mamka dostala rozum tak uvidim na jak dlouho :-| Holky já vám mám takovou radost že čekam kdy se s prominutím zase něco posere a budu vytočená tak snad ne :-)
Profilova fotka
Ahoj holkyyyy, tak já byla včera na zkoušce toho líčení. V reálu nádhera, ale na fotkách to vůbec nevyniklo. Takže jdu znovu příští týden. Niky: samozřejmě jsem na ty řasy zapomněla, takže jsem měla sice nádherný kouřový líčení, ale řasy strašně málo vyzdvižený, takže jsem jí dnes volala a přijdu ještě příští týden zkusit jenom ty oči. Řekla jsem jí, že chci více zvýraznit řasy a to stínování zjemnit. No uvidíme. Ale holčina je to šikovná. Fakt jsem se sama sobě hodně líbila. Ženich byl trošku paf, páč mě takhle hodně namalovanou ještě neviděl, ale říkal, že mi to sluší. Tak to ještě doladím a fotku sem dám příště. Niky: super, žes toho tolik zařídila a že jde všechno dobře. To je hned větší radost, co? Taky jsem vždycky hned lépe naladěná, když to klape. No a hlavně, že jste se takhle suprově domluvili na tom Býkově a že se mamka umoudřila. Však to bude všechno skvělé. Nikdo nemá právo nám den D kazit, nu ne? :-) cupity: tak na prstýnky jsem zvědavá... A svatební noviny mě také chytly, ještě jsem je tedy nedokončila, ale dost jsem si s nimi vyhrála. Hlavně jsem tam dávala fotky svatebčanů a o každém napsala pár vět. To mě bavilo. Teď ještě sem tam nějaký fórek o manželství a natiskám to. ;-)
Profilova fotka
Kami tak to je fajn,že jsi spokojená ;-) Když někdo umí kourové oči udělat tak to vypadá moc hezky.A jakou barvičku ti dala?Já budu mát šedivo černé ;-) Hlavně si nezapomeň na příště foťaček :-D a ty řasy určitě zkus.mám ze zařizování moc velkou radost havně ta holčina co mi pomáhala je mooooc příjemná a hodně mi pomohla :-)
Profilova fotka
niky: dělala mi šedivé a do toho zjemnila perleťovým stínem. Bylo to fakt nádherné. Takhle krásně namalovaná jsem v životě nebyla. Ale ty řasy byly strašně málo, ve svatební den by mi to asi namalovala víc, ale raději to ještě pojistím těmi umělými trsy. Tak to je vážně super, že se zařizování rozjelo správným směrem a že si to užíváš. Tak to má být.
Profilova fotka
kami ono právě když máš kouřové oči tak se tam skoro výdy řasy ztratí :-| proto chci taky řasy aby oči vypadaly výrazněji a i na fotkách to pak bude hezčí ;-) šedivé se dělají nejčastěji,už se těšim na fotečky :-) Jj vypadá to dobře a dokonce nikdo aý na mojí segru nebude chybět ,takže zatím vše vychází jak má ;-)
Profilova fotka
Niky: přesně, já si to ty řasy doma pak ještě domalovala, ale stejně se v tom kouřovým líčení ztratí, takže přidáním pár trsů umělých to bude snad dokonalé. Jinak jsem dala do alba zkoušku z dnešního česání. Mám radost, dopadlo to pěkně, přesně takto to chci. Jen jsme si dlouho hrály s patkou. Zkoušeli jsme tzv. okap, jak je to vytočené ven a moc se mi to líbí, ale kadeřnice si s tím musí ještě více vyhrát, neb to nebylo úplně ono, ale zezadu jsem nadšená. :-)
Profilova fotka
Kami vlásky jsem ti zkoukla a je to moc pěkný ;-) jednoduchý nic kýčovitého a ani složitého a máš moc hezkou barvu vlasů.Je tvoje nebo si barvíš vlasy? :-)
Profilova fotka
niky: vlásky si barvím, ale tohle jsou moje, neboť jsem si je už asi 5 měsíců nebarvila. Dávám si jen přelivy, nyní jedu v těch Loreal Casting Creme Gloss - čokoládovou - je to bez amoniaku a mě se po ní vlasy lesknou jak psí kulky. :-D Hlavičku si obarvím tento týden, aby se to ještě trošku vymylo a bylo to tak akorát.
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D psí kulky tak to si mě teď pobavila :-D :-D :-D .Máš moc hezkou barvu.Já už měla na palici všechno možný i blond,ale nejvíc mi sednou tmavě hnědý a to jsou moje pravý vlasy něco mezi blond a hnědou ;-) .Já jsem si včera už koupila barvičku abych si to příští týden obarvila a uvidím jestli to do svatby vydrží nebo ne :-)
Profilova fotka
niky: mně taky nejvíc sluší tmavě hnědý. Obarvím to zítra nebo pozítří, aby se to ale trošku vymylo, nemám ráda úplně čerstvě obarvenou hlavu. No a bude to dobrý. No a jinak holkyyyy, od zítřka už to mám za 12 dní. Uf, to je hukot. :-D
Profilova fotka
Teď jsem se tě chtěla akorád zeptat kolik ještě ;-) 12 tak to je sílaaaaa :-o Hrozně to letí.Pak už budeš paní :-) Jak se vlastně budeš jmenovat příjmením?A ne že se tu pak na nás vyprdneš a budeme tu samotné :-( :-)
Profilova fotka
Samotné vás tu nenechám, to se nebojte. Ale hned po svatbě jedeme na svatební cestu do toho Berlína. Takže možná v neděli mezi balením se tu zastavím a napíšu svoje dojmy. A pak mizím užívat si s manželem dovolenou. :-D
Profilova fotka
Kami všechno nejlepší k svátku :-) Ty jo ty se budeš mít.Mě čeká před svatbou stěhování a po svatbě taky :-D to bude hnus 8-(
Profilova fotka
niky: docela se fakt těším, až si od těch příprav i od práce odpočinu, takže na dovču už se moc těším. Začínám být holky lehce nervózní, ještě je potřeba spoustu věcí doladit, uf. Dneska mi přišly šerpy na auta, ale rozbalím je až doma, tak jsem moc zvědavá. Jinak jsme sehnali u švagrový na zahradě buxus, takže budeme dělat věnečky do oken aut. No pořád si něco vymýšlíme. V sobotu jsme měli rodinný grilování, tak jsem dávala instrukce co a jak, tak už všichni mají aspoň představu, ale ještě jim to v pátek před svatbou všem upřesníme, to budeme rozvážet ty výslužky, tak to spojíme s instrukcema. No zajímavý. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, prý s manželem na dovču, to je hustý, takhle jsem nad přítelem ještě asi ani nepřemýšlela, budu paní a on můj manžel uf, holkyyyyy. Už to máme všechny za pár :-) V pátek jsem byla objednat kytí, tak už máme snad vše co je třeba obejdant zamluvené ;-) Jo a holky dnes jsem dodělala a vytiskla svatební noviny, je to komplet pro všechny (vč. ženicha překvapení, tak jsem zvědavá na reakce.
Profilova fotka
kami ty toho teda máš :-) Já auta moc nezdobim stejně jedou jen 3a ještě jen chvilku takže vlastně nebude ani kolona ;-) Ty si jak já :-D jak jsem byla teď v Plzničce tak jsem všem narýsovala a pečlivě připravila plánek kdo ,co má udělat a přesné časy a instrukce.Hrála jsem si tady s tím jako idiot a vrchol všeho bylo když jsme se u kafe domlouvali a můj miláček si na jeden z těch papírů odložil sladky čokoládový věneček :-D :-D :-D holky v tu chvíly jsem měla z metru60 2metry :-D :-D :-D Já teď budu dělat jmenovky na výslužky a pak dodělávat konečně ty menu jen co se upřesní víno. cupity přesně tak už jen chvilka a jsme paní :-o fakt to hrozně rychle letí.A jaké budeš mít kytičky?
Profilova fotka
Budu mít (alespon doufam) kytku jak v mám v albíčku - Lylie a růže :-D Snad se bv květinářství povede. maminky a svědkyně tři růžičky a ženich v klopě taky jednu. S tím, že růže fialové a lylie smetanové, tak jsem zvědavá. A co vy? Jaké budete mít katky?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?