Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
cupity: ty jsou moc pěkné. Podobné má kamarádka z oceli a s proužkem zlata a vyšly jí pěkně i cenově. Navíc jak je tam ten proužek zlata, tak i tu ocel všichni tipujou na bílý zlato. Ale já je mám z oceli celé a taky si všichni myslí, že je to bílé zlato. ;-) Ale myslím, že ty jsi říkala, že chceš jen zlato, viď?
Profilova fotka
Tak jsem si právě natiskala lepící štítky s uvedením našich jmen a data svatby a budu to lepit na výslužky. Taková pitomost a jak mě to bavilo. :-D
Profilova fotka
cupity jsou moc krásný ;-) tak už je jen koupit :-) Kami šatičky už asi vybalovat nebudu :-| holky mi to tak šikovně složily do tašky aby se mi to nepomačkalo a sama už bych to tak asi nesvedla,takže je uvidíte až na fotečkách ze svatby ;-) Holky já už se tak těšim,ale když si vezmu co to bude za stres a to už večer před tím =-)
Profilova fotka
niky: ok, tak my si počkáme, však se dočkáme :-D Stres to bude a pochybuju, že tu noc před svatbou vůbec usnu. :-) No hlavně si ten den musíme užít a vnímat každou minutu, několik nevěst už mi totiž potvrdilo, že když koukají na video, mají pocit, že tam vůbec nebyly. :-D
Profilova fotka
Kami bude to překvápko :-D Taky jsem zvědavá spousta kamarádek říká,že je dobrý před svatbou se nějak odreagovat přemýšlim,že bych si zašla na masáž i s přítelem,ale nevim kde v Plzni je nějaký dobrý wellnes tak kdy bys věděla ;-)To je fakt hlavně pořád nevěříš tomu že se vdáváš a pak čučíš na prst a je to tak a ani ti to nepřišlo :-D
Profilova fotka
Dobré ráno nevěstinky :-D Holky, koukám, že máme všechny stejné myšlenkové pochody, já si říkám, že se z toho stresu před svatbou a ten den ráno asi zblázním. Ale taky už se těším, jen mně dnes napadlo, aby mi tu radost třeba neskazili lidi, které nemám ráda a přijdou se třeba podívat a radnici. Vy to áte dobrý, máte to v soukromí, ale mně na tu radnici přece může přijít každý :-| Jinak já jsem říkala, že zlato nechci, vidím, jak ty rstýnky nic nevydrží a to by mně mohlo za pár let mrzet, ře je prstýnek úplně jiný, než když jsme si ho pořídili. Máme prstýnky také z ocely, včera jsme je objednaly, tak doufám, že už přijdou a bude to bez problémů. Holky budete dělat výslužky? Já jich totiž pár udělat v plánu mám, ale vůbec netuším kolik do nich dát cukroví, chci jen ty malé krabičky nic strašnýho, ale přesto vůbec nevím kolik čeho objednat :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, cupity já tam bohužel budu mít taky osoby které ráda opravdu nemám ,ale nechci si dělat zle v rodině,ale bojim se že díky nim to tam dobře nedopadne.Třeba budu překvapená ;-) Tak hned jak prstýnky dorazí musíš je odfotit do albíčka :-) Výslužky má nastarosti moje babička a svědek.Ale taky chceme dávat jen malé krabičky.Dneska jsem akorád nad tím přemýšlela asi do každé krabičky tak 30max.40koláčků.Už jsem se tu ptala holek na foru a nikdo mi neporadil.To je těžký říct :-|
Profilova fotka
Ahoj holky... my výslužky děláme a zatím to nemám přesně spočítáno, ale bude takovejch 20 krabic - takových těch středních. Mamča mi peče cukroví a lá vánoční a přítelova strana peče malé koláčky. Dorty do výslužek buď upeče ještě moje mamka nebo koupíme. Holkyyyy, já si dneska byla zkoušet šaty. Téda, strašně se mi líbí. Nezapomněla jsem nabít foťák, takže jdu ládovat fotky do alba, abyste mohly zhodnotit, jak my sluší. Jinak jsem si tou zkouškou uvědomila, jak strašně se to blíží. Ale těším se. :-)
Profilova fotka
Jéééééééé kami ty jsou nádherný x-) moc ti sluší.Ten korzet je opravdu krásný ;-) Ty jo ty to máš už jen za 24dní :-. Budeš fešná nevěsta opravdu.K těm šatům budou vlásky jak si říkala moc pekný a kytičku tam dáš jakou?Nebo spíš jakou barvu?Já bych možná dala žůžovou ;-) a nebo nějakou malinkou stříbrnou malou sponu,jéééééé budeš kočka :-)
Profilova fotka
niky: jééééé, děkuju moc. Potěšila jsi mě, že se ti v nich líbím. :-) Kytička bude růžovo-fialová. :-) Růžové pivoňky a fialové eustomy (něco jako růže). Vlasy budou tedy polorozpuštěné a přijde do nich jedna ta růžová pivoňka jako bude v kytce. Pivoňka je dost velká kytka, tak budu vypadat jako Španělka. Ještě se na to ale musím opálit. Ale mužu ti říct, že bych si ty vlasy dovedla představit i celé rozpuštěné. :-)
Profilova fotka
Kami rozpuštěné nebo polo budou o moc hezčí než nějaký drdůlek.Šatičky jsou hodně zdobené proto bude hezčí nějaký jednoduchý účes ;-) No moc ti to v nich sluší a kytička do vlásků bude pěkná.A klidně můžeš mít úplně rozpuštěné a jen na té straně kde bude kytička tak připnout vlasy za ucho ;-)
Profilova fotka
niky: taky si myslím, že šaty jsou dost zdobné, tak jednoduchý účes bude to pravé. Byla jsem o tom přesvědčená už před tím, ale jsem ještě víc. :-) Jinak s tím účesem je to přesně to, co napadlo mě - jen připnout vlasy tam, kde bude kytička. Určitě to tak s kadeřnicí vyzkouším. Zkoušku mám 30.4., tak zkusíme obojí.
Článek se načítá
Profilova fotka
Kamčo vyzkoušejte toho určitě víc ptž třeba pak zjistíš ,že ten učes který si už vyškrtla vypadá na tobě nejlíp.Tak si vyber třeba 3 ty vyzkoušejte ;-) a hlavně je nafoť ať vim jaký to nakonec bude :-)
Profilova fotka
niky: foťáček určitě vezmu, abych se pak mohla poradit i se ségrou a s váma tady. Víc jich rozhodně vyzkoušíme. Já chci takové povolenější vlny, ne žádný lokny. Dneska jsem si to jen tak narychlo sama zkoušela dělat žehličkou, s tou se dají panečku udělat pěkný vlny, ale já mám jen tu širokou, takže ve výsledku jsou to až moc povolený vlny, tak asi zakoupím užší žehličku, stejně si jí už dlouho přeju. Myslím, že by to tou žehličkou mohlo líp držet než kulmou. Aspoň dneska mi to drželo pěkně dlouho a kdyby nepršelo, tak mi to drží doteď. No uvidíme. Jinak jsem se také dneska pustila do dodělání svatebních novin - udělala jsem to, že jsem sepsala všechny svatebčany, dala k nim fotečku a něco málo o nich napsala, je to moc pěkný a bude to sloužit i k takovému seznámení. Fakt se mi to povedlo. Pak tam mám ještě takový vtipný věci jako manželské zákony, horoskop, pravidla svatby. No docela si myslím, že to bude sranda a zaplní to ta tichá místa... :-)
Profilova fotka
Kami já si dělám vlny jen žehličkou a dobrý je když si na ten pramen který chceš natočit stříkneš trochu laku a pak to hned začneš natáčet ;-) Líp to drží :-) To bude hezký hlavně je dobrý nápad s těmy fotky.Já teď konečně rozepsala kdo,co má nastarosti a už mi jen chybí rozepsat podrobnosti třeba kolik výslužky kdo dostane,jak to bude s DJ atd. . . . :-S Musím říct,že zařizování šatů,prstýnku a takových věcí me bavilo víc
Profilova fotka
Ahoj holky, keilo, tak já nevím, jestli nejsi moje vzdálení dvojče. Hodně věcí jsme tu na svatbu chtěly hodně podobné nebo stejné, dnes kouknu na tvoje šaty a zjistím, že jsou to ty o kterých jsem taky přemýšlela :-D Mocinky ti to v nich sluší, ženich bude úplně hotovej až tě ve svatební den uvidí a i vlasky jak plánuješ k tomu budou pěkné. Můj přítel by s těch šatiček byl nadšený, je to přesně styl který se mu na nevěstě líbí (já to bohužel zjistila až když jsem měla šaty vybrané, ale nelituju, že jsem si nechala ty původní, snad se mu budu líbit i v nich). Chtěla bych Vám ukázat taky svoje šaty,ale to byste se tu musely se mnou sejít časově nastejno, abych pak fotky mohla hned z albíčka zas smazat. Holky já včera konečně dořešila a dovypočítala výslužky, musím říct, že mám ze sebe radost, vůbec se mi do toho nechtělo, tak jsem ráda, že to mám spočítané. Jestli to nějak pomůže, tak já si udělala nejdřív seznam cukroví, které chci, pak kolik jakých kousků na osobu a pak jsem si rozdělila rodiny na osoby a dala dohroody výslužky s cukrovím na stůl na svatbu a bylo to (hodila jsem to do excelu a bylo to raz dva ;-) ) K té žehličce, když jsme byli letos naposledy na plese, tak mi kadeřnice dělala vlny takovou speciální kulmo žehličkou, byla to žehlička ale dělala krásné atypické vlny, eště jsem to nikdy před tím neviděla a moc se mi to líbilo, jinak také doporučuju prameny před tím nalakovat, určitě pak lépe drží.
Profilova fotka
cupity: jééé, děkuju. Jsem fakt ráda, že se vám v těch šatech líbím. Mně se ty šaty taky strašně líbí. V reálu jsou fakt ještě hezčí a těším se na svatební fotky - kde bude pořádný světlo a budou nafocený ještě líp. Ten foťák to v tom salonu prostě nezvládal. :-D niky: mluvíš mi z duše, šaty, prstýnky, oznámko - to mě bavilo - ale výslužky, zasedací pořádky apod. to mi teda spíš se*e než baví. :-D
Ahoj, všechny zdravím/! Jsem tu poprvé a zjišťuju, že jsem s přípravami asi trochu ve skluzu :-o
Profilova fotka
kkami: tak vítej mezi námi :-) A kdy máš svatbu, že máš obav, že jsi ve skluzu?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kkami vítej mezi námy ;-) :-D Kamčo zasedací pořádek už díky bohu mám,ale byl to boj :-N Kdo jak bude sedět abych někoho neurazila,že sedi dál a ten druhý zase blíž ke mě :-S pecka.Já když fotila šaty tak jsem taky musela brzo ráno a u okna kvůli světlu ten foťák fotí debilně. Cupity já bych je chtěla moc vidět :-) Vždycky jsem hrozně zvědavá kdo jaký má šatičky jak v nich holčiny vypadají ;-) .Cukroví jsem řešila včera se svědkyni a prý se to postará jen musím říct komu se bude dávat a kdy.Třeba Plzeňákům ji rozvezeme den před svatbou a Zléňáci ji dostanou až po obřadu ;-) kkkami a kde budeš mít svatbičku?A co ti ještě chybí?
Profilova fotka
niky: já už zasedací pořádek taky mám. Ale musím to všechno ještě upravit a hlavně napsat do hotelu a zrušit 3 místa na hostinu, včera mi totiž volala nej kamarádka, že na hostinu nebudou moci jít, jelikož za chvíli porodí a vzhledem k tomu, že už se malý měl narodit před 2 týdny, ale na svět se mu nechce, tak v den naší svatby bude ještě hodně maličký. S tím ona nepočítala, že bude tak dlouho přenášet. Tak to musím dovymyslet. Holkyyyy, dnes mi přišel mail od fotografky, teda mě úplně leze mráz po zádech, ta je úžasná. Normálně vážila cestu z Prahy a jela se na Kozel i Nebílovy podívat, nakonec asi budeme fotit na Kozlu i v Nebílovech. A nafotila místa, která se jí líbí a jsou to přesně ta místa, kde jsem chtěla, aby nás fotila. Jsem nadšená, tohle rozhodně není samozřejmost!!! x-) x-) x-)
Ahoj, svatba bude 17.7.2010 na zámku v Mirošově. Ještě nemám vybrané kytky ani dort, ani oblek pro ženicha a seznam hostů se nám stále rozrůstá, takže ani nevím, kolik budeme muset sehnat aut. Příští úterý mám poslední státnici, tak pak to snad dohoním. Ještě jsem nebyla ani na zkoušve účesu a líčení. Asi budu mít docela fofr :-p
Profilova fotka
Keila: Fakt? No tak to je bomba, to jsem nadšená za tebe, fotografka bude tedy opravdu luxusné ženská, když je takhle aktivní, upřímě ti jí závidím ;-) Tos tím naším ochechulou nedá vůbec srovnávat :-( Každopádně dnes jsem na fcb narazila na kamarádky fotky, tak jsem se ptala kdo to fotila ona, že její nový přítel fotograf amatér, ale fotky se mi moc líbí, takže přemýšlím, že jestli její přítel bude souhlasit, tak našeho fotografa zruším. Já nevím proč, ale prostě z něj nemám jako z profíka dobrý pocit :-| kkami: Tak to máš ještě čas, já mám zas už hotové věci jako je zasedací pořádek, harmonogram dne, kdo v jakyým autě nude sedět a takové ty organizační záležitosti, ale taky ještě nemám dort, kytky, účes, výzdobu na auta, holt se na to příští týden s manželem čekatelem vrhneme a bude to, Vůbec bych nezoufala, žes ve skluzu ;-) HOLKY JÁ SE ZBLÁZNÍM, PRSTÝNKY JEŠTĚ NEDORAZILI A SILNĚ SE OBÁVÁM, ŽE ANI NEDORAZÍ :-( :-( :-( Už přes měsíc chodíme po šperkách a hledáme na webu a když si konečně vybereme takové aby nám slušeli na prstě oběma, tak jsou od neschopný firmy, bééééé. (bych vraždila)
Profilova fotka
kkami: kliiiid, času dost, tyhle věci se dají zařídit během týdne. Já to zařizovala dřív, abych si to mohla odškrtnout, ale tohle je brnkačka, vůbec bych nepanikařila!!! ;-) cupity: já jsem právě nadšená, že je taková a že se člověk bude moct nechat tím focením unášet a nebudu si muset hlídat, kde co chci já, protože ona se nám absolutně trefila do noty. A pokud ty máš z toho svýho blbej pocit, tak bych to řešila, zvlášť, jestli máš tip na jiného fotografa. Já z původního fotografa byla pořád špatná, pořád jsem přemýšlela, jestli to stačí, až jsem si řekla a dost a našla si tuhle holku a prostě nelituju, že budu muset vysázet o něco víc, ale ono to ani o tolik víc není, protože tahle naše s námi bude celý den za 9.500,- a tamten by s námi byl za 3000,- jen na obřad a následné focení, takže bych pak musela žebrat o fotky kamarády, abych tam měla přípravy, hostinu, tanec atd... Takže ve finále mě ta holčina vyjde možná ještě levněji. Navíc fotky upravuje a vyretušuje i případné pupínky, kdyby se objevili. No a tím končím reklamu na mojí fotografku. Ale já si prostě nemůžu pomoct, uvidíme, jak tedy ještě dopadnou fotky opravdu, ale myslím, že budu jen a jen chválit :-D A co se týče prstýnků. Zkusila bych být tebou pana Kubíka z Újezda u Plzně, od kterého máme prstýnky my. Já ho můžu jen chválit. A pokud chceš ocel a zlatý proužek, určitě to zvládne. Přesně to má od něj moje kamarádka a moc pekný prstýnek to je. My je měli do týdne, ale byly bez rytiny, takže tobě můžou trvat 14 dní. A můžeš si i nadiktovat jinak, než má na stránkách. My taky měli jiný, než má v nabídce. Jukni sem: http://www.e-prsteny.cz/sortiment/oce...
Profilova fotka
Ahojky holky, kkami to stihneš se neboj.Já si to taky vše dělala napřed abych pak neplašila,ale dá se vše zařídit rychle ;-) cupity já jsem měla prstýnky objednané přes internet a přisly ještě dřív než mi paní slibovala a jsou nádherné.Kdyby něco tak ti můžu napsat adresu ;-) A kdy ti měly dorazit? Kami tak to mam radost.To že je takhe aktivní tak to jen svědčí o tom že opravdu neodvede odfláknutou práci.Buď ráda já se zase obávím,že můj fotograf udělá dobrou praci,ale ty fotky budou vypadat jako klasické svatební :-|
Profilova fotka
Ahoj holky...tak víkend byl konečně slunečný, paráda. Holky, to je fofr, už za 19 dní to všechno vypukne!!!! Fííííha. Tento týden jdu na zkoušku líčení a znovu na zkoušku účesu, tak se těším, snad všechno dopadne dobře dle představ. Přišla mi ta úzká žehlička, tak jsem si s ní hned zkoušela vlny udělat sama a super, vydrželo mi to celý den a to jsem nedala ani kapku laku, takže žehličku vezmu ke kadeřnici a zkusíme to s ní. :-)
Profilova fotka
Ahoj Kamčo: no zrovna jsem ti koukala do albíčka a úplně mi zamrazilo, když jsem tam viděla těch 19 dní. Vezmi si sebou foťáček na zkoušku ať se máme na co těšit a hlavně koukat ;-) My se byli v sobotu podívat na radnici a popovídali jsme si s varhaníkem, je to moc sympatický, šikovný mladý klučina, tak se nám tam mezi svatbama věnoval, hrál námna varhany a musím říct, že když zahrál co bychom chtěli na obřad, tak to byla fakt sílá (vám říkám, že jedno oko /včetně těch našich/ nezůstane suchý) Také jsem při cesě z radnice objednali dort a místo předpokládaných dvou tisíc bude cena do tisícovky, tak nás to mile překvapilo, také jsem si kkoupila korunku, závoj a bižu - jsem holka šikovná :-D Dnes jsme domluveni s matrikou, že jim odneseme vyplněné formuláře. Už to začíná být docela fofr 8-) Jinak doufám, že jste si užily krásný sluníčkový víkend :-)
Profilova fotka
cupity: hrozný, viď...19 dní...to už je jako zítra :-o :-D Jinak jste pěkně pokročili. A levnější dort musel potěšit, odkud ho budete mít?
Profilova fotka
Ahojky slečny ;-) Kami tak to je síláááááá :-o už jenom chvilinka :-) Určitě vem foťáček ať vidíme jaká budeš kočka ;-) cupity tak to jsi šikula to jsi toho zařádila docela hodně.Já sem na mrtvém bodu momentálně,ale dneska večer jedu do Plzničky a zítra máme zchůzku na býkově takže snad něco vyřídíme.Holky ,ale co říkáte hokeji x-)
Profilova fotka
No hokej P*A*R*A*D*A* kluci to jsou naši zlatý, český, šikovný :-) Dort bude s Cafe Isis, ani jsme jinde nekoukali, jednou jsem ho tu našla u jedné nevěsty v albu a od té doby bylo rozhodnuto :-) No holky a mám další čárku, před chvílí volala mamina, že našla dobré a levné pekařství takže už v něm nahlásila, že si tam přijdeme objednat :-) ... to nám to pěkně ubývá z úkolníčku Holky když jste tu takhle pěkně obě tak Vám sem dám na chvilku foto šatů, tak jukněte ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?