Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
Holky, tak já už mám jmenovky hotové, jen je natisknout. Musím najít nějaký pevnější papír. Auta už mám konenčně také jakž takž vymyšlená. Takže jdu objednat stuhy na auta ostatních svatebčanů a organzu na moje a ženichovo auto. Nakonec jsme se rozhodli, že břečťanové srdce dělat nebudeme, že stačí nějaká zdobnější mašle z organzy. Takže další věc odškrtnutá. :-)
Profilova fotka
Kami jukni se tady do bazaru,třeba tam seženeš nějakou pěknou mašly nebo jinou ozdobu.Já tady v bazárku koupila nádhernou kopretinovou kytici jen za 350Kč a to jsem taky chtěla dělat jen mašle ;-) a co ty mašličky?Už dorazily?
Profilova fotka
nikuse: mašličky nedorazily, ještě teď jsem volala na poštu, a nejsou tam, tak jdu psát žádost o vrácení peněz, jsem zvědavá, zda je vrátí, jako jedná se jen cca o 200,-Kč, ale z principu mu je teda nenechám. Šmejd jeden. Já jsem si objednala krásné mašle na mimibazaru, na moje auto bude stát 200,- a na ženichovo 120,- a jsou moc pěkné. Sem jsem taky koukala, ale nic pořádnýho jsem nenašla nebo to bylo drahé. :-)
Profilova fotka
Kamčo určitě mu ty peníze nenechávej!Kdyby to udělal každý tak má super job :-N Jen ať ti je vratí a myslim si ,že vrátí ;-) Tak to je super cena :-) Opravdu se v bazaru dají koupit dobré věci.Já jsem si ji koupila tady od jedné holčiny a dodneška si píšeme.Je strašně fajn i mi poslala navíc ubrousky a kapesníčky ;-) Teď by se jí měla narodit holčička tak čekam až mi pošle fotečky na mailík :-) Teď jsou všichni kolem mě těhotné a nebo už mají miminka ta češka v essenu má teď taky 4měsíční holčičku :-)
Profilova fotka
niky: kolem mě je to teď také samé miminko nebo těhule. I na naší svatbě bude z holek převážná část těhotná nebo s malým miminkem. x-) Takže až při obřadu spustí jedno, tak budou brečet všechny. Ale těším se. Nikomu bych děti rozhodně nezakázala vzít, tak moc tu naší svatbu zase nežeru. :-D Ha, tak koukam na paypal a číňánek už mi penízky vrátil. No tak přece jenom se zachoval slušně. Sranda by byla, kdyby nakonec ty mašličky přišly, ale pochybuju, už je to přes měsíc.
Profilova fotka
U nás taky bude docela dost dětí,ale aspoň bude sranda ;-) Nejdřív se budou stydět,ale pak se rozjedou :-D Mě se dneska kamarádka ptala jestli nejsem těhotná.Říkala,že se mi za ty 4dny hrozně nalily prsa a že je takhle normálně velké nemám tak se uklidňuju tím ,že jsem nedávno měla cystu a mám to dostat :-N Já ti to říkala,že je pošle ;-) Třeba ještě dorazí,ale asi ne to se někdě ztratily.Dneska za mnou přišla kamarádka a že se příští léto bude vdávat.Má malinkou holčičku a po 8letech jí ten její požádal tak se těšim až půjdeme zkoušet šaty,juhhhhuu :-D
Profilova fotka
niky: no tak to je prča, že tě kamarádka takhle prozkoumala a usoudila, že seš těhotná. :-D A mohla bys být? Bereš antikoncepci? No to jsem teď sama zvědavá, jestli náhodou nakonec těhotná nebudeš... ;-) No poslal mi ty peníze bleskově, jsem čuměla, čekala jsem nějaký delší jednání a úplně bez problémů to poslal. Jen by mě zajímalo, jestli se na to fakt vykáknul a mašličky neposílal nebo se to někde ztratilo. :-|
Profilova fotka
No je možné všechno,ale já mám antikoncepci tak asi ne.byla bych ráda ,ale teď se to zrovna nehodí :-N Zítra se asi pustí do seznamu pro svědkini a ostatní abych už to pomalu měla zorepsané ;-) Už jsem dlouho zase nic neudělala.Příští týden mám 5představení v jenom tždnu ]-( to bude fuška,ale pak zase jen treninky a to už je leháro tak budu mít řasu až až ;-)
Profilova fotka
niky: no tak to je dost nepravděpodobné, že bys byla těhotná, i když asi 2 holky, co otěhotněly přes prášky, znám. Ale kdo ví, jak to nebylo. Jestli nezapomněly na prášek třeba... My dnes jedeme do Prahy - se ségrou vybrat kočárek a my pak máme schůzku s tou naší fotografkou, na to se moc těším. Taky sjedeme do Ikey nakoupit nějaký drobnosti a třeba i věci do tomboly. No zkrátka takovej zařizovací den, ale těším se. Bude sranda.
Profilova fotka
Ty jo do ikeii :-o jela bych hned,ale tady v té prdce co bydlim neni az v jednom městě hoďku odtud.Ale já už radši do žádných obchodů nechodim,máme to hafo a Pavel pořád jen hudruje :-D Kočárek tak to si užíte a hlavně vyberte dobře.Jsem taky přemýšlela nd tombolou,ale asi jí dělat nebudu už takhle se lidi hrozí kolik jsme do svatby vrazili tak ať babičky ještě víc nepobouříme ;-)
Profilova fotka
Niky: my se nakonec také rozhodli, že na tombolu prdíme, měli bychom s tím akorát zbytečné starosti a výdaje. Ono se to nezdá, nakoupíš pitomosti, ale když jsem si to spočítala, tak by blbá tombola taky vyšla na nějakej litr a pak bychom to ještě museli uvádět a losovat. :-. A úplný voloviny zas do tomboly dávat nechceme. Tak jsme dnes řekli, že do toho nejdeme, tak jsem ráda, že je to vyřešené a máme o starost míň. Jinak ze schůzky s fotografkou jsem nadšená. Byla to strašně sympatická holčina, říkali jsme jí, co určitě nechceme a co zase jo a měla úplně stejné představy jako my. Fakt super. Tak se zase krapet víc těším, když vím, že jsme v dobrých rukách. x-) Kočárek jsme také vybrali a už dokonce i já, ač nejsem těhotná, ale až jednou budu, vím který pořídíme. :-D
Profilova fotka
Kami přesně ono se to nezdá.Teď si ještě vem ,že někteří si chtějí koupit víc lístků aby vyhráli něco dobrého takže toho musíš kupit víc a nebo udělat lístky na které se nic nevyhravá :-|.Tak to je super ,že jste spokojeni s fotografkovou.Ono to dělá hodně když je ta atmosféra při focení dobrá.Já jsem se s našim fotografem bavila zatím jen po telefonu a zatím byl opravdu v pohodě a vstřícnej tak jen doufám,že to tak bude i při focení ;-) Ale asi se s ním sejdu jak budu v létě před svatbou v Plzni.Hahaha tak s tím kočárkem si dobrá,že už máš jasno.Jen počkej až budeš těhotná tak vybereš jiný.Pořád jsou nové a ty ceny to je palba :-| To mě se včera zeptal zase ptal jeden Pájův spoluhráč jestli jsem těhotná :-D Jen proto,že jsem i dala jedno pivo a pak když se mě ptali co bych si dala k pití tak jsem už nic nechtěla :-D :-D Docela mě pobavil
Článek se načítá
Profilova fotka
niky: s fotografkou fakt super, jsem ráda, že jsme se s ní sešli, sice nebylo řečeno nic, co by nešlo přes mail, ale aspoň jsme se seznámili, oťukali a člověk ví, do čeho jde. Kdepak, kdepak...kočárek už jiný nevyberu, tenhle je nejlepší ze všech, je teda dost drahý, ale prostě je to ten nej, měla jsem o něm leccos načteno a teď jsem ho viděla v reálu a prostě je to jednička. Říká se mu mercedes mezi kočárky - německá značka Teutonia. :-D Jo a s tím, že ti ten spoluhráč řekl, že jsi těhotná, to máš jedno. My jak byly včera v té prodejně, tak nám paní povídá, koukám, že jste obě těhotné :-D - to myslela mě a ségru, která je v 6. měsíci. :-D :-D :-D Tak povídám, že já ne, tak jí to bylo hloupý, jenomže já měla mikinu s kapsama na břiše a ještě mám teď bříško trošku nafouklé, tak to holt vzala šmahem. :-D No paní nevěděla, jak se omluvit, ale mě to vůbec nevadilo, vůbec jsem si to nijak nevzala. Ale sranda, ne?
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D tak jo je dobrý :-D .Chudinka,ta se musela cítit hodně trapně.Já jednou pustila paní v tramvaji sednout ptž jsem si myslela ,že je těhotná, :-D a nebyla :-) .Jéééé my teď musíme na procházku do lesa s prckem a vůbec se mi nechce :-| Jsem lemra a furt bch se jenom válela :-D Dneska musím ještě dodělat jednu čelenku no,ale nevim.Kopretiny jsem tam přilepila vteřinovým lepidlem a vypada to nějak pofidérně asi si budu muset pujčit takovou tu pistolku která má v sobě tu slepovaci hmotu a bude to určitě držet líp ;-) Ty jo a víš nad čím sem teď přemýšlela?Nad řasama. . . . .já teda nemám problém s dýlkou řas ,ale spíš je nemam hezky zatočené :-| když se namalují tak ano ale ne na dlouho a přemýšlela jsem že bych si na svatbu nalepil,ale jde to poznat a jelikož na představení máme pokaždé nalepené řasy tak vím,že to ani moc pohodlné není :-S .Tak teď je v Plzni asi 2roky nový salon myslim že se jmenuje beauty nebo nějak tak je to tam teda drahý ale opravdu jsou tam bezvadní lidé.V létě mě tam střihala jedna holčina a barvila a nechala jsem tam 2000Kč :-o a pravě tak dělají i řasy.Tak nevim vyšly by asi 3000-4000Kč a pak chodíš na doplňování podle potřeby.Kamarádka chodila vždy po 3měsících jiné zase častěji a nebo po půl roce.Tak já nevim furt mi to vrtá hlavou jestli to není zbytečný.Před měsícem jsem usoudila že to zbytečný je a teď zase do toho chci jít :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jéééé holky Vy jste mi pobavily, Já jednou taky jedné holce řekla, překvapeně, že čekají další miminko a ona, že ne že jen tak tlustá (byl to pěkný trapas, ale vzala to v legraci) Ukaž ten tvůj vybraný kočárek, prosím, jsem na ně ujetá, ráda se pokochám. Já zas tvrdím, že nebudu mít mimčo v čem vozit, protože teď na ulici vidím samé kočárky co se mi nelíbí. :-| Holky přemýšlím, že si zítra v práci řeknu o zvýšení platu, tak jsem nasebe zvědavá jestli se odhodlám. Včera jsem na náměstí viděla dvě svatby a jak přijížděli k radnici a troubili, tak jsem měla úplně sevřený žaludek. Holky zlatý šíleně se nám to blíží :-N
Profilova fotka
Ahojky cupity, tak to držim palce.Já bych odvahu neměla,ale je fakt že teď sem se vykašlala na jedno představení kvůli tomu,že mám poloviční smlouvu a makám tu jako všichni ostatní s normální smlouvou,Tak mi došla trpělivost a když byla jedna holka nemocná a všichni zase jo nikola může představení udělat tak jsem se do nich pěkně pustila co si to dovolujou ]-( Ty jo to je fakt ja už jen 54 :-o ,ale co má říkat Kamča =-)
Profilova fotka
Njn Kamča ta je z nás první, ta už bude usměvavá paní a my ještě roztřesené, nervozní slečny :-D
Profilova fotka
niky: já jsem si kdysi o těch řasách četla diskuzi a dost ti to zničí vlastní řasy, takže pak musíš tohle doplňování absolvovat pořád. Sice by bylo fajn vypadat i po ránu namalovaně, ale pro mě je to zbytečnej luxus, nesnáším jakýkoliv pocit, že musím někam chodit na doplňování a sypat někomu další peníze, ani kvůli tomu nemám gelové nehty, raději si francouzskou manikúru udělám na své nehty , i když to dlouho nevydrží, tak na určité akce, mám vždycky nehty udělané. Teď už si je pěstuju na svatbu. :-) Ale na svatbu bych chtěla taky hodně výrazný řasy, tak přemýšlím o umělých, ale ne takových těch celých nalepovacích, ale spíš těch jednitlivých trsech - vypadá to přirozeněji, zkusím se na to své vizážistky zeptat. cupity: já teda nijak tlustá nejsem, je tedy fakt, že jsme lehce přibrala, což se stále snažím dát dolů a moc to nejde, ale zrovna břicho mám normální, tam já moc netloustnu, takže jsem to svedla na mikinu a na to, že mám břicho nafouklé před menstruací. :-D Holky, já už jen 26 dní...uuuuáááááááá :-)
Profilova fotka
Ty bláho 26 dní, tak to je mazec =-) Holky já když čekala malého, tak jsem byla v zaměstnání, kde jsem se bála, že mi vyhodí když se to dozví (že jsem těhotná) tak jsem to tajila co nejdýl to šlo. Měli jsme tam učenky ze školy a jedna byla natolik drzá :-D , že za mnou přišla a říká mi: "Lenko, to jsi tak tlustá nebo těhotná?" Měla štěstí, protože jsem opravdu těhotná byla, ale dodneška obdivuju její drzost, zeptat se osobně své nadřízené jestli je tlustá :-D :-D :-D keilo: alespoň ses v obchodě pobavila, to já jsem zas naopak bohužel hodně přibrala :-(
Profilova fotka
cupity: tak to je teda síla. No tohle bych si teda nedovolila k nikomu, natož ke svý nadřízený. Znám jednu holku, která asi 3x potratila a byla taková silnější a taky se jí pořád ptali, zda je tlustá nebo těhotná a ona chudák za sebou měla takovýhle zkušenosti, tak jí to moc nepřidávalo. Ale dneska už má asi 8-měsíčního Matyáška, tak je to dobrý. Ale nikdy nevíš, co si ten člověk musel vytrpět, tak bych se na tak citlivý téma těhotenství neptala. Já taky nejsem kdovíjaká tyčka, jsem akorát, ale byla jsem štíhlounká, ale přes Vánoce jsem přibrala a nějak se to se mnou vleče a nejde to dolů...ale svatba je docela motivace, tak už jsem na dobré cestě a snad nějaký 3-4 kg dolů dám a budu spokojená. A když ne, tak se taky svět nezboří. :-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) cupity tak to je fakt masérka :-o a já už bych neměla odvahu se někoho zeptat jestli těhotnž přesně jak říkala Kamča,nikdy nevíš čím si ten člověk zažil :-| Kami mě právě ta slečna říkalaže ty řasy měla a vůbec to její nezničilo,ale si mysli že asi kecala jen aby měla tržbu.Já měla jednou nalepené trsy,ale dělala jsem si to sama a když sem to sundavala tak jsem si vytrhala i svoje :-S Ale to protože se to má sundavat přes něco mastného a má to hlavně dělat profesionál :-D Mě pravě že štve za to vyplesknout ty prachy.To samé jsem měla i s nehtama neskutečně mi je gelovky zničily ]-( na malíčku se mi třeba strhnul úplně nehet bylo to hrozný teď už bych si gely nedala mám svoje a vypada to mnohem líp.Hlavně spousta manikérek je neumí udělat přirozené :-N Holky mě pomáhá pilátes.Já když chci zhubnout tak jim normálně ,ale menší porce(místo 15knedlíku si dám jen8 :-D ) a dělám pilátes s míčem ;-)
Profilova fotka
niky: no já o těch řasách právě kdysi přečetla někde celou diskuzi - jmenujou se ty řasy extreme lashes, ne? No a prý je to dost poničí. Navíc si na to zvykneš, že máš řasy jak panenka a pak už se moc k těm svým vrátit nechceš a za to já vyhazovat prachy nebudu. Mám celkem obstojné řasy, i celkem dlouhé a na akce si je natáčím těma kleštičkama a bohatě mi to stačí. Na svatbu bych je teda chtěla mít extra dlouhé, ale netrvám na tom. :-D To bych si radši koupila tu výživu na řasy, na to jsem četla dobrý reference, že po tom řasy narostly. Jmenuje se to Lipocils Talika, ale nezkoušela jsem, takže vlastní zkušenost nemám. Já gelovky nikdy nezkoušela, mám svoje nehty pevné a když si udělám francii, tak to vypadá fakt moc pěkně a přirozeně. Jen mi to nebaví, protože to vydrží max. 3 dny a pak se lak odlupuje, takže si je moc často nedělám, neb jsem na to líná. :-D Jinak co se týče hubnutí, já vím jak na to, ale nemám tu vůli, já když chci zhubnout, cvičím na crosstrenažéru, který mám doma + jím pravidelně, ale málo. Jenomže taky už ten věk hraje roli, už to nejde dolů tak dobře jako dřív. Počkej, počkej, až ti bude ke 30, vzpomeneš si na mě. :-D Ale ty jako baletka máš asi předpoklady být hubená navždy.
Profilova fotka
Kami já jsem to právě chtěla jen na svatbu proto mi to příjde zbytečný tak na to prdim.Pavel by mě měl stejně nejraději nenalíčenou :-D Hlavně teď je na mě zase napučenej ,že jsem mu neukazala šaty pořád otravuje :-D Byla jsem si je vyzvednout a holky mi je i vyčistily a vyžehlily no vypadajííííííííí nááááááááádherně :-D :-D S tím hubnutím máš pravdu.Já pravě,jak přestanu tancovat tak budu jako bečka.Vždy v létě jak nic nedělám a pořád jenom papam tak naberu neskutečně rychle a to beze srandy :-| Ale ono taky třeba až nebudu tancovat a budu mít malé sviště tak to bude taky jiný ;-) Já pořád nevim jestli mam mít na svatbu francii nebo tělový lak.Ale asi jen tělový lak,třeba to ještě změnim.Kamčo to je nejhezčí když zenska má svoje nehty,vlasy a všechno možný.Já mám jednu zazobanou kámošku,tý je 25a má udělané:vlasy,vytetované obočí,vytetované linky na očích,prsa,umělé nehty a musím říct že i kdyby tohle všechno udělané neměla tak vypada stejně :-S Dobře já mam taky linku na puse,ale to je jediný
Profilova fotka
niky: tak jsi šaty nakonec nechala vyžehlit???...ježííííš to bude vážně krása, se ani nedivím, že je na tebe tvůj skoromanžel naštvanej, že mu je neukážeš. :-D To je jasný, když budou malý svišťové, tak zase budeš lítat kolem nich, takže to bude mít člověk pohybu až dost. :-) Já teda budu mít francii určitě, pokud si ty nehty nezlámu, ale vypadají teď hodně pevně, asi jím zdravě a mám dost vápníku. Jinak nesnáším tyhle vyumělkovaný holky, jak popisuješ tu zazobanou kámošku. Přijde mi to už rozmar, jasně s určitou částí člověk být spokojený nemusí, tak do něčeho se nedivím, že někdo jde. Ale něco je fakt rozmar - např. mám celkem dlouhé řasy i husté, ale chci je ještě delší - šup na umělý. To třeba chápu u holek, co mají pět a půl řas a mají z toho mindráky. To pak je jiná.
Profilova fotka
Kami jsou hezčí vyžehlený měla si pravdu ;-) Já třeba chápu když ženská v pokročilém věku chce se sebou něco dělat ,ale taky do určité máry,ale aby holky ktera jestě nemí ani jednu vrásku atd. to je blbost.Taky bych nejradši šla na prsa trochu zvětšit,ale je mi 23 a ještě ani nemám děti tak to radši počkám a nechám si je upravit po dětech ;-) Ty jo dneska jsem byla u zubáka a čistily mi zubní kámen pod dásní kolem zubů :-x 4injekce a teď to bolí jako krá. . . :-( ještě za 2týdny jdu na dolní a pak budu mít úsměv jako hvězda :-D Teď zase kuchtim dobroty,ale bolí to tak,že mě přešla i chuť.Já si myslim,že nakonec skončim taky u francie
Profilova fotka
niky: tak to jsem na ty šaty zvědavá...nechceš se nám ještě nafotit? Nebo už si je schováváš na svatbu? Já byla u zubařky minulý týden, tak mi taky ostraňovala zubní kámen, ale ne teda pod dásní, proboha to musí bolet, au au. Tak já mám konečně objednanej dort. Mám objednaný tento, akorát s růžovými proužky: http://www.beremese.cz/album/view.php... Mamina s tou cukrárnou spolupracuje a prý jí řekli, že není na svatbu moc zdobný...pche, jsem říkala, že nechci žádný načančaný šlehačky a kudrlinky. A vzhledem k tomu, že marcipán přítelovi nechutná, tak musel být převážně čokoládový! :-)
Profilova fotka
Kamčo, dobřes dortík vybrala, u nás by to bylo to samé, skoro nikdo marcipán nejí, my dnes snad už konečně objednali prstýnky :-) Teda hned bych si dortík dala :-N mňam
Profilova fotka
Kami moc pěkný dortík.Někdy míň je víc.Já mám medovník kde nebudeme mít vůbec ozdoby ;-) Jo když to přišlo k sobě tak jsem ani jíst nemohla a dneska to bylo v pohodě jen teď to zase pobolívá,ale jen jedna strana a hlavne ret po té injekci Cupity a jaké jste vybrali?Máš je v albumu?Prstýnky to bylo to první co jsme měli a pořád na ně koukáme,ale zachvilku nám to skončí ptž je vezu do Plzně k taťkovi abychom je tu pak nezapomněli :-D
Profilova fotka
Holky, tak to jsem ráda, že se vám můj dortík líbí. Hlavně doufám, že bude dobrý. Každé patro je jiné... cupity: taky by mě zajímalo, jaké jste vybrali... ;-) niky: my se taky pohledem na prstýnky pořád kochali a pořád si je zkoušeli, ale taky byly prstýnky první věc, co jsme měli, tak už nás to přešlo a už jsme se na ně dlouho nepodívali. :-D
Profilova fotka
No úplně Vám závidím, že jste to měli s prstýnkama tak lehké, mně už to pomalu a jistě přestává bavit a za chvíli budu ráda, že nám je někdo na obřad půjčí :-S Prstýnky jsem vám přidala do alba, myslím, že poznáte, které to jsou, hi, hi. Tak já vyrážím domů z práce, musíme jet koupit chrániiče na fotbal, doufám, že to bude rychlá akce a nebudu muset lítat po krámech. Přeju pěkný zbytek dne :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?