Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
lapag: no paráda:) krásný prstýnky!!!
ahojda, tak už máme zamluvenou restauraci, nakonec jsme se rozhodli pro Korzo. Mají tam zajímavý interiér, prima salonek a slušný ceny :) Jo a mám už šatičky pro Bereniku, jsou v albu.
lapa: jojo, v korzu je to teď super a moc hezký! ;-)
taky jsem byla moc mile překvapená :) A tan salonek je hlavně bokem, takže bude klídek. Akorát parkování bude problém...
Tak jsem trochu zklamaná. Zkoušela jsem kontaktovat vizážistku R. Beitlovou - přece jen se mi její styl začal líbit - a ona nemá volno :-( Mám trochu strach z toho salonu, kam mě poslali z Pavoučka. Přecejen jsem neviděla nikoho, koho tam česali a líčili... Myslíte, že 3 týdny před svatbou bych zvládla eventuelně sehnat někoho jiného, kdyby se mi to nelíbilo?
Kdo bude česat vás?
Profilova fotka
no to nevím a co si představuješ jsem kdyžtak kosmetička a líčím kamarádky na svatby-takže dyžtak nejni problém se obrátit na mě zkouška nutná... :-D
Tyn, vůbec nemám představu, to je ta potíž... Spíš mám ale obavy z té kadeřnice, i když nemám důvod. Nalíčit by mě mohla eventuelně moje kamarádka (naše fotografka), to mě tak netrápí. Ale ty vlasy... No uvidíme. Každpádně Tyn díky za nabídku, píšu si ;-)
Profilova fotka
jj ok jsem ale zastánce přirozenosti co se týče účesů-myslím si ,že je lepší být přirozená než být vyumělkovaná-jinak moooc šikovní jsou v el-visage-jiří kožíšek,nevím jak to m ze svatebníma účesami přímo ale jev to výborný a vyhlášený stylista!!!!!Je super-že doporučuje kosina,minář z kladna bude určitě vědět!!! :-D :-D
Do Elivisage chodí kamarádka - ale ta chodí za nějakým Martinem :) Ale díky za tip. Kdyby mě tamta kadeřka zmršila, zajdu sem ;-)
Profilova fotka
a kam jdeš ke kadeřnici???
prosím tě, do nějakého salonu Lady, je to hned naproti Pavoučkovi. No jsem zvědavá...
Článek se načítá
ahoj holky:) tak jak jdou přípravy:)) nemáte kontakt na tu R.Beitlovou?? možná že bych jí nakonec zkusila..jestli bude mít volno na můj termín:-D jinak my měníme místo svatební hostiny nakonec..
Profilova fotka
Ahojky luphen ;-) takže nakonec nebude penzion V polích? =-)
ahoj Sorbon:) no nakonec asi ne.... byli sme tam z toho nadšení, ale teď o víkend sme byli domlouvat menu a raut a úplně sme obrátili.... paní mi sama volala at přijedeme abysme to domluvili - chtěla zálohu, a když sme přijeli tak byla naprosto mimo..přišla k nám je s diářem a sedla si a koukala at jí vše nadiktujeme.... my sme ale od ní nedostali žádné vzorové menu ani podklady ze kterých bychom mohli vybírat...a pak z ní taky vypadlo že sice nechtěj pronájem za restauračku ale že musíme zaplatit všechny pokoje..což je dost vysoký výdaj navíc... ale jde spíš o to jednání, že bysme nevěděli co od nich čekat...v červenci by mohli říct že zdražujou a my bysme byli nahraní...
Profilova fotka
Aha,tak to se vám ani nedivím že jste se poohlédli po něčem jiném,to je jednání :-| a ještě chtějí zaplatit všechny pokoje?to by jste se nedoplatily :-( ;-) Tak at vyberete lépe,ahojky x-)
Profilova fotka
ahojky, luphen, a kde teda nakonec budete mít tu svatbu ? my zajdem do Pastýřky na Kladně, taková malá restaurace, a mají tam salonek tak pro 15 lidí. což nám úplně stačí. v pátek jsme tam byli na večeři a moc jsme si pochutnali.
Luphen, posílám ti do IP kontakt na tu Beitlovou. Kive, jojo, Pastýřka je dobrá. Já byla dnes na obědě v Korzu a taky jsem si pochutnala 8-)
ahojda:) sorbon - za to ubytko si řekli 26tisíc!!! jinak to uděláme v LaParku nakonec asi..:) musím si tam taky říct o kalkulaci, ale jídla tam jsou levná..ubytko taky takže to určo bude v pohodě:-)
Luphen, v LaParku to bude hezký, budete tam mít klídek :)
lapag: jj snad se to tam povede:)
lapagerie: salon Lady znám a chodím tam už řadu let, sice jen na kosmetiku, ale i u kadeřnic se tam dveře netrhnout, takže myslím, že jsou dobré :-) Jinak já mohu doporučit i restauraci u Zlatého selátka, i když tam je salonek pro 13-15 lidí, my měli pro 20 lidí celý sál (obvykle na zábavy kolem 150 lidí), ale měli jsme aspoň dost místa pro všechno a bylo to v pohodě. Paní vedoucí je moc milá a ochotná, sama poradí či doporučí a mají tam i možnost ubytování. Pokoje jsou moc hezké a nejsou drahé... :-) Kdyby Vás ještě něco zajímalo, ráda přidám info. Taky jsem loni řešila tyhle věci a šla mi z toho hlava kolem :-D
Profilova fotka
Tak uz se nam to krati, uz jen 6 dnu do svatby, to to uteklo. Jinak jestli muzu doporucit, budeme mit hostinu v Kysickach v penzionu Lika, moc prijemny personal, hostina pro 25 lidi nas zatim odhadem komplet vyjde na 15 tisic, pokoje levne, maji maly a velky salonek, ktere jdou propojit, takze se tam vejde asi tak 40-50 lidi urcite. No pristi tyden dam vedet :o)
Teodorie, díky za potěšující zprávičku ;-) Mike a jak je? Nervíky pracujou nebo jsi v klídku?
Profilova fotka
Zatim v klidku, ale mam chripku :o( Tak se snazim aspon nesmrkat.
Jé, to je mrzutý. Tak ať je ti v den D už dobře!
Profilova fotka
Zdravím všechny KladeŇačky a Kladeňáky : mike 1980 : Lika je bezvadná - udělali jste dobrý výběr. Organizovala jsem tam v srpnu loni svatbu segře a byli jsme všichni na maximum spokojení. Celá svatba pro 50 lidí na celý den včetně všeho pití , menu a večerního rautu stála i s dýškem 310000 Kč. A to jsme pařili od oběda ( 12:30) až do čtyř do rána. S ničím nebyl problém a majitelé byli hodně vstřícní. Myslím, že budete spokojeni. Přeju hodně štěstí a at vše klapne , tak jak má. :-)
ahoj ahoj!!! mike: tak jak se povedla svatba???!!!!:-)
Profilova fotka
Ahoj Holky,jsem s Kladna,svatbu mam za 3 mesice a nejako nestiham.Porad jeste nemame vybranou restauraci kde budeme mit slavnostni hostinu.Nevite nekdo jake je to v penzionu v malych Kisicich.Pry je to tam moc pekny.Diky :-)
Profilova fotka
Gabi : Kyšice jsou super - dělala jsem tam svatbu loni v srpnu ségře a nemohli jsme si to vynachválit - viz můj příspěvek výše pro Mika

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?