Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
jo tak..tak to ne..v tom květinářství nikdy kytky vázat neuměli:-D nebo se mi to aspon nelíbilo :-D
Profilova fotka
tak už nemám ani maila :-( :-( ale asi bych se poptala v tom květinářství ;-) jmenovala se jana
Profilova fotka
jenže ona tam dělala brigádu a udělala mi to na černo ;-) ;-) ona je hrozně moc šikovná x-) x-)
jo tak..tak to je jiná:)páč jinak to květinářství stojí za starou belu..ani nevím jeslti tam pořád je:-D
Když nevíš, že tam to květinářství je, jak víš, že to tam ještě stojí za starou belu ? Proč kazíš někomu pověst, když už tam může být někdo nový a šikovný?
Profilova fotka
já s ní byla moc spokojená kytička podle vzoru a výzdoba svatební tabule nádherná x-) x-)
vian: co ti je? já na sítný bydlím od svého narození a prostě to květinářství tam znám a vím že tam nikdy vázat kytky neuměli... ale poslední rok se zdržuji jinde tak ani nevím jeslti už to nekrachlo.. a svůj názor tu vyslovit můžu pokud vím... jeslti s nima máš jinou zkušenost tak se o ni poděl....
murynka: věřím - a když říkáš že ti to dělal holčina co tam dělala brigádku tak to tak budex-) no já plánuju jednoduchou kytičku takže za ni nikde nedám majlant:-D
luphen : Není mě nic - jak píšeš - svůj názor můžu mít . To je právě ono - rok je dlouhá doba a může tam být někdo úplně jiný a šikovný a zbytečně mu kazit pověst ? Proč...? A asi kdyby tam NIKDY, NIKDO nebyl spokojený, tak už asi nejsou . To je můj názor.
Luphen, to květinářství tam je furt... A musím říct, že mě taky moc nenadchli. Bydleli jsme totiž kousek od nich a občas jsem tam něco kupovala... Já mám konečně potvrzenou rezervaci hotelu pro rodiče. No aspoň nějaký pokrok :-D
vian: ale tak od toho tu jsou tyhle stránky... a já tam prostě nikdy spoko nebyla;-) lapa: a jakej hotel??Kladenskej nebo Lapark?:)
přímo Kladno :-) Jo to nejblíž a na jednu noc to stačí. Lapark je mastnej...
Článek se načítá
lapag: mastnej?? kolik stojí to Kladno???
1230 za dvoulůžák se snídaní
no a v laparku sou taky takový ceny ne??
nebo to tam už asi zvedly...já tam dřív dělala brigošku na recepci..ale to je pár let nazpátek..tak ty ceny asi šly nahoru:)
já tam koukala a myslím, že maj něco kolem 2000
lapag..hmm tak to je dost...já si pamatuju že to bývalo kolem 1260,- a za 2000 bylo jen apartmá..ale jak říkám, už je to pár let nazpátek a od té doby se to asi hodně změnilo:-) ale tak hotel Kladno je zase na dobrém místě..skoro v centru tak je to asi lepší než Lapark kterej je v lese a člověk aby si bral taxika když chce někam jít:-D
Profilova fotka
Jo,jo LA-park je tedka pěkně mastnej...překvapilo mě to-taky :-| a co máte už sehnaného??? :-D
ahoj holky!!!.) tak příští sobotu jedeme domluvit menu a raut a zaplatit zálohu:) a vypadá to že začneme brzo i vybírat prstýnky:-)
Tyn, my máme jen ubytko pro rodiče v hotelu Kladno. My budem spát doma :) HOLKY, MÁM ŠATY!!! FOTKY JSOU V ALBU. Jsou ze salonu Pavouček. Nikam jinam jsem nešla, nebylo třeba.
Profilova fotka
LAPAGERIE taky mám šatičky z pavoučka jsou tam bezva ,mám je také v albu-budou stát 6000,- zálohu až mám zaplacenou...jsou nádherné a pani je tam naprosto úžasná vid :-D jinak máme svatební oběd zamluvený v restauraci u císaře rudolfa II kvůli nemocnému dědečkovi,který nemůže do schodů a musí být blízko toalety tak jsme se shodly s todiči na Rudolfovi :-D jinak potom máme s kamarády od 18 hodin posvatební párty s rautem ve velkém přítočně :-D
ahoj holky.) lapag: krásný šatičky budeš mít:) tynka: ty taky ale škoda že nemáš v albu svojí fotku v šatech:-D
Tyn, máš pravdu, paní v Pavoučkovi je úžasná! Ty moje stojej 5000,- + závoj 300,-. Taky už mám zálohu, tak mám dobre pocit, že už pak nebudu platit tolik... restauraci ještě nemáme, ale počítám, že na oběd se 10 lidí vždycky někam vmáčkne, po oběde jdem už jen domů :)
Profilova fotka
No aspon to nebudeš mít tak hektické jako my!! :-D Jinak fotky v šatikách budu mít až tam půjdu na zkoušku znova,neměla jsem foták tak až se mi pani ozve krz kabátek který mi šije tak si ho budu muset jít zkusit a šaty mě taky upravovali takže určitě fotky v šatičkách mít budu tady...ale nevím kdy :-D :-D
Tyn, no to rozhodně ne :) Akorát mě mrzí, že si ty šatičky neužiju :-.
lapag: proč by sis je neužila? v nich můžeš chodit i doma celej den:-D
Profilova fotka
ahojky, holky nevíte o někom kdo byl na obídek po svatbě v Pastýřce, přítele napadlo, že bychom mohli jít tam, prý je tam salonek tak pro 16 lidí, a to si myslím, že nás takhle nějak bude.anebo nechodí tam nějaká, jak tam vařej? atd...
Luphen, pravda :) Kive, o svatebním obědě nevím, ale na Pastýřku jsme často chodili na normální obědy a vařej tam skvěle.
Holky, už máme prstýnky. Zajeli jsme je okouknout do Slanýho a rovnou jsme si je odvezli :-) Obrázek je v albu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?