Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
a pak si moje známá hodně pochvalovala květinářství za delvitou... v tom paneláku v přízemí..ale já osobně sem tam nikdy nebyla tak nevím;-)
ahoj ženský, hlásím se do klubu! čauves Murynko...
tak já taky beru ty vedlejší uličky za hlavní třídu :-D
já mám dobrý hlášky na květinářství, co je u hospody Česká lípa :)
lapag: jj tam si chci nechat uvázat svat.kytku!! tam se mi to líbí nejvíc:-)
a, ta koukám, že už se o tom někdo zmínil :) Každopádně já jdu tam... Ale potřebuju radu ohledně kadeřnice - já tu žádnou nemám :-( A vizážistka?
lapag: co už máš zařízeno na svatbu?? kadeřnice - já půjdu určo do Amadea..tam jsem byla vždy spokojená...
Luphen, nic :) Akorát jsem vyhrabala svoje bílé lodičky a oslovila kamarádku fotografku. A patlám se v Gimpu s oznámeníma. Šaty jdu hledat ve středu a doufám, že nějaký najdu hned. Přemýšlela jsem o Ellivisage, ale prostě tam nikoho neznám...
lapag: no já sem si oznámko taky dělala sama - v photoshopu - mám ho v albu:)) a pak sem si je tiskla na 24print.cz a jedno vyšlo na 5,- 13x18cm a krásnej tisk - kdybys nevěděla kde to pak tisknout :-D v ellivisage sem nikdy nebyla..ale v amadeu párkrát jo a chodí tam mamka, tak mi to dohodne s její kadeřnicí - stejnak nechci nic složitého, bud rozpuštěné nebo jen ten falešný culík:) ale spíš rozpuštěné:-D
Luphen, jsi šikula. Já s Gimpem teprv začínám, takže mám zatím jen tři slabý pokusy...
lap: gimp neznám... nikdy sem v tom nedělala:) to děcko na fotce je tvoje?:)
To je skoro to samý co Photoshop, akorát zdarma a asi je i o něco jednodušší. Oznámka mám v albíku. Jojo, to je moje holčička Berenika, Je jí 16 měsíců.
Článek se načítá
krásná:) aha - tak to jo, no já znám jen PS a corell a ulead photoexpress... oznámka sem viděla - hezké, takové klasické.) já chtěla něco veselejšího a tak:)
Děkuju za pochvalu, je to moje zlatíčko. Teda když se zrovna nevzteká :-D Koukala jsem do tvého alba, teda fákt luxusní... My budem mít jen malilinkou svatbičku - obřad na radnici, pak oběd s rodinou a hurá domů.
luxusní?:) no nevím:) ale snažíme se na to šetřit už od září....checht:) no my to chceme v těch číčovicích, moc se nám to tam líbí:) a tobě je kolik? a odkud z Kladna jsi?:-D jj když se nevzteká - to je mi jasný:) jakmile se začnou vztekat tak to je asi mazec:-D
no mě bude v květnu 31 :-p Bydlíme v Kročehlavech, konkrétně v Litevský. Ale jsem taky náplava, bydlím tu něco přes roky, jsem z Příbrami.
Musím jít uvařit Berence oběd. Než se vzbudí, kočička... Tak zatím ahojky, večer se zase stavím. JSem ráda, že jsem vás našla!
aha:) no mě bude 26:-D a jsem původem ze Sítný -ale tedka žiju v Praze:) tak pa a dej tý berušce nějakou baštu:-D
Profilova fotka
Pokud jde o kytky, musim doporucit Svestkovic zahradnictvi. Neni to klasicke kvetinarstvi, teda maji tam taky prodejnu, ale i ty kytky pestujou, maj spoustu svatebnich katalogu, ale udelaji i presne podle fotky kterou si doneses. Ja sve pritelkyni uz leta kupuju kvetiny jenom tady a vim ze jsou ceststve a vydrzi i nekolik dni ve vaze nez zvadnou. Kdyz vydrzite, na konci unora reknu jak dopadly svatebni ;o) Je to Reimanova ulice. Na fotomape jsou videt i ty jejich skleniky :o)
jojo, tam taky nakupujeme!:o) a byla jsem v září na kamarádčině svatbě a vyzvedávala jsem jí tam kytky a fakt pěkný!:o)
Jo, tam taky občas kupuju :) Ale ráda si počkám na únorové reference Tak, oběd pro malou mám skoro hotový, takže jdu zas krafat :)
nejdůůů, děťátko se vzbudilo ]-(
lapag: hehe tě sem nepustí:-D
no, tak jsem tu, miminko spinká ;-)
a tady nikdo vid:) někdy zaskoč do diskuze hola hola...rok 2009:-D
chichi, nějak ty diskuze nestíhám :) Už jsem myslím na třech jen na Koníkovi a tady
lapag: to joo..občas je to s těma diskuzema docela záhul:-D
Profilova fotka
lapag ahojík ;-) já měla květinářku na kterou natrefila maminka náhodněa a ona mi to udělala za poloviční cenu x-) udělala mi kytku pro mě,maminky,svědkyni,myrty,nádhernou výzsobu na stů-mám to vyfoceno v albíčku ;-) a vše asi kolem 2 tis.což normálně chtěli 3 tis.jen za kytky bez ozdobení stolů :-p :-p
mury: a co je to za květinářku??:-)
Profilova fotka
lup nevím ale mám na ní kontakt na mail,vím že dělala na sítný v tom květinářsví jak je hotel kladno a že dělá i policistku :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?