Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
lucik: noo tak já viděla nějaké fotky od té slečny a líbilo se mi to:) tak to s ní zkusím ;-)
Profilova fotka
luphen , ale jo focení samozřejmě ale mysleli jsme , že nás vyfotěj jen nějaký známí s digitálníma fotákama, nebo s kamerou, ale ještě se o tom dohodnem, jestli přece jen nebude lepší nějakej profesionální fotograf.
kive: no já jsem pro profesionála.) at je na co koukat:) známí jsou dobří na momentky,ale přeci jen chci i nějaké pěkné portréty a tak:) tak proto upřednostňuju profíka ;-)
Profilova fotka
taky jsem nikdy nebyla u kosmetičky , takže žádnou neznám.
Profilova fotka
luphen: asi jo , máš pravdu lepší bude i profesionál.
kive: to víš že jo:) zas tolik peněz to není a budou krásné fotečky které si pak budete rádi prohlížet ;-)
lup: pí. Beitlová?? nebo jak se jmenuje...ta tě bude líčit?,
veru: neee ta neee..ale prej je skvělá.) mě bude líčit holčina tady z beremka - posílala mi nabídku do IP tak sme se domluvili:)
lup: mně taky choděj nabídky a mažu je hned! :o))) jojo, pí. Beitlová (nebo jak :-D p je vážně dobrá!:o)
veru: jj já taky ty nabídky mažu, ale tahle mě zaujala a i slečna moc příjemná tak sme se dohodli:) jako já nechci beztak žádné extra líčení... takže nepotřebuju extraprofíka jako je beitlová:-D kdyby na to přišlo tak se nalíčím i sama... :-D
Profilova fotka
já jsem dobrá kosmetička mám to super nikam nemusím...... :-D :-D kive já tě znám,kolik ti je a kam jsi chodila do školy,??máme dva kamarády fotografy takže super,jinak šaty já mám za 6000,- ceny asi od 4000,- víš...máme termín zamluvený od lonského července...jinak to plánujneme 7let... :-D a ted konečně to vyjde :-D :-D
Profilova fotka
určitě jsi starší než já o hodně vid?! ;-) ;-) pišš at se dozvím jestli se známe....
Článek se načítá
Profilova fotka
holčiny já vám tak závidím x-) x-) kdybyste něco potřebovali pište do IP jsme z Kladna a vdávala jsem se v loni x-) x-)
Profilova fotka
tynkamnairu a odkud se známe? je mi 32 let, chodila jsem na 9.ZŠ v Kročehlavech. a kolik ti je?
holky prosim nevite o nejakym fakt dobrym kvetinarstvi na Kladne nebo okoli?
Profilova fotka
co si kamarádky luciku 1986 nechaly vázat květiny tak v tom květinářství Bellis, Žižkova 286, Kladno , a byly spokojený. Taky se tam chystám. :-)
no ja prave nevim a vzhledem k tomu ze jsem z oboru tak jsem dost narocna:-D ale na kladne jsem v zadnem kvetinarstvi nebyla takze nemam predstavu
Profilova fotka
luciku1986 tady máš internetový stránky a jukni mají tam hodně fotek, a vše co dělají: http://www.bellis-kvetiny.cz
ahojda:) tak podle mě je nejlepší květinářství v Kladně u té hospody Česká lípa... ;-)
uz jsem kive koukala a docela dobry:-) ja nevím jsem asi fakt hoooodne narocna .:-D
Profilova fotka
jednoznačn bellis a hortensie na kladně :-D
Profilova fotka
no,právě že nevím...dělám na rehabilitaci nebo nebydlíš nekde v kročehlavech :-D :-D
Profilova fotka
na rehabilitace nechodím, bydlím v ulici Dr Foustky , jak je na rohu ta školka a jesle,já bych taky řekla, že podle obličeje, že tě odněkud znám.
lup: to je Bellis ne u té české lípy!:o)
Profilova fotka
Kive: Tak už jsme doma...bydlela jsem v těch bombonkách u silnice,ve třetím jakoby u pískoviště a prolejzaček- :-D :-D ulice Dlouhá a dříve :-D rybalkova
veru: bellis je to na hlavní třídě.... přijde mi že tam maj víc vopičáren než kytek..ale to je dneska skoro v každém květinářství:)
jojo, vlastně! to u Lípy má Romana Hamouzová! :-p
veru: to nevím:) ale vážou tam podle mě nejhezčí kytičky:) nebo prostě sem u nich byla vždy max. spokojená!!!:-D
Profilova fotka
bellis není přímo na hlavní třídě, ale je v jedný ulici kolmou na tu hlavní, jo jo to máš pravdu, mají tam dost těch různejch věciček, a jeden pultík,kde mají ty kytky, a kde je možné se domluvit na té svatební kytici..
kive já za hlavní třídu považuju i ty vedlejší uličky:-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?