Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
Btw podle typu satu, auta co bys chtela atd. mi prijdes jako romanticky typ az az ;o)
Profilova fotka
NO.ne-e...a jak se jmenuješ jestli to nejni tajné???
hola kladeňáci:) zdravím prvního chlapa :-D btw mike já jsem také ze Sítné... :-D třebas se fakt známe :-D
lup: nazdár mike, já jsem od Kaufu, ale na Sítné mám spoustu kamarádů a známých:o)) :-D
Profilova fotka
Ja driv bydlel v italsky u kaufu v kaskadaku, pred dvema lety jsem presidlil na sitnou. ale vy budete holky mladsi, takze se asi spis nezname :o)
já ted bydlím v italský v kaskadaku...
mike: no tak jeslti je to číslo ve tvém nicku rok narození tak já jsem mladší jen o 3 roky..což mi nepřijde jako nějaký rozdíl:) tak to já na sítný žila od narození..ale rok už tam nejsem..přesídlila jsem do Prahy.. a kde na sítný bydlíš?? já žila v Plzeňský 3102:-D
Profilova fotka
Lucí a jak se jmeniješ dál,chodila jsi na GDM hrát basket nebo tak???Já bydlela pod GDM v těch bonbonách u silnice...ty jo třeba se známe a já jsem Michale jen o 2roky,kamarády mám mnohem i starší :-D :-D
Profilova fotka
bydlim v ustecky, v tom dome za vinsem. ne v tom dlouhym. u kaufu sem bydlel od narozeni az do 2006 ;o)
tynka: kdepak..já nejsem žádný sportovec:) hrát basket sem nechodila:) mike: tak v ústecký mám taky známí a dokonce i příbuzný:D mike: a co že jste se rozhodli pro svatbu v zimě? budu držet palce abyste to měli na sněhu!!:-)
Profilova fotka
a kam sis chodila hrát???Kam si chodila na základku??
tynka: no na základku sem chodila na 3. Zš a hrát sem si chodila k nám na sídláku na hřiště:) hřiště před tou školou a nebo na školní hřiště:) a na druhej stupeň jsem chodila na amálku (1. Zš) to je u soudu..u Asie ;-) a ty???
Článek se načítá
Profilova fotka
a neznáš Křečkovou Janu nebo Petru z Š.ZŠ z amálky Zděnka Kosinu a Petru Doušovou???já chodila na 7.Zš
tynka: ne neznám nikoho z nich:) nebo mi to aspon nic neříká:) ale já na tu 3.Zš jen do 4.třídy takže si spoustu jmen ani nepamatuju:-D
Profilova fotka
to je škoda myslela jsem že jo....ani Michala Kosinu nebo Jakuba Kosinu z 1.zš :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky, přidávám se mezi ty, které se chtějí vdávat v tomto roce. Přítel mě minulý týden požádal o ruku, a tak jsme se dohodli , že se vemem v létě - a to 24.7. v dubnu to bude rok , co jsme spolu 24.4. . ale ještě nemám nic vymyšleného, kde bude hostina...holky dejte prosím tipy..atd..v únoru je v hotelu Diplomat svatební festival tak se tam zajdu juknout.
Profilova fotka
jo a zejtra se jdem domluvit na ten termín, snad ještě budou mít volno, když je to ještě docela daleko. :-)
ahoj Kive:) a kde to chcete mít a tak??:) já už mám všechno..začala jsem to plánovat a shánět věci už v srpnu - abych tedka už měla klid na školu a tak:)
kive: takže koukám že na to jdete taky pekelně rychle - když spolu budete teprve rok:-D my spolu budeme tedka rok a půl:-D
Profilova fotka
ahojky, luphen,asi na kladenské radnici, a zatím nic dál nevím. Přítel mě překvapil, takže to všechno musíme promyslet. Na svatbu má frak, já si někam zajdu půjčit šaty, kvůli svatbě si je kupovat nebudu. a kde že ty se budeš vdávat? je škoda , že není věřící, protože nejradši by se ženil v kostele, ale protože nejsme ani jeden věřící tak to nejde.
Profilova fotka
koukala jsem do tvého alba příprav - pěkné fotečky. já bych to viděla taky na takovou kytici růží jak máš na fotce růžovo, žlutý. šaty svatební asi bílý. no a jinak zatím nevím. od srpna už jsi o tom začla přemejšlet, rok před svatbou. co vím určitě , že budeme mít malou svatbičku. ale ještě nevím kam půjdem po obřadě. Ségra - dvojče se vdávala na Kladně na radnici, fotila v zámecké zahradě, a na oběd byli U admirála na Kladně. Tak asi se mi to nechce dělat stejně jako ona. Měli to moc hezký. My se asi vezmem na radnici, a bez toho focení v zámecké zahradě, a pak někam zajdem /ještě spolu musíme vymyslet kam, a objednat to tam /. v únoru je svatební festival v hotelu Diplomat tak tam chci jít kvůli inspiraci.zatím nevím jakou výzdobu, atd... :-(
no my to budeme mít v Číčovicích, v kapličce a pak hostina tam v penzionku:) a na focení nevím..bud někde v okolí - kousek je Okoř, nebo v Kladně v údolí - to je teďka krásně udělané tak by to tam mohlo být zajímavé!!! jinak šaty už mám doma - svoje - koupila jsem si je a vyšli mě na míň než půjčovné!! a jinak už mám vše zařízené..fotografa, šaty, hostinu, obřad, kapelu a tak:) jen prstýnky ještě nemáme!! no kytici chci mít tu z gerber a doplněnou růžičkama:) jinak my taky plánujeme menší svatbu - hostina jen pro nejužší rodinku a večer rautík s pár přáteli výzdobu neřeším - ta hospoda mi něco nabídne ;-)
Profilova fotka
menší svatba - obídek nejužší rodinka a pak někam večer s přáteli takhle to taky u nás bude..Akorát jen ještě vymyslet kde.já si chci půjčit nějaký levnější šaty. švagrová když si tehdá když se vdávala půjčovala šaty, a pak si je zkoušela tak 3 týdny před svatbou tak do nich ztloustla , a nakonec si musela vybrat jiný šaty. Tak doufám, že to se mnou taky tak nedopadne.
kive: no já si svoje šaty koupila za 4400,- levněji bych je rozhodně nepůjčila ani na Kladně!!:-D a jsou na šněrování takže i kdybych náhodou přibrala tak je rozhodně dopnu:-D
akorát my to s přáteli budeme mít na samém místě kde bude i obídek... bude tam rautík a kapela a tak:) takže to zase tak levné nebude - ale na tomhle tolik šetřit nechcem - hlavně aby byla supr atmoška a bude to tam pěkně venku a v hezkém prostředí ;-)
Profilova fotka
Ahojky Kive..také se budeme brát na kladenské radnici a fotit se půjdeme do zámecké zahrady...šaty už mám zamluvené ve svatebním salonu pavouček...jak je venezie cukrárna,naprotzi sex shop a deep a je to u deepu v té ulici,svatební salon pavouček je tam super pani- poradí a mají ta vše co by mělo v dobrém salonu být....od bižu,nabízejí kadeřnici,kosmetiku,prostě vše...byla jsem moooc spokojená... :-D :-D
Profilova fotka
ahojky, tynkaminaru my asi se vemem jen na té radnici/ včera jsme si byli zamouvat termín, paní říkala, že ten sál rekonstruujou, takže se budu vdávat v novém, ségra -dvojče se mi tam vdávala 20.6.2006/,asi bez toho focení v zahradě, ale ještě nevím....ty máš objednanýho fotografa? o tom paloučku vím, myslela jsem, že zajdu do Vlasty. jak se tak pohybujou ty šaty na půjčení? jak dlouho už víš , že se budeš vdávat? kam půjdete na obídek?
ahojky holky prosim nevite o nejake dobre kosmeticce??? nejlepe ve slanem ale kladno by taky nevadilo moooc dekuju
ahojda:) lucik: tak to netuším...já budu mít slečnu tady z beremka - poslala mi nabídku do IP a přijede za mnou, jinak je z prahy... já v životě u kosmetičky ani vizážistky nikdy nebyla:-D kive: bez focení?? to nechcete mít žádné fotky na památku ze svatby?? my byli včera na osobní schůzce s fotografem a už se na to focení normálně těším:-D jinak ceny za půjčení šaty jsou v buštěhradském saloně okolo 5 -7 tisíc, na Kladně ve Vlastě možná i míň - 4 - 6, a v praze i za 18tisíc!! proto jsem si pořídila šaty svoje - za 4400:-D
ja jsem prave u kosmeticky byla asi jednou:-D ale rada bych se na svatbu dostala do ruky odbornika:-))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?